.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1

    16 годишен с 18 годишна?

    Здравейте, харесал съм си едно момиче, тя е на 18 аз съм на 16 и не се познаваме. Един мой приятел учи в нейното училище и така разбрах за нея, единствено което направих е, че и пратих покана във фейсбук на която тя не реагира...
    Наистина много съм я харесал така че ще съм ви благодарен за съвети как да се запозная с нея, как да я впечатля и мнение относно разликата годините ни. Ще съм благодарен на всяко мнение, моля само сериозни коментари, благодаря предварително!

  2. #2
    От различни училища сте, не сте от една компания, не се познавате, тя дори не е реагирала на поканата ти във фейса. То какво мнение да дам, освен да те посъветвам да почакаш да ти мине.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от qkiq_metal Виж мнението
    Здравейте, харесал съм си едно момиче, тя е на 18 аз съм на 16 и не се познаваме. Един мой приятел учи в нейното училище и така разбрах за нея, единствено което направих е, че и пратих покана във фейсбук на която тя не реагира...
    Наистина много съм я харесал така че ще съм ви благодарен за съвети как да се запозная с нея, как да я впечатля и мнение относно разликата годините ни. Ще съм благодарен на всяко мнение, моля само сериозни коментари, благодаря предварително!
    Първо питаш майка си дали те пуска до късно вечер и после ще ти кажа какво да правиш.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от qkiq_metal Виж мнението
    Здравейте, харесал съм си едно момиче, тя е на 18 аз съм на 16 и не се познаваме.
    ... и пратих покана във фейсбук на която тя не реагира...
    Забрави !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от qkiq_metal Виж мнението
    Здравейте, харесал съм си едно момиче, тя е на 18 аз съм на 16 и не се познаваме. Един мой приятел учи в нейното училище и така разбрах за нея, единствено което направих е, че и пратих покана във фейсбук на която тя не реагира...
    Наистина много съм я харесал така че ще съм ви благодарен за съвети как да се запозная с нея, как да я впечатля и мнение относно разликата годините ни. Ще съм благодарен на всяко мнение, моля само сериозни коментари, благодаря предварително!
    Забрави за фейсбук като за начало

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Забрави за фейсбук като за начало
    Искаш да кажеш, че най-добре да се запозная с нея очи в очи

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от qkiq_metal Виж мнението
    Искаш да кажеш, че най-добре да се запозная с нея очи в очи
    Той, както и всички останали искаме да кажем просто да не се занимаваш и да си намериш някоя друга с която да имате поне някакви допирни точки
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Не мога да не се занимавам защото я харесвам така както никое друго момиче до сега. Трябва да опитам

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от qkiq_metal Виж мнението
    Искаш да кажеш, че най-добре да се запозная с нея очи в очи
    Не мисля че и това ще помогне...
    Казаха ти да спреш със свалките във фейсбука като за начало. Това не означава, че онази след като те е отрязала във ФБ, на живо ще осъзнае че теб е чакала цял живот !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Той, както и всички останали искаме да кажем просто да не се занимаваш и да си намериш някоя друга с която да имате поне някакви допирни точки
    По-ясно от това едва ли може да се каже!
    Цитирай Първоначално написано от qkiq_metal Виж мнението
    Не мога да не се занимавам защото я харесвам така както никое друго момиче до сега. Трябва да опитам
    Прави каквото искаш.
    Ние ти дадохме съвет. Нищо няма да се получи между вас, според мен само ще си загубиш времето, а освен това най-вероятно ще бъдеш и емоционално наранен!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от qkiq_metal Виж мнението
    Не мога да не се занимавам защото я харесвам така както никое друго момиче до сега. Трябва да опитам
    Харесал си я визуално, няма как да знаеш дали наистина я харесваш и искаш да си с нея без да я познаваш. Реално ти нищо не знаеш за нея.
    Как въобще смяташ да пробваш и да се запознаеш с нея като сте от различни училища и нямате общи познати? Ако тръгнеш да я преследваш най-много да я притесниш и да си навлечеш проблеми. А ако си има приятел пък още по-зле за теб.
    Дай си малко време и ще ти мине. Не си първият не си и последния на който му се случва да се увлече по някой по този начин.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #11
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Харесал си я визуално, няма как да знаеш дали наистина я харесваш и искаш да си с нея без да я познаваш. Реално ти нищо не знаеш за нея.
    Той иска да я ебе. Не му трябва да я опознава.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Как въобще смяташ да пробваш и да се запознаеш с нея като сте от различни училища и нямате общи познати?
    Смята, че е голям пинизлия, а и пита тук за всеки слчуай. Все пак нали се казва, че който не е питал в тийнпроблем, той не е успял да бодне. Ценните съвети тук са за цял живот!

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ако тръгнеш да я преследваш най-много да я притесниш и да си навлечеш проблеми.
    Не изглежда притеснителен. Направо е почнал с фейсбука. Ако му беше потвърдила поканата сигурно вече щеше да е на етап "здр, ко пр?" и 50 % по-близко до секса. Ама ей та на! Тия пусти технологии не уведомяват защо отсрещната страна не отговаря. Дали си влиза във фейсбука? Дали не й се е случило нещо, че не отговаря на поканата на героя тук? Сигурно той си казва "Няма как да не ми примеме поканата! За каква се мисли? Ами, ако й се е случило нещо? Например, дали не я е блъснала кола? Ами, ако е починала и съм бил чикии на снимките й, дали ме е гледала като призрак и това ядосало ли я е? Да не ми се случи и на мен нещо сега заради това?..." Само през какви терзания минава един млад човек... Само тя, ако знаеше през какви сложни дилеми преминава сега нашия герой! Сигурно щеше да му пусне заради усилията!

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    А ако си има приятел пък още по-зле за теб.
    Ааа, това е лесно! Той вече се е абстрахирал от това. Ако има, то имаза всички, нали така?

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Дай си малко време и ще ти мине. Не си първият не си и последния на който му се случва да се увлече по някой по този начин.
    И какво сега излиза, че забраняваш на младежа да мечтае ли?
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-03-2019 на 14:32

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Той иска да я ебе. Не му трябва да я опознава.
    Е и аз искам да мога да летя, ама всеки трябва да си знае възможностите


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory
    Не изглежда притеснителен.
    Кой говори за неговата притеснителност в случая?

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory
    И какво сега излиза, че забраняваш на младежа да мечтае ли?
    да мечтаеш е едно, да вярваш че ще стане и да преследваш някаква дето си виждал веднъж и нямате и една разменена дума или дори поглед, си е буквално хвърчане в облаците. И никак не е лошо човек понякога да стъпва на земята
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #13
    Маляък си за нея

  14. #14
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    да мечтаеш е едно, да вярваш че ще стане и да преследваш някаква дето си виждал веднъж и нямате и една разменена дума или дори поглед, си е буквално хвърчане в облаците. И никак не е лошо човек понякога да стъпва на земята
    Абе ти нещо не си в час. Къде прочете да казвам, че мисля, че ще му се получат нещата?

  15. #15
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Той иска да я ебе. Не му трябва да я опознава.
    В библийския смисъл това е едно и също!
    Още тогава "(о)познавам" се е превърнало в евфемизъм за секс, но повечето хора днес не си дават сметка за това!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #16
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Авторе, какво стана, отворили ти ти се парашутът? Осъществи ли пенетрация след всички безценни съвети тук?

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Авторе, какво стана, отворили ти ти се парашутът? Осъществи ли пенетрация след всички безценни съвети тук?
    Запознах се с нея, ще видя какво ще стане.

  18. #18
    Късмет, как се запозна със нея?
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  19. #19
    Не се надявай на нещо повече приятел, имате разлика в годините, иначе може да те приеме в компанията си, аз лично познавам много хора дето излизат ПРИЯТЕЛСКИ с по-малки от тях. Вие ако сте от една компания със времето ще ти омръзне и сам ще спреш да в харесваш.

  20. #20
    Стига го отрязахте с негативни мнения! Момичетата и момчетата в тази възраст пробват .... какво да правят на 16-18 години ... не знам колко на брой познати си хванаха каки по-голями от тях и добиха опит... всичко търси опит да се развива да напредва... имаш шанс стига тя да не си има човек до нея но би трябвало да разбереш когато общуваш с нея ще е по-отдръпната.... ше усетиш освен ако не е от тези "точни приятелки" дето никой не иска до себе си... Няма да градите семейство та да нямаш шанс ако е свободна имаш шанс както всеки друг друг е въпроса че тя може да отговори на този интерес или не.... Пробвай от опит никого не се е оплакал ... на тези години проба опит това е... не можеш да искаш кой знае колко сериозни отношения има определени хора дето още от тези години градят голямата любов –> след това или срадат от голяма като период връзка или им се развиват отношенията в бъдеще и градят нагоре... Така че моя съвет е да внимаваш как се държи тя като отбележи твоя интерес дали отдръпнато или не и да действаш стига да не се е отдръпнала! (съжалявам за изпуснатите нз колко запетаи и ако има правописни грешки .... важен е смисъла не сме на матура по Бел )

  21. #21
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от MAlkochoweche Виж мнението
    (съжалявам за изпуснатите нз колко запетаи и ако има правописни грешки .... важен е смисъла не сме на матура по Бел )
    Това не е оправдание! Освен това така като гледам авторът вече се е запознал с кифлата. От тук насетне темата е приключила. Единствената загадка, която остава е дали авторът я е ебал или не и дали тя е откликнала на поканата му за приятелство просто, защото обича вниманието било то и от изпаднали метъли.

  22. #22
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Сега ще ти разкажа нещо.
    Имаше едно момче, което бе по-малко от мен.
    Пращаше ми покана в фейсбук. Реших да я одобря - какво пък - голямата работа си казах.
    Видях , че е от един квартал, който много много не обичах тогава... ( ама че съм била странна) та си викам - боже мой, ужас, що ли го приех...
    Писа ми - Здрасти, Ко праиш ( дъра бъра) ... викам си тоя малкия кво се опитва даже да ми пише и му сийнвах със седмици.
    И един ден се разхождам с една моя приятелка с нейната кола и една спортна кола ни задминава направо като спрели и ни прави къси-дълги...и моята приятелка възкликва - А, едно момченце с което се запознах наскоро. Та мен ми стана интересно , кой пък ли е тоя позьор и в движение си го настигнахме, свали си прозореца и го съзрях наживо .. Същия тоя с 4 години по-малък от мен седеше в колата си срещу мен и онемях ... даже не можех да повярвам, че това е същият човек.
    Е, оговорихме си среща на близкия тророар хаха , запознахме се и макар разликата... е вече сме почти 2 години заедно.


    Извод : Не се отказвай бе! ( колкото и да е надута понякога госпожичката)
    Последно редактирано от kaRamella : 04-30-2019 на 01:45


  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    ..
    Ти, дъще

    Я, кажи ти, дъще, ти девствена ли си? - питам аз.

  24. #24
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Ти, дъще

    Я, кажи ти, дъще, ти девствена ли си? - питам аз.
    Имам дъщеря на 4 години...Според теб?!


  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    Имам дъщеря на 4 години...Според теб?!
    Има малка вероятност да си все още девствена, но май не си. Изглежда младичка си играла на чичо Доктор.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си