.
Отговор в тема
Страница 7 от 9 ПървиПърви ... 3456789 ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 206
    Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от changemymind_1 Виж мнението
    Вместо това той поиска оставката на главния прокурор и на премиерът - действие, което нарушава независимостта на трите институции.
    А нарушение ли е на независимостта на трите власти премиер да лобира за избор на конкретен главен прокурор или главен прокурор да е член на политическа партия?!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Старото котило на БКП, от което тръгват всички метастази.
    Току-що описа ГЕРБ!

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Супер фен Аватара на RedArmy
    ... За пореден път са качени на автобуси и докарани тумби от безработни, които ще подкрепят всеки протест за едни 30 или 50 лв...
    Георги Жеков, ти ли си? Тези с автобусите бяха качени от Тиквата, те затова и само един ден протестираха. На втория и на следващите защо нямаше контрапротести в защита на Бойко? Няма пари да плаща или какво? Няма да отрека, че съм го харесвал някога, когато беше Главен секретар на МВР. Изглеждаше ми като стабилен човек. Но се оказа, че има мания за величие, не можа да се слее с народа. Толкова си тъп, че дори не разбираш, че протестите не са (само) заради пари, а против цялата крадлива сган. ЦЯЛАТА! Не само против ГЕРБ. Аз лично също бих разстрелял цялата тая сган в Парламента, а имам и с какво, но веднага ще си пуснат заптиетата да ме затворят за 30 години. И не ги мразя, защото нямам пари да се обръсна. Заради цялата простотия, която направи досега. За плоския данък, за майките на деца-инвалиди, за орязването на парите от ТЕЛК, за това, че никой не помисли за медицинските работници, които всеки ден работят толкова натоварено, че си нямаш представа, господин компютърджия, за това, че изгониха милиони хора от Родината им, затова, че оставиха пенсионерите, които изградиха същата тази страна, която сега крадат като невидели. За това, че превърнаха детските градини в кафенета. За това, че цяла Северозападна България остана без нито един завод и работно място и хората нямат какво да ядат. Подал ли си си носа навън и да се разходиш за малко във Монтана, Враца, Берковица, Видин, да видиш как изглеждат хората там? Нормално ли е да се молиш за магистрала от Видин до София, за да ходиш на работа? Всеки ден. Знаеш ли разстоянието колко е? И още, и още...
    Последно редактирано от RedArmy : 07-21-2020 на 01:44
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А нарушение ли е на независимостта на трите власти премиер да лобира за избор на конкретен главен прокурор или главен прокурор да е член на политическа партия?!
    "А нарушение ли е на независимостта на трите власти премиер да лобира за избор на конкретен главен прокурор"
    Имаше един-единствен кандидат - това беше по-притеснителното.
    А главният прокурор на коя политическа партия е член? Поне според wikipedia не е член на никоя. Втората част от поста ти е подвеждаща.

Супер фен Аватара на TrollFactory
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Георги Жеков, ти ли си? Тези с автобусите бяха качени от Тиквата, те затова и само един ден протестираха. На втория и на следващите защо нямаше контрапротести в защита на Бойко?
    Няма пари да плаща или какво?
    Защото няма нужда да се хабят излишни пари за организация на контра-протести, когато всички са наясно, че тая "тяхната" няма да я бъде. Все още има достатъчно разумни хора в тази държава, за да си останем в НАТО и ЕС и да запазим проевропейския си път на развитие. Но това е без значение в момента, защото вотът на недоверие не мина! Ако се върнеш на предното ми мнение, много добре съм обяснил какво не ми харесва в протестите. Как са яхнати от проевразийски партии, които нямат абсолютно никакви други концепции освен, че искат да ни изкарат от НАТО и ЕС.

Няма да отрека, че съм го харесвал някога, когато беше Главен секретар на МВР. Изглеждаше ми като стабилен човек. Но се оказа, че има мания за величие, не можа да се слее с народа. Толкова си тъп, че дори не разбираш, че протестите не са (само) заради пари, а против цялата крадлива сган. ЦЯЛАТА! Не само против ГЕРБ. Аз лично също бих разстрелял цялата тая сган в Парламента, а имам и с какво, но веднага ще си пуснат заптиетата да ме затворят за 30 години.
    Бих се учудил, ако беше казал друго. Протестите в момента са само за пари. Има достатъчно снимки на съвсем неадекватни хора, които нямат друг мотив да висят там. Кой от протестиращите излезе с ясни искания какво иска да се случи освен оставка, която просто ще отстрани от властта едни комунисти, за да постави други на тяхно място? Какво друго ще се случи, освен че БСП, ДПС и проевразийските формации ще влязат в коалиция след това и после ще ни дърпат още повече в хватката на Евразия?

пп. И лицето на протеста, "спасителя" (всички знаете кое), който яхна вълната от народно недоволство и слезе сред хората със стиснат юмрук и каза, че е време Борисов да си ходи, какво точно се опитва да олицетвори с този знак? Доста печално известни хора са го размахвали през хилядолетията и нито един не е бил за мир. Това ли са исканията? Смърт за капитализма и диктатура на пролетариата ли?

Ето и още небезизвестни фенове на тази политическа реторика:

И не ги мразя, защото нямам пари да се обръсна. Заради цялата простотия, която направи досега. За плоския данък, за майките на деца-инвалиди, за орязването на парите от ТЕЛК...
    Дойдохме си на думата какво те притеснявало. Ето какво бях казал преди две седмици. Явно се оказах и с пророчески способности. :

...Сигурен съм и че като праведен комунист ще имаш и връзки да се уредиш и с някой ТЕЛК за още ~ 100 лв отгоре
    Въпросът е, че много хора в трудово способна възраст и здраве си взимат фалшиви телк решения благодарение на корупцията сред лекарските комисии, за да им капят по едни допълнителни пари всеки месец. И така здравната каса няма никакъв друг естествен избор освен да "експериментира", което за съжаление може да бъде в ущърб на истински страдащите. А дали ще е като намали срока на издадените ТЕЛК решения, за да се явява лицето периодично (на срок от 3 години мисля) на проверка или като се смени методологията на изчисление на степента на уврежданията, все ще е проблем и предизвикателство, за което и да било правителство на власт. Основният проблем тук са "българския манталитет" и корупцията, която явно е част от него.

Предполагам, че ако някой си личи, че е инвалид ще си получи ТЕЛК решението. Въпросът е, че тези решения не може да са пожизнени поради горните причини. Естествено, подчертавам, че когато става въпрос за очевидно трайно увреждане, това трябва да се записва някъде и да има изключения. Или, ако лицето не може да стане от легло, нека измислят мобилни ЛКК, които да отиват на адрес (като им се плати като командировка за сметка на държавата), за да "проверят положението" вместо да карат безпомощни хора да пътуват и да се редят по опашки. Ако пък се констатира, че лицето е злоупотребило, да се застави да плати транспортните разходи на мобилното ЛКК-а. Толкова ли е сложно?... Сигурен, че ако се поработи малко, за да се поизпипат детайлите и ТЕЛКът няма да е толкова голям проблем в държавата... Но не е мястото да разгъвам стратегии тук. Да продължаваме нататък:

В крайна сметка отново опираме до проблеми в манталитета на една огромна маса от хора, които виждат ТЕЛК-а като някаква привилегия тип някогашните АБПФК, които наброяваха над 200 хиляди и, която трябва да им се полага пожизнено. И заради именно тези, които хитруват (къде чрез корупция, къде чрез “връзки”, фалшифициране на диагноза или други приоми), системата продължава да си функционира макар и потъвайки, а онези, на които действително им трябва патят от недостиг на болнци и здравни грижи, защото парите потъват в стотици хиляди. Но пак казвам, това винаги ще е проблем и предизвикателство, за което и да било правителство на власт и дори не е проблем, който да е типичен само за България. Решението може да бъдат задълителни здравни застраховки, които включват първокласни грижи. Но от това идва другият проблем, ако са задължителни, всички ще трябва да могат да си ги позволят. Следовстелно няма как да ги направят задължителни. И пак ще има “изтървани” и печални случаи, които да хранят общественото възмущение от системата. А социалистическите здравни грижи съвсем са се доказали с лошо качество и висок процент неадекватни и неосъдими естествено после лекарски грешки. Достатъчно е само да видиш снимките на социалистическите болници. Показвах ти снимки в една друга тема. Ако искаш може и пак.

, за това, че никой не помисли за медицинските работници, които всеки ден работят толкова натоварено,
    Мисля, че помислиха доста добре. В момента всеки медицински работник взима по 1000 лв. от горе всеки месец докато сме в извънредно положние/извънредна епидемиологична обстановка. Даже и за хигиениситите се отнася до колкото знам. Поправи ме, ако ми е грешна информацията.

че си нямаш представа, господин компютърджия, за това, че изгониха милиони хора от Родината им,
    Никой не е изгонен. Просто един нормален процес какъвто е емиграцията беше спрял насилствено за 45 години, защото до 1989 г. по границите пускаха ток, имаше мини и се стреляше на месо, за да не се разбягат хората от социалистическия рай. Нормално е всеки да се възползва от възможността да си търси щастието някъде по света, където счита, че ще оценят възможностите му. Живее се веднъж. Естествено, че "няма да ти стоя и да боксувам на едно място само, защото някой ми втълпява, че социалистическата ми рОдина и партията са над всички и всичко".

затова, че оставиха пенсионерите, които изградиха същата тази страна, която сега крадат като невидели.
    Айде, моля ти се, къде бяха тези пенсионери, когато самите техни родители пък получаваха по 30 - 40 лв пенсия по времето на социализма? Сервилност (“преклонена глава сабя я не сече”), скотщина (от "вилата" на село и да си вариш буркани и ракия по-хубаво нЕма) и 45 години разчитането на една партия и едно и също "мъдро ръковоство". И сега под строй още 30 години съвестно гласуване за същото "мърдо ръководство" на същите тия хора. Не знам какви ще са следващите 30 години, но по всичко личи, че българинът има къса памет, обича си сатрапите и явно народопсихологията така се е изродила, че от царство станахме мутросоц царство с евразийски манталитет. Нищо чудно, че има толкова много анти ЕС и анти НАТО настроени хора сред младежта (и ти си един пример за това). Просто тази младеж повтаря болшевизма, с който е облъчена колективно от родители и среда и може би няма да има лек близките 100 години...

За това, че превърнаха детските градини в кафенета.
    Къде видя кафенета на мястото на детски гради?

За това, че цяла Северозападна България остана без нито един завод и работно място и хората нямат какво да ядат. Подал ли си си носа навън и да се разходиш за малко във Монтана, Враца, Берковица, Видин, да видиш как изглеждат хората там?
    Нормално е традиционно "най-червените" места с твърд червен електорат и управление да са най-бедни, защото си избират за областни управители възможно най-червените другари. Или смяташ, че местните им феодали с дебели червени връзки са придобили и продали после промишлеността, за да си купят Maybach-си, частни самолети и замъци по заръка на ЕС и НАТО...

Нормално ли е да се молиш за магистрала от Видин до София, за да ходиш на работа? Всеки ден. Знаеш ли разстоянието колко е? И още, и още...
    Ми като някой иска да работи в София, да се премести по-близко до нея (но, ако е способен да прави поне 2000 лв на месец иначе да си стои в родния град, защото тук се пренапълни с всякаква нископлатена нова класа арогантна паплач от общи работници). Кой му е виновем, че пътува като идиот по 400 км всеки ден?

Проблемът е, че не може да се угоди на всички наведнъж. Оставката няма нищо да реши, а и както видяхме вече, вотът на недоверие днес не мина границата и правителството си остава на власт. Сега протестите могат да се разпуснат, защото очевидно революцията се отлага. Жалко, ако си се хабил напразно и не са ти платили поне малко.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-22-2020 на 07:18

Град
    София
    ... да запазим проевропейския си път на развитие.
    "Проевропейският път на развитие" не мисля че е съвместим с чудовищната корупция във властта която имаме в момента!

Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.

...
    Добре де, има ли смисъл да отговарям на пост на човек, който ОЧЕВИДНО не разбира какво иска да му се каже? Под "за пари" имах предвид за по-големи заплати и пенсии, а не че са платени... Може ли на човек с отрязан крак да му се налага през няколко години пак да се явява на ТЕЛК? Да не би случайно да му е пораснал крак или какво? Колко трябва да си елементарен, да му се не види... Не, ти не си човек, не може да си. Ти си като извънземните от "Полицаят и извънземните" с Луи дьо Фюнес, ако си го гледал изобщо... Колко трябва да е жалък един човек, за да свежда всичко до парите... Facepalm.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-21-2020 на 22:37 Причина: Правописна грешка

Мисля, че помислиха доста добре. В момента всеки медицински работник взима по 1000 лв. от горе всеки месец докато сме в извънредно положние/извънредна епидемиологична обстановка. Даже и за хигиениситите се отнася до колкото знам. Поправи ме, ако ми е грешна информацията.
    Ще те поправя, искаш ли телефона на майка ми? Тя работи това. Ще и се обадиш ли? Ще ти разясни нещата. Заплатата не е променена и с лев. Оня ден по Хоризонт слушах, че дори ще се намаляват заплатите, поинтересувай се, не приказвай наизуст.

И не говори по начин, по който внушаваш, че си живял по това време. Нищо не знаеш, нищо не помниш, сигурно си по-малък от мен. Ти не помниш и първите години на 90-те сигурно. Четеш глупости по сайтовете, а не си си направил труда да видиш някаква алтернативна информация.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-21-2020 на 22:40

Добре де, има ли смисъл да отговарям на пост на човек, който ОЧЕВИДНО не разбира какво иска да му се каже? Под "за пари" имах предвид за по-големи заплати и пенсии, а не че са платени..
    Проблемът е, че ти ОЧЕВИДНО си с капацитет на мислене в миниатюрни мащаби щом не вдяваш нищо от това, което ти казвам до сега. Но как да споря с човек, който живее в някакъв свой въображаем свят, в който си представя 95% от хората като едвам свързващи двата края. Очевидно си живееш в някакво собственo измерение, в което си застинал някъде в 90-те, за да твърдиш, че всички пари са в мутрите.

Пари в България има предостатъчно. Дори повече отпреди 89-та. Просто са неравномерно разпределени - 80-90% от парите в България са в ръцете на 5-10% от населението, останалите кретат с другите 10-тина процента. Парите са в ръцете на наркотрафиканти, честни мултимилионери, хора, приближени до властта, собственици на телевизии, вестници, списания, дискотеки и т.н.
    И смяташ за естествено, че щом ти не си успял, всички други трябва да бъдат наказани като им се конфискува всичко, за да ти се даде на теб? И съвсем ясно си личи злобата ти към всички, които са живели със стандарт над твоя докато ти си скотувал и сега искаш да ги натикат по лагерите, където да измрат от изтощение, за да почувстваш "справедливост":

Единственото решение на проблема е - всички богати в трудови лагери, отнемане на цялото им имущество в полза на държавата и да работят по 12 часа на ден тежък физически труд. Няма нужда от разстрел - половината ще умрат още на втория ден като започнат работа, защото са паразити и пиявици, хранещи се с кръвта на народ.
    Нищо чудно, че за теб Сталин е герой!

Сега някой ще ме обвини в Сталинизъм, но да, Сталинист съм. Който иска може да види какъв подход е имал Сталин по този въпрос.
    Е какъв подход? "Няма човек, няма проблем!" ли? Личи си що за "човек" си щом смяташ, че решението на всичко е смърт за несългасните и невписващите се в твоите "идеологически" принципи. И като няма богати какво? Ти ще се почувстваш изведнъж по-добре от факта, че всички са еднакво бедни ли? Или си мислиш, че ако отнемат от всички богати и разпределят "по равно" всички ще станат буржоа. Вече никой няма да работи дълги смени, а само толкова колкото е достатъчно или ако му е на сърце ще работи най-леката работа спроед възможностите си, но ще получава според потребностите си (ще има винаги за вкусна квас, попара, салам "кучешка радост" и летни почивки в почивни станции наподобяващи затвори) и ще е винаги готов да демонстира социалистическото си щастие и просперитет на "доброволни" манифестации дори и под радиационен дъжд рецитирайки с другарите лозунги като "Да живей живей труда!" и "Вечна слава на БКП и КПСС!"...

Може ли на човек с отрязан крак да му се налага през няколко години пак да се явява на ТЕЛК? Да не би случайно да му е пораснал крак или какво? Колко трябва да си елементарен, да му се не види... Не, ти не си човек, не може да си. Ти си като извънземните от "Полицаят и извънземните" с Луи дьо Фюнес, ако си го гледал изобщо... Колко трябва да е жалък един човек, за да свежда всичко до парите... Facepalm.
    Да, не съм го гледал и Facepalm-ът тук е, че ми даваш някакъв филм от времето на баба си като аргумент. Не съм казал, че парите са всичко. Обсъждам просто скотническият ти манатлитет и противоречията в това, което ти смяташ за "позиции и принципи". Ти също не отричаш парите, а за тях и за власт даже си готов и да убиваш както излиза от собствените ти думи. И не съм казал никъде, че човек с отрязан крак трябва да се явява на ТЕЛК, а дори напротив:

Естествено, подчертавам, че когато става въпрос за очевидно трайно увреждане, това трябва да се записва някъде и да има изключения.
    И в интерес на истината направих доста обстоен анализ какви са проблемите с ТЕЛК-овите решения и какво може би трябва да се промени, за да се намери "златната среда". Но на теб очевидно не ти изнася да четеш внимателно или не знаеш как.

Ще те поправя, искаш ли телефона на майка ми? Тя работи това. Ще и се обадиш ли? Ще ти разясни нещата. Заплатата не е променена и с лев. Оня ден по Хоризонт слушах, че дори ще се намаляват заплатите, поинтересувай се, не приказвай наизуст.
    Ами може би не е от медиците, които са на "първа линия". По думите ти в други теми излиза, че жената е акушерка. Тоест мисията й в момента е друга и може би тези, които действително са на първата линия получават компенсациите си. А ако на някой му намалят заплата е сигнал да напусне работата си. Но не всички заплати са вързани към държавната политика. Проблемът на тези, които работят за малко пари си е лично техен. Както съм казвал и в други теми, който приеме да работи за 500 лв заслужава да бъде заплют в лицето, а този, който му ги предлага да бъде бит и вкаран в затвора. Всеки труд заслужава минимум 1000 лв, но нищо такова не чуваме на протестите, нали? Вместо това целта е само да се избута правителството и на негото място да дойде целия миризлив "букет" от изгладняли проевразийски партии.

И не говори по начин, по който внушаваш, че си живял по това време. Нищо не знаеш, нищо не помниш, сигурно си по-малък от мен. Ти не помниш и първите години на 90-те сигурно. Четеш глупости по сайтовете, а не си си направил труда да видиш някаква алтернативна информация.
    Внушения правиш ти и мисля, че давам достатъчно усилия от себе си, за да може да се разбере гледната ми точка, която описвам и аргументирам ясно докато ти винаги се измъкваш без да отговаряш по същество. Неудобното просто не го коментираш по типично "другарски/комунистически" маниер.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-22-2020 на 08:45

Супер фен Аватара на Wednesday666
    Май без да искам създадох негативна дискусия )
    Няма смисъл даже да се включвам по темата, доста обширно сте я дискутирали вече.

Не се е покрила, по скоро й е писнало от дебили като теб ))

Мега фен Аватара на DieselBlood
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    M****, какъв ти е филма с dreamwalker? Да не си я сталквал?
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема

Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Ти па много знаеш тя какво прави.
    Знае, знае И не се обаждай като не разбираш.

Wednesday, не си създала негативна дискусия, с теб бих дискутирал тая тема, макар че си на другия полюс, но не повтаряш като латерна едно и също, прочетено в интернет. За тези не си заслужава дори да се хабя излишно, няма да им влезе нищо там горе.

Да цитирам постовете му и да отговарям на всеки, за да чуя накрая пак заучени глупости? Мерси.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-24-2020 на 11:03 Причина: Допълнение

Wednesday, не си създала негативна дискусия, с теб бих дискутирал тая тема, макар че си на другия полюс, но не повтаряш като латерна едно и също, прочетено в интернет. За тези не си заслужава дори да се хабя излишно, няма да им влезе нищо там горе.
    Единствената причина, поради която би си дискутирал "нещо такова" с нея или с която и да било друга "потребителка" (понеже налиташ на всеки женски профил) е, защото смяташ, че току-виж може да ти се отвори парашута.

Да цитирам постовете му и да отговарям на всеки, за да чуя накрая пак заучени глупости? Мерси.
    Ами не са "глупости" и статусът ти не е "мерси" за друго, а просто си веднага "чао" като нямаш аргументи! Това е истината, другарю. Комунизмът е отживелица доказала се като неработеща и като система, и като идеология!

Град
    София
    Комунизмът е отживелица доказала се като неработеща и като система, и като идеология!
    Ей че хубаво го каза!
    А не мислиш ли че е отживелица доказан член на БКП да е министър-председател на държава в ЕС и НАТО?!

Единствената причина, поради която би си дискутирал "нещо такова" с нея или с която и да било друга "потребителка" (понеже налиташ на всеки женски профил) е, защото смяташ, че току-виж може да ти се отвори парашута.
    Ако иска тя самата, нека каже, налитам ли и. Изобщо не искам да ми се отваря парашута. Абе бегай оттука бе, кво се занимавам и аз с теб. В мен си е проблема, че ти отговарям изобщо. А ти имаш някаква супер анти-социалистическа мания, която вече граничи и с други, по-тежки психически отклонения, след като мислиш, че налитам на всичко, което е с "женски профил"...

Трябва да си наистина уникален дебил (какъвто си), за да не разбереш от толкова много мои постове, че не искам парите да се дадат на мен (на мен пари не ми трябват, а и да ми трябват няма да ги взема по този начин), а на хората, които са направили нещо за България, а сега живеят в нищета.

И не, майка ми не е акушерка. Шестото ти чувство не работи. Всеки грамотен човек знае, че една болница има много отделения, но повечето работещи там се познават.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-24-2020 на 23:35 Причина: Допълнение

Много ми е интересно защо само пишеш и триеш.
    Срам ли те е?
    То и аз да бях същия страхливец като теб, и аз щях да трия.
    Много добре знам за разлика от теб.
    Знам, че те е яд, че не всеки ти дава отчет за всичко, ама сори

Lightbulb

Ей че хубаво го каза!
    А не мислиш ли че е отживелица доказан член на БКП да е министър-председател на държава в ЕС и НАТО?!
    В НАТО и ЕС сме по чисто геополитически прични, което не е тайна за никой. Естествено, че не очаква от нас, че по улиците ни ще телат реки от мед и мляко. “Осиновили” са ни с всичките ни проблеми и сега е въпрос на време лека по лека идеологически всяко следващо поколение да придобива все повече западен манталитет. Затова ЕС дава толкова много възможности за пътуване и образование в чужбина. Поне на теория нещата би трябвало да станат по този начин, така че младите да се замислят поне два пъти преди преди да гласуват за някой, който им обещава да ни превърне в “проспериращ” евразийска джамахирия. Проблемът обаче е, че западната цивилизация, точно заради принципите си на свободата на съвестта, демокрацията и върховенството на правото не играят с мръсна пропаганда и разчита по идеалистически наивно, че хората ще заемат правилната страна стига да се даде на време злото да се самоизяде от самосебе си от вътре, точно както СССР се разпадна. За съжаление обаче с напредъка на технологиите, фейк новините и пропагандата в социалните мрежи добиха колосални сили и пропагандата, колкото и некачествена да е тя, много лесно мъти мозъците на най-простата част от населението (която е и най-голяма) и поради тази причина в момента западната цивилизация е изправена пред един огромен тумор с много агресивни метастази. Достатъчно е само да видиш колко много лявата идеология е залегнала в хореографията на сегашните протести. Както точно става дори мен започва да ме обърква. Вчера по НОВА дадоха трибуна отново на приятелите на Исаев и един младеж директно рецитира Енгелс. А колкото до ГЕРБ и “комунистът” Бойко Борисов, според мен в момента няма по-добра алтернатива, защото хората, които традиционно са най-активни по време на избори са мацинствата, пенсионерите и разни излишно революционно настроени младежи като този, който визирах, че рецитира Енгелс (ако намеря видеото ще го постна) твърдо убедени в това, че псевдоинтелектуалните им заключения, до които са достигнали в средата на двадесетте си за това как функционира света са правилни. И такива “нищо знайковци” като последните + гласовете на пенсионерите + гласовете на малцинствата преспокойно пак ще доведад някаква уродлива коалция между проевразийски партии, които за да се бетонират още повече във властта. В момента дори се опитват да прокарат такива настроения сред овчедушната паплач, че трябва да има конституционни промени и това показва начеренията им да управляват с тоталитарен юмрук, което пък ясно се вижда и в хореографията на “спасителя” им... Така че пред “алтернативата” кой може да дойде после и да ни наложи бруталната си визия за евразийски път на България предпочитам Борисов. Политиката и без това не е за всеки. Който и да управлява ще краде. Въпросът е да не се допуска безумието да излезем от ЕС и НАТО използвайки сантимента на старите и наивността на младите. Като дойдат баш червените на власт, а те пред ГЕРБ, които ако са метастаза на БКП, са си направо тумор, жална ни майка. Ще съсипят съвсем държавата.

Ако иска тя самата, нека каже, налитам ли и. Изобщо не искам да ми се отваря парашута. Абе бегай оттука бе, кво се занимавам и аз с теб. В мен си е проблема, че ти отговарям изобщо. А ти имаш някаква супер анти-социалистическа мания, която вече граничи и с други, по-тежки психически отклонения, след като мислиш, че налитам на всичко, което е с "женски профил"...
    Ами такова впечатление си ми направил. От какъв зор искаше онова момиче да ти пише на лични понеже се оплакваше от това, че като ходи на преглед джипито му го кара да си сваля сутиена? Щеше да му препоръчаш ти ли да му “уредиш” нещо? После и тук дамата със шестиците каза, че сте си писали на лични и ти се е запълнила кутията (набюдателен съм просто). Тоест ти с всяка, която ти падне връзваш приказка на лични. А за Елисавета да не говорим. С нея искаше да се самоналожиш като форумния Казанова, но не ти върза. Още е смешна тази фалшификация. Очевидно гониш жените във форума и яко им се слагаш. Не веднъж мазно мазно си се слагал на всяка, независимо, че не са били на твоето мнение. С жените си “внимателен” сякаш защото искаш да си оставяш по една “отворена вратичка” за всеки случай. Това казвам. Нищо повече. Ти си го тълкувай както искаш, но за мен си лицемер.

Трябва да си наистина уникален дебил (какъвто си), за да не разбереш от толкова много мои постове, че не искам парите да се дадат на мен (на мен пари не ми трябват, а и да ми трябват няма да ги взема по този начин), а на хората, които са направили нещо за България, а сега живеят в нищета.
    Много пъти ти обясних, че не можеш да раздадеш пари просто ей така на всички. Ако няма богати и всички са равни, всички просто ще станат еднакво бедни. Уравниловката води до хронична мизерия, липса на основни блага и демотивация някой да се напъва, за да учи как да ги произвежда, защото този процес е сложен и коства опредлени жертви, които не са оправдани, ако няма да те направят богат. И така общото ниво пада, защото всеки разчита на другия и така докато... СССР или друга свръх социалистическа утопия не се сгромоляса. Това са обективни исторически равносметки до какво води социализмът/комунизмът. Не съм си измислил сам историята. А ти си живееш в някакъв паралелен свят, някъде в средата на миналия век и се възхищаваш на комбайните сглобени в СССР...

И не, майка ми не е акушерка. Шестото ти чувство не работи. Всеки грамотен човек знае, че една болница има много отделения, но повечето работещи там се познават.
    Добре, а какво работи в болницата? (Понеже искаш да си по-конкретен ми стана любопитно. До преди това не ме интересуваше.)

Ти кво, лично познаваш ли я?
    Сигурно я познаваш, ама нанайси.
    Дай поне да сравняваме хора, които Поне познаваш, щот аз за разлика от теб я познавам
    Не спори с мен, няма смисъл, излагаш се само.

Да си говориш със самия себе си, е признак на тежка форма на психични отклонения. По-точно на шизофрения. "Всяка прилика с реални личности е напълно случайна" Който се е разпознал в този пост - никой не му е виновен

Lightbulb

Да си говориш със самия себе си, е признак на тежка форма на психични отклонения. По-точно на шизофрения. "Всяка прилика с реални личности е напълно случайна" Който се е разпознал в този пост - никой не му е виновен
    Аз се сещам за един 30 годишен комунист от форума, който си беше направил женски профил, за да ни тролва, но накрая психичните му отклонения се отключиха или просто си проличаха, когато “майтапът”, въпреки че се изтърка продължаваше вече над месец. Всички потребители му казваха на “момчето”, че има нужда от помощ, а не от въображема приятелка, но той до таква степен се беше вкопчил в съществуването на тази въображаема персона, че вече си съчиняваше истории за това как е в общежитието й докато пишеше тук в малките часове на денонощието. После малко попрестана да пише за “Елисавета”, не знам, може би малко от малко се е поосъзнал. Ако чете това и се припознае, нека сподели подробности дали още са “заедно”, че е любопитно за тези, които следим тази човешка драма. Толкова много си писахме с това момче по темите и спорехеме опитвайки се да му налеем акъл в главата по най-различни теми, че сега би ми било тъжно предполагам не само на мен, ами и на другите, ако му се е случило нещо лошо като например да е изпаднал в тежка депресия в последствие на това, че е осъзнал някакви неща за себе си посредством прекрасните анализи на тъжния му комунистически живот, които направихме. По принцип подобни истории завършват трагично в тежки фази на делириум и са опасни и за околните. Хора намиращи се в такива тежки делюзии трябва да са под внимателно наблюдение.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-26-2020 на 11:01

Аз отново отправям призив към модераторите да се провери дали тя е била мой фейк и да се публикуват нещата тук!

Също да се публикуват фактите и за теб и Грозния. Нека всичко да излезе наяве.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-27-2020 на 06:06

Аз отново отправям призив към модераторите да се провери дали тя е била мой фейк и да се публикуват нещата тук!
    Никой възрастен човек, който е на работа тук, не би се занимавал със смешните ти интриги, които създаваш. Аз затова отдавна отправих призив другарката да дойде тук и сама да ти защити "честта". Има много неща, по които щеше да си проличи дали това си ти или не или дали "тя" си е тя. Фактът, че не откликна на тези покани е показателен, че си хванат да лъжеш като дърт комунист. Как така уж й стискаше да се регистрира само, за да те похвали и да се запознаете, а сега не й стиска да влезе втори път, за да те защити?

Също да се публикуват фактите и за теб и Грозния. Нека всичко да излезе наяве.
    И какви толкова "факти" има да се публикуват? Така и не се научи, че аналитичната част не ти се отдава. Всеки твой пост показва абсолютна безпомощност на аналитичните ти способности щом продължаваш да твърдиш, че аз и някой друг сме едно и също лице.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-27-2020 на 10:03

Никой възрастен човек, който е на работа тук, не би се занимавал със смешните ти интриги, които създаваш. Аз затова отдавна отправих призив другарката да дойде тук и сама да ти защити "честта". Има много неща, по които щеше да си проличи дали това си ти или не или дали "тя" си е тя. Фактът, че не откликна на тези покани е показателен, че си хванат да лъжеш като дърт комунист. Как така уж й стискаше да се регистрира само, за да те похвали и да се запознаете, а сега не й стиска да влезе втори път, за да те защити?
    Май на теб не ти се удават нито личностния анализ, нито простата логика дори. Ако това е мой фейк, каква е логиката да не си вляза от "другия профил" и да се самозащитя? А?

Май на теб не ти се удават нито личностния анализ, нито простата логика дори. Ако това е мой фейк, каква е логиката да не си вляза от "другия профил" и да се самозащитя? А?
    Напротив, мнението ми е на напълно логично предвид фактите, че профилът на Елисавета беше изоставен толкова набързо и то общо взето веднага след като се регистрира и с идеалното съвпадение да го направи точно в момент, когато ти преживяваше пълен погром и беше открит огън към теб от всички посоки, за да ти се каже, че нямаш капацитет. Освен това, отсъствието на момичето не е доказателство, че това не си ти, а напротив, дори още повече подсилва съмненията, че се опитваш да не си проличи, че си ти.

И какви бяха за Бога бяха тези смешни обяснения “Тя ми каза да не ви се обяснявам...” и нейните нелепи включвания, за да те защити от нас, "злите антикомунисти и демократи"? И цялата история вместо да приключи, ти сам я продължи с пикантните си разкази как вече излизате заедно и ти дори пусна “специален епизод” тук от спалнята й и твърдеше, че пишеш от там в тийнпроблем в малките часове. И след като споделяше за ескалацията на вашата бурно развиваща се социалистическа любов с такъв ентусиазъм сякаш си малка ученичка, която пише за първото си “пижамено парти” в дневника си, не е справеливо сега да ни оставяш в невидение за по-нататък. Дори бихме се радвали за теб, другарю! Така че аз поне не виждам нищо лошо да опиташ докажеш твърдението си поне с някакъв опит. Иначе излизаш като пълен клоун, който се преструва на “социалистическия Казанова”, другарят Исаев, на когото само две изречения за комунизма във форума са му достатъчни, за да подмокри всяка една другарка от Отечествения фронт! А при това и 23 годишна, че и “рускинче”. Човек ще си каже, че обсъждаме класика на съветското кино и режисура, а не диагнозата на най-смешният 30 годишен комунист във форума, който е полу-безработен и толкова нелеп, че едва ли някога ще си намери жена (освен ако не си регистрира такава ), защото не излиза от комунисическата си детска стая облепена с плакати с комунистически лозунги и портрети на будни комунистически дейци и герои и е вманичен по строй и време, което ако беше продъжлило едва ли сега щеше да има компютър, за да разказва всичко това. И вместо да се поогледа около себе ви и да излезе в реалността, той тъпче на едно място някъде в мрачното комунистическо минало, защото то резонира много добре с животът му, който е също по комунисически тъжен и окаян.

Цитирай Първоначално написано от Elizaveta1997 Виж мнението
    Теб те помня) Първият ми профил беше някъде от 2011 и тогава ми направи впечатление как добре се аргументираш и си защитаваш мнението. А и беше пускал една снимка с обица на ухото, която беше доста готина) Даже ти писах веднъж, но имаше някакъв проблем със съобщенията тогава.... Ако искаш и можеш, ми пиши
    Оуу, завърнала се само заради теб? И те хвали колко си секси. Ако сега е на 23, това означава, че от 14 годишна те помни... И видиш ли, още тогава е била впечатлена колко "добре се аргументираш и си защитаваш мнението".

Цитирай Първоначално написано от Elizaveta1997 Виж мнението
    RedArmy, продължавай да пишеш на хора, които не искат и не могат да мислят Да видим докъде ще стигнеш. Нали ние си знаем в какво вярваме, какво ти пука за тези тук? Предупредих те, че няма смисъл. Има 2ма 3ма, които развалят цялата атмосфера така или иначе. Остави ги и ми пиши.
    И в какво точно вярвате?

И няколко седмици по-късно вече имаме пламенна социалистическа любов:

Заедно сме с моя фейк в момента в общежитието и. Не иска да пише тук.
    Комедията е пълна!
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-28-2020 на 14:44

Ей че хубаво го каза!
    Ти ли? Хахаха. Цирк отвсЕкъде.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване