.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 198

Hybrid View

  1. #1
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Cool НЕ-ДНЕВНИКЪТ на форума!

    Уважаеми съфорумци, отварям нова тема за дневник на форума, която ще е алтернатива на това в което се е превърнала старата!

    Всеки е добре дошъл, но да е наясно, че тука никой не е абониран за лични харесвания!

    или

    "Който го е страх от мечки, да не ходи в гората!"
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Грозния, я ходи в гората и прави обиколки около оста си..

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ти пък кой/коя си ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Твоят неприятел тук. Бегай в гората да се въртиш около оста си!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Твоят неприятел тук. Бегай в гората да се въртиш около оста си!
    Защо поне не се представиш, фейкчо?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо поне не се представиш, фейкчо?
    И защо да го правя? Тук всеки е анонимен с изключение на Тори или Лиланда.

  7. #7
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    И защо да го правя? Тук всеки е анонимен с изключение на Тори или Лиланда.
    Мистерията е разкрита. Очевидно ти си ето тази потребителка:
    https://www.teenproblem.net/users/view/1229964.html
    Явно искаш да привлчеш впечатление към себе си като разлаеш старите кучета, но за съжаление не изглежда някой да е в ступор от появата ти. Трябва да се постараеш повече.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Мистерията е разкрита. Очевидно ти си ето тази потребителка:
    https://www.teenproblem.net/users/view/1229964.html
    Явно искаш да привлчеш впечатление към себе си като разлаеш старите кучета, но за съжаление не изглежда някой да е в ступор от появата ти. Трябва да се постараеш повече.
    Какъв си ми умник!

    Не позна.

    Ще се пробваш ли пак?

  9. #9

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Какъв си ми умник!

    Не позна.

    Ще се пробваш ли пак?

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Може би си майка й?
    Съжалявам, но нищо не ми говори името ти. За мен си никой.

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Естествено, че съм никой. Никой от многото тук (ако си достатъчно умен да ме разбереш).

  12. #12
    Няма тема в този форум, в която да можете да обиждате. Нещо сте се объркали.

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Няма тема в този форум, в която да можете да обиждате. Нещо сте се объркали.
    Гледам коментари се трият, а фейкове не се банват. Що тъй правиш?

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    Стига рева като ощипана госпожица! Тази тема вече е моя. Приватизирам ти я!

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    То, по твоят аршин и Грозния е фейк, и дриймуолкър, и айнютон. Ти самият си фейк, също. Ако отричаш да си, моля, линкни свой коментар тук, в който си пуснал своя снимка, на която ясно ти се вижда лицето.

  16. #16
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    То, по твоят аршин и Грозния е фейк, и дриймуолкър, и айнютон. Ти самият си фейк, също. Ако отричаш да си, моля, линкни свой коментар тук, в който си пуснал своя снимка, на която ясно ти се вижда лицето.
    Не се прави на невменяем! Фейк си, защото си новорегистриран и очевидно познаваш хората тук и идваш, за да ги дразниш. Не бих се учудил, ако имаш много повече от два профила тук.

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не се прави на невменяем! Фейк си, защото си новорегистриран и очевидно познаваш хората тук и идваш, за да ги дразниш. Не бих се учудил, ако имаш много повече от два профила тук.
    Това, горното, да не би да го пишеш за себе си? Няма да се учудя или изненадам, ако се окажеш папугай или големият_кораб_минава..

  18. #18
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Това, горното, да не би да го пишеш за себе си? Няма да се учудя или изненадам, ако се окажеш папугай или големият_кораб_минава..
    Стреляш напосоки! Аз други профили освен този не ползван и това може да се потвърди, така че се връщай от където си изпълзял, мишок!

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Стреляш напосоки! Аз други профили освен този не ползван и това може да се потвърди, така че се връщай от където си изпълзял, мишок!
    Да бе, ей сега ти повярвах..

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Обръснах мустаците на TrollFactory..

  21. #21
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Фейк си, защото си новорегистриран и очевидно познаваш хората тук и идваш, за да ги дразниш. Не бих се учудил, ако имаш много повече от два профила тук.
    Преди време Турксчо си беше направил няколко фейка специално за да ме обижда .
    Не бих се учудил и други да правят същото !

    "Нов" потребител с име имитиращо друг и мнения насочени спрямо определени потребители, не може да е друго, освен фейк! Само това е достатъчно за да се докаже, без да му се проверява IP-то !
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Няма да се учудя или изненадам, ако се окажеш папугай или големият_кораб_минава..
    Папугей не може да напише повече от едно изречение наведнъж и речникът му е от 20-30 думи, а големият_кораб се държи неадекватно! Нама как TrollFactory да е някой от тях!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #22
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Премествам дискусията тук...

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Толкова ли не могат да постигнат сами (или поне приблизително да постигнат) нещата в живота, които чичаците им осигуряват?
    Да, толкова не могат и дори повече! За да постигнат същия стандарт на живот или комфорт, значи да си скъсат задника от бачкане в преносния смисъл и вместо това предпочитат да го направят в буквалния ! Защо го правят ли?! Предполагам защото могат!

    Един мъж за да постигне нещо в живота, трябва да бачка здраво и да има благоприятно стечение на обстоятелствата, докато за една жена е напълно достатъчно да си намери богат мъж и нищо повече!

    Затова дори след всичката тази еманципация и феминизация, мъжете преобладават на ръководни постове и имат по-високи заплати! Една голяма част от жените работят малко за ниски заплати, просто защото нямат нужда да изкарват пари за всичко което искат, след като имат по-богат мъж, който да го осигури!

    В огромната част от връзките мъжът ли е по-богат или жената ?! Защо не е обратното?
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...а каква интересна тема може да дискутираме, ако се съгласят да коментират по поставените от мен и грозния въпроси. Или може би ги е срам от нещо?
    Интересна, но в същото време много неудобна и нелицеприятна за някои !
    Може би защото обяснението на всичко това неизбежно стига до най-древния занаят! Чак се чудя защо ги е срам - така е от хиляди години !

    * * *

    Тези жени продължават да пишат банални битовизми, като мислят че са интересни с нещо, а всъщност им липсва и търсят внимание и опитват да предизвикват завист !
    Модераторките вероятно се виждат в същите образи и индиректно "се засягат" от коментарите ни .

    П.С. Влизам в стила на пишещите в другия дневник и ще използвам местоимения, за да не обидя някоЯ без да искам . Ние обсъждащите темата знаем много добре за какво става въпрос !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #23
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    По този повод казах няколко изключително интересни неща, които бяхa прав централен удар в десетката, но някоя модераторка изтри мнението ми.

    Явно изобщо няма смисъл от етикетите на тази тема "алтернатива, анти-цензура, дневник, не-дневник, нов"

    Каква ти алтернатива, когато цензурата е по-строга дори и от тази по националните телевизии?

    Какво толкова бях казал с това, че мъжете на определени дами от форума са по-възрастни от тях. И дадох единствено предположение, че за тези жени мъжете са просто банкомати. Същите тези жени, които вероятно се смятат за царици и го демонстрират в социалните мрежи, преди 100 години едва ли щяха да могат да валидират значението на своето съществуване с илюзиите, които сега подхранват за себе си благодарение на обществения статут, до който някак си са се докопали посредством задоволявайки нуждите на правилните възрастни мъже. Накратко, преди 100 години нямаше да има къде да се фукат, а и щяха да са без други права освен да раждат деца и да се грижат за домакинството.

    Сега изведнъж същите виждайки се като свободони и еманципирани, почват да се възползват от изобретенията на мъжете (Като в това число и самите финикийски знаци, са изобретение на мъжете.) без изобщо да са заслужили по нормален начин нещата. Защото, предполагам, че ще се съгласите с мен, да разчиташ да си осъществиш целите в живота 90% чрез секса и 10% (колкото за цвят) с други качества си е проституция, но завоалирана по някакъв социално приемлив начин. Възрастните богати мъже не плащат на държанките си на ръка, а се "отблагодаряват подобаващо" чрез екскурзии, подаръци и други луксове. Тези мъже са успешни, строят сгради, самолети, коли, занимават се политика и т.н.. и в един момент се появява някаква жена, която не прави нищо от тези неща, но успява да си проправи път в обществото благодарение на пеперудката си. Жени знаменити изобретателки или политици почти няма... Най-известните жени са постигнали социалния си статут скачайки от легло на легло докато най-накрая на дърти години са си осигурили мъжки постове в обществото... Но сами биха ли го постигнали? И после какво, били сме равни??? Ами, не, не сме равни. Най-малкото, тук има ли мъже модератори? Администароторът Ренгър ми прилича на мъж администратор съдейки по никнейма му. Така някак си уж мъжки звучи, но мнението ми изчезна докато той беше онлайн... А в самото си мнение бях възможно най-политически коректен. Дори на мястото на една дума за мъжките полови знаци бях използвал знак в буквалния смисъл (ето този: 8==>) и май заради това бях цензуриран...
    Както и да. Не казвам, че мъжете нямаме нужда от жените, а и не мисля, че всички жени са мастии, но все пак не може да се отрече, че еволюционно имаме съвсем различни предназначения и мисля, че не е редно да се отрича очевидното... Взех да се паля, а май и това мнение ще отлети... Както и да е...
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-11-2019 на 13:48

  24. #24
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...И поради неудовлетвореността си от калпавия живот ще се успокояваш с наркотици и алкохол.
    Или ще се утешава с други мъже в търсене на нов жив-банкомат !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Хо-Хо! Сигурен съм, че ще ги прочетеш! Но ще се правиш на важна!
    Много ясно че ще го прочетат! Ти и аз сме най-интересното нещо в тоя форум !
    Чакат някой потребител да им кажe колко са хубави, преуспели и готини, ама ей на - никой не ще да ги коментира освен нас !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не, имаш пъпки и мустаци!
    Е щом има топки, няма как да няма и пъпки и мустаци !
    Сто на сто и до тоалетната ходи, оригва се и пърди !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И не, че ти си признаваш за нещо, напротив. Скриваш се зад една фалшива самоирония, въпреки че смяташ себе си за г-ца перфектна, а всички други за низши.
    Самоиронията наистина е фалшива, тя пише всичките тия неща с жалката надежда някой да ѝ възрази и да ѝ направи комплимент горе-долу в следния смисъл:

    "Иве, не се самообвинявай, ти си толкова добра, красива, желана и преуспяла, един ден ще бъдеш оценена подобаващо! Ти заслужаваш нещо повече от тоя живот и съм сигурен, че ще го постигнеш!"

    Ама ей-на - за толкова години никой не ѝ е написал нещо подобно във форума !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Най-малкото, тук има ли мъже модератори? Администароторът Ренгър ми прилича на мъж администратор съдейки по никнейма му. Така някак си уж мъжки звучи, но мнението ми изчезна докато той беше онлайн... А в самото си мнение бях възможно най-политически коректен.
    100% съм сигурен че понастоящем няма нито един модератор мъж и че всички са жени !!!
    Дори този Ренгър, независимо че ти звучи мъжки съм абсолютно сигурен че е жена! По цялостното поведение, език и действия това е жена! Убеден съм в това от самото начало, когато Ренгър излезе наяве във форума!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #25
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ама ей-на - за толкова години никой не ѝ е написал нещо подобно във форума !
    Мен ме дразни заради това, че демонстрира самочувствие колкото капки има в морето. В мнението си за себе си тя винаги е най-умната, най-прекрасната, най-еди каква си, а не се вижда от страни колко нещастна и колко незначителен е животът й. Освен това как може да й дадат право да лекува някой ден при такава омраза каквато излизва от нея към хората (И за да не съм голословен, за който чете от тук, нека се върне и прочете по-рано цитираното нейно мнение тук в темата). Такива хора не бива да имат право да практикуват медицина, защото са психопати! Представете си един ден тя как ще решава кой да живее и кой да умре (имаше и такова нейно мнение, че щяла да стане значим човек, от когото да зависят много хора). А цял живот се е настройвала да отмъщава на другите за това, че природата я е наказала с рендосано лице (самата тя не малко пъти се оплаква от пъпките си). И съм й го казвал, че тези пъпки са от злоба и ако спре да бъде злобна може й да понамалеят, но тя не ми вярва.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    100% съм сигурен че понастоящем няма нито един модератор мъж и че всички са жени !!!
    Дори този Ренгър, независимо че ти звучи мъжки съм абсолютно сигурен че е жена! По цялостното поведение, език и действия това е жена! Убеден съм в това от самото начало, когато Ренгър излезе наяве във форума!
    Прав си. Авторите на статиите тук са единствено жени, така че следва и ръководството към форумът сайта да е поверен на същите хора.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си