.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Какво мислите за татусите?

    Аз лично имам 1 татус 9 клас съм и искам да се правя още ами вие какво мислите харесвате ли ги? Имате ли? Ако да какъв/и? Бихте ли си направили? И ако да какъв?

  2. #2
    Харесам ги многоооо! И да имам и бих си правила още много.
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  3. #3
    Аз имам един не чак толкова голям дракон на ръката

  4. #4
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Татусите са хубави само ако имат някакъв смисъл. Този дракон, който си си направил, надали ще ти харесва след 7-8 години. Плюс това, гарантирам ти, че след време няма да те вземат на работа, различна от товарач на бойлери. Затова мислете какво и къде си правите, за да не съжалявате след време.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Татусите са хубави само ако имат някакъв смисъл. Този дракон, който си си направил, надали ще ти харесва след 7-8 години. Плюс това, гарантирам ти, че след време няма да те вземат на работа, различна от товарач на бойлери. Затова мислете какво и къде си правите, за да не съжалявате след време.
    Аз съм правил татуировки на приятели със струна от китара и мастило много добре се получи и за напред мисля да ставам татуист пък и сме 21 век вече е възможно да се премахват татуировки успешно аз знам случай и не остава белег. Пък и аз си правя татуировките в хубави студиа и едва ли ще имам проблем със премахването но не мисля че ще я премахвам

  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Освен че малките деца обичат да се цапат, аз не виждам друг смисъл в това човек да ходи нашарен на балък в детска възраст.

  7. #7
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Харесвате ли ги? Да
    Имате ли? Да , 7 са
    Ако да какъв/и? Е...тайна.
    Бихте ли си направили? И ако да какъв? За сега нямам идеи.


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си