.
Отговор в тема
Страница 3 от 8 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 198
  1. #51
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Почвам да се замислям дали другарките от настоящия модераторски екип на тийнпроблем (на снимката долу) не са му направили нещо.
    Може да са му направили... нещо и вече да е от тях. Не е като да не наподобяват такъв тип.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  2. #52
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Форумът официално вече е поставен на командно дишане...




    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #53
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    ^ Добре си дошъл отново, колега!

    Пускам мнението си и в нашата тема тук за всеки случай, за да не се загуби, ако го изтрият от тяхната :
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Форумът е на системи и такива фейк теми със симулации на тийнпроблеми го доказват. Особено, когато се регистрират и потребители като FSG само, за да коментират с окуражаващи коментари клишета, след което "автентичната" авторка казва облекчена "прав си!", за да внуши, че е преборила вече страховете си в резултат на тази интернет подкрепа и благодари най-учтиво като операторка на customer support (както Грозният се беше изразил в една от темите). После същият потребител (FSG), за да засили малко раздел "Музика и ТВ" пуска тема "каква музика слушате" все едно още сме 2006-та и музиката трудно се намира. Вече на никой съвременен тийнейджър не му дреме кой какво слуша при изобилието от музика, която залива youtube. Всеки може да си намери какво да слуша и без да следи тема за музика, в която се пускат "шано" линкове. Уви, този форум не може да продължава в духа на изминалото десетилетие, да не говорим, че настоящото е към своя финал. С навлизането в 2020 мислете повече какво ще правите с този форум. Може да се опитате да го интегрирате повече със социалните мрежи или нещо подобно, за да му се даде малко дишане... Но нищо няма да ви спаси, ако продължавате с фейк темите и потребителите. Те само доказват колко сте закъсали всъщност.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-24-2019 на 09:41

  4. #54
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ^ Добре си дошъл отново, колега!

    Пускам мнението си и в нашата тема тук за всеки случай, за да не се загуби, ако го изтрият от тяхната :
    ...
    Уви, този форум не може да продължава в духа на изминалото десетилетие, да не говорим, че настоящото е към своя финал. С навлизането в 2020 мислете повече какво ще правите с този форум. Може да се опитате да го интегрирате повече със социалните мрежи или нещо подобно, за да му се даде малко дишане... Но нищо няма да ви спаси, ако продължавате с фейк темите и потребителите. Те само доказват колко сте закъсали всъщност.
    а теб защо толкова те е грижа за това място? защо му отделяш време и внимание? чисто любопитство

  5. #55
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    а теб защо толкова те е грижа за това място? защо му отделяш време и внимание? чисто любопитство
    Не съм поел никакъв специален ангажимент към това място или към никого в него. Като всички други, предполагам и аз идвам просто, за да си кажа по някоя приказка с някой непознат от време на време и това е. Понякога си правя експерименти с провокации към определени хора, но за мен това е просто неангажиращ и безопасен начин да се позабавлявам от чуждите реакции, което понякога преминава в чиста простотия в следствие, на което си правите някакви заключения за мен, от които още повече се забавлявам.

  6. #56
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Няма ме 2-3 дена и във форума има едва 4-5 поста от има-няма 3-4 потребители !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #57
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Няма ме 2-3 дена и във форума има едва 4-5 поста от има-няма 3-4 потребители !
    На никой не му се занимава с този форум повече,ето ти видя преди 1-2 дена в дневника аз си изразих мнението,да направя опит за някаква малка дискусия и стана така, че две кучки взеха да лаят по мене. Ако трябва да бъда честна, искам да напусна този жалък форум, останаха само фейкове ,американката ,кучкарката(дето и тя изчезна напоследък) ,онзи джендъра ,аз ,ти и TrollFactory и още някой по-неактивен потребител.. Съветвам те да напуснеш и ти.

  8. #58
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    На никой не му се занимава с този форум повече,ето ти видя преди 1-2 дена в дневника аз си изразих мнението,да направя опит за някаква малка дискусия и стана така, че две кучки взеха да лаят по мене. Ако трябва да бъда честна, искам да напусна този жалък форум, останаха само фейкове ,американката ,кучкарката(дето и тя изчезна напоследък) ,онзи джендъра ,аз ,ти и TrollFactory и още някой по-неактивен потребител.. Съветвам те да напуснеш и ти.
    Добре дошла в темата ни - истинският дневник ! Сама виждаш колко са ограничени ОНЕЗИ две потребителки и колко жалък и беден е социалният им живот - окупирали са умиращ форум за да си помпат самочувствието и да се правят на важни! То тука напоследък наистина няма какво и с кого да си кажеш. Напуснаха дори феновете на кучкарката и американката . Смятай !

    Аз също много пъти съм мислил да напусна, но при създалата се ситуация, това би било твърде безотговорно от моя страна! Това би означавало форумът да умре окончателно за по-малко от седмица !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #59
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Добре дошла в темата ни - истинският дневник !
    Благодаря за топлото посрещане!

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Сама виждаш колко са ограничени ОНЕЗИ две потребителки и колко жалък и беден е социалният им живот - окупирали са умиращ форум за да си помпат самочувствието и да се правят на важни!
    Така е,правят го за внимание,дори и не четат предишните постове на хората,те просто влизат, пишат един пост в темата относно как им е минал деня и излизат. Неотдавна попитах tori защо се занимава и тя не ми отговори - ако го е прочела, предполагам,че и тя не знаеше какво да отговори или не е могла да разбере въпроса ми изобщо.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    То тука напоследък наистина няма какво и с кого да си кажеш.
    Има теми за разговор хиляди. Само дето аз не съм съгласна да си водя ежедневен монолог за разлика от други хора.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Напуснаха дори феновете на кучкарката и американката . Смятай !
    Естествено, че и на фена с най-волското търпение ще се откаже при мисълта да чете едни и същи тъпни, на всичкото отгоре написано неграмотно с грешки и с селяшки диалект

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз също много пъти съм мислил да напусна, но при създалата се ситуация, това би било твърде безотговорно от моя страна! Това би означавало форумът да умре окончателно за по-малко от седмица !
    Моето мнение си остана това:
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ако Грозния престане да публикува във форума, Teenproblem.net е 100% стар,застоял и мъртво обречен форум. Добре че е той да публикува нещо,без значение какво..

  10. #60
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    чувствам се заблуден
    през цялото това време четох мненията на кучето по-горе
    чак сега разбирам, че това е другия акаунт на грозния и трябва да бъде добавен в черния списък

  11. #61
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    чувствам се заблуден
    ти вечно си заблуден. Това е твоята специалност.

    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    през цялото това време четох мненията на кучето по-горе
    Благодаря за вниманието,но аз не искам такова и ще те помоля да ме оставиш на мира.

    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    чак сега разбирам, че това е другия акаунт на грозния и трябва да бъде добавен в черния списък
    Само дето аз нямам фейкове.. и ако под черен списък разбираш хора, които не можеш дори да ги обидиш,значи правилно съм за там..

    Повече няма да ти отговарям на жалките ти и неверни опити за обида.

  12. #62
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    чувствам се заблуден
    през цялото това време четох мненията на кучето по-горе
    чак сега разбирам, че това е другия акаунт на грозния и трябва да бъде добавен в черния списък
    За много хора е страшен шок да се окаже че Грозния е прав за нещо, или че има хора подкрепящи и споделящи мненията му!

    Шокът е толкова силен, че отказват да приемат истината, дори след като са се сблъскали с нея - вместо това измислят удобни обяснения, че това са фейкове на Грозния, но не и че са сбъркали!

    Още по-страшното за някои хора е, че скоро групата подкрепяща Грозния ще се окаже мнозинство във форума !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #63
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Още по-страшното за някои хора е, че скоро групата подкрепяща Грозния ще се окаже мнозинство във форума !
    Според мен групата като мнозинство вече е факт. Не виждам някой да подкрепя некролога, кучкарката, американката и други.
    Ако беше демокрация и имаше избори за модератори, преспокойно можеше да се кандидатираш. Може да си спретнем някакви избори с отделна тема и анкета и да видим към кой лагер клонят везните.

  14. #64
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Филипчо още бил тук. Как си, Филипчо.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  15. #65
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Thumbs up

    Много ми е странно, защо модераторите правят десетки фейкове, пускащи по една фалшива тема за да симулират активност във форума, като в същото време с основните си профили се крият като мишоци и не обелват и една дума !

    Срам ли ги е от нещо?! Или пък ги е страх?!

    Почти никой от редовните, истински потребители не пише вече, дори аз влизам от дъжд на вятър.
    Чудя се колко ли време ще е нужно на модераторите и админите да загреят, че това с фалшивите профили и теми не помага, не е интересно, вече е ясно на всички и колко тъпо изглежда отстрани !
    Последно редактирано от Грозния : 08-26-2019 на 21:14
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #66
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Много ми е странно, защо модераторите правят десетки фейкове, пускащи по една фалшива тема за да симулират активност във форума, като в същото време с основните си профили се крият като мишоци и не обелват и една дума !
    Нали за пред рекламодателите трябва да изглежда горе-долу легитимен фалшивият им брояч долу в дъното на страницата преброяващ хилядите им посетители дневно.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Срам ли ги е от нещо?! Или пък ги е страх?!
    Наскоро бях видял обява за това, че се търсят модератори, които да отговарят за съдържанието на различни сайтове и повишават форумната активност. За какво да пишат в собствените си теми? Ти пък сега двойна работа им създаваш открехвайки началниците им за това, че освен да пишат теми, трябва и да отговарят от модераторските си профили сами на себе си, за да симулират още повече активност... Къде сега ще им се занимава да си слагат аватари, подписи и да участват в така интересните си теми. Какъвто и да си, та дори и като студент стажант работещ в агенция за тролове за невероятните 200 лв месечни подаяния, за който препоръката от фалшивия му работодател ще му се струва важна за бъдещето му, пак няма да искаш да се преработваш. Така даже е по-добре като работят като сиви кардинали. Нямам нужда някой да ми пише по темите непрекъснато демонстрирайки как е power trip-нал. Ако разгледаш по-стари теми може погледнеш (въпреки че ти си стар потребител и знаеш, така че това се отнася и за всеки друг, на когото му е интересно), че е имало много power трипващи модератори.


    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Почти никой от редовните, истински потребители не пише вече, дори аз влизам от дъжд на вятър.
    Чудя се колко ли време ще е нужно на модераторите и админите да загреят, че това с фалшивите профили и теми не помага, не е интересно, вече е ясно на всички и колко тъпо изглежда отстрани !
    Те и да стоплят какво се случва, в техните SOP-та какво трябва да правят пише друго. Докато шефовете от Инвестор са доволни, а те не вярвам да виждат teenproblem като основна част от бизнеса си, едва ли ще има промяна. Трябва рекламодателите да се усетят, че нещо не е в ред с този сайт посещаван от двама души в седмицата...
    Аз пък си влизам колкото да посчупя малко време тролейки, а като почти безнадзорен форум тийнпроблем ми дава тази свобода. Въпреки че, ако нещо ме издразни достатъчно и мен няма да видите повече тук.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-27-2019 на 12:43

  17. #67
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Вече почти няма сериозни теми и истински потребители и на мен ми е все по-безинтересно да влизам и да пиша тук .
    За сметка на това, броят на фейковете (и темите им) е нарастнал неимоверно! Някой модераторски д-р Франкенщайн прави тия глупости в неистов опит за съживяване на форума-труп !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #68
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Вече почти няма сериозни теми и истински потребители и на мен ми е все по-безинтересно да влизам и да пиша тук .
    За сметка на това, броят на фейковете (и темите им) е нарастнал неимоверно! Някой модераторски д-р Франкенщайн прави тия глупости в неистов опит за съживяване на форума-труп !
    Напълно точно определение! Въпросният Франкренщайн вади трупове, съживява ги като им сменя паролите и се логва с тях, за да пише от тяхно име, така че темите да изглеждат така сякаш са писани от стари потребители и на пръв поглед в това да няма нищо съмнително. И първият ми пример от следните няколко фейка от лавината фейкове тази седмица показва точно за това:

    Цитирай Първоначално написано от mycel Виж мнението
    Е, явно някой обаче е параноичен и това с форумния администратор и фалшивия профил ме впечатли, адмирации. Като цяло трудно се впечатлявам от каквото и да е..
    По повод коментара, който направих, че това е отвлечен профил на потребител, който не е влизал от отдавна. Целта на това да ползват стари профили (лесно е като администратор да смениш паролата на потребител и да влезеш да напишеш фейк тема с него) е, за да изглеждат по-легитимни фейк темите. Но всички ще се съгласят, че едва ли някой, който не си е влизал от няколко години в профила си, който е с едва една шепа мнения ще се сети току-така от нищото да пуска тема и така горещо да се вълнува от мненията, които би получил в един опустял от отдавна форум. Тия ченгеджийски номерца ги знаем и пред нас, наблюдателните и критично мислещите не минават! Гледай я, чак адмирации ми отдава? Че защо адмирации и с какво по-точно съм я впечатлил? Явно с безкомпромистната си наблюдателност както винаги!

    Ето още фейкове:

    Цитирай Първоначално написано от petq_75 Виж мнението
    Да, малко е странно изведнъж да почне да се поблиува, но все пак е възможно някои от историите да са истински, пък даже и да не са е много вероятно на някой да му се е случвало нещо подобно!
    Аха, значи според теб е "малко странно" и си се регистрирал(а) съвсем случайно, за ми кажеш как "пък даже и да не са е много вероятно на някой да му се е случвало нещо подобно!"?

    Цитирай Първоначално написано от Alexander1022 Виж мнението
    Профилът ми е наистина е от 3 години и какво ? Кефи ме как наистина това ми е единственият профил и просто влизам през 2 - 3 дена да видя какво става, а ти пишеш, че съм фейк. И пак питам... как очакваш да не е затрупан с паяжини и прах като има индивиди като теб
    Да, точтно защото влизаш през 2 - 3 дни и имаш толкова горещ интерес към форума си само 26 мнения, 1/2 от които са в резултгат на форумна активност, която рязко се покачва след промените във форума (новия модераторски екип)

    Цитирай Първоначално написано от petq_75 Виж мнението
    Не мисля, че е ок да коментираш когато не знаеш. Платена съм била хахах. Да създадох си профила вчера, защото от няколко дни с приятеля ми четем историите и след като видях последните се бях престрашила да споделя и своята. Но както вече казах, хора като теб просто отказват хората. Да, възможно е онези истории да са фейк, но не те ме спират да пиша, нали?
    Да, убеди ни, че с "приятеля ти" сте имали толкова топъл интрес от форума, че чак сте стояли и сте го чели заедно, дори сте си направили този профил като общ и освен това чак ти е било необходимо да се "престрашиш", за да пуснеш тема (която я няма все още). Освен това призмнаваш, че историите може да са фейк, но ти с твоите цели общо 3 и трите, от които в тази тема са демонстрация за интересът ти и това, че нищо не би те спряло да пишеш...

    Разбира се това по-горе са само части от веселбата. На който му се занимава с фейкове да влезе и в самите теми и да се убеди сам в правотата на анализите ми и това колко жалки са опитите за съживяване на трупа на teenproblem.

    Ако не сме аз и Грозния ще четете само фейкове, кучешки и гъзоблизнически истории.
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-04-2019 на 08:15

  19. #69
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    В една друга тема бях написал още един коментар разобличаващ модераторКИте и дейността им, но е бил изтрит!
    Нищо... аз не съм забравил какво съм написал - ще го напиша пак!

    Преди време запитах модераторКИте (публично) какво са са зършили, но те не ми отговориха!
    Щом са наети тук на заплати, предполагам че е PR или журналистика. Използвайки фейк-профили, пускащи нескопосани фейк теми, съшити с бели конци, като в същото време с истинските си профили се крият като мишоци, доказаха че са некадърни дори в собствената си професия !

    П.С. Не си правете труда да триете, аз ще си го копирам това и ще го поствам докато аз реша !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #70
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    П.С. Не си правете труда да триете, аз ще си го копирам това и ще го поствам докато аз реша !
    Човече, и аз преди време си бях направил принт-скрийн на една моя тема. Но ми я изтриха. Публикувах я на ново, ползвайки копираното. Втори път го изтриха, но тогава ми блокираха профила - FuzzyDesertMeaw. Ах, как ми липсва - така хубаво звучеше с това "Мяу" накрая

  21. #71
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Спрях да пиша и форумът умря тотално!
    Предупредих ви!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #72
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Спрях да пиша и форумът умря тотално!
    Предупредих ви!
    Пророчеството ти се сбъдна! Страшна скука е! Какъв форум е това вече след като няма с кой да си кажеш една приказка? Екипът спешно трябва да вземе мерки да се погрижи за здравето на форума създавайки нови теми! Но, като казвам теми, имам предвид не като тези:

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...BF%D0%B8%D1%82
    Потребителите (които вече ги няма така или иначе) вече се усетиха, че новите теми са прекалено фалшиви. Трябва да полагате повече усилия във въображението си за сценариите, които пишете. Дори с франкенщайновите си творения във формата на съживени стари профили не си помагнахте за дълго, въпреки че имахте възможност действително да прокарате интерес към написаните от вас така теми и да им дадете допълнителната легитимност необходима, за да излъжете хората да пишат... Това, което трябва да си вземете като поука е, че е необходимо темите да са интересни! Но разбира се не всеки умее, а и не всеки трябва да създава теми. Наемете си хора с въображение. Аз не бих отказал да пиша и срещу заплащане тук, въпреки че за сега го правя от благородни подбуди (просто да троля някои хора и да whoreshame-вам някои заблудени потребителки), но това ми хоби почва да се изтърква и да ми омръзва, особено след като лефтнаха много от класическите ми мишени... Но те лефтнаха именно поради горепосочените проблеми. Просто е мъртвило тук! И май много скоро ще осъзнаете и ще ви се иска да намерите потребители като нас (мен и грозния), на които дори ще сте склонни да плащате, за да останат да пишат тук. Осънзайте го! Това вече не дори потъващ кораб! Това е самото дъно! Форумът никога не е бил по-празен и скучен!
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-02-2019 на 08:39

  23. #73
    anonymous1043668
    Guest
    Колкото и да се ядосваме за нещо, на което е отдавна писано да се развали, няма смисъл. Те модераторите и администраторите си изкарват паричките, форума гние, но дреме им на оная им работа. Тук - таме редактират някое мнение за да замажат работата пред нас и си гледат живота. Със сигурност не чуват около 80% от нашите оплаквания, като изключим ghostuser - a как изтърси една простотия и му спряха предишния акаунт. Най - добре ще е всички да цъкнат на 'log out' и да не гоним вятъра, investor един ден ще съжалява, но няма да е днес..

  24. #74
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...новите теми са прекалено фалшиви. Трябва да полагате повече усилия във въображението си за сценариите, които пишете. Дори с франкенщайновите си творения във формата на съживени стари профили не си помагнахте за дълго, въпреки че имахте възможност действително да прокарате интерес към написаните от вас така теми и да им дадете допълнителната легитимност необходима, за да излъжете хората да пишат... Това, което трябва да си вземете като поука е, че е необходимо темите да са интересни! Но разбира се не всеки умее...
    Това няма как да се прави от тъпунгери и некадърници! За да пускаш фейк теми, трябва да имаш поне малко качества, като въображение и дар-слово!


    Простакът и некадърникът може да са поне донякъде интересни, ако играят себе си - имало е много такива живи, истински и неподправени примери във форума!

    С истинските си профили модератроКИте се крият като мишки и мислят, че с фейк темите които пускат са стигнали върха на оригиналността, но реално само лъсва, колко некадърни и бездарни са всъщност!

    Не искам да изостявам феновете си, но вече не ми е интересно да влизам тук и ще влизам по-рядко. Преди бях тук всяка вечер, а сега ако вляза и веднъж седмично ми е много.

    П.С. То Слави Трифонов спря шоуто си, пък какво остава за мен!

    Няма такъв форум!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #75
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    ^ Така е, за всичко си прав!
    Постовете от редовни потребители са вече толкова пренебрежимо малко число, че е все едно дали някой от тях ще се върне и ще си направи труда да пише ей така от умиление към добрите стари времена, защото просто няма да има кой да му отговори. Това е една спирала каквато се наблюдава при изтичането на мръсните води в канала докато не остане нищо до последната капка. После и да дойде някой, като види, че последното мнение е на няколко седмици или месеца, като в някои раздели последните мнения дори нямаше да са от тази година, ако в тях не пишеха с фейковете си знаете кои, въобще няма да има мотивация да стои, камо ли пък да се регистрира. Тук е станало като едно гробище на стари профили... Тръпки да те побият, все едно се разхождаш в миналото и това мълчание от всяка тема, раздел и профил... все едно всичките са на покойници... Не е много приятно това чувство, така че те разбирам защо няма да влизаш както и останалите, които лефтнаха поетапно.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си