.
Отговор в тема
Страница 6 от 9 ПървиПърви ... 23456789 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 206
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ти ще кажеш какво очакваш да стане като минеш и плеснеш изтърканото до невидимост "Ко ста".
    (п.с. Дали може и още по-кратко да се изпише? Например "КС"?)
    Очаквах все още да има възпитани и спокойни хора, но явно са останали само тези, които обичат да се заяждат ))

Може и по-кратко да бъде изписано, но не знаех, че ти точно си качествения контрол )

Хубав ден ))

Супер фен Аватара на TrollFactory
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Очаквах все още да има възпитани и спокойни хора, но явно са останали само тези, които обичат да се заяждат ))

Може и по-кратко да бъде изписано, но не знаех, че ти точно си качествения контрол )

Хубав ден ))
    Ти май не разбираш от закачка... Какво толкова съм ти казал?

Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Стига си избивай комплексите, получени вследствие на самотния си живот, бе, тъпанар. Никой не ти е виновен, че никой никога не те е обичал.
    Абе я се скрий, мишунгер такъв!

О, аз разбирам от закачка, по-грубите такива от непознати са леко по-трудни за хващане )

Но, оки, извинявам се за грубата забележка в такъв случай )

О, аз разбирам от закачка, по-грубите такива от непознати са леко по-трудни за хващане )

Но, оки, извинявам се за грубата забележка в такъв случай )

Няма нищо, важното е, че не си ретард като РедАрми и схвана.

Важното е да има мир и някаква дискусия, нали затова е форума ))

Но, за да тръгне някаква дискусия трябва тема. Ще рискувам с баналното, присъедини ли се към протестите тези дни из страната ))

Важното е да има мир и някаква дискусия, нали затова е форума ))

Но, за да тръгне някаква дискусия трябва тема. Ще рискувам с баналното, присъедини ли се към протестите тези дни из страната ))
    Не и според мен всички протести са пълна простотия. За кой реално нещо ще се промени и как, ако падне правителството сега и на негово място дойде коалиция начело с БСП и ДПС и някакви други маргинални псведозагрижени за бедните социални класи крадливи партийки. Или пък още по-зле, да се даде на президента да направи служебен кабинет и за няколко месеца да подари властта на неизбрани от народа хора "заслужили другари", на които има да връща услуга, които едва ли ще са заинтересувани от друго освен да използват временната анархия, която им е дала власт и малкото време, които имат, за да опоскат каквото могат знаейки, че това е единственият път, в който прозорецът им на възможностите е отворен. Защото няма какво да се лъжем, червените няма как да дойдат на власт по друг начин. Затова са и тези организирани протести. Ако бяха истински израз на народната воля и настроения, а не платени, нямаше да приключат точно за 6 дни и да са от има няма максимум 1000 души както ги виждаме на кадрите...

А ти какво смяташ?

Простотия не съм сигурна дали бих ги нарекла, по-скоро добре организиран театър, чиято идея дори и да е за добруването на страната, няма как да се случи.

Дори и да свалят сегашното, който и да е дойде ще е същия палячо и пак ще бъдем на същия хал.

Аз ги видях на 2 пъти протестиращите, но не съм от подкрепящите ги, Особено като ги слушам какви искания имат. Да, имат добри намерения Уж, ако не бройм платените сред тях и тези, които не могат да вържат 2 приказки от агитката на турчалята, но няма как да се изпълнят.

Пълно е с паплач във всички институции и освен с масов разстрел на площада, както е било едно време, май няма да се получат по друг начин нещата )

Простотия не съм сигурна дали бих ги нарекла, по-скоро добре организиран театър, чиято идея дори и да е за добруването на страната, няма как да се случи.

Дори и да свалят сегашното, който и да е дойде ще е същия палячо и пак ще бъдем на същия хал.
    В ситуацията тук "театър" и "простотия" са взаимозаменяеми думи. Против какво точно се стачкува? За пореден път са качени на автобуси и докарани тумби от безработни, които ще подкрепят всеки протест за едни 30 или 50 лв. Реални искания освен оставка на правителството няма. Опозицията не представя никакъв план за развитие на страната и какво точно да се промени. Просто иска да бъде назначена на власт като служебно правителство от президента, който е издигнат от нея и няма как да не й върне жеста. За няколко месеца ще оглави всички слубжи и ще има достъп до целия ресурс на страната без да има никакви изяснени планове кое ще направи по-добре от предишния кабинет. И организацията и подбуждането към протести точно в условията на епидемия ми се струва престъпление, но тъй като и опозоцията, и действащият кабинет имат интерес да мътят водите, няма да се самосезират за тази простотия, а глупавият беден и излъган за 50 лв човечец отишъл на протестите като почне да кашля от "модерния грип" и изпоназарази и той едно хубаво семейството си след като се прибере "от партийната командировка" жална му майка...

Никой от "политиците" не се интересува от благото на хората! Ама никой! Целта е единствено власт и циркове, с които да правят необходимите машинации, за да изманипулират овцете представяйки едва ли не протеста като революция и ако не грабнат властта предсрочно, колебаещите се догодина да си кажат едва ли не "това правителството да си ходи" и гласовете им да натежат достатъчно в другата посока, така че да дойде отново нещо като тройната коалиция на власт. Онзи бивш министър не случайно го игра този театър пред догановите сараи, а после пя химна заедно с преивържениците на ДПС. Целта беше да се подбуди към национален протест обединяващ патриотичните настроения на "лумпен пролератирата". А пчеличката Мая, която заедно предложи шиши за покачване в длъжност преди време сега е първа писта да грачи на протестите, които са уж против статуквото. Но, ако дойде БСП на власт, 100%-та ще направят отново коалиция с ДПС и така Доган и Шиши отново ще са чисти като момини сълзи. И така същите субекти, които уж най-много притесняват и бъркат в здравето на България според начина, по който ги демонизират навсякъде в публичното пространство, ще си останат пак властта във сянка. Единствената цел е с тези провокации опозицията да вземе за малко властта от Борисов и сега им е паднало удобен момент. Губещ ще бъде отново българският народ. Едните вече са се накрали, а другите са поизгладняли и озверели и имат да връщат на инвестиралите в партиите им. Никой не го е грижа нито за народ, нито за бедни, нито за болни...

Не знам какъв процент изобщо от народа в действителност още се връзва на такъв флирт с него от страна на "политиците" или просто всеки по своему се надява отчаяно нещо да изпадне и за него от масата, на която пируват мутро-политиците, ако заеме "правилната позиция в подходящото за това време". Политиката изхранва хрантутниците неспособни да се занимават с друго освен с "политика" (манипулации на обществото).

Аз ги видях на 2 пъти протестиращите, но не съм от подкрепящите ги, Особено като ги слушам какви искания имат. Да, имат добри намерения Уж, ако не бройм платените сред тях и тези, които не могат да вържат 2 приказки от агитката на турчалята, но няма как да се изпълнят.
    Добри намерения знаеш ли какво са? Добри намерения са, ако някой предложи ясни предложения за реформи и стратегия как да бъдат наложени в 1) съдебната власт, в 2) законодателната власт, в 3) образователната система (Така че образованието да има някаква стойност и да започне да се изгражда някакво национално самосъзнание в българските ученици. Децата масово не знаят елементарни неща за своята родина). (Излишно е да казвам и как за здравеопазването трябва да се дават повече пари и на какво приличат болнците...) И преди всичко от 1 до 3 да стане трябва пълна лустрация и разкриване на миналото на всички хора в политиката и каква е била ролята им в комунистическите тайни служби!

Пълно е с паплач във всички институции и освен с масов разстрел на площада, както е било едно време, май няма да се получат по друг начин нещата )
    Не ми харесва желанието ти да повториш "народния съд". Звучиш като РедАрми. Знаеш ли какво се е случило последния път, когато е имало такъв "народен съд"? Чувала ли си за хилядите избити без справедлив съд и присъда и кой дойде на власт след тях и това, че в момента ни управляват техните метастази (внуците на "активните борци")?
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-15-2020 на 14:46

Супер фен Аватара на RedArmy

Прекалено много ми се издигна в очите, а който си мисли, че съм от БСП да го д..а. Аз за никаква партия от сегашните не съм.

Не виждам някой да прави нещо реално или да направи. 30 години се редуват сини, червени и за цвят и малко жълти. Но просто не искам да е и Бойко, макар че ми е симпатичен, защото има "опасен чар".

И да, бях на протестите и трябва да кажа, че те не бяха просто срещу него, бяха срещу цялата ситуация, която се върти като виенско колело от години. И все пак, през цялото време, си мислех, че и да свалят Бойко и да има предсрочни избори, пак ще изберат него, и само излишно ще се харчат пари за избори. Дори самия Бойко не е толкова виновен за нещата, виновен е защото обича ласкателствата и назначава именно неграмотни хора, които обаче са доста "талантливи" в това да го ласкаят. Реално той се опитва да контролира всичко, а Правителство с некадърни министри не се прави. Именно министрите и съветниците около него, трябва да го съветват и да има дискусии, на които всеки да си каже мнението и накрая да се вземе решение... за каквото и да е. Добре, но Бойко е авторитарен тип човек, освен това е и саможив и безкритичен към себе си... Никога не би взел грамотни хора, които да му дадат насоки, той обича подмазвачи и такива къде са му като сенки и са се залепили по него. Затова се е заобградил предимно с жени, които са некадърници в сферата, в която би трябвало да са министри.

Друг е въпроса, че едно 80% от протестиращите въобще не знаят за какво са там и даже не могат да се изкажат като хората, като отиде репортер при тях. Събрала се тълпа и дай и ние да ходиме там, да видим какво има.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

Чела съм много за убитите ненужно, които са умряли просто ей така. Имам дори роднина, който е бил разстрелян по точно този начин )
    Не искам да се повтаря същото нещо, просто помисли над това - ако вкарат всичките зад решетките, това значи аз, ти и целия народ чрез данъците ни да плащаме, за да си седи Бай Ганьо в "затвора" и да го изхранваме и хрантутим Отново

За БСП и президента съм абсолютно съгласна, не мога да го дишам тоя комунист и да ми разправят как той бил само "подкрепен" от тях като се кандидатира за президент е супер пародия. Друг е въпроса, че всичките реално са комунисти, щот от там са дошли. Забавни са като се пънат, че били реформирали държава, която се дави в корупция и беззаконие )

Не ми харесва желанието ти да повториш "народния съд". Звучиш като РедАрми...
    Видя ли, че всеки разумен човек, рано или късно достига до извода, че без радикални мерки не става. И на мен ми се иска да няма насилие и всичко да е хармония и идилия, но не става.

За БСП и президента съм абсолютно съгласна, не мога да го дишам тоя комунист и да ми разправят как той бил само "подкрепен" от тях като се кандидатира за президент е супер пародия.
    Радев го познавам лично от 1997-ма, защото тогава дядо ми ме заведе на авиошоу да гледаме изтребители и на МиГ-29 летеше той. Това си ми остана любимия самолет и досега. А после съм го срещал още няколко пъти. Като летец е може би номер 1 в България от новото поколение, но си променя мнението през 2 месеца и не бих го определил като комунист въобще.

Радев го познавам лично от 1997-ма, защото тогава дядо ми ме заведе на авиошоу да гледаме изтребители и на МиГ-29 летеше той. Това си ми остана любимия самолет и досега. А после съм го срещал още няколко пъти. Като летец е може би номер 1 в България от новото поколение, но си променя мнението през 2 месеца и не бих го определил като комунист въобще.
    Твое мнение е това, за мен комунист е не просто човек който изповядва тази идеология, а и такъв, който е захранен с нея. Не би могъл да ме убедиш, че хора, които са израснали с това нещо не го вярват и не искат да е такъв строя.

Не казвам нищо за него като пилот, не съм запозната, не съм го видяла на живо, но за мен мястото на пилотите не е във висшите етажи на властта )
    Последно редактирано от Wednesday666 : 07-15-2020 на 11:07

Твое мнение е това, за мен комунист е не просто човек който изповядва тази идеология, а и такъв, който е захранен с нея. Не би могъл да ме убедиш, че хора, които са израснали с това нещо не го вярват и не искат да е такъв строя.

Не казвам нищо за него като пилот, не съм запозната, не съм го видяла на живо, но за мен мястото на пилотите не е във висшите етажи на властта )
    Той се отказа от модернизация на МиГ-29 до нивото на МиГ-35... Сама можеш да си направиш изводите, умна си.

Мега фен Аватара на dreamwalker
    Град
    Dreamland
    Той се отказа от модернизация на МиГ-29 до нивото на МиГ-35... Сама можеш да си направиш изводите, умна си.
    Какък извод си правиш от това, че рязко ми стана интересно.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

3 извода:

- Че често е фурнаджийска лопата, често безпринципен или с менящи се принципи, недотам мъж (като принципи и идеология).

- Не е комунист, нито социалист, може би по-скоро по-социално ориентиран от другите (неговите алтернативи).

- Може би най-добрия летец-изтребител от сегашните, заедно с Виктор Христов (това в контекста на интересите ми към военната авиация).

И пак казвам - разновидност на социалистическа система не може да съществува в условия на капитализъм. Социална може, не и социалистическа.

Това ми е мнението.

П.П.: Не отговорих на въпроса конкретно. МиГ-35 е съвсем съвременен изтребител от поколение 4++ (което го доближава прекалено близо до 5-то, но трябва да си се интересувала от това) и ще закрие всеки F-15/F-16, да не кажа и F-35, който е пародия на изтребител отвсякъде. И то на многократно по-ниска цена. Ама наистина многократна. А ти да предпочетеш F-16 е просто безумие, а и Грипен (да не кажеш сега, че защитавам президента, който иска него). Това са самолети, който дори китайските изтребители 4-то поколение биха свалили веднага. Как да ти кажа какво е Dog-fight (близък въздушен бой), какво е РЛС, какво е активна фазирана антенна решетка и че при F-16 са имали страшни проблеми, докато създадат все пак нещо, което е по-зле от това, което руснаците са направили в началото на 60-те, какво огромно значение има системата за опознаване "свой-чужд). А двигателите с отклоняем вектор на тягата, които дават уникална маневреност на самолета? А аеродинамиката, виж как формата му "прелива" от едно в друго? Просто приеми на доверие, че, ако западните бяха по-добри, аз щях да го призная и се заклевам в това. Прекалено много съм се разхождал по летищата и знам какво може да направи един модернизиран МиГ-29. Който иска нека гледа: https://www.youtube.com/watch?v=maj1-_wqadM
    Последно редактирано от RedArmy : 07-16-2020 на 08:43

Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Като гръм от ясно небе: Wednesday666, ти спала ли си с АнархиБой - да/не?

Това нещо мисля, че трябва да се изясни преди и останалите малко потребители да напуснат форума и тази мистерия да остане неразбулена.
    Троловете се появяват пак с безумна скорост )

Нямах такова мнение за теб, но явно личния ми живот те вълнува безумно много, свой нямаш ли?

Или е скучен?

С кого съм спала или не си е мой проблем, както и на другия човек, не мислиш ли?

Видя ли, че всеки разумен човек, рано или късно достига до извода, че без радикални мерки не става. И на мен ми се иска да няма насилие и всичко да е хармония и идилия, но не става.
    Дълбоко се съмнявам в наличието на здрав разум в хора, които искат масови разстрели в мирно време. В една правова държава има закони и съд. И точно ти не еднократно си бил за насилието:

Единственото решение на проблема е - всички богати в трудови лагери, отнемане на цялото им имущество в полза на държавата и да работят по 12 часа на ден тежък физически труд. Няма нужда от разстрел - половината ще умрат още на втория ден като започнат работа, защото са паразити и пиявици, хранещи се с кръвта на народа.
    Значи според теб всички богати са за отнемане на цялото им имущество в полза на държавата (т.е. тези, които дойдат на власт разбира се), разстрел или хайде, от теб да мине, тежък физически труд до смърт от изтощение.

И с този твой фетиш към хора в съветски униформи и към съветската допотопна военна техника си ми ясен като бял ден... Веднага би продал България, за да те окичат целия в значки като новогодишна елха (дай му на детето да се радва на подарени блещукащи тенекийки затова, че е "похвален") и ти като горд съветски гражданин да се чувстваш сякаш получил почит за нещо в жалкия си живот или в този случай за единственото, което можеш (да убиваш и крадеш). Т.е. за ниските си дела, защото явно с друго няма какво да се докажеш в живота освен, ако не ти дадат да окървавиш, обезчестиш, ограбиш и убиеш елита (или всеки, на когото в момента най-много можеш да му миеш предното стъкло на колата). Такава злоба и такава ненавист към всички, които са се трудили, за да си изградят малко по-добър живот е типична само за психически неуравновесени индивиди, които в безпомощността си да променят нещо в своя жалък и окаян живот искат да си заграбят от другите смятайки, че им се полага въпреки, че до 30 са били мързеливи и ментално лениви по съвсем собствено и съзнателно желание...

пп. И още по-ясен ставаш щом ходиш и на тези протести. Почнаха да вкарват олигарси в затвора и активираха червения лумпен пролетариат... В една нормална, правова и преди всичко демократична държава в 21 век власт се печели с изобри, а не се взима по дивашки начин! Мисля, че всички виждат какво се случва в момента и кои имат интерес от служебното правителство на Радев. Точно такива, които като теб се захласват по Русия и мразят и приписват цялото зло по света само на демократичния западен и свободен свят!
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-16-2020 на 22:01

Е, сега на тролове ли ще се обиждаме...

Не, просто съм много любопитен (по природа). Обичам клюките и пикантните истории. Спомням си, че около теб и АнархиБой се въртеше някаква мелодрама на несподелена любов, (не)споделен секс и т.н. Та ми е любопитно дали си една от няколкото форумни секс бройки на форумния казанова или не? Не смятам, че е срамно да споделиш дали си била по библейски начин опозната от него или не.

Виж за пример Лиланда - тя, въпреки че бе тотално разочарована от контакта си с него, открито заяви преди време, че са имали джиджи-биджи отношения.
    Истината обидна ли стана изведнъж, или просто неудобна
    Да вземам за пример Лиланда е меко казано смешно.
    Пикантна история наричаш нещо, развило се през 2013 година
    И не, не съм била по библейски начин опозната от Цветомир, това устройва ли те като отговор?

И хайде ако обичаш, не се бъркай в личния ми живот повече

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Благодаря за отговора на въпроса ми! Ясно, ти не си една от бройките на АнархиБой. Пак повтарям - попитах, защото ми бе любопитно. Не се сърди, но съм запомнил ника ти единствено с тази история. Други може да те помнят с друго, аз само с това.

Получих си отговора - няма какво друго да те питам.
    Само ще цитирам това, преди М да си го е самоизтрил!

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Само ще цитирам това, преди М да си го е самоизтрил!
    Скоро, скоро

В една нормална, правова и преди всичко демократична държава в 21 век власт се печели с изобри, а не се взима по дивашки начин! Мисля, че всички виждат какво се случва в момента и кои имат интерес от служебното правителство на Радев. Точно такива, които като теб се захласват по Русия и мразят и приписват цялото зло по света само на демократичния западен и свободен свят!
    Там е работата, че не живеем в нормална, правова и демократична държава. Тук всичко се случва наопаки, властта се взима със сила и всеки се опитва да се облагодетелства максимално. От мирните протести няма никакъв смисъл в нашата страна. Ако съдебната система беше на място, можеше да се очаква някакво възмездие за всички крадци и престъпници, но в нашия случай за съжаление това не е така. Единственото възмездие за тези хора може да дойде, ако нещо в системата се промени, а тази промяна няма как да дойде по мирен начин и смятам, че тези хора си губят времето.

А колкото до Радев - този човек ще остане в историята като президентът, който във всяко свое изказване подтикваше народа да излезе на улицата, критикуваше управлението и създаваше интриги и условия за дестаблизиране на държавата. Човек, от когото се очакваше да се дистанцира от БСП и да бъде обединител на нацията. Вместо това той поиска оставката на главния прокурор и на премиерът - действие, което нарушава независимостта на трите институции.

Борисов пък е нагъл патологичен лъжец и крадец и не става за тази длъжност. Но всичко с времето си - мисля, че сега е доста неподходящ момент да се сваля правителството.

Цитирай Първоначално написано от changemymind_1 Виж мнението
    Там е работата, че не живеем в нормална, правова и демократична държава. Тук всичко се случва наопаки, властта се взима със сила и всеки се опитва да се облагодетелства максимално.
    И все пак положението е значително по-добре от колкото в евразийските републики, към чиито ценности искат да ни тласнат някои политици пряко облагодетелстващи се от овчия сантимент на някои хора към Евразия. Тук поне има някаква форма на политически плурализъм и международните наблюдатели не отразяват толкова груби нарушения в демократичните и избирателни процеси за разлика от евразийските държави, в които си има кадри как някоя леля буквално пълни урните с пачки допълнителни гласове. Там вече говорим за чисти диктатури и изборите са просто проформа. Ако не бяхме в ЕС, кой знае на какво дередже щеше да бъде ситуацията с изборите и правата на човека и тук и дали изобщо щяхме да сме живи и здрави след като сме обсъждаме някакви протести, камо ли пък отишли на такива. Виж например в момента какво се случва в Белорус. Има стотици клипове в youtube за революционната обстановка там (въпреки, че медиите тук мълчат, но досетливите могат да се сетят защо). Там вече става революция за разлика от фалшивата обстановка тук. По улиците всички коли надуват клаксони в подкрепа на демонстрантите, а хората излизат дори на балконите...

Ето линкове, на който му е интересно.

https://www.youtube.com/watch?v=IDr_LDljVc4&t=531s
    https://www.youtube.com/watch?v=bPa3Np9Rm-g

А ето и например как в Казахстан потушават протести. Може да видите как хората падат по земята след като полицията отваря огън.

https://m.youtube.com/watch?v=TXrcOvtKD_M

А още по-на изток вече въобще пък няма протести. Там вече единствено ще слушаш патриотична пропаганда за великата партия и нейния могъщ лидер, като според същата само мъдрото ръководство може да те направи истински мъж и да няма джендъри като в пропадналия запад и който ще властва чак докато ти не се пенсионираш, а него не го изкарат с краката напред от властта.

Въобще каква “евразийска идилия” и “евразийски ценности” царят в бившите съветски републики! Нямаш право да критикуваш “демократично избраното правителство” и лидерството на страната. Направиш ли го рискуваш с живота си. Хората в тези държави искат всякак да избягат от тези налудничави режими и да се спасят на европейска територия или където е стъпил западноевропейски или американски дух, а тук организирано правят антиевропейски протести в цялата страна и то проевразийски партии, които с точност могат да се посочат. И използват точно овчият сантимент на хората, за който ви говорих по-горе. Настървени сякаш е настъпил отново техният час и шанс да ни върнат обратно в евразийската хватка...

Прочетете много внимателно какво пише на билборда и ескалацията на проевразийските партии. Как изведнъж така изпълзяха от мишите дупки и всички се размърдаха? Тази "България на труда и разума" за първи път я чувам например...

Ето линк: https://varnanovini.bg/2020/07/18/sk...vun-nato-i-es/

Коментарите оставям на вас!

От мирните протести няма никакъв смисъл в нашата страна. Ако съдебната система беше на място, можеше да се очаква някакво възмездие за всички крадци и престъпници, но в нашия случай за съжаление това не е така. Единственото възмездие за тези хора може да дойде, ако нещо в системата се промени, а тази промяна няма как да дойде по мирен начин и смятам, че тези хора си губят времето.
    Проблемът е в ганьовския манталитет и това, че Ганьо вижда в протестите кратковременна възможност да намести себе си по-нагоре в обществените пластове докато иначе пет пари не дава за демокрацията. За него тя е средство да се добере “догоре”, а не народът му да добрува. За пореден път има протести, които вече са опорочени тъй като са яхнати от изгладнялите партии и никой не представя план и стратегия за нещо по-добро. Има само някакви абстрактни обвинения и овчо въодушевление в най-ниските социални класи, че едва ли не става народна революция, след която ще цъфнем и вържем веднага като между 9-ти IX. 44-те и 10-ти XI 89-та. Всеки интелигентен човек знае колко стотици хиляди български човешки животи е коствал този експеримент с България!

А колкото до Радев - този човек ще остане в историята като президентът, който във всяко свое изказване подтикваше народа да излезе на улицата, критикуваше управлението и създаваше интриги и условия за дестаблизиране на държавата. Човек, от когото се очакваше да се дистанцира от БСП и да бъде обединител на нацията. Вместо това той поиска оставката на главния прокурор и на премиерът - действие, което нарушава независимостта на трите институции.
    Ясно е, че Радев беше проект на БСП. Освен това няма нужда да коментираме, колко хардкор проруска и проевразийска е тази партия. Старото котило на БКП, от което тръгват всички метастази. Защо я наричат "столетницата"? Има ли нужда да споменавам, че БКП е обявена за ПРЕСТЪПНА организация със закон! А и българите явно са с особено къса памет и съвесем са забравили какво се случи последния път, когато тези помирисаха власт:

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...D0%B8%E2%80%9C

Ако правителството падне, идва БСП на власт отново в коалиция на 100% с ДПС и някакво голямо обединение на русофилските партии като например "Възраждане","България на труда и разума" и "Партия на българските комунисти" като май последните дори сега са в коалиция с БСП, защото имат един депутат в народното събрание от квотата им. Даже имаше пресни скандали с въпросния член Александър Паунов, за когото прокуратурата изнесе разговори между него и Васил Божков.
    https://darikradio.bg/paunov-napuska...m-deputat.html

Борисов пък е нагъл патологичен лъжец и крадец и не става за тази длъжност. Но всичко с времето си - мисля, че сега е доста неподходящ момент да се сваля правителството.
    Важното е, че номенклатурчиците в ЕС го харесват. Опредлено прави добри маневри с тях. Има харизмата да ги ухажва добре. Виж какви топли отношения има с Меркел. Не казвам и, че е цвете за мирисане, но не знам кой от сегашните лидери в политическата култура в България биха се справяли по-добре. Разбирай, че смятам, че един ден ще се говори за Борисов, че е бил добър държавник. И в действително би било добре, ако историята му постави такава оценка. Ако той се провали сега, кой ще дойде, че да успее на негово място по-добре? Онези, които ни искат вън от НАТО и ЕС ли?
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-20-2020 на 06:03

...
    "кАчи се у джипката да те повозим малко"
    "тая проста кърджалийска п*тка"

- цитати от Любимия ти Вожд и Лидер, хахахаха. Пари да има, на народа му е** майката.

"кАчи се у джипката да те повозим малко"
    "тая проста кърджалийска п*тка"

- цитати от Любимия ти Вожд и Лидер, хахахаха. Пари да има, на народа му е** майката.
    Обосно ви се, ако обичаш. Както виждаш се постарах да направя доста подробно експозе на вижданията си за протеста, както и случващото се в глобален план. Мисля, че казах достатъчно интересни неща, за да кажеш и ти малко повече от това. Да не се оплачеш от липса на предизвикателни разговори после... Какво например смяташ за Белорус и протестите там например? Или за евразийските тоталитарни режими? На кои се възхищаваш най-много?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си