.
Отговор в тема
Страница 2 от 8 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 198
  1. #26
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    По този повод казах няколко изключително интересни неща, които бяхa прав централен удар в десетката, но някоя модераторка изтри мнението ми.

    Явно изобщо няма смисъл от етикетите на тази тема "алтернатива, анти-цензура, дневник, не-дневник, нов"

    Каква ти алтернатива, когато цензурата е по-строга дори и от тази по националните телевизии?

    Какво толкова бях казал с това, че мъжете на определени дами от форума са по-възрастни от тях. И дадох единствено предположение, че за тези жени мъжете са просто банкомати. Същите тези жени, които вероятно се смятат за царици и го демонстрират в социалните мрежи, преди 100 години едва ли щяха да могат да валидират значението на своето съществуване с илюзиите, които сега подхранват за себе си благодарение на обществения статут, до който някак си са се докопали посредством задоволявайки нуждите на правилните възрастни мъже. Накратко, преди 100 години нямаше да има къде да се фукат, а и щяха да са без други права освен да раждат деца и да се грижат за домакинството.

    Сега изведнъж същите виждайки се като свободони и еманципирани, почват да се възползват от изобретенията на мъжете (Като в това число и самите финикийски знаци, са изобретение на мъжете.) без изобщо да са заслужили по нормален начин нещата. Защото, предполагам, че ще се съгласите с мен, да разчиташ да си осъществиш целите в живота 90% чрез секса и 10% (колкото за цвят) с други качества си е проституция, но завоалирана по някакъв социално приемлив начин. Възрастните богати мъже не плащат на държанките си на ръка, а се "отблагодаряват подобаващо" чрез екскурзии, подаръци и други луксове. Тези мъже са успешни, строят сгради, самолети, коли, занимават се политика и т.н.. и в един момент се появява някаква жена, която не прави нищо от тези неща, но успява да си проправи път в обществото благодарение на пеперудката си. Жени знаменити изобретателки или политици почти няма... Най-известните жени са постигнали социалния си статут скачайки от легло на легло докато най-накрая на дърти години са си осигурили мъжки постове в обществото... Но сами биха ли го постигнали? И после какво, били сме равни??? Ами, не, не сме равни. Най-малкото, тук има ли мъже модератори? Администароторът Ренгър ми прилича на мъж администратор съдейки по никнейма му. Така някак си уж мъжки звучи, но мнението ми изчезна докато той беше онлайн... А в самото си мнение бях възможно най-политически коректен. Дори на мястото на една дума за мъжките полови знаци бях използвал знак в буквалния смисъл (ето този: 8==>) и май заради това бях цензуриран...
    Както и да. Не казвам, че мъжете нямаме нужда от жените, а и не мисля, че всички жени са мастии, но все пак не може да се отрече, че еволюционно имаме съвсем различни предназначения и мисля, че не е редно да се отрича очевидното... Взех да се паля, а май и това мнение ще отлети... Както и да е...
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-11-2019 на 13:48

  2. #27
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...И поради неудовлетвореността си от калпавия живот ще се успокояваш с наркотици и алкохол.
    Или ще се утешава с други мъже в търсене на нов жив-банкомат !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Хо-Хо! Сигурен съм, че ще ги прочетеш! Но ще се правиш на важна!
    Много ясно че ще го прочетат! Ти и аз сме най-интересното нещо в тоя форум !
    Чакат някой потребител да им кажe колко са хубави, преуспели и готини, ама ей на - никой не ще да ги коментира освен нас !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не, имаш пъпки и мустаци!
    Е щом има топки, няма как да няма и пъпки и мустаци !
    Сто на сто и до тоалетната ходи, оригва се и пърди !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И не, че ти си признаваш за нещо, напротив. Скриваш се зад една фалшива самоирония, въпреки че смяташ себе си за г-ца перфектна, а всички други за низши.
    Самоиронията наистина е фалшива, тя пише всичките тия неща с жалката надежда някой да ѝ възрази и да ѝ направи комплимент горе-долу в следния смисъл:

    "Иве, не се самообвинявай, ти си толкова добра, красива, желана и преуспяла, един ден ще бъдеш оценена подобаващо! Ти заслужаваш нещо повече от тоя живот и съм сигурен, че ще го постигнеш!"

    Ама ей-на - за толкова години никой не ѝ е написал нещо подобно във форума !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Най-малкото, тук има ли мъже модератори? Администароторът Ренгър ми прилича на мъж администратор съдейки по никнейма му. Така някак си уж мъжки звучи, но мнението ми изчезна докато той беше онлайн... А в самото си мнение бях възможно най-политически коректен.
    100% съм сигурен че понастоящем няма нито един модератор мъж и че всички са жени !!!
    Дори този Ренгър, независимо че ти звучи мъжки съм абсолютно сигурен че е жена! По цялостното поведение, език и действия това е жена! Убеден съм в това от самото начало, когато Ренгър излезе наяве във форума!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #28
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    и аз мисля, че не трябва да има цензура над различните мнения (най-малко в кофата), колкото и големи простотии да пишете понякога

  4. #29
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ама ей-на - за толкова години никой не ѝ е написал нещо подобно във форума !
    Мен ме дразни заради това, че демонстрира самочувствие колкото капки има в морето. В мнението си за себе си тя винаги е най-умната, най-прекрасната, най-еди каква си, а не се вижда от страни колко нещастна и колко незначителен е животът й. Освен това как може да й дадат право да лекува някой ден при такава омраза каквато излизва от нея към хората (И за да не съм голословен, за който чете от тук, нека се върне и прочете по-рано цитираното нейно мнение тук в темата). Такива хора не бива да имат право да практикуват медицина, защото са психопати! Представете си един ден тя как ще решава кой да живее и кой да умре (имаше и такова нейно мнение, че щяла да стане значим човек, от когото да зависят много хора). А цял живот се е настройвала да отмъщава на другите за това, че природата я е наказала с рендосано лице (самата тя не малко пъти се оплаква от пъпките си). И съм й го казвал, че тези пъпки са от злоба и ако спре да бъде злобна може й да понамалеят, но тя не ми вярва.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    100% съм сигурен че понастоящем няма нито един модератор мъж и че всички са жени !!!
    Дори този Ренгър, независимо че ти звучи мъжки съм абсолютно сигурен че е жена! По цялостното поведение, език и действия това е жена! Убеден съм в това от самото начало, когато Ренгър излезе наяве във форума!
    Прав си. Авторите на статиите тук са единствено жени, така че следва и ръководството към форумът сайта да е поверен на същите хора.

  5. #30
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    За да постигнат същия стандарт на живот или комфорт, значи да си скъсат задника от бачкане в преносния смисъл и вместо това предпочитат да го направят в буквалния !
    Направи ми деня.

  6. #31
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    По този повод казах няколко изключително интересни неща, които бяхa прав централен удар в десетката, но някоя модераторка изтри мнението ми.

    Явно изобщо няма смисъл от етикетите на тази тема "алтернатива, анти-цензура, дневник, не-дневник, нов"

    Каква ти алтернатива, когато цензурата е по-строга дори и от тази по националните телевизии?

    Какво толкова бях казал с това, че мъжете на определени дами от форума са по-възрастни от тях. И дадох единствено предположение, че за тези жени мъжете са просто банкомати. Същите тези жени, които вероятно се смятат за царици и го демонстрират в социалните мрежи, преди 100 години едва ли щяха да могат да валидират значението на своето съществуване с илюзиите, които сега подхранват за себе си благодарение на обществения статут, до който някак си са се докопали посредством задоволявайки нуждите на правилните възрастни мъже. Накратко, преди 100 години нямаше да има къде да се фукат, а и щяха да са без други права освен да раждат деца и да се грижат за домакинството.

    Сега изведнъж същите виждайки се като свободони и еманципирани, почват да се възползват от изобретенията на мъжете (Като в това число и самите финикийски знаци, са изобретение на мъжете.) без изобщо да са заслужили по нормален начин нещата. Защото, предполагам, че ще се съгласите с мен, да разчиташ да си осъществиш целите в живота 90% чрез секса и 10% (колкото за цвят) с други качества си е проституция, но завоалирана по някакъв социално приемлив начин. Възрастните богати мъже не плащат на държанките си на ръка, а се "отблагодаряват подобаващо" чрез екскурзии, подаръци и други луксове. Тези мъже са успешни, строят сгради, самолети, коли, занимават се политика и т.н.. и в един момент се появява някаква жена, която не прави нищо от тези неща, но успява да си проправи път в обществото благодарение на пеперудката си. Жени знаменити изобретателки или политици почти няма... Най-известните жени са постигнали социалния си статут скачайки от легло на легло докато най-накрая на дърти години са си осигурили мъжки постове в обществото... Но сами биха ли го постигнали? И после какво, били сме равни??? Ами, не, не сме равни. Най-малкото, тук има ли мъже модератори? Администароторът Ренгър ми прилича на мъж администратор съдейки по никнейма му. Така някак си уж мъжки звучи, но мнението ми изчезна докато той беше онлайн... А в самото си мнение бях възможно най-политически коректен. Дори на мястото на една дума за мъжките полови знаци бях използвал знак в буквалния смисъл (ето този: 8==>) и май заради това бях цензуриран...
    Както и да. Не казвам, че мъжете нямаме нужда от жените, а и не мисля, че всички жени са мастии, но все пак не може да се отрече, че еволюционно имаме съвсем различни предназначения и мисля, че не е редно да се отрича очевидното... Взех да се паля, а май и това мнение ще отлети... Както и да е...

    Интересна социална среда имаш. Аз не виждам такива жени около мен, нито пък някога съм виждала.

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #32
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Мен ме дразни заради това, че демонстрира самочувствие колкото капки има в морето. В мнението си за себе си тя винаги е най-умната, най-прекрасната, най-еди каква си, а не се вижда от страни колко нещастна и колко незначителен е животът й. Освен това как може да й дадат право да лекува някой ден при такава омраза каквато излизва от нея към хората (И за да не съм голословен, за който чете от тук, нека се върне и прочете по-рано цитираното нейно мнение тук в темата). Такива хора не бива да имат право да практикуват медицина, защото са психопати! Представете си един ден тя как ще решава кой да живее и кой да умре (имаше и такова нейно мнение, че щяла да стане значим човек, от когото да зависят много хора). А цял живот се е настройвала да отмъщава на другите за това, че природата я е наказала с рендосано лице (самата тя не малко пъти се оплаква от пъпките си). И съм й го казвал, че тези пъпки са от злоба и ако спре да бъде злобна може й да понамалеят, но тя не ми вярва.
    Неистовото желание за власт и контрол е признак за психопатия!

    Представям си я като доктор Менгел, на входа на болницата и да посочва с пръст накъде да карат пристигащите - към реанимацията или към моргата !

    Може би нямаше да е толкова озлобена, ако имаше мъж, който да и обръща внимание. Дори да е грозен чичак с пари! Тогава щеше да мисли за съвсем други неща!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Прав си. Авторите на статиите тук са единствено жени, така че следва и ръководството към форумът сайта да е поверен на същите хора.
    Статиите от години се пишат предимно от някоя редакторка с фиксация в астрологията ! Очаквам най-скоро време да прочета статия "Какви лайна сереш, според зодията." !

    От статиите на други теми най-интересни ми бяха тези за редки и екзотични животни, но отдавна не съм виждал такива .
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Направи ми деня.
    Ето че все още има интересни неща във форума (аз и TrollFactory) !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #33
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Ядеше ми се торта, но тори така и не почерпи. Не почерпи и преди мноооого време за имения ден - хем и писах, че празнува на св. Мина, хем и писах, че обичам едни 200 гр. шоколади от Кауфланд с цели лешници в тях...
    ех, младеж, какво да ги правиш. Нямат уважение към непознатите и не ги черпят със сладко.

  9. #34
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    След двете теми...

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11612953
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11612973
    повечето потребители се изпокриха от страх и срам (не знам кое повече) !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #35
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Взех да си събирам версиите.
    Ще си купя една нова кола
    Колко ли "версии" струва една кола ?!
    А едно образование ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #36
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Бог се пише с главна буква. Не че Му пука как го пишеш.
    Колкото и да му обясняваш на тоя аграр-болшевик, едва ли ще разбере !
    Той е менте-патриот и не е християнин - комунист не може да е християнин, нито патриот !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #37
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Утре отиваме да му търсим Куч по приютите, йейейейейейе. Втори кучешки член на семейството. Щастлива съм, пък!
    Поздравявам ви за щастливото събитие !
    Поне се борите за преодоляване на демографската криза сред кучешката популация в страната !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #38
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Колкото и да му обясняваш на тоя аграр-болшевик, едва ли ще разбере !
    Той е менте-патриот и не е християнин - комунист не може да е християнин, нито патриот !
    То дори не става въпрос какъв е. Само се опитвах да обясня, че не може да пише правилно на собствения си език. Което може би малко е в противоречие с патриотизма му, но това е в реда на нещата май. Те повечето патриоти са полуграмотни.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #39
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Сървърите на форума скоро ще се пръснат от посетители, умиращи от желание да четат битовизмите на няколко неудовлетворени от живота кифли, които очевидно не намират аудитория нито в инстаграм, нито във фейсбук .

    Чудя се къде ли е TrollFactory!
    Вече и на мен почва да ми става скучно тук !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #40
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Сървърите на форума скоро ще се пръснат от посетители, умиращи от желание да четат битовизмите на няколко неудовлетворени от живота кифли, които очевидно не намират аудитория нито в инстаграм, нито във фейсбук .

    Чудя се къде ли е TrollFactory!
    Вече и на мен почва да ми става скучно тук !
    Всичко тук за съжаление е в пълен застой! Как да му се иска на човек да участва тук, когато няма нищо ново? А госпожиците кифли въобще не ги и чета. Инстинктивно си знам, че ако са писали нещо тук, то е вероятно да е съобщение как са разходили кучетата си и кога после са си легнали да спят като с изключения тук-таме може и нещо друго вълнуващо да споделят на аудиторията от останалите кифли като например, че по средата между тези две събития са и яли нещо, което ги е накарало да забързат крачката към вкъщи.

  16. #41
    Papugai
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Чудя се къде ли е TrollFactory!
    скоро не си заставал пред огледалото, а

  17. #42
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...между тези две събития са и яли нещо, което ги е накарало да забързат крачката към вкъщи.
    Да не би да искаш да кажеш, че може да им се е досрало ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #43
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Пак са ми изтрили мненията подмолно, без основание или обяснения, в жалък опит да потулят случая и собствената си неадекватност и некомпетентност !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #44
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    TrollFactory ония теми и мнения са били изтрити, защото пеперудката се е оплакала на модераторКИТЕ, вместо да отговори на поставените от нас въпроси като мъж на място, какъвто очевидно не е !

    Видя че губи почва под краката си, скри се като мишок и модераторКИТЕ са изтрили темите и мненията по негово искане и по линия на женската солидарност !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #45
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Поредният фейк-потребител:
    Цитирай Първоначално написано от Vicky N. Виж мнението
    Вкарай им каноколит в ключалката и им лепни един лист А4 на вратата с надпис "Намалете звука на телевизора, бе деба и дъртаците насрани!!!" Гарантирам, работи like a charm
    Нещо ми подсказва, че този фейк с необичаен стремеж за публикуване из стари теми и пресилено-изкуствен опит за младежки изказ е създаден от модераторКИТЕ в жалък опит за имитация на форумна активност.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #46
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Искам да попитам уважаемите модератори защо изтриха темите за Димитър Списаревски и Христо Луков? Течеше интересна дискусия в тях и просто така бяха премахнати! Все ми е тая за триенето в другите теми, но защо в раздел политика трябва да се напомня, че България е на 111-то място по свобода на словото?
    от конституцията на България:
    Чл. 37.
    (1) Свободата на съвестта, свободата на мисълта и изборът на вероизповедание и на религиозни или атеистични възгледи са ненакърними. Държавата съдейства за поддържане на търпимост и уважение между вярващите от различните вероизповедания, както и между вярващи и невярващи.
    Чл. 39.
    (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
    Чл. 40.
    (1) Печатът и другите средства за масова информация са свободни и не подлежат на цензура.


    Е, но честито за другите, които пък имат право да изразяват свободата на мисленето си и имат хиляди теми за четене по техен вкус като "Зумбата намалява менстуалните болки" или "Летните косми по краката Хит или Шит", или all time клик бейт хитовете като "Емили Ратайковски си показа най-милото. Виж повече тук!"! Имате си цели 3953 страници с такива новини! Заповядай България! Чети и коментирай тези теми тук! Другите неща са някакви простотии! Ако се трият "Ее, ама че са нагли да питат!Ми може би са били против правилата! Доволен ли си сега? На ти причина!"
    Така и все още нямам отговор защо теми свръзани с близкото минало засягащо комунистическия период от управлението на страната ни не се допускат да се развият в този форум. А това е сериозен червен флаг. И в пряк, както и в преносен смисъл. Считам мълчанието ви за потвърждение, че върху медията ви се оказва натиск да не се допускат конкретни теми за историческата истина от българската история макар и от тогава до сега да са минали десетилетия или почти столетие. Явно всичко по този въпрос на всички етажи в управлението на медиите в страната е в пълен синхрон, включително и тук.

    "Министерството на истината се занимаваше с информацията, забавленията, образованието и изкуствата. Министерството на мира се занимаваше с войната. Министерството на любовта поддържаше законността и реда. А Министерството на изобилието отговаряше за икономиката."

    "В повечето случаи нямаше съд, нямаше съобщение за арест. Хората просто изчезваха, винаги през нощта. Името се заличаваше от всички списъци, изтриваше се всеки спомен, че нещо някога е направено, отричаше се цялото съществуване и после се забравяше. Така унищожаваха, заличаваха, а след това обикновено се казваше: „изпарили са го“.


    Ситуацията тук тъжно напомня цитатите от тук https://bg.wikiquote.org/wiki/1984_(книга)
    Особено докато в обществото кипи скандала за това как най-накрая ще пише за комунистическия режим в учебниците по история за 10 клас и въпреки това учебният материал е умишлено е манипулиран, за да изглежда, че всичко е било цветя и рози. Изглежда, че партийната сигурност (ДС) бди и тук.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-02-2019 на 11:51

  22. #47
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Мое мнение №2 от днес, което вероятно също ще изтрият:

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Хайде стига сте писали глупости, за да изглежда така сякаш има истиснки потребители с реални проблеми.
    ema_asenovva е профил регистриран 2018 година. От къде се е сетила за неактивния си профил цяла една година по-късно е дошла да пише съчинения чак сега на тема "как да се сприятелим"? Или може би е знаела преди една година (през 2018 ), че след една година (през 2019) ще има някакъв проблем (евентуално като този описан по-горе) и е решила да се застрахова и да се регистрира тогава без намерения да пише пазейки си го за бъдещето, когато току-виж може да потрябва, защото е много полезно да имаш профил за такива ситуации във форум, който отдавна не пишат деца или тийеджъри и трупа паяжини с по седмици или месеци преди да има някакво раздвижване точно в тези раздели, в които потребители от този вид пишат.

    Мисля, че действително тук се трупа някакъв фалшив актив от потребителски мнения, когато за твърде дълго в някой от разделите няма движение! Евтин похват за привличане на потребителски мнения в полу-мъртвите раздели...
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-02-2019 на 12:11

  23. #48
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    МодераторКИТЕ успяха да изгонят и малкото останали реални потребители със скука и триене на активни теми!

    Останаха да пишат само потребители с модераторски чадър (холи, тори и харков), които не пишат нищо интересно и всякакви критики и въпроси към тях се трият системно, както и фейковете на самите модераторКИ, симулиращи форумна активност !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #49
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Харката докладва въпросите зададени към него, като някоя ощипана госпоЙца, вместо да отговори като мъж !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #50
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Форумът официално вече е поставен на командно дишане и изглежда като, че само фейкове пускат теми и мнения, но и това не му помага. Надявам се Грозният да е на море или някъде другаде на приятна лятна почивка и заради това да е спрял да пише само временно. Почвам да се замислям дали другарките от настоящия модераторски екип на тийнпроблем (на снимката долу) не са му направили нещо.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-16-2019 на 14:09

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си