.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Мога ли да се изследвам за СПИН ако нямам 18?

    Здравейте, аз съм на 15 години и искам да се изследвам за ХИВ/СПИН трябва ли да имам 18? Моя приятелка пита някой да каже нещо по въпроса.
    Последно редактирано от Stamni01 : 03-29-2019 на 15:41

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Може да се изследваш разбира се, но трябва да си платиш теста. Към 40 лв е.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Тя каза че в Варна било безплатно не знам не ми се вярва. Също така колко време трябва да е минало преди да се изледва.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    В София има кабинети за безплатно и анонимно изследване на хив и хепатити Б и Ц. Твърде вероятно е и в по-големите градове да съществуват подобни места.

    Бтв, няма смисъл да се прави по-рано поне 4-6 седмици след потенциалното заразяване.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 04-03-2019 на 08:43
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #5
    Благодаря!

  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Моя приятелка пита някой да каже нещо по въпроса.
    Съмнявам се, че пита твоя приятелка. Това е най-изтърканото и никому ненужно обяснение тип "Гузен негонен бяга".

  7. #7
    Не няма смисъл да лъжа никой не знае как изглеждам нито името ми нито нищо
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  8. #8
    Колко време е минало от както приятелката ти си мисли че е заразена?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Sladura1:7 Виж мнението
    Колко време е минало от както приятелката ти си мисли че е заразена?
    Не знам не ми е споделяла трябва да я питам.
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Не няма смисъл да лъжа������ никой не знае как изглеждам нито името ми нито нищо
    Ами твоята приятелка е или много глупава, или мързелива, или и двете. Толкова ли не може тя сама да потърси в нещо по темата в нета или да попита сама в тийнпроблем?
    Или пък не е такъв случая и си остава вариант А), който предложих по-рано и по-скоро ти имаш намерения да участваш в тийнпроблем и не ти се иска в първата ти тема и реално твоето представяне да започва със следното:
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Здравейте, аз съм на 15 години и искам да се изследвам за ХИВ/СПИН трябва ли да имам 18?
    Опаа! Май точно така започава темата ти! Е, правиш някакви опити да замажеш ситуацията със:
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Моя приятелка пита някой да каже нещо по въпроса.
    Ама късно! Късноооо!
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Не знам не ми е споделяла трябва да я питам.
    Ахам, добре. Опитваш се вече да имаш алиби. Е, като "тя ти сподели" можеш да дойдеш пак да попиташ! Пак заповядай!
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-03-2019 на 15:13

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ами твоята приятелка е или много глупава, или мързелива, или и двете. Толкова ли не може тя сама да потърси в нещо по темата в нета или да попита сама в тийнпроблем?
    Или пък не е такъв случая и си остава вариант А), който предложих по-рано и по-скоро ти имаш намерения да участваш в тийнпроблем и не ти се иска в първата ти тема и реално твоето представяне да започва със следното:

    Опаа! Май точно така започава темата ти! Е, правиш някакви опити да замажеш ситуацията със:

    Ама късно! Късноооо!

    Ахам, добре. Опитваш се вече да имаш алиби. Е, като "тя ти сподели" можеш да дойдеш пак да попиташ! Пак заповядай!

    Ако имаше нещо щях да си го кажа директно помоли ме да потърся в интернет нещо и аз реших да попитам тук=D
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  12. #12
    Ако беше за мен щях да си напиша че е за мен. Нито ще се засечем някъде по улицата нито се познаваме нито ще се видим някой ден. Нито знаете как изглеждам нито знаете от къде съм няма смисъл.
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  13. #13
    Zashto priqtelkata ti si misli che e Zarazena?

  14. #14
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Ако имаше нещо щях да си го кажа директно помоли ме да потърся в интернет нещо и аз реших да попитам тук=D
    Тя няма интернет ли или е напълно функционално неграмотна?
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Ако беше за мен щях да си напиша че е за мен. Нито ще се засечем някъде по улицата нито се познаваме нито ще се видим някой ден. Нито знаете как изглеждам нито знаете от къде съм няма смисъл.
    Тия сме ги чували и преди и то много пъти.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Тя няма интернет ли или е напълно функционално неграмотна?
    Каза че никъде не е излизало дали можеш да си направиш тест ако нямаш 18.
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Sladura1:7 Виж мнението
    Zashto priqtelkata ti si misli che e Zarazena?
    Спала е със съмнително момче.
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Спала е със съмнително момче.
    а, ето бе, намерихте се
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...87%D0%B5/page2

    иначе да, можеш да се изследваш, но ти трябва съгласие от родител
    Чл. 13. (1) Изследване за заразеност с ХИВ се извършва след изразено информирано съгласие от лицето по реда на чл. 87 и сл. от Закона за здравето.
    (2) При извършване на диагностично изследване за заразеност с ХИВ лицето се уведомява изрично, че изследването е включено в неговия лечебно-диагностичен план.
    (3) За извършване на изследване за заразеност с ХИВ на непълнолетно лице, навършило 16 години, съгласието на неговия родител или попечител не е необходимо.

  18. #18
    Значи трябва да изчака още няколко месеца докъто стане на 16. Писах на онзи човек под темата със цел да го успокоя.
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  19. #19
    Понеже не иска да знаят нейните родители.
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  20. #20
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Понеже не иска да знаят нейните родители.
    Е те така или иначе ще разберат, ако е спинозна. А и те ще трябва да си направят тестове. А и ако почака малко повече, може да е вече късно. Колкото по-рано започне да сменя стила си на живот, толкова по-добре. А ти по-добре малко да се поотдръпнеш, не мислиш, че е опасно около теб да има заразно болни и то със смъртоносен вирус? Няма значение какво казват, че не се бил предавал лесно. Бъди умно момиче и стой надалеч. А приятелката ти да си носи последствията след като спи със случайни хора. Никой не й е виновен, че е лека жена и пуска на хора от малцинствата, наркомани и отрепки. Да не говорим още колко много други болести може да носи тази. Ужас, тръпки да те побият! Ако има например афти по устата, това е сигурен знак, че нещо й има. Много болести започват с малки странни ранички по тялото, например сифилис. Ако си забелязала нещо подобно в нея, направо не ми се мисли. Бий и блока и бягай надалеч!
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-04-2019 на 10:13

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Е те така или иначе ще разберат, ако е спинозна. А и те ще трябва да си направят тестове. А и ако почака малко повече, може да е вече късно. Колкото по-рано започне да сменя стила си на живот, толкова по-добре. А ти по-добре малко да се поотдръпнеш, не мислиш, че е опасно около теб да има заразно болни и то със смъртоносен вирус? Няма значение какво казват, че не се бил предавал лесно. Бъди умно момиче и стой надалеч. А приятелката ти да си носи последствията след като спи със случайни хора. Никой не й е виновен, че е лека жена и пуска на хора от малцинствата, наркомани и отрепки. Да не говорим още колко много други болести може да носи тази. Ужас, тръпки да те побият! Ако има например афти по устата, това е сигурен знак, че нещо й има. Много болести започват с малки странни ранички по тялото, например сифилис. Ако си забелязала нещо подобно в нея, направо не ми се мисли. Бий и блока и бягай надалеч!
    Да, прав си!
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Е те така или иначе ще разберат, ако е спинозна. А и те ще трябва да си направят тестове. А и ако почака малко повече, може да е вече късно. Колкото по-рано започне да сменя стила си на живот, толкова по-добре. А ти по-добре малко да се поотдръпнеш, не мислиш, че е опасно около теб да има заразно болни и то със смъртоносен вирус? Няма значение какво казват, че не се бил предавал лесно. Бъди умно момиче и стой надалеч. А приятелката ти да си носи последствията след като спи със случайни хора. Никой не й е виновен, че е лека жена и пуска на хора от малцинствата, наркомани и отрепки. Да не говорим още колко много други болести може да носи тази. Ужас, тръпки да те побият! Ако има например афти по устата, това е сигурен знак, че нещо й има. Много болести започват с малки странни ранички по тялото, например сифилис. Ако си забелязала нещо подобно в нея, направо не ми се мисли. Бий и блока и бягай надалеч!
    Аз бих общувал със някой заразен това не се предава по въздуха дори има хора който живеят заедно и единия е хив позитивен а другия НЕ, и пак си живеят заедно без никой да се зарази. НЕ се предава лесно СПИН освен ако не използват едни и същи спринцовки, бикчета, всякакви инструменти на който можеш да се порежеш макар че дори и така да е вируса на СПИН умира много бързо ако е извън тялото си. По полов път вече със сигурно можеш да лепнеш СПИН и други болести разбира се.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си