.
Отговор в тема
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 45678
Резултати от 176 до 198 от общо 198
  1. #176
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    MySpace, беше велик сайт, беше хубав сайт
    Плебеите не знаят, че ги слеят, те искат да консумират, те само това могат. Простата маса се хвърля със всички сили право напред да си дава информация и снимки, търсейки себеподобни. Всеки индивид лае, но няма нищо цветно и оригинално има само едноцветна простотия и неграмотност. Много вожд, малко индианец. Всеки иска да се качи на главата на всеки, показвайки нови низини на българската простотия. Как мога да обясня на простота съпруга за разплод, дето седи вкъщи и бременее с нови деца и няма с какво да се занимава, да не се публикува голи снимки на новото и бебе във Facebook, защото тя не знае за "тъмната мрежа" и как само с това се пълнят скритите от просто око сайтове за детска пронография, тъй като нещо е публично, всеки може да го види?
    Децата се давят в лайната на "модернизираните" си родители, ставайки още-по прости и неграмотни от тях.
    Да, беше хубав сайт, но се появи фейсбук, който показа на потребителите, че могат да са много по-мързеливи и скучният копорпоративен син цвят, подреденото в еднотипни квадратчета и безлична каталогообразност на всеки профил заразиха постепенно консуматорската маса. Тя безвързвратно се отучи да се напряга и сега се научи, че всичко може да става много по-мързеливо, когато е еднакво, монотонно и изисква единствено слайдъпване и поставянето на лайк с по-малка стойност и от чикия. А МайСпейс можеше да си го модифицираш и организираш както си искаш по свой вкус с малко елементарни технични умения. Накрая обаче победи безвкусицата!

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Целият свят и изпростял и оскотил в интерес на истината. Ако създателите на новите социални мрежи са имали за цел масова простотия или да дадат повече възможност на простите за изява, са го постигнали перфектно!

    Не искам да съм от онези хора, но наистина така ги мисля нещата - не ми се вярва, че България ще оцелее много дълго на където е тръгнала. Няма ЕДНО нормално функциониращо нещо, нито образование, нито власт, нито закон, нито трудови условия и резултата е налице - българското население се топи със стабилна скорост, българските деца са неграмотни, прости, нещастни и самотни. Вече българите не искат да стават родители или нямат финансова възможност и всичко с връзки се постига.
    България се превърна в държава, която ражда насилници - Насилие по улиците, насилие в училище, насилие в дома, насилие по интернет, насилие по телевизията, насилие родители към деца и роднини, насилие в болниците, насилие един към друг. И в чужбина ги има такива неща, но при тях нещата и хората са далеч по-озаптени.

    Единственото качествено българско нещо е избягало някъде другаде в сутрешните блогове все има интервюта с българи от чужбина, как такива хора няма и тук,много интересно..
    И аз не съм много за моралната паника. Но да не би чалгата някой да ни я вкара от вън? Не, явно духовният вакуум, в който се е намирал българският народ изведнъж е имал нужда да се запълни и в ямата се е изляло най-ниското, пошлото и протитуското. Но това означава, че явно цялата тази скотщина си я е имало в народа така или иначе и "културата" е просто отражение на съкровените мечти и всекидневни желания на Ганьо. Не му е вменена. Ако 80% от народа ни е това, то аз се отказвам да се тормозя излишно. Хубаво си направила, че си емигирала! Природата (планините и морето) няма да избягат. По-хубаво е човек действително да се връща тук само по веднъж в годината, когато му домилее, да види за малко "нещата" и да си ходиш преди да си е припомнил много добре защо е избягал/а. Няма как, от царство насилствено бяхме превърнати в "народна република". Това е като омари да минеш на кюфтета и от световен клас шампанско на домшна ракия. Няма защо да се чудим на резултатите... Трябва да минат още десетилетия или столетия, за да се сформира истинско европейско самосъзнание...

  2. #177
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Дори някои рекламни ботове стоят неизтрити. Явно толкова и гледат модераторките.
    Да, в "Модераторска Помощ" не спряхме да подаваме сигнали и аз в тази тема им направих забележка, те дойдоха, подправиха номерата на хората и си отидоха.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Малограмотните деца са продукт на гнусните си родители. Онзи тип мазни хора, които възпитават дЯцата си, че върхът е да се боде салата и кюфтета докато се гледа Планета. Готви се задължително с по една туба олио и се чудят защо цялото семейство след 30 почва да приличат на тюлени и китове. Ако се разходиш малко по улиците и виждаш за какво става въпрос. В парка са същите. Типична черта за българският мъж е докато се разхожда да му се показва цепката на огромните задни части. Иначе е налял в ръцете, има дебел врат и бръсната глава. Жената до него, преди да роди може да изглежда що-годе окей, но народи ли дЯца, сякаш цялата й мисия да бъде жена престава и започва да се трансформира в това, в което мъжът й я е водил по точки. И тя почва да налива в глезените, корема, а в комбинация с това характерът й става все по-нагъл. Смята, че като е народила вече и всеки й е длъжен да й прави място. Нейните дЯца според нея обезателно са "Индиго", макар че отношението й към "малкият индиго гений Гошко", на когото предстои едва ли не да стане бъдещият президент на галактиката й е да го пусне на площадката да събира фасове в пясъчника докато през това време тя пуши тънки цигарки и чеква статусите на нейните приятелки, Гери Никол или на някоя друга фолк певица. Малкият гений Гошко расте и повтаря същото. Повтаря най-вече баща си и дебелокожото му отношение към почти всичко в живота и най-вече, ако то не е мазно и не се яде. Ако пък детето е "индиго генийка", тя повтаря майка си и вече на 13 е по чалготеките с късите поли, високите токове, пуши "Карелия слимс" и гледа лошо все едно, че ще се сбие с всяка за нейния 15 годишен футболист. И естествено пищи в истерия, ако види чалгарките на някой концерт, пие водка Флирт с ябълков и после е готова на всичко, за да я вози някой батко на мотор или кола точнко като по чалга клиповете...
    Като каза за мазни хора, България е страна със сериозен проблем със затлъстяването. Мисля, че по статистика всеки втори българин или около 60% от хората са се освинили. Класическите български горделиви свине, които си показват потта от мас през горещите дни, и си мислят че е с чесън и алкохол пандемията ще мине. Много се дразня на жени, които си мислят, че ако имат деца, всеки им е длъжен. Да не съм и аз откраднал презерватива? Нищо чудно да мяза на тюлен, не може да има 3-ма Гошковци и да не носи 46 номер.

    Не забравяй как малкия "индиго Гошко" на 9 години вместо да учи правилата по БЕЛ или по който и да е било предмет, той кибичи до 3 часа играейки Minecraft или Fortnite на геймърският си светещ компютър,ми как мама ще го остави "милият и Гошко" да стои без компютър? След това си прави геймърски канал в Youtube със светещо intro и dubstep музика и познай вече от къде са простите коментари под видеата..


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не са виновни само социалните мрежи. Те са само огледало на човешката тъпотия. И преди 60 години е имало топ идиоти, и сега. Въпросът е, че в момента е много по-лесно да се "объркаш", защото виждаш всичко това като нормално. И понеже тия "инфлуенсъри" показват колко е готино да си готин и безработен и да се снимаш по цял ден, много деца дори не се напъват за нещо. Малките инфлуенсърки почват да се снимат по еротично бельо на 12, което са купили майките им все пак. Не осъзнават, че всъщност в Инстаграм мастурбират хиляди мъже. Мислят си, че всичките тези лайкове под снимките им са искрената оценка на "характера им". Не знам дали в омазнените им мозъци увира идеята защо, ако качат някой "дълбокомислен статус", той не събира 100 пъти по-малко лайкове... Ако има нещо по-жалко от тези момичета, това са онези мъже, които са били "малкият индиго гений Гошко" като малки, а сега са очичаващи общаци, които мислят, че са много оборотни като свалят малки разпоретини с неграмотни коментари с повече емотиконки от колкото пунктуация.
    И аз се съгласявам, че винаги е имало идиоти, просто сега идиотите получават поощрение и мотивация да бъдат такива със 800 likes и 2300 последователи в Instagram. Те децата нямат вече мотивация за нищо, като са видели как се изкарват лесно пари ставайки известен, започват да търсят лесния път, приятния път. На мен ми казват, че вървя по лесния път с моите рисунки, но мага да ти гарантирам, че болката във врата, очите и ръцете и часовете кибичене над една рисунка на 4RAM стария ми компютър изобщо не ми беше лесно. Самия факт, че момичетата в Instragam, като си снимат кръглия гъз си мислят, че са харесвани заради характера, е жалък, тази мисъл направо се самоубива.

    Има и още един тим момичета, не го знам какъв е точно, но под някой коментар слагат толкова много емотиконки, до момента в който се чувстваш неудобно. "Омг, благодаря за лайковете обичам виииии <3 <3 <3 <3 <3 <3 (: ^.^ XD XD XD c: :> *:"

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Или пък свалките "много си яка, ще ти пръсна дупарата, принцесо!" или нещо от сорта са трепач и аз не мисля адекватно за ситуацията?
    Ако порасналият "Индиго Гошко" им пише така, тези от типа Karen ще направят screenshot на чата и ще го пуснат, за да могат нейните прекрасни фенове да го обиждат с прости и неграмотни коментари.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Няма как за под 1000 лв да преподава някой отдаден на професията си учител, който да не се пречупва въпреки всекидневния тормоз от страна на умалени мутрокопия на родителите. Няма адекватен млад човек, който иска да стане учител в такива условия. Затова дистанционното обучение е единствената възможност за вкарване на някакъв ред в училищата. Замисли се, празните училищни сгради значат по-малко насилие върху ученици и учители. Има и по-голям шанс някой млад да се излъже да работи като учител, ако му обещаят, че има шанс да преподава история или химия от вкъщи и няма мутро-индиго деца да му храчат на стола, в чантата или в лицето....
    Аз се радвам на обучението от вкъщи, има деца, които са с проблеми като social anxiety disorder, или които са тормозени, няма как някой да ги хване да ги бие през екрана на компютъра, нали?


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това е обществото. Даваш възможност на всеки да си изкаже мнението без да е на улицата и да има шанс да го бият и гледаш как се изсипва гнусна вербална агресия от всеки...
    Ще ми се да има някакъв шанс да се спре интернета на идиотите. Просто такива хора не го заслужават. Интернета може да е много полезен инструмент за намиране на интформация или за контакт с близки, такива токсични задници са болест.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Да, беше хубав сайт, но опростачването предполага смъкване на нивото на множество фронтове. Все пак МайСпейс трябваше да си го украсяваш, да сглобяваш компонентите му и беше по-скоро нещо като личен блог, но се появи фейсбук, който показа на потребителите, че могат да са много по-мързеливи и скучният копорпоративен син цвят, подреденото в еднотипни квадратчета и еднотипността на всеки профил попиха постепенно консуматорската маса, която сега се научи, че всичко може да става много по-мързеливо, когато е еднакво, монотонно и изисква единствено слайдъпване и поставянето на лайк с по-малка стойност и от чикия.
    Не знам дали си ползвал MySpace но на времето трябваше да знаеш html code за да можеш да си направиш страницата да ти изглежда по определен начин, искаше се някакво умение, някаква мисъл. Искам и да отбележа как MySpace не се въртеше около отвратителни реклами и нямаше начин да те следят през камерата или да ти записват гласа. Всичко вече е бизнес.
    Знаеш ли за онази битка между PewDiePie vs T-series? PewDiePie загуби, което е сериозен проблем, защото той беше един човек, когато снима, все едно те приема в дома си и говориш с него, докато T-series е корпорация, тя се поставя на пиадестал и иска да мачка техните последователи.
    Аз очаквам мрачното бъдеше на световните корпорации как изцеждат всичко възможно от хората като роби

    (Artwork by Steve Cutts)

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не съм много за моралната паника. В обществата по света винаги е имало и винаги ще им простаци, плебеи, мизерници, лъжци, боклуци и прочее. Въпросът е единствено, че ми е жал, че уж сме "бяла" държава, а всъщност е яко измангаляла цялата работа. Да бе би чалгата някой да ни я вкара от вън? Не, явно духовният вакуум, в който се е намирал българският народ изведнъж е имал нужда да се запълни и се е запълнил с най-ниското, пошлото и протитуското. Това означава, че явно цялата тази скотщина си лично желание на Ганьо. Не му е вменена. Ако 80% от народа ни е това, то аз се отказвам да се тормозя. Природата (планините и морето) няма да избягат. По-хубаво е човек действително да се връща тук веднъж в годината, когато му домилее, да види за малко нещата и да си ходиш преди да си е припомнил много добре защо е избягал/а. Няма как, от царство насилствено бяхме превърнати в народна република. Няма защо да се чудим на резултатите... Трябва да минат още десетилетия или столетия, за да се сформира истинско европейско самосъзнание...
    Въпросът е дали ще оцелеем въпросните десетилетия и столетия докато това нещо да се случи. Или в България до 10 години няма да има и един българин ще има само цигани, и те да се наричат българи..
    Мразя ги Троле, ако зависеше от мен щях да направя законно за се убиват, да им се спрат помощите за деца, да им се събарят къщите, да се поощравя всеки, който набие или убие циганин и да се насилват да работят като общаци. Да видиш как ще се озаптят.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Хубаво си направила, че си емигирала...
    Аз направо си избягах, не стоя на едно място пътувам, само дочувам по нещо за държавата от ляво и дясно.

  3. #178
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Да, в "Модераторска Помощ" не спряхме да подаваме сигнали и аз в тази тема им направих забележка, те дойдоха, подправиха номерата на хората и си отидоха.
    Това са хора, които са тук само заради заплатата. Показателно е, че не се включват в дискусиите. Т.е. не влагат никакво "сърце" в работата си. Явно им е дори скучна и досадна. Не се знае дали изобщо са в графата "13 - 30", може и да са 50 + годишни, работили дълги години като редактори в архаични вестници и списания... И тук са ги наели да пишат статии за младежка аудитория и да модерират дори не като основно, а просто странично задължение. А статиите нямат никакви коментари. Това е директен индикатор, че никой не ги чете.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Като каза за мазни хора, България е страна със сериозен проблем със затлъстяването. Мисля, че по статистика всеки втори българин или около 60% от хората са се освинили. Класическите български горделиви свине, които си показват потта от мас през горещите дни, и си мислят че е с чесън и алкохол пандемията ще мине. Много се дразня на жени, които си мислят, че ако имат деца, всеки им е длъжен. Да не съм и аз откраднал презерватива? Нищо чудно да мяза на тюлен, не може да има 3-ма Гошковци и да не носи 46 номер.
    Затлъстяването на една нация и изродяването на външния й вид е пряко следствие на културата й. Като за българинът са най-важни тежките маси, няма как да се очаква нация от атлети.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не забравяй как малкия "индиго Гошко" на 9 години вместо да учи правилата по БЕЛ или по който и да е било предмет, той кибичи до 3 часа играейки Minecraft или Fortnite на геймърският си светещ компютър,ми как мама ще го остави "милият и Гошко" да стои без компютър? След това си прави геймърски канал в Youtube със светещо intro и dubstep музика и познай вече от къде са простите коментари под видеата..
    Малкият "индиго Гошко" е напълно зависим от родителите си. Те са прости, че му позволяват всичко. И благодарение на интернет той става в пъти по-хитър от тях и непрекъснато може да си позволява да ги манипулира. За някои неща е достатъчно голям вече (да пише коментари под снимките на инфуенсърките по гащи), но не и достатъчно голям, за да си слуша учителите. А и допълнително вкъщи му се внушава от простия Ганьо с търбуха, че онези с хубавите коли, жени и къщи са всъщност не успели благодарение на други качества, а на това, че са обратни, престъпници или нещо друго не е наред. И така до толкова се вгнетява в съзнанието на малкия индиго Гошко в съзнанието му от безкапацитетния му родител, че друг начин да се успее няма, че дори и да е имало в действителност малко "индиго" в него, той е обречен да порастне като "Гошо тъпото" и накрая да се реализира като общак далеч от инфлусенсърските си мечти.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    И аз се съгласявам, че винаги е имало идиоти, просто сега идиотите получават поощрение и мотивация да бъдат такива със 800 likes и 2300 последователи в Instagram. Те децата нямат вече мотивация за нищо, като са видели как се изкарват лесно пари ставайки известен, започват да търсят лесния път, приятния път. На мен ми казват, че вървя по лесния път с моите рисунки, но мага да ти гарантирам, че болката във врата, очите и ръцете и часовете кибичене над една рисунка на 4RAM стария ми компютър изобщо не ми беше лесно. Самия факт, че момичетата в Instragam, като си снимат кръглия гъз си мислят, че са харесвани заради характера, е жалък, тази мисъл направо се самоубива.
    Само че, за съжаление, някои от тези жрици е много по-вероятно да са утрешният елит на държавата или поне тези, които се отъркват в него.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Има и още един тим момичета, не го знам какъв е точно, но под някой коментар слагат толкова много емотиконки, до момента в който се чувстваш неудобно. "Омг, благодаря за лайковете обичам виииии <3 <3 <3 <3 <3 <3 (: ^.^ XD XD XD c: :> *:"
    Няма как да очакваш от курви да имат богат речник.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ако порасналият "Индиго Гошко" им пише така, тези от типа Karen ще направят screenshot на чата и ще го пуснат, за да могат нейните прекрасни фенове да го обиждат с прости и неграмотни коментари.
    Обикновено най-неграмотните се правят на най-големите патриоти защитници на грамотността и загрижени за изкурвяването и опростачването на нацията. Е, като толкова много обичат отечеството, защо са масово неграмотни? Винаги, когато питам там в някой публичен чат не смеят да се обадят!


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Аз се радвам на обучението от вкъщи, има деца, които са с проблеми като social anxiety disorder, или които са тормозени, няма как някой да ги хване да ги бие през екрана на компютъра, нали?
    Разбира се. И все пак нищо не може да замени интерактивния социален контакт на живо. Не може да отнемеш възможността на детето да се социализира, освен ако не очакваме бъдеще от затлъстяващи хора неизлизащи от домовете си включени по цял ден в една компютърна реалност, която ги разболява и им е вменена като норма от деца. Представи си тъпите деца, които не ползват компютрите си за нищо креативно колко глупави възрастни ще бъдат, ако им се отнеме да научат най-елементарните неща за живота, които могат да научат все пак при живата интеракция с хора. Не всички са гении все пак. Тези, които ползват компютрите си действително, за да творят шедьоври било то програми или други произведения я са между 1 и 5 %, я не. Останалите играят компютърни игри, чатят, гледат филми, порно и новини.



    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ще ми се да има някакъв шанс да се спре интернета на идиотите. Просто такива хора не го заслужават. Интернета може да е много полезен инструмент за намиране на интформация или за контакт с близки, такива токсични задници са болест.
    Ти ако спреш на точно тези хора интеренета е все едно да им спреш алкохола. Считай, че са излезли по улиците, за да обръщат колите и да палят витрините. По-скоро трябва да се спрат хората от това да правят деца, ако нямат квалификация за родители. На създаването, отглеждането и възпитаването на нов живот трябва да се гледа като на нещо отговорно. В добра среда всяко дете ще може да се развие, ако не като гений, поне като добър и качествен човек. Определено масовата среда е от хора, които както описах, си заебават децата в пясъчника да ровят боклуци докато те пушат и пукат бири докато си разказват неприлични вицове или обсъждат какво са гледали по телевизията с други родители докато оставят отглеждането на самотек. Детето е буквално изоставено с един копютър/таблет/в пясъчника и реализацията му в живота е "каквото стане". Много малко са далновидните родители със стратегия как да възпитат така детето си, така че то да не е после в тежест на обществото, а в негова помощ.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не знам дали си ползвал MySpace но на времето трябваше да знаеш html code за да можеш да си направиш страницата да ти изглежда по определен начин, искаше се някакво умение, някаква мисъл. Искам и да отбележа как MySpace не се въртеше около отвратителни реклами и нямаше начин да те следят през камерата или да ти записват гласа. Всичко вече е бизнес.
    Знаеш ли за онази битка между PewDiePie vs T-series? PewDiePie загуби, което е сериозен проблем, защото той беше един човек, когато снима, все едно те приема в дома си и говориш с него, докато T-series е корпорация, тя се поставя на пиадестал и иска да мачка техните последователи.
    Аз очаквам мрачното бъдеше на световните корпорации как изцеждат всичко възможно от хората като роби
    Знам какво е МайСпейс, помня, че имаше html кодове и може да си окрасяваш скина по много готини начини. Винаги всичко е било бизнес. Просто тогава беше "златната ера" на интернета преди той да бъде превзет от корпорациите. МайСпейс също беше корпорация, но прилагаше "златният принцип" за почти абсолютна свобода на изразяване на личността. Хората обаче имат стаден овчи манталитет и всичко се юрна в глупавия гейсбук с овчо въодушевление, че едва ли не това е "мрежата за възрастните". Абсолютно безвкусна платформа, все едно е "линкдин", но не за да се фукаш със CV, а със снимки на трапезите и екскурзиите си. МайСпейс беше погребан от твърдата му самоувереност, че хората не обичат еднообразие. Даже май го довършиха като се опитаха да го превърнат да бъде до последно в някаква по-скоро музикална платформа, но по това време дори ласт.фм беше към своя залез. По всичко личи, че линията на развитие на социалните мрежи е като на всички други корпорации. Сега виждаме, че същото се случва и с аповете. Вече не можеш да изкараш пари от тази работа. В търсачките топ резултатите са заети от приложения, които се разработват от мощни корпорации изкупващи всички предни позиции и обричащи приложението ти да потъне надолу в забвение. Явно трябва да чакаме някаква революция в интернет, която да го върне към златната му ера, когато нещата не бяха така глупаво централизирани като за идиоти.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-03-2020 на 14:34

  4. #179
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Въпросът е дали ще оцелеем въпросните десетилетия и столетия докато това нещо да се случи. Или в България до 10 години няма да има и един българин ще има само цигани, и те да се наричат българи..
    Мразя ги Троле, ако зависеше от мен щях да направя законно за се убиват, да им се спрат помощите за деца, да им се събарят къщите, да се поощравя всеки, който набие или убие циганин и да се насилват да работят като общаци. Да видиш как ще се озаптят.
    Оцеляването не е нищо особено като функция. Дори малцинствата, въпреки тежките си условия на живот, са оцелили, та ние ли няма, които сме преживяли уж 5 века "робство"? Въпросът е, че до тогава всичко ще се е толкова омешило, че вероятно няма да има никакво значение дали си ром или българин. За добро или за лошо просто ще трябва да дочакаме и това. Ти например по съвсем обективни причини не личи да искаш да правиш деца, камо ли да се върнеш тук, за да ги направиш. Светът като цяло е тръгнал към постепенно свиване на популацията. Може би и малцинствата, след един определен момент и все пак след достигането на някакво културно ниво (виж само как чалгата еволюира и колкото и да е пошла си има фен маса, пазар и дори институция като "Планета Пайнер" произвеждаща "звезди", а в оновата й е философията на "простия народен човек или представителя на някой малцинствен етнос") ще спрат с експоненциалното възпроизводство, ще прегнат сили и ще се интегрират в социо-политическия живот на страната по пълноценен и градивен начин... А може би пък не?

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Аз направо си избягах, не стоя на едно място пътувам, само дочувам по нещо за държавата от ляво и дясно.
    Спасила си се при всички положения. Много хора мечтаят да са на мястото ти, да пътуват, да изкарват много пари с таланта си и т.н., но както каза ти, едва ли са готови да преминат през всичко това или изобщо си дават сметка какво ти е коствало както направи сравнение с това да работиш с комп с 4гб рам докато се научиш...

  5. #180
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това са хора, които са тук само заради заплатата. Показателно е, че не се включват в дискусиите. Т.е. не влагат никакво "сърце" в работата си. Явно им е дори скучна и досадна. Не се знае дали изобщо са в графата "13 - 30", може и да са 50 + годишни, работили дълги години като редактори в архаични вестници и списания... И тук са ги наели да пишат статии за младежка аудитория и да модерират дори не като основно, а просто странично задължение. А статиите нямат никакви коментари. Това е директен индикатор, че никой не ги чете.
    По едно време си мислех, че ни четат как ги обсъждаме и ни се смеят.
    Но сега като се замисля най-вероятно са хора на възраст прекалено мрачни и сбръчкани (или поне психически застарели) да си мръднат пръста да правят каквото и да е било, но от някъде мога да ги разбера. Буквално сега сме аз, ти, Грозния и defender - 4 човека. Само четири редовни човека, а преди е имало стотици. Ти би ли се върнал да триеш 2-3 спам поста и да следиш 4 човека как си спамят?
    Пак не разбирам защо ми изтриха темата, явно на някои от тях им нараних християнското его.
    Не искам да правя нова тема за Сатанизма, нямам сили, тази тема и "Каква е цената на любовта" са достатъчни.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Затлъстяването на една нация и изродяването на външния й вид е пряко следствие на културата й. Като за българинът са най-важни тежките маси, няма как да се очаква нация от атлети.
    На времето при най-малката групичка от събиране на хора, дали било семейство, приятели, по работа у нас винаги е имало толкова ядене и месища като за изгладнял клан хиени. И всичко се изяДЪше и изПИЙше. Нищо не се променило.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Малкият "индиго Гошко" е напълно зависим от родителите си. Те са прости, че му позволяват всичко. И благодарение на интернет той става в пъти по-хитър от тях и непрекъснато може да си позволява да ги манипулира. За някои неща е достатъчно голям вече (да пише коментари под снимките на инфуенсърките по гащи), но не и достатъчно голям, за да си слуша учителите. А и допълнително вкъщи му се внушава от простия Ганьо с търбуха, че онези с хубавите коли, жени и къщи са всъщност не успели благодарение на други качества, а на това, че са обратни, престъпници или нещо друго не е наред. И така до толкова се вгнетява в съзнанието на малкия индиго Гошко в съзнанието му от безкапацитетния му родител, че друг начин да се успее няма, че дори и да е имало в действителност малко "индиго" в него, той е обречен да порастне като "Гошо тъпото" и накрая да се реализира като общак далеч от инфлусенсърските си мечти.
    И накрая малкият "индиго Гошко" от мечти за "геймът-инфлуенсър" и "новият PewDiePie" го виж един дебел мазен хитрец, който не може да свърши една работа сам, една къща не може да ремонтира и пак дебелият мутряга, и пак с дебелата му съпруга-свиня и ето го цикълът се завърта наново.
    Колкото и неприятно да е лицето на Ганьо, той казва истината за България - само със връзки и бой.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Обикновено най-неграмотните се правят на най-големите патриоти защитници на грамотността и загрижени за изкурвяването и опростачването на нацията. Е, като толкова много обичат отечеството, защо са масово неграмотни? Винаги, когато питам там в някой публичен чат не смеят да се обадят!
    Да, не може да кажа кой и коя година е създал България, но смее да се бие в гърдите и на протестите бясно да вее българското знаме и да се хвърля в протестите пред парламента за и той не зае за какво, важното е да е за бъдещето на България. Предполагам, че пак е подобна на принципа "индиго Гошко и мутренския му баща" или това, че той не осъзнава, че България е под почти всеки Европейски стандарт и че всъщност като сгазиш 3 годишно дете на улицата след като си се наджуркал от поредната трапеза-свинарник всъщност трябва да те затворят.

    Троле, то и тука се вижда, като се опитаме да говорим с тези скотове, не знаят как да отговорят, само устат им знае и мълчат като насрани.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Разбира се. И все пак нищо не може да замени интерактивния социален контакт на живо. Не може да отнемеш възможността на детето да се социализира, освен ако не очакваме бъдеще от затлъстяващи хора неизлизащи от домовете си включени по цял ден в една компютърна реалност, която ги разболява и им е вменена като норма от деца. Представи си тъпите деца, които не ползват компютрите си за нищо креативно колко глупави възрастни ще бъдат, ако им се отнеме да научат най-елементарните неща за живота, които могат да научат все пак при живата интеракция с хора. Не всички са гении все пак. Тези, които ползват компютрите си действително, за да творят шедьоври било то програми или други произведения я са между 1 и 5 %, я не. Останалите играят компютърни игри, чатят, гледат филми, порно и новини.
    В интерес на истината дете може да оскотее със или без социализация, зависи от двете. Ако детето се "социализира" с децата на по-горе описаните типове хора, какво мислиш, че излезе от него? Ще се сприятели с неподходящата компания и научени от техните родители, че може да правят каквото си искат, скоро хормоните им и хаосът у домовете им ще ги подтикне към престъпления и насилие, и накрая кого си мислиш, че ще тормозят? Ще пребият възрастна жена за 20лв или ще смачкат малкото тяло на едно 2 годишно по погрешка отскубнало се дете с лъскавите си коли ли?
    Аз като кибичех вкъщи се научих да се занимавам с нещо, моето семейство беше на граница между средата и мизерия, нямало е кой да ме обича, само бой и викове по цял ден, децата ме тормозеха, и до ден днешен нямам приятели, и все пак е станало от мен нещо, поне малко-по прилично от очакваното..

    В България насилието над деца и самотата при децата е с плашещи размери въпреки всичко..От нещастни деца не става добри хора, стават насилници, агресори и хора, които нужда от спешна психологическа помощ.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    По-скоро трябва да се спрат хората от това да правят деца, ако нямат квалификация за родители. На създаването, отглеждането и възпитаването на нов живот трябва да се гледа като на нещо отговорно. В добра среда всяко дете ще може да се развие, ако не като гений, поне като добър и качествен човек. Определено масовата среда е от хора, които както описах, си заебават децата в пясъчника да ровят боклуци докато те пушат и пукат бири докато си разказват неприлични вицове или обсъждат какво са гледали по телевизията с други родители докато оставят отглеждането на самотек. Детето е буквално изоставено с един копютър/таблет/в пясъчника и реализацията му в живота е "каквото стане". Много малко са далновидните родители със стратегия как да възпитат така детето си, така че то да не е после в тежест на обществото, а в негова помощ.
    Това с раждаемостта и начина на отглеждане на децата е световен проблем. Черни или не хората не спират да се еб** и да раждат деца, които не знаят как да оглеждат деца, само да хабят вече намаляващите ресурси на планетата.
    И въобще това нещо да имаш дете, насилствено да го завлечеш в този свят пълен с насилие и мизерия, да го биеш и да му казваш да не се е раждало, не мога да го разбера. Не е ли малко нагло?
    Това е въпрос, който ме тормози от много време, Троле, можеш да ми кажеш какво мислиш.
    Аз съм антинаталист. За мен е истинска жестокост да "влечеш" живот в тази мизерия, в това насилие, при тези безкрайно жестоки и ненормални хора. Защо родителите искат да имат деца , а същевременно искат нищо лошо да им се случва във свят в който си обречен да страдаш? Звучи едва ли не като оксиморон. Ти си обречен да страдаш и да умреш, what is done it can not be undone.
    Примерно аз не искам да имам деца, защото не мога да говоря с хората, режа си ръцете, не живея на едно място, имам нестабилна работа, и въпреки като има кажа "Не искам деца, не мога" пак получавам осъдителни погледи и лоши коментари. Защо? Въобще осъзнаваш ли какво е да се даде дете на някой като мен? Ами ако го нараня без да искам? Тогава пак ще имам осъдителни погледи? Това е като бащата, синът и магарето - както и да ги поставиш, пак хората ще са недоволни.
    Това, че имаш деца не ме кара да се "смиля" към теб и да си дам последната кутията със сладолед в магазина на теб. Не, не съм егоист,аз съм човешко същество, което те е изпреварило и е в шибаното си право да си купи сладолед, ти сама си си виновна, на мен приятно ми си е в ресторантите и по влакове деца да ми пищят след като вече ме боли главата от компютъра?

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    .. А може би пък не?
    Дълбоко се съмнявам,Троле. От България най-много да се превърнем в ДжипсиЛенд

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Спасила си се при всички положения. Много хора мечтаят да са на мястото ти, да пътуват, да изкарват много пари с таланта си и т.н., но както каза ти, едва ли са готови да преминат през всичко това или изобщо си дават сметка какво ти е коствало както направи сравнение с това да работиш с комп с 4гб рам докато се научиш...
    Избягах със първите си пари. Вземах си тайно сака и заминах за Англия при една чат-приятелка. Нямах нито пари, нито кой знае колко репутация, нито дрехи, нито приятели, нито нищо. А това, че съм от България грам не ми помогна. Не третират много добре Българите, да не говоря за расизъм. Какво правя е за себе си - докато връстниците ми се влачеха по дискотеки, пички-мички си стоях вкъщи.

    Но аз не ходя само на лъскави места. Бях и за много малко в Индия и Саудитцка Арабия. Мизерия е. Страшно е, не искам България да стане като тях.

  6. #181
    anonymous1043668
    Guest
    Мога да ходя където искам, нека да видя малко свят, не мисля, че ще се върна в България някога..
    Аз не съм извън България от вчера, какво ме викаш като баба внучето си да се прибира?

    Ако си мислиш, че остатъка от живота си ще го прекарам в пусто село, на което едва можеш да му прочетеш името, тичат улични кучета, и има само 2-3 пенсионера, ако нещо ми се случи да викна няма кой да ми помогне, редовно им спират водата и тока и трябва да треперя всяка вечер да не би мангали да не опустошат екипировката ми си се заблудил..

    Какъв е проблема, яд ли те е? Аз ли ти бях следващата жертва?

  7. #182
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    ^ Какъв странен отговор от един самоубиец...
    Повече не ми говори

  8. #183
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Мзвездичке единственото момиче, което ти обръща внимание, всъщност е момче

  9. #184
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    не визирах себе си сладурчо

  10. #185
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    ти по оправни жени ли си падаш? как е мама, липсва ли ти?

  11. #186
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    По едно време си мислех, че ни четат как ги обсъждаме и ни се смеят.
    Но сега като се замисля най-вероятно са хора на възраст прекалено мрачни и сбръчкани (или поне психически застарели) да си мръднат пръста да правят каквото и да е било, но от някъде мога да ги разбера. Буквално сега сме аз, ти, Грозния и defender - 4 човека. Само четири редовни човека, а преди е имало стотици. Ти би ли се върнал да триеш 2-3 спам поста и да следиш 4 човека как си спамят?
    Пак не разбирам защо ми изтриха темата, явно на някои от тях им нараних християнското его.
    Не искам да правя нова тема за Сатанизма, нямам сили, тази тема и "Каква е цената на любовта" са достатъчни.
    Според мен се набиваме на очи достатъчно, за да ни четат. Последно като уличих KASAPA, че явно е сводник щом се дразни толкова, когато закачаме фейк профилите на потенциалните жрици, които идват тук само, за да втрещят със сексуалната си разкрепостеност, бързо бързо ми изтриха мнението. Но пък него не го баннаха, въпреки че от всякъде си личи, че профилите на курвите са негови, защото винаги се появява в тяхна защита. Ти си прави сметката какви неща се разиграват тук. Отделно има и няколко потребители, които не са съвсем в ред. Пишат неадекватни лични съобщения и се въртят наоколо въпреки, че не пишат от профилите си. Някои пък настоятелно изтръгват информация от теб с доста премислени методи. Има дори и комунисти. Форумът според мен е доста интересен, дори и да е в паяжини. Темата ти за Сатанизма беше доказателство колко интересни дискусии могат да се развият тук. Уви, изтриха я от некомпетентност! Отделно покрай това стават достатъчно интриги, които да ми задържат вниманието. Този форум е нещо като игра за мен. За теб какво е?

  12. #187
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    На времето при най-малката групичка от събиране на хора, дали било семейство, приятели, по работа у нас винаги е имало толкова ядене и месища като за изгладнял клан хиени. И всичко се изяДЪше и изПИЙше. Нищо не се променило.
    Никога не са ме привличали "големи пиршества на целия клан". Родата в България е често от лицемери и използвачи и на такива събирания човек бива атакуван с ласкателства от гъзоблизци, които ти точат лиги по възможностите. Същото е и със срещите на випуска, на които всеки се прави на много услял, а същевременно нервно си разгръща менюто докато накрая не поръча от най-евтиното, а нали беше уж много успял? Хората са страшни елементарници и проблемът е, че са материалисти до мозъка на костите си. Какви ти истински приятели и човешки взаимоотношения като, когато като се видят хората само си приказват за това кой колко печели (и калкулира сметките си в същото време и с какво отсрещният човек може да му бъде полезен).

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    И накрая малкият "индиго Гошко" от мечти за "геймът-инфлуенсър" и "новият PewDiePie" го виж един дебел мазен хитрец, който не може да свърши една работа сам, една къща не може да ремонтира и пак дебелият мутряга, и пак с дебелата му съпруга-свиня и ето го цикълът се завърта наново.
    Колкото и неприятно да е лицето на Ганьо, той казва истината за България - само със връзки и бой.
    Да ти кажа честно, не гледам PewDiePie. Дори не съм си правил труда да го гледам. Харесвам най-различни влогъри, но не са топ комерсиални какъвто е този, който предполагам е нещо като “царя на Ютюб”, защото от бая влогъри чувам да го имат за нещо като икона. Той ли е "татенцето на влоговете"? Ако ми препоръчаш нещо, ще ти се доверя да гледам. Наистина се пренапълни с много garbage entertainment. Иначе не всички са свинчуги и мутри естествено. Такова твърдение вече бие на българофобия. Аз съм бъгарин и не се чувствам като нито едно от тези кофти определения, които дискутираме. Не ми и пука изобщо. Мисля, че просто съм израстнал над нещата. Дразнят ме, коментирам ги с много комедия, но не оставям да ми тровят живота. Най-глупавото нещо е да се предадеш заради тълпата. Тя те тъпче само, ако й се буташ в краката. Т.е. ако правиш същите тъпотии като нея.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Да, не може да кажа кой и коя година е създал България, но смее да се бие в гърдите и на протестите бясно да вее българското знаме и да се хвърля в протестите пред парламента за и той не зае за какво, важното е да е за бъдещето на България. Предполагам, че пак е подобна на принципа "индиго Гошко и мутренския му баща" или това, че той не осъзнава, че България е под почти всеки Европейски стандарт и че всъщност като сгазиш 3 годишно дете на улицата след като си се наджуркал от поредната трапеза-свинарник всъщност трябва да те затворят.
    За протестите коментирах много в скорошните си постове. Ако си ги прочела (мисля, че бяха интересни), може да видиш какво точно смятам за тях както и за тези, които най-много развяват байряци. Дори Исаев ходи на тия протести, а вече видях в кадрите и хора, които познавам и не съм убеден, че някога моралният им компас е бил такъв капацитет, че сега да им вярвам как са там от искрени подбуди, а не срещу 50 - 100 лв. Пълно е провокатори и фалшива овча възбуда, която се подклажда партийно. Протестите отдавна ги яхнаха изгладнелите партии, а скандалите, заради които започна всичко някак си се изплъзнаха между пукнатините и сега като лешояди малките партии се хранят от народното овчо въодушевление, че се случва едва ли не нещо велико като са превърнали булевардите в къмпинг зони, мирише на наденици и урина. Та за Бога, аз не видях за тези хора една тоалетна да им е докарана! Както протестират, така и ще управляват! Точно тези озверели хора искат в момента да завземат властта. Не бива да се подценява силата на простите хора в големи тълпи! Как не чух един с конкретни искания? Само “оставка” знаят да скандират, да горят кофи и да ходят по нужда на улиците... И целият този фарс е така смешно оркестриран, че фалшът си личи на всеки с малко повече акъл. Но с кого да споря, виж как тук като се опитваш да спориш разумно ти се нахвърлят като озверели вълци, та навън ли да спориш с хора, които са в алкохолна еуфория, крещят, палят кофи и си мислят, че участват в някакво велико революционно дело, а след това партията, която ги е пратила за провокации ще ги възнагради с хубави назначения на мързеливи длъжности във властта. Колкото по-кръгла нула е човекът, толкова повече самочувствие и жажда за власт има. Интелигентният човек си знае силите в живота, а простият познава само философията на завистта и блюблизничеството като единствени средства за успех в живота.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Троле, то и тука се вижда, като се опитаме да говорим с тези скотове, не знаят как да отговорят, само устат им знае и мълчат като насрани.
    Но пък това не ми пречи да продължавам да ги дразня като им казвам истината в очите. Сигурен съм, че осъзнават нещата, които им казавам поне наполовина и затова са толкова озверели. Харесват ми такива реакции! Значи постигам каквото искам!

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    В интерес на истината дете може да оскотее със или без социализация, зависи от двете. Ако детето се "социализира" с децата на по-горе описаните типове хора, какво мислиш, че излезе от него? Ще се сприятели с неподходящата компания и научени от техните родители, че може да правят каквото си искат, скоро хормоните им и хаосът у домовете им ще ги подтикне към престъпления и насилие, и накрая кого си мислиш, че ще тормозят? Ще пребият възрастна жена за 20лв или ще смачкат малкото тяло на едно 2 годишно по погрешка отскубнало се дете с лъскавите си коли ли?
    И все пак масовият случай не е такъв. Не всеки се подтиква към девиантно поведение само защото родителите му са бедни. Ето, ти си се научила да рисуваш. Не знам дали си взимала наркотици или имала проблеми със закона? Или си?

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Аз като кибичех вкъщи се научих да се занимавам с нещо, моето семейство беше на граница между средата и мизерия, нямало е кой да ме обича, само бой и викове по цял ден, децата ме тормозеха, и до ден днешен нямам приятели, и все пак е станало от мен нещо, поне малко-по прилично от очакваното..
    А защо смяташ, че нямаш приятели? Онази чатърка, на която си се доверила, когато си заминала не ти ли е била нещо като приятелка все пак?

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    В България насилието над деца и самотата при децата е с плашещи размери въпреки всичко..От нещастни деца не става добри хора, стават насилници, агресори и хора, които нужда от спешна психологическа помощ.
    Може да станат и добри хора. Не всички деца са обречени. Има много примери за деца расли по домовете, а в последствие станали звезди или качествени хора със собствени семейства и т.н. Не винаги обстоятелствата трябва да те пречупят.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Това с раждаемостта и начина на отглеждане на децата е световен проблем. Черни или не хората не спират да се еб** и да раждат деца, които не знаят как да оглеждат деца, само да хабят вече намаляващите ресурси на планетата.
    И въобще това нещо да имаш дете, насилствено да го завлечеш в този свят пълен с насилие и мизерия, да го биеш и да му казваш да не се е раждало, не мога да го разбера. Не е ли малко нагло?
    Това е въпрос, който ме тормози от много време, Троле, можеш да ми кажеш какво мислиш.
    Аз съм антинаталист. За мен е истинска жестокост да "влечеш" живот в тази мизерия, в това насилие, при тези безкрайно жестоки и ненормални хора. Защо родителите искат да имат деца , а същевременно искат нищо лошо да им се случва във свят в който си обречен да страдаш? Звучи едва ли не като оксиморон. Ти си обречен да страдаш и да умреш, what is done it can not be undone.
    Примерно аз не искам да имам деца, защото не мога да говоря с хората, режа си ръцете, не живея на едно място, имам нестабилна работа, и въпреки като има кажа "Не искам деца, не мога" пак получавам осъдителни погледи и лоши коментари. Защо? Въобще осъзнаваш ли какво е да се даде дете на някой като мен? Ами ако го нараня без да искам? Тогава пак ще имам осъдителни погледи? Това е като бащата, синът и магарето - както и да ги поставиш, пак хората ще са недоволни.
    Това, че имаш деца не ме кара да се "смиля" към теб и да си дам последната кутията със сладолед в магазина на теб. Не, не съм егоист,аз съм човешко същество, което те е изпреварило и е в шибаното си право да си купи сладолед, ти сама си си виновна, на мен приятно ми си е в ресторантите и по влакове деца да ми пищят след като вече ме боли главата от компютъра?
    Затова казах, че трябва да има специална отсявка на хората, които са годни да имат деца и такива, които не са годни. Да не правят деца хора, които не ги искат или са негодни морално или по други качества (с лош ген например). Да се позволява да се правят деца единствено от хора, които са способни да докажат, че ще могат да им дадат добро бъдеще, няма да ги тормозят и ще имат високи морални стандарти. Може би това ще може да се контролира с чипове. Ставам малко радикален, но не виждам нищо лошо в радикалните мерки, когато те вълнуват добруването на човечеството! Иначе аз няма да съм от хората, които ще те съдят, че не искаш деца. Дори ще ти кажа, че съм съгласен, че не трябва да имаш деца. Четейки те ми се струваш като човек влизащ в "епизоди", особено с тези суицидни наклонности и зловещите ти белези по ръцете. Ако си човек, който е бил "на косъм", според мен позицията ти да не искаш да излагаш друго човешко същество в риск, волно или неволно е достойна за уважение, а не за порицание. Надявам се само тя да не е такава от части и затова защото ти самата си наясно, че не можеш да станеш майка, но поради други естествени причини. Тогава казаното от теб би придало друг контекст и смисъл на позицията ти. Но дори и в такъв случай, пак никой няма право да те съди.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-04-2020 на 09:58

  13. #188
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    не визирах себе си сладурчо
    Ти да не си АгентМура?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #189
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Никога не са ме привличали "големи пиршества на целия клан". Родата в България е често от лицемери и използвачи и на такива събирания човек бива атакуван с ласкателства от гъзоблизци, които ти точат лиги по възможностите. Същото е и със срещите на випуска, на които всеки се прави на много услял, а същевременно нервно си разгръща менюто докато накрая не поръча от най-евтиното, а нали беше уж много успял? Хората са страшни елементарници и проблемът е, че са материалисти до мозъка на костите си. Какви ти истински приятели и човешки взаимоотношения като, когато като се видят хората само си приказват за това кой колко печели (и калкулира сметките си в същото време и с какво отсрещният човек може да му бъде полезен).
    Има много случаи на богати и успели хора със много приятели, които като загубят всичко, биват изоставени и от близки и роднини. Колкото повече си "успял", толкова повече се превръщаш в обвивка за консумация, ако е имало нещо освен обвивка първоначално..

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Да ти кажа честно, не гледам PewDiePie. Дори не съм си правил труда да го гледам. Харесвам най-различни влогъри, но не са топ комерсиални какъвто е този, който предполагам е нещо като “царя на Ютюб”, защото от бая влогъри чувам да го имат за нещо като икона. Той ли е "татенцето на влоговете"? Ако ми препоръчаш нещо, ще ти се доверя да гледам. Наистина се пренапълни с много garbage entertainment. Иначе не всички са свинчуги и мутри естествено. Такова твърдение вече бие на българофобия. Аз съм бъгарин и не се чувствам като нито едно от тези кофти определения, които дискутираме. Не ми и пука изобщо. Мисля, че просто съм израстнал над нещата. Дразнят ме, коментирам ги с много комедия, но не оставям да ми тровят живота. Най-глупавото нещо е да се предадеш заради тълпата. Тя те тъпче само, ако й се буташ в краката. Т.е. ако правиш същите тъпотии като нея.
    Знам, че PewDiePie може да прилича на идиот, но истината е, че когато говори серозно се вижда, че изобщо не е глупав или поне не е от онези хора, които са освирепели от власт и се замозабравят, мислейки се за бог. Той дарява доста пари за благотворителност, и изпитва епатия към други влогъри (каткто наскоро стана с Jenna Marbles, тя наскоро напусна платформата)
    Може и това да е някаква негова маска, дано да не окаже като Shane Dawson, който със скирити и публични записи беше доказан за педофил и зоолфил.
    Той не е "царя на Ютюб", вече е изпреварен от T-series и един детски-бебешки канал го гони, заради "индико Гошковци", изостаени пред екрана. Тъпите и некадърни родители буквално ще съсипят платформата, сега бешеки канали и новият закон на Coppa, правят нещата по-детински, и се обръща вече само внимание на малките копелета.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Но пък това не ми пречи да продължавам да ги дразня като им казвам истината в очите. Сигурен съм, че осъзнават нещата, които им казавам поне наполовина и затова са толкова озверели. Харесват ми такива реакции! Значи постигам каквото искам!
    Знаем какво става - или беснят и говорят глупости или си тръгват.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не знам дали си взимала наркотици или имала проблеми със закона? Или си?
    Най-лекото ми престъпление е за гарфити и пиратстване на Photoshop, не знаех, че в Америка следят толкова серозно .

    Рязането на ръце е доказано пристрастяващо, заради адреналина, имало е деца, които са ги махали от насилствени родители и не след дълго самички са се удряли и обезобразявали.
    Друго не мога да кажа..

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А защо смяташ, че нямаш приятели? Онази чатърка, на която си се доверила, когато си заминала не ти ли е била нещо като приятелка все пак?
    Нещата се развалиха с нея, беше англичанска пропаднячка, беше напуснала училише и се квасеше като къба с алкохол, също така имаше vore фетиш и едва ли не искаше да и рисувам порнография за без пари. Малко се хванах като удавник за сламка за нея, не беше от-най лошите хора, надявам се да намери щастие.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Може да станат и добри хора. Не всички деца са обречени. Има много примери за деца расли по домовете, а в последствие станали звезди или качествени хора със собствени семейства и т.н. Не винаги обстоятелствата трябва да те пречупят.
    Да такива деца за щастие или нещастие трябва да пораснат по-бързо (може и аз да съм такъв случай, защото никога не се разбирах с другите деца, не мога да кажа) и осъзнават прекалено много неща и може накрая те самите се откажат от това да бъдат родители. Знаеш, да прекъснат цикъла на насилието.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Затова казах, че трябва да има специална отсявка на хората, които са годни да имат деца и такива, които не са годни. Да не правят деца хора, които не ги искат или са негодни морално или по други качества (с лош ген например). Да се позволява да се правят деца единствено от хора, които са способни да докажат, че ще могат да им дадат добро бъдеще, няма да ги тормозят и ще имат високи морални стандарти. Може би това ще може да се контролира с чипове. Ставам малко радикален, но не виждам нищо лошо в радикалните мерки, когато те вълнуват добруването на човечеството!
    Това в интерес на истината е много добра идея, не може на магно джери да му лапат банана и накрая да се окаже, че има 90 деца, които тънат в нещастие,мизерии и болести и като разгонен помиар да ноди всичко, което свари.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Иначе аз няма да съм от хората, които ще те съдят, че не искаш деца. Дори ще ти кажа, че съм съгласен, че не трябва да имаш деца.Четейки те ми се струваш като човек влизащ в "епизоди", особено с тези суицидни наклонности и зловещите ти белези по ръцете. Ако си човек, който е бил "на косъм", според мен позицията ти да не искаш да излагаш друго човешко същество в риск, волно или неволно е достойна за уважение, а не за порицание.
    Благодаря, рядко срещам хора като теб. Не мога да се намирам в такова състояние, да нямам ама грам опит с деца или да комуникирам като цяло, и накрая от мен едва ли не да стане годен родител.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Надявам се само тя да не е такава от части и затова защото ти самата си наясно, че не можеш да станеш майка, но поради други естествени причини. Тогава казаното от теб би придало друг контекст и смисъл на позицията ти. Но дори и в такъв случай, пак никой няма право да те съди.
    Впечатляващо съм в добро здраве, така че ако искам мога да имам колкото си пожелая деца и да ги мъкна по летищата, да ги заключвам в хотелската баня 12 часа на ден, докато си свърша работата, да ядат ресторантска храна и да ги заплашвам с ножа си, когато изписукат. Те няма да имат приятли, нито дом, нито готвена храна и няма да мога да ги запиша на училище. Ще се местим и няма да направя достатъчно впечатление, някой да ми повика закрила на детето. Или още по-добре за мен - като го родя преди да отлетя директо да го зарежа на накакво скътано място да умре от глад и студ. Да видим когато някой американец като го намери, аз отдавна ще съм в Япония.

    Представяш ли си? Звучи като някаъв кошмар. От много време се отказах да слушам хоарата ,Троле, защото те минават и заминават.
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 08-04-2020 на 23:48

  15. #190
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Има много случаи на богати и успели хора със много приятели, които като загубят всичко, биват изоставени и от близки и роднини. Колкото повече си "успял", толкова повече се превръщаш в обвивка за консумация, ако е имало нещо освен обвивка първоначално..
    Обикновено, както казват, на върха е самотно. И затова тези хора допускат ласкателите около себе си и дори нямат против да си купуват вниманието. Дори се самонасърчават като действително очакват от "приятелите си" да им казват "wow", когато се фукат например, че капака на барбекюто им е с дистанционно управление. Така че сами допускат грешките да се превърнат в обвивка за консумация.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Знам, че PewDiePie може да прилича на идиот, но истината е, че когато говори серозно се вижда, че изобщо не е глупав или поне не е от онези хора, които са освирепели от власт и се замозабравят, мислейки се за бог. Той дарява доста пари за благотворителност, и изпитва епатия към други влогъри (каткто наскоро стана с Jenna Marbles, тя наскоро напусна платформата)
    Може и това да е някаква негова маска, дано да не окаже като Shane Dawson, който със скирити и публични записи беше доказан за педофил и зоолфил.
    Той не е "царя на Ютюб", вече е изпреварен от T-series и един детски-бебешки канал го гони, заради "индико Гошковци", изостаени пред екрана. Тъпите и некадърни родители буквално ще съсипят платформата, сега бешеки канали и новият закон на Coppa, правят нещата по-детински, и се обръща вече само внимание на малките копелета.
    Всички успешни влогъри са т.нар. "Industry plant". Следя влогове с много качествено съдържание, които не получават повече от 2 к гледания, защото ютюб поощрява само такъв тип съдържание, което може да генерира приходи от реклама. Формулата е
    "Да открием "откачен/шантав/шарен на вид" влогър, който да бълва клипчета с пранкове, ревюта и псевдосоциално ангажирани "интелигентни коментари" и да го предложим на рекламодател. Ако рекламодателят наддава достатъчно, тогава и клипчето, в което ще се рекламира неговата реклама ще бъде промотирано с алгоритъм, но "успехът" няма да изглежда неестествено, защото "откаченото/шантавото/шареното лице" ще е уж отговорно за гледаемостта, а с такъв образ зрителят ще запази чувството си, че уж има някаква "неутралност" и "натуралност" на съдъражнието, защото смята, че сам е открил този "откачен/шантав/шарен на вид". Детско-бебешките канали не станали популярни само защото някой е седнал просто ей така да си снима детето как си играе с играчки, а после е споделил видеото с приятелите си в гейсбука, които пък така въодушевени са споделили същото със своите приятели, а от там техните с още хора и така експоненциално докато феноменът не набере скорост. Не, няма феномен, всичко са много добре планирани маркетингови ходове на корпоративни стратези с разполагащи с голям бюджет. Машината за звези ютюб отдавна е компроментирана...


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Знаем какво става - или беснят и говорят глупости или си тръгват.
    Много ми харесва, когато така бесуват, че получават от някой рандом човек в интернет истината за себе си, че сигурно им капе пяна от бяс по клавиатурата докато пишат.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Най-лекото ми престъпление е за гарфити и пиратстване на Photoshop, не знаех, че в Америка следят толкова серозно .
    А нещо по-тежко? Не казвам да си пишеш самопризнанията. Може да загатнеш за какво става въпрос и да оставиш останалото на въображението ни.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Рязането на ръце е доказано пристрастяващо, заради адреналина, имало е деца, които са ги махали от насилствени родители и не след дълго самички са се удряли и обезобразявали.
    Друго не мога да кажа..
    Който нанася такива тежки психологически повреди на дете, не е по-добър от един педофил независимо дали е станал родител (поради така или иначе големия космически шанс да стане такъв в живота си). За да причиниш нещо подобно на малката човешка психика на едно невинно същество, независимо дали е дете или животно, трябва да си тотално опериран от емпатия, с което означава, че си загубил всичко човешко и трябва да бъдеш евтанизиран в името на благото на човечеството и възпрепястването ти не само да създадеш (кастрацията е твърде хуманно решение), но и да посегнеш човешки живот изобщо.



    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Нещата се развалиха с нея, беше англичанска пропаднячка, беше напуснала училише и се квасеше като къба с алкохол, също така имаше vore фетиш и едва ли не искаше да и рисувам порнография за без пари. Малко се хванах като удавник за сламка за нея, не беше от-най лошите хора, надявам се да намери щастие.
    И все пак ти в "тези среди" нямаш ли си някакво ядро от хора, с които да ходиш насам-натам и да сте все пак нещо като приятели. Всеки има нужда от време на време да си "представи номерата" и на живо пред публика.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Да такива деца за щастие или нещастие трябва да пораснат по-бързо (може и аз да съм такъв случай, защото никога не се разбирах с другите деца, не мога да кажа) и осъзнават прекалено много неща и може накрая те самите се откажат от това да бъдат родители. Знаеш, да прекъснат цикъла на насилието.
    По-скоро за нещастие. Бързото порастване е свързано с болка. Обикновено има цял живот време, за да търпиш помията в живота. Поне да имаше гарантирани едни 12 - 18 години "детство" (безгрижие). Порастването е бърза работа. Пускат те в казана с клокочеща мръсотия и после какво?


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Това в интерес на истината е много добра идея, не може на магно джери да му лапат банана и накрая да се окаже, че има 90 деца, които тънат в нещастие,мизерии и болести и като разгонен помиар да ноди всичко, което свари.
    Изключително добра идея е, но малко хора я разбират.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Благодаря, рядко срещам хора като теб. Не мога да се намирам в такова състояние, да нямам ама грам опит с деца или да комуникирам като цяло, и накрая от мен едва ли не да стане годен родител.
    Няма нужда да ми благодариш. Аз благодаря на всички, които се отказват от деца с логично изведените като по-горе причини, било то икономически или лични. Човечеството трябва да се образова с нов дух и светлина.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Впечатляващо съм в добро здраве, така че ако искам мога да имам колкото си пожелая деца и да ги мъкна по летищата, да ги заключвам в хотелската баня 12 часа на ден, докато си свърша работата, да ядат ресторантска храна и да ги заплашвам с ножа си, когато изписукат. Те няма да имат приятли, нито дом, нито готвена храна и няма да мога да ги запиша на училище. Ще се местим и няма да направя достатъчно впечатление, някой да ми повика закрила на детето. Или още по-добре за мен - като го родя преди да отлетя директо да го зарежа на накакво скътано място да умре от глад и студ. Да видим когато някой американец като го намери, аз отдавна ще съм в Япония.

    Представяш ли си? Звучи като някаъв кошмар. От много време се отказах да слушам хоарата ,Троле, защото те минават и заминават.
    Да, по-добре никакви деца за теб! Да си склонна да извадиш нож на дете или да го зарежеш умишлено някъде, където то да намери смъртта си от глад или студ по неизвестни подбуди или може би заради автоагресия към себе си в следсвие на семеен тормоз ("ще убия каквото е мое просто, защото мога") спонтанно ме накара да ме побият тръпки. Бъди щастлива, но без деца!
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-05-2020 на 12:37

  16. #191
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ти да не си АгентМура?
    не, аз съм агент боровец

  17. #192
    Хахах тук доста пиянска дискусия се е развила. Какво пиете докато пишете тук

  18. #193
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Предполагам мога да се включа в дискусията. По - скоро в точката за образованието. Образованието в България е такъв мазен ташак, че просто не е истина. Първо, учебниците са написани по абсолютно дебилен начин. Това не е нищо ново, защото дори и по мое време, учебниците бяха дебилни. Второ, т.н от вас "индиго Гошковци". Не зная дали чалгата е виновна, дали Русия е виновна - това няма значие. Наскоро, моята майка ми показа някаква статия, писана от професор от Латвия(ще я постна, ако я намеря). В нея пишеше, че 97% от настоящите родители, са абсолютни перковци и в главите им прескачат катерици с бръсначи. Не бях особено убеден в статията, но на следващият ден отивам до центъра, защото имах някаква работа. Там виждам потресаваща картинка : майка, на видима възраст между 30 - 35 години, и малко момиченце на възраст между 7 и 9 години. Майката беше с бонбоненорозова коса, а момиченцето беше със зелена коса. Ама зелено като тревата. Пита се в задачата - какво можеш да очакваш ти от тук нататък? Майката прилича на чучело и за да не е сама, загрозява щерката си. След някоя друга годинка, щерката ще я думкат футболистчетата на 13-14 години и, недай Боже, стане белата, маминка ще трябва да търси кинти за аборт и ще се оплаква, въпреки че тя е виновна, че не струва като родител. Та, леко се отплеснах от темата. Образованието в България е разбито напълно. Учителите нямат права, а трябва да са роби на тъпи родители, които си мислят, че те са най от всички. Да, знанията по предмета Х може никога да не ти потрябват в реалния живот, но е хубаво да се учат някои нещица. Наистина, жалко за тези 2-3% от децата, които наистина искат да научат, но биват наричани зубари, натегачи, скучни и т.н от разли дрисльовци и дрисли, които, след завършване на кварталната гимназия, ги чакат професиите : сервитьорката, продавачка, товарач на бойлери, склададжия и тем подобни. Защо се включих точно по тази точка? Точно защото моята майка е учител. И то учител с 30 години стаж. Просто, аз виждам задълбочаване на проблемите в образователната система и няма изглед да се оправи занапред. Пикая връз САЩ и ЕС и тяхната помия, която навлиза в България! Пикая връз разни нещастници, които пречат да се възпитават децата нормално! Чеп за всички, които твърдят, че родителите трябва да са приятели на чавета!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  19. #194
    anonymous1043668
    Guest
    Малко си закъснял, но ще се напъна да ти отговоря:
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Предполагам мога да се включа в дискусията. По - скоро в точката за образованието. Образованието в България е такъв мазен ташак, че просто не е истина. Първо, учебниците са написани по абсолютно дебилен начин. Това не е нищо ново, защото дори и по мое време, учебниците бяха дебилни.
    За нещастие учебните сега са дебилясали на макс и пак не са достатъчни на още по-дебилясълите деца. Има я и другата крайност - има напълно безполезна и подробна информация на ниво университет. Как може 9-ти клас да не е с биология и да учи биохимия?

    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Второ, т.н от вас "индиго Гошковци". Не зная дали чалгата е виновна, дали Русия е виновна - това няма значие.
    Има много голямо значение да се намери гнездото на тази масова селяния и тъпотия. Как така простите мангалчета случаха чалга преди време и сега българите я слушат и опростяха като тях? Вероятно е на подсъзнателно ниво, музиката има голямо значение, но опрделено има нещо раково в тази проста цигания.

    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Наскоро, моята майка ми показа някаква статия, писана от професор от Латвия(ще я постна, ако я намеря). В нея пишеше, че 97% от настоящите родители, са абсолютни перковци и в главите им прескачат катерици с бръсначи. Не бях особено убеден в статията, но на следващият ден отивам до центъра, защото имах някаква работа. Там виждам потресаваща картинка : майка, на видима възраст между 30 - 35 години, и малко момиченце на възраст между 7 и 9 години. Майката беше с бонбоненорозова коса, а момиченцето беше със зелена коса. Ама зелено като тревата. Пита се в задачата - какво можеш да очакваш ти от тук нататък? Майката прилича на чучело и за да не е сама, загрозява щерката си.
    Родитлите сега са много токсични и малоумни, като не можеш да гледаш деца, не си прави! Говорих с трола по тази тема, трябва някакъв филтър за тези ненормалници. Аз имам подобна история:
    Беше преди години на българското черноморие, аз и още един човек ходим с кърпи и чанти към плажа и пред нас имаше едно семейство със две деца. По голямото дете беше притеснено и искаше да каже на баща си нещо и му вика "тате, тате..". Не след дълго бащата без нищо друго се обърна и удари жесток шамар на детето, направо изплюща! Всички наоколо гледахме към семейството, майката и малкият син мълчат и гледат напред, детето се зачерви и загърчи като червей, имаше отпечатък по лицето и се завлачи по пътя. На бащата така и не му пукаше и така си вървяха.
    Защо стана така? Толкова ли беше трудно да се обърне към сина си и да му отговори или да му обясни ако е искало нещо? Ето ти едно нормално българско семейство! И две теми по надалеч ми обясняват колко били развални семействата. Ми развалени са!



    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    След някоя друга годинка, щерката ще я думкат футболистчетата на 13-14 години и, недай Боже, стане белата, маминка ще трябва да търси кинти за аборт и ще се оплаква, въпреки че тя е виновна, че не струва като родител.
    Това е вечният кръг на простотията!

    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Учителите нямат права, а трябва да са роби на тъпи родители, които си мислят, че те са най от всички. Да, знанията по предмета Х може никога да не ти потрябват в реалния живот, но е хубаво да се учат някои нещица.
    Не само училите ами и децата са роби на тъпите си родители! Знаеше ли, че депрсията състарява мозъка на децата? За това нещастните деца са далеч-по нормални от евтините си родители и ролите се сменят. Вече има случаи на деца, които съдят родителите си, подават сигнали към социалните и карат родителите си да се откажат от родителските си права, защото не могат повече да ги търпят! Спорд теб защо напуснах България? На времето поне ако имаше дете, го отглеждаше, не обратното.

    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Пикая връз САЩ и ЕС и тяхната помия, която навлиза в България! Пикая връз разни нещастници, които пречат да се възпитават децата нормално! Чеп за всички, които твърдят, че родителите трябва да са приятели на чавета!
    Абе ти им завиждай, сега правят и модерни училища с надежда да измислят по-добра система за образование. В Америка ако така си ошамариш детето както стана тук, щяха да пръснат главата на бащата с камъни. Те нямат чалга и имат поне малко по-малко контролиран брой на чернилки не допускат да им влияе простата мангалска култура!

  20. #195
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    С доста от написаното съм съгласен. Но да им завиждам.....това не го разбрах. Защо да им завиждам? Затова, че чаветата се опитват да контролират ситуацията ли? Ми не съм съгласен. Има едно нещо, което се нарича дисциплина. При нас това нещо отдавна го няма. В САЩ дисциплина никога не е имало. Тази измислена свобода която пропагандират, е абсолютна заблуда. Ще ме съди тъпото чаве. Как ли не! Като толкова много иска да си играе на възрастен, стане ли на 16 - аут от вкъщи. И повече да не търси. Прав ли е бащата в твоята история? Естествено, че не! Но това, че съм пляснал детето си зад врата, защото се държи като аутист, не ме прави лош родител. Прилагам следната история. Реших да отида до магазина. Вътре, някакво чаве се беше пляснало на пода и ревеше, защото майка му не искала да му вземе близалка. Подчертавам, детето беше на около 7-8 години. Кажи ми как да не му плясна два шамара, ако бях на мястото на майката?
    В Америка никога няма да има качествено образование. Никога! Просто, защото те самите не знаят как да го направят. Говорил съм с доста американци по тая тема и те ми споделят, че се срамуват, защото светът им се смее какви невежи са. Едното момиче ми твърдеше, че имала съученичка в колежа, която казвала, че в Европа, паричната единица била долар. Това е човек, който ще стане банкер след време. Масово, американците не знаят елементарни неща. Така че Америка е последната държава, която искам да ми дават за пример за каквото и да е. Да не говорим, че те там си имат достатъчно проблеми с феминациските, религиозните откачалници, престъпността и т.н. Колкото до това, че не допускат да им влияе мангалската култура - пак не съм съгласен. Те мангалите там са по - голяма напаст от циганите тука. Но иначе са първи да ти приказват за расизъм, бруталност от страна на полицията и подтискане. Като при случая със "светецът" Джордж Флойд. Няма значение, че тоя мангал е с досие, дебело колкото юмрук и различни провинения, но полицията е виновна за всичко.
    Обратно в България, че се отнесох малко. Тук положение е зле. Няма да се оправи. То целия свят отива на майната си. Но тук е било зле, зле е и зле ще си остане. Ще се разхождат някакви перковци, където си мислят, че са недосегайми, а наистина умните и амбициозни хора ще изчезнат навън. Защото не може ти да си икономист по образование и да продаваш картофи на пазара, а кретенът, чиито баща кара G класа, да се е наместил да удобна позиция и да си гледа живота. Шуробаджанащина отвсякъде!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  21. #196
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    С доста от написаното съм съгласен. Но да им завиждам.....това не го разбрах. Защо да им завиждам? Затова, че чаветата се опитват да контролират ситуацията ли? Ми не съм съгласен. Има едно нещо, което се нарича дисциплина. При нас това нещо отдавна го няма. В САЩ дисциплина никога не е имало. Тази измислена свобода която пропагандират, е абсолютна заблуда. Ще ме съди тъпото чаве. Как ли не! Като толкова много иска да си играе на възрастен, стане ли на 16 - аут от вкъщи. И повече да не търси. Прав ли е бащата в твоята история? Естествено, че не! Но това, че съм пляснал детето си зад врата, защото се държи като аутист, не ме прави лош родител.
    Значи има едно нещо - Америка много голяма стана. България не е. Там един щат е колкото минимум 2 Българии и не можем с едно изречение да обясним точно какво става там. Само законите им са хиляди, за всеки щат има по различн закон, какво остава за всичко останало, че да с прави анализ и аз дето бях в няколко щата и се сприятелявах със всякакви хора не мога да ти кажа и 1/100 от това, което се случва там.

    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Прилагам следната история. Реших да отида до магазина. Вътре, някакво чаве се беше пляснало на пода и ревеше, защото майка му не искала да му вземе близалка. Подчертавам, детето беше на около 7-8 години. Кажи ми как да не му плясна два шамара, ако бях на мястото на майката?
    Тук много зависи и от ситуацията - ако 3 годишно е нормално да не се контролира, защото мозъкът му е още като на маймуна (малките деца са много тъпи) пак не става с бой, напротив - ще се разквичи още по-силно. Ако вече на 7+ години, където вече няма такива сривове е проблем на родителя, пак не става с бой - ще се стархува и няма да ти вярва после. Вземаш детето, казваш му че няма да си играеш игрички. Ако е случката с плажа, обърни се и го попитай какво има - може да е всичко. Идеята да понесеш ситуацията като възрастен, защото ако се държиш като скот и третирш детето като скот, то след време наистина ще стане скот.. разбираш ли?

    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    В Америка никога няма да има качествено образование. Никога! Просто, защото те самите не знаят как да го направят.
    На времето са имали! Сега трябва да слагат луди пари за образование, защото така наречните boomer-и са прецакали всичко! Само гледай статиските, като ги видях ми отвя главата. Така наречените boomer-и са единственото скапано поколение в цялото човечество, което не е направило нищо, ама нищо добро за бъдщите поколения - глобално затопляне, замърсяване, изсичане, сривове. И с най-голямата си наглост мрънкат за нас, отвратителен рак, не е трябвало да съществуват.

    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Говорил съм с доста американци по тая тема и те ми споделят, че се срамуват, защото светът им се смее какви невежи са. Едното момиче ми твърдеше, че имала съученичка в колежа, която казвала, че в Европа, паричната единица била долар. Това е човек, който ще стане банкер след време. Масово, американците не знаят елементарни неща. Така че Америка е последната държава, която искам да ми дават за пример за каквото и да е. Да не говорим, че те там си имат достатъчно проблеми с феминациските, религиозните откачалници, престъпността и т.н.
    За нещасти простотията е навсякъде, просто заради нещата описани по-горе се е случило (или не се е случило), да има повече такива деца

  22. #197
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Форума умре!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #198
    Поливаме го
    Наздраве!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си