.
Отговор в тема
Страница 9 от 9 ПървиПърви ... 56789
Резултати от 201 до 206 от общо 206
    Хахах тук доста пиянска дискусия се е развила. Какво пиете докато пишете тук

Мега фен Аватара на DieselBlood
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Предполагам мога да се включа в дискусията. По - скоро в точката за образованието. Образованието в България е такъв мазен ташак, че просто не е истина. Първо, учебниците са написани по абсолютно дебилен начин. Това не е нищо ново, защото дори и по мое време, учебниците бяха дебилни. Второ, т.н от вас "индиго Гошковци". Не зная дали чалгата е виновна, дали Русия е виновна - това няма значие. Наскоро, моята майка ми показа някаква статия, писана от професор от Латвия(ще я постна, ако я намеря). В нея пишеше, че 97% от настоящите родители, са абсолютни перковци и в главите им прескачат катерици с бръсначи. Не бях особено убеден в статията, но на следващият ден отивам до центъра, защото имах някаква работа. Там виждам потресаваща картинка : майка, на видима възраст между 30 - 35 години, и малко момиченце на възраст между 7 и 9 години. Майката беше с бонбоненорозова коса, а момиченцето беше със зелена коса. Ама зелено като тревата. Пита се в задачата - какво можеш да очакваш ти от тук нататък? Майката прилича на чучело и за да не е сама, загрозява щерката си. След някоя друга годинка, щерката ще я думкат футболистчетата на 13-14 години и, недай Боже, стане белата, маминка ще трябва да търси кинти за аборт и ще се оплаква, въпреки че тя е виновна, че не струва като родител. Та, леко се отплеснах от темата. Образованието в България е разбито напълно. Учителите нямат права, а трябва да са роби на тъпи родители, които си мислят, че те са най от всички. Да, знанията по предмета Х може никога да не ти потрябват в реалния живот, но е хубаво да се учат някои нещица. Наистина, жалко за тези 2-3% от децата, които наистина искат да научат, но биват наричани зубари, натегачи, скучни и т.н от разли дрисльовци и дрисли, които, след завършване на кварталната гимназия, ги чакат професиите : сервитьорката, продавачка, товарач на бойлери, склададжия и тем подобни. Защо се включих точно по тази точка? Точно защото моята майка е учител. И то учител с 30 години стаж. Просто, аз виждам задълбочаване на проблемите в образователната система и няма изглед да се оправи занапред. Пикая връз САЩ и ЕС и тяхната помия, която навлиза в България! Пикая връз разни нещастници, които пречат да се възпитават децата нормално! Чеп за всички, които твърдят, че родителите трябва да са приятели на чавета!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема

Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

Малко си закъснял, но ще се напъна да ти отговоря:
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Предполагам мога да се включа в дискусията. По - скоро в точката за образованието. Образованието в България е такъв мазен ташак, че просто не е истина. Първо, учебниците са написани по абсолютно дебилен начин. Това не е нищо ново, защото дори и по мое време, учебниците бяха дебилни.
    За нещастие учебните сега са дебилясали на макс и пак не са достатъчни на още по-дебилясълите деца. Има я и другата крайност - има напълно безполезна и подробна информация на ниво университет. Как може 9-ти клас да не е с биология и да учи биохимия?

Второ, т.н от вас "индиго Гошковци". Не зная дали чалгата е виновна, дали Русия е виновна - това няма значие.
    Има много голямо значение да се намери гнездото на тази масова селяния и тъпотия. Как така простите мангалчета случаха чалга преди време и сега българите я слушат и опростяха като тях? Вероятно е на подсъзнателно ниво, музиката има голямо значение, но опрделено има нещо раково в тази проста цигания.

Наскоро, моята майка ми показа някаква статия, писана от професор от Латвия(ще я постна, ако я намеря). В нея пишеше, че 97% от настоящите родители, са абсолютни перковци и в главите им прескачат катерици с бръсначи. Не бях особено убеден в статията, но на следващият ден отивам до центъра, защото имах някаква работа. Там виждам потресаваща картинка : майка, на видима възраст между 30 - 35 години, и малко момиченце на възраст между 7 и 9 години. Майката беше с бонбоненорозова коса, а момиченцето беше със зелена коса. Ама зелено като тревата. Пита се в задачата - какво можеш да очакваш ти от тук нататък? Майката прилича на чучело и за да не е сама, загрозява щерката си.
    Родитлите сега са много токсични и малоумни, като не можеш да гледаш деца, не си прави! Говорих с трола по тази тема, трябва някакъв филтър за тези ненормалници. Аз имам подобна история:
    Беше преди години на българското черноморие, аз и още един човек ходим с кърпи и чанти към плажа и пред нас имаше едно семейство със две деца. По голямото дете беше притеснено и искаше да каже на баща си нещо и му вика "тате, тате..". Не след дълго бащата без нищо друго се обърна и удари жесток шамар на детето, направо изплюща! Всички наоколо гледахме към семейството, майката и малкият син мълчат и гледат напред, детето се зачерви и загърчи като червей, имаше отпечатък по лицето и се завлачи по пътя. На бащата така и не му пукаше и така си вървяха.
    Защо стана така? Толкова ли беше трудно да се обърне към сина си и да му отговори или да му обясни ако е искало нещо? Ето ти едно нормално българско семейство! И две теми по надалеч ми обясняват колко били развални семействата. Ми развалени са!

След някоя друга годинка, щерката ще я думкат футболистчетата на 13-14 години и, недай Боже, стане белата, маминка ще трябва да търси кинти за аборт и ще се оплаква, въпреки че тя е виновна, че не струва като родител.
    Това е вечният кръг на простотията!

Учителите нямат права, а трябва да са роби на тъпи родители, които си мислят, че те са най от всички. Да, знанията по предмета Х може никога да не ти потрябват в реалния живот, но е хубаво да се учат някои нещица.
    Не само училите ами и децата са роби на тъпите си родители! Знаеше ли, че депрсията състарява мозъка на децата? За това нещастните деца са далеч-по нормални от евтините си родители и ролите се сменят. Вече има случаи на деца, които съдят родителите си, подават сигнали към социалните и карат родителите си да се откажат от родителските си права, защото не могат повече да ги търпят! Спорд теб защо напуснах България? На времето поне ако имаше дете, го отглеждаше, не обратното.

Пикая връз САЩ и ЕС и тяхната помия, която навлиза в България! Пикая връз разни нещастници, които пречат да се възпитават децата нормално! Чеп за всички, които твърдят, че родителите трябва да са приятели на чавета!
    Абе ти им завиждай, сега правят и модерни училища с надежда да измислят по-добра система за образование. В Америка ако така си ошамариш детето както стана тук, щяха да пръснат главата на бащата с камъни. Те нямат чалга и имат поне малко по-малко контролиран брой на чернилки не допускат да им влияе простата мангалска култура!
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ако си прост, намираш себеподобни, такива има хиляди.
    Вие всички шибано психясахте

You and me will all go down in history
    With a sad Statue of Liberty
    And a Generation that didn't agree
    Generation

No televisions in the air,
    No circumcisions on the chair,
    You made the weapons for us all,
    Just look at us now

Мега фен Аватара на DieselBlood
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    С доста от написаното съм съгласен. Но да им завиждам.....това не го разбрах. Защо да им завиждам? Затова, че чаветата се опитват да контролират ситуацията ли? Ми не съм съгласен. Има едно нещо, което се нарича дисциплина. При нас това нещо отдавна го няма. В САЩ дисциплина никога не е имало. Тази измислена свобода която пропагандират, е абсолютна заблуда. Ще ме съди тъпото чаве. Как ли не! Като толкова много иска да си играе на възрастен, стане ли на 16 - аут от вкъщи. И повече да не търси. Прав ли е бащата в твоята история? Естествено, че не! Но това, че съм пляснал детето си зад врата, защото се държи като аутист, не ме прави лош родител. Прилагам следната история. Реших да отида до магазина. Вътре, някакво чаве се беше пляснало на пода и ревеше, защото майка му не искала да му вземе близалка. Подчертавам, детето беше на около 7-8 години. Кажи ми как да не му плясна два шамара, ако бях на мястото на майката?
    В Америка никога няма да има качествено образование. Никога! Просто, защото те самите не знаят как да го направят. Говорил съм с доста американци по тая тема и те ми споделят, че се срамуват, защото светът им се смее какви невежи са. Едното момиче ми твърдеше, че имала съученичка в колежа, която казвала, че в Европа, паричната единица била долар. Това е човек, който ще стане банкер след време. Масово, американците не знаят елементарни неща. Така че Америка е последната държава, която искам да ми дават за пример за каквото и да е. Да не говорим, че те там си имат достатъчно проблеми с феминациските, религиозните откачалници, престъпността и т.н. Колкото до това, че не допускат да им влияе мангалската култура - пак не съм съгласен. Те мангалите там са по - голяма напаст от циганите тука. Но иначе са първи да ти приказват за расизъм, бруталност от страна на полицията и подтискане. Като при случая със "светецът" Джордж Флойд. Няма значение, че тоя мангал е с досие, дебело колкото юмрук и различни провинения, но полицията е виновна за всичко.
    Обратно в България, че се отнесох малко. Тук положение е зле. Няма да се оправи. То целия свят отива на майната си. Но тук е било зле, зле е и зле ще си остане. Ще се разхождат някакви перковци, където си мислят, че са недосегайми, а наистина умните и амбициозни хора ще изчезнат навън. Защото не може ти да си икономист по образование и да продаваш картофи на пазара, а кретенът, чиито баща кара G класа, да се е наместил да удобна позиция и да си гледа живота. Шуробаджанащина отвсякъде!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема

Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

С доста от написаното съм съгласен. Но да им завиждам.....това не го разбрах. Защо да им завиждам? Затова, че чаветата се опитват да контролират ситуацията ли? Ми не съм съгласен. Има едно нещо, което се нарича дисциплина. При нас това нещо отдавна го няма. В САЩ дисциплина никога не е имало. Тази измислена свобода която пропагандират, е абсолютна заблуда. Ще ме съди тъпото чаве. Как ли не! Като толкова много иска да си играе на възрастен, стане ли на 16 - аут от вкъщи. И повече да не търси. Прав ли е бащата в твоята история? Естествено, че не! Но това, че съм пляснал детето си зад врата, защото се държи като аутист, не ме прави лош родител.
    Значи има едно нещо - Америка много голяма стана. България не е. Там един щат е колкото минимум 2 Българии и не можем с едно изречение да обясним точно какво става там. Само законите им са хиляди, за всеки щат има по различн закон, какво остава за всичко останало, че да с прави анализ и аз дето бях в няколко щата и се сприятелявах със всякакви хора не мога да ти кажа и 1/100 от това, което се случва там.

Прилагам следната история. Реших да отида до магазина. Вътре, някакво чаве се беше пляснало на пода и ревеше, защото майка му не искала да му вземе близалка. Подчертавам, детето беше на около 7-8 години. Кажи ми как да не му плясна два шамара, ако бях на мястото на майката?
    Тук много зависи и от ситуацията - ако 3 годишно е нормално да не се контролира, защото мозъкът му е още като на маймуна (малките деца са много тъпи) пак не става с бой, напротив - ще се разквичи още по-силно. Ако вече на 7+ години, където вече няма такива сривове е проблем на родителя, пак не става с бой - ще се стархува и няма да ти вярва после. Вземаш детето, казваш му че няма да си играеш игрички. Ако е случката с плажа, обърни се и го попитай какво има - може да е всичко. Идеята да понесеш ситуацията като възрастен, защото ако се държиш като скот и третирш детето като скот, то след време наистина ще стане скот.. разбираш ли?

В Америка никога няма да има качествено образование. Никога! Просто, защото те самите не знаят как да го направят.
    На времето са имали! Сега трябва да слагат луди пари за образование, защото така наречните boomer-и са прецакали всичко! Само гледай статиските, като ги видях ми отвя главата. Така наречените boomer-и са единственото скапано поколение в цялото човечество, което не е направило нищо, ама нищо добро за бъдщите поколения - глобално затопляне, замърсяване, изсичане, сривове. И с най-голямата си наглост мрънкат за нас, отвратителен рак, не е трябвало да съществуват.

Говорил съм с доста американци по тая тема и те ми споделят, че се срамуват, защото светът им се смее какви невежи са. Едното момиче ми твърдеше, че имала съученичка в колежа, която казвала, че в Европа, паричната единица била долар. Това е човек, който ще стане банкер след време. Масово, американците не знаят елементарни неща. Така че Америка е последната държава, която искам да ми дават за пример за каквото и да е. Да не говорим, че те там си имат достатъчно проблеми с феминациските, религиозните откачалници, престъпността и т.н.
    За нещасти простотията е навсякъде, просто заради нещата описани по-горе се е случило (или не се е случило), да има повече такива деца
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!
    Ако си прост, намираш себеподобни, такива има хиляди.
    Вие всички шибано психясахте

You and me will all go down in history
    With a sad Statue of Liberty
    And a Generation that didn't agree
    Generation

No televisions in the air,
    No circumcisions on the chair,
    You made the weapons for us all,
    Just look at us now

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Форума умре!

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си