.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Купувам графичен таблет на ниска цена. Съвети за модел.

    Здравейте. Аз съм начинаеща. Никога досега не съм използвала графичен таблет. За Коледа се разбрахме с нашите да ми вземат графичен таблет, но искам да е на ниска цена и на фирмата Wacom. Моделът, който най-много ми хареса е intous3 Проблемът е че в български сайтове не намирам нищо по евтино от 200-300 лева. Не съм намирала и хора да продават таблет. В краен случай ще поръчам от ebay. И моля посъветвайте ме като начинаещ кой модел да си взема
    Последно редактирано от ..Colour.. : 12-05-2012 на 17:47

  2. #2
    Мога да ти продам моя за 180лв. Предназначен е за начинаещи. Наще ми го купиха, когато поисках да уча дизайн. На Wacom от серията Bamboo. Ето снимка на модела. http://img593.imageshack.us/img593/9798/cte650.jpg
    Ето размера:
    Medium
    A5 active area
    - Overall tablet size 280 x 235 x 11 mm
    - Active area size 217 x 135 mm

    Аз съм професионална графична дизайнерка и този таблет ми беше от голяма полза. Лесен е за ползване. Удобен е, лек и компактен. Определено ти го преподъчвам и Wacom според мен е най-добрия избор, който можеш да направиш. Ако се интересуваш от офертата ми ми пиши на имейл: devoliandesign@hotmail.com Цената, която ти давам е много под пазарната.
    Ето още инфо:
    - Advanced pressure-sensitive resolution
    - Paper-like tablet overlay
    - Pressure-sensitive eraser
    - High report rate for precise control
    - Touch Ring for instant zoom and scroll
    - Four customizable ExpressKeys for quick functions access
    - Multi-directional page movement with the pen
    - Battery-free pen technology
    - Detachable USB cable for simpler portability
    - Certified for Windows Vista
    - Pen stand for vertical and horizontal pen storage

    Retouch
    Bamboo brings out the best in your photographs. You’ll be amazed by what you can do: create your own photo scrapbook, turn photographs into paintings, add captions and colours and clarity. The possibilities are endless and the pen makes it easy. Image is everything.

    Draw
    Now you can bring your ideas to life and draw out your inner creativity. Share sketches, illustrations and doodles and make your work more vivid, more exciting - more you. Create a difference.

    Paint
    Whatever you do, your work should look and feel as natural as possible. You can use Bamboo as a more intelligent paintbrush - turning your ideas into art and developing your own creativity. Express yourself.

    Write
    Bamboo unlocks the digital inking and handwriting features of Microsoft Vista and Mac OSX. The pen becomes a natural extension of your thinking, your personal signature. Put your name to it.

    Simplify
    Bamboo is simply a joy to use. Technology should make life easier and more fun and Bamboo is a natural way to express your creativity and to make your life more colourful. Create your world.

  3. #3

    Продавам графичен таблет !

    Здравей ! Продавам графичен таблет ONE BY WACOM SMALL CTL-471-EU. ;
    В перфектно състояние е и е на цена от 60 лева !
    Обява: http://olx.bg/ad/grafichen-tablet-on...u-ID60og2.html
    Телефон: 0884780701

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от ..Colour.. Виж мнението
    Здравейте. Аз съм начинаеща. Никога досега не съм използвала графичен таблет. За Коледа се разбрахме с нашите да ми вземат графичен таблет, но искам да е на ниска цена и на фирмата Wacom. Моделът, който най-много ми хареса е intous3 Проблемът е че в български сайтове не намирам нищо по евтино от 200-300 лева. Не съм намирала и хора да продават таблет. В краен случай ще поръчам от ebay. И моля посъветвайте ме като начинаещ кой модел да си взема
    https://www.xp-pen.com/product/84.html

    На моята дъщеря преди 2 г. и взех този Art Drawing Tablet XP-Pen Deco 01 , който използва за рисуване и е супер доволна. По параметри е равностоен на wacom intuos pro , но на доста по- ниска цена. Драйвърът е напълно достаъчен за работата му. XP-Pen са отлично бюджетно решение.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си