.
Резултати от 1 до 25 от общо 198

Threaded View

  1. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    По този повод казах няколко изключително интересни неща, които бяхa прав централен удар в десетката, но някоя модераторка изтри мнението ми.

    Явно изобщо няма смисъл от етикетите на тази тема "алтернатива, анти-цензура, дневник, не-дневник, нов"

    Каква ти алтернатива, когато цензурата е по-строга дори и от тази по националните телевизии?

    Какво толкова бях казал с това, че мъжете на определени дами от форума са по-възрастни от тях. И дадох единствено предположение, че за тези жени мъжете са просто банкомати. Същите тези жени, които вероятно се смятат за царици и го демонстрират в социалните мрежи, преди 100 години едва ли щяха да могат да валидират значението на своето съществуване с илюзиите, които сега подхранват за себе си благодарение на обществения статут, до който някак си са се докопали посредством задоволявайки нуждите на правилните възрастни мъже. Накратко, преди 100 години нямаше да има къде да се фукат, а и щяха да са без други права освен да раждат деца и да се грижат за домакинството.

    Сега изведнъж същите виждайки се като свободони и еманципирани, почват да се възползват от изобретенията на мъжете (Като в това число и самите финикийски знаци, са изобретение на мъжете.) без изобщо да са заслужили по нормален начин нещата. Защото, предполагам, че ще се съгласите с мен, да разчиташ да си осъществиш целите в живота 90% чрез секса и 10% (колкото за цвят) с други качества си е проституция, но завоалирана по някакъв социално приемлив начин. Възрастните богати мъже не плащат на държанките си на ръка, а се "отблагодаряват подобаващо" чрез екскурзии, подаръци и други луксове. Тези мъже са успешни, строят сгради, самолети, коли, занимават се политика и т.н.. и в един момент се появява някаква жена, която не прави нищо от тези неща, но успява да си проправи път в обществото благодарение на пеперудката си. Жени знаменити изобретателки или политици почти няма... Най-известните жени са постигнали социалния си статут скачайки от легло на легло докато най-накрая на дърти години са си осигурили мъжки постове в обществото... Но сами биха ли го постигнали? И после какво, били сме равни??? Ами, не, не сме равни. Най-малкото, тук има ли мъже модератори? Администароторът Ренгър ми прилича на мъж администратор съдейки по никнейма му. Така някак си уж мъжки звучи, но мнението ми изчезна докато той беше онлайн... А в самото си мнение бях възможно най-политически коректен. Дори на мястото на една дума за мъжките полови знаци бях използвал знак в буквалния смисъл (ето този: 8==>) и май заради това бях цензуриран...
    Както и да. Не казвам, че мъжете нямаме нужда от жените, а и не мисля, че всички жени са мастии, но все пак не може да се отрече, че еволюционно имаме съвсем различни предназначения и мисля, че не е редно да се отрича очевидното... Взех да се паля, а май и това мнение ще отлети... Както и да е...
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-11-2019 на 12:48

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си