.
Отговор в тема
Страница 4 от 8 ПървиПърви 12345678 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 198
  1. #76
    anonymous1043668
    Guest
    Само аз ли забелязах, че от известно във форума на началата страница са пуснали вицове? Никой не е повдигнал темата, то не е и кой знае какво, но смятам, че това е пореден опит за събиране на посещения за сайта. Почти никой виц не е развлекателен, личи си че е взет от някъде, пък и засяга само темата за училището, как да се обясни на администраторите, че това са вицове за 12-17 годишни деца да се разпознават в тях, а такива деца тук няма? С гледка към тези вицове като първото нещо щом влезеш тук, началната страница стана още по-смешна и селяшка. Наистина голяма простотия.

  2. #77
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Само аз ли забелязах, че от известно във форума на началата страница са пуснали вицове? Никой не е повдигнал темата, то не е и кой знае какво, но смятам, че това е пореден опит за събиране на посещения за сайта. Почти никой виц не е развлекателен, личи си че е взет от някъде, пък и засяга само темата за училището, как да се обясни на администраторите, че това са вицове за 12-17 годишни деца да се разпознават в тях, а такива деца тук няма? С гледка към тези вицове като първото нещо щом влезеш тук, началната страница стана още по-смешна и селяшка. Наистина голяма простотия.
    Аз пък мисля, че това с вицовете е добра идея, но не е достатъчно.
    Все пак естеството на форума е такова, че не е уместно крайно просташки или мръсни вицове да изскачат от началната страница.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #78
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Аз вицове не чета, но дайте пример от тях. Не знам какви са, питам от любопитство, за да си потвърдя предположенията, че едва ли става въпрос за избиващ рибите хумор. Все пак предполагам, че след като екипът работи по презумпцията, че материалите тук трябва да са подходящи за деца, едва ли вицовете, които публикуват ще такива каквито Слави ги разказваше вечер. Но при всички положения, превръщането на този сайт (или по-скоро опит за превръщане, защото за мен това е една доста орязана версия на това, което тази платформа можеше да бъде) в онлайн детско-юношеско списание е тотален провал. Ако статиите бяха някому интересни, под тях щеше да кипи от коментари както и в другите купени от инвестор сайтове. Прилвичащият адутория ресурс на този сайт никога не са били статиите в него (и при това какви статии тип "Кендъл Дженър/Емили Ратайковски си показаха ... банските), а самият форум. И докато това не се разбере, че ресурс трябва да се налива във форума, а не в някакви "нови" рубрики, които никой не чете (като вицовете), тук никой няма да стои. Чудя се и как го генерират този трафик освен чрез кликбейти от други свои медии, в които се поставя част от статията и "пълната статия може да прочетете в teenproblem". Така се акумулира някаква дневна посещаемост, но самият сайт вече е като фантом. Ако не видиш клик бейт линк, за да го посетиш, няма да се сетиш никога да го потърсиш. Особено днешните тийнеджъри, те дори не знаят какво е "teenproblem", а преди всеки го знаеше...

  4. #79
    anonymous1043668
    Guest
    ^ Много изчерпателно и точно описание на състоянието на сайта. Искам да добавя как те цензурират теми и дискусии, вицовете също са с цензурирано ограничение, а същевременно пишат за известни звезди и за зодиите, тоест неща, от които се интересуват възрастните, или клюкарките, без никаква работа. Статиите от тяхна страна нямат цензура като например "(известна личност) се оказа, че е гей! ; (Друга известна личност) прави снимки в неприлични пози! " Ето това е голям двоен стандарт не само в този сайт, но и в управлението на investor, които прави доста лошо впечатление.



    Също така ей сега за рамките от няколко дни цъфнаха няколко акаунти, един от които беше на модератори, издадоха се, те го изтриха след това, но ще рискувам като го преразкажа от части.

    Потребителя беше hentailover22 (така мисля)
    "Здравейте, аз съм нов и ще ви помоля без вулгарни думи и изрази благодаря"

    Това е без сянка на съмнение коментар от някой модератор или администратор. Когато отговорих:

    "Приличаш на модератор. Ако не ти харесва, по-добре напусни. Който го е страх от мечки да не ходи в гората."

    След това магически тези два коментара изчезнаха. Ето това е официалното доказателство за fake акаунтите!

  5. #80
    Как ще са изчезнали магически като аз ги изтрих и си го пише.

  6. #81
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Как ще са изчезнали магически като аз ги изтрих и си го пише.
    Здравейте, Blubalu! Мога ли да попитам - това брои ли се за потвърждение, че този акаунт, който споменах по-горе е Ваш или на някой от вашите колеги и ако не, защо го изтрихте, след като не нарушаваше нито едно от правилата по никакъв начин?

  7. #82
    А аз да разбирам ли, че този спамерски акаунт, пускащ теми на латиница е ваш, щом го защитавате така ревностно?

  8. #83
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    А аз да разбирам ли, че този спамерски акаунт, пускащ теми на латиница е ваш, щом го защитавате така ревностно?
    Ами предполагам, че можете да проверите IP адреса - Вие сте човека с по-висок стаж в този форум, не аз. Също така ще го кажа и на Вас - аз профили, освен този не притежавам.

  9. #84
    Въпросът беше риторичен. Просто се чудя как изобщо може да ви хрумне, че модератор или администраточ ще седне да си прави профили и да пише глупости.

  10. #85
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Въпросът беше риторичен. Просто се чудя как изобщо може да ви хрумне, че модератор или администраточ ще седне да си прави профили и да пише глупости.
    Така мислим, поради простата причина, че форума има драстчно малко посещение, в сравнение с предишните години. Основната причина е, защото започнаха да се появяват меко казано абсурдни теми, които много съмняват мен и другите потребители, че са реални проблеми на хора. Обвиняваме Вашия екип, че го правите за почвече посещение, и тези теми да са е един вид ''дефибрилатор'' на форума и трафика му. Също така вицовете и публикациите пак моят да се броят за опит за набиране на посещения.

  11. #86
    Аз пък смятам, че с просто око се вижда, че от подобни теми няма никакъв смисъл и надали някой от нас е толкова прост, че да се занимава с безсмислици.
    Разбира се вие сте свободни да мислите каквото намерите за добре. Провокира ме изказването, че мненията били изчезнали мистериозно.

  12. #87
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Аз пък смятам, че с просто око се вижда, че от подобни теми няма никакъв смисъл и надали някой от нас е толкова прост, че да се занимава с безсмислици.
    Разбира се вие сте свободни да мислите каквото намерите за добре. Провокира ме изказването, че мненията били изчезнали мистериозно.

    Да аз разбрах, заради какво започнахме разговора, но защо тогава допускате подобни идиотщини като тези потребители? В темата "Модераторска помощ" докладвах толкова много нарушения на правилата, но никой или на само няколко ми обърнаха внимание.

  13. #88
    Защото в някои от случаите глупави теми се пускат и от потребители, на които в последствие им става интересно, и пишат и другаде. Аз предварително не мога да знам какъв е случаят, съответно предпочитам да оставя такава тема. Когато е абсолютна пързалка тя изобщо не тръгва или отмира за отрицателно време така или иначе. Това е моята логика.

    П.С. Лека вечер от мен

  14. #89
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Защото в някои от случаите глупави теми се пускат и от потребители, на които в последствие им става интересно, и пишат и другаде. Аз предварително не мога да знам какъв е случаят, съответно предпочитам да оставя такава тема. Когато е абсолютна пързалка тя изобщо не тръгва или отмира за отрицателно време така или иначе. Това е моята логика.

    П.С. Лека вечер от мен
    Разбирам, но като се подаде сигнал, моля разгледайте го.
    Благодаря, че приказвахте с мен и лека вечер.

  15. #90
    Хахахахах, Фузинаторът как го троли админа..

    Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!

  16. #91
    Всичко ми харесва.

  17. #92
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    ^ Много изчерпателно и точно описание на състоянието на сайта. Искам да добавя как те цензурират теми и дискусии, вицовете също са с цензурирано ограничение, а същевременно...
    Същевременно в дъното на форума често има жени по цици, в линкове към gol.bg!
    (не че аз имам нещо против)

    П.С. Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #93
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Хахахахах, Фузинаторът как го троли админа..

    Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Същевременно в дъното на форума често има жени по цици, в линкове към gol.bg!
    (не че аз имам нещо против)

    П.С. Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!
    Благодаря!

    Радвам се, че успях да привлека вниманието на властта, а тези признания отиват в подписа ми.

  19. #94
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Пълна скука!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #95
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Форумът умря!

    Няма какво повече да правя тук. Ще си взема дъъъълга почивка от това място. Може след време да се завъртя пак да видя дали има някаква промяна, но честно казано силно се съмнявам.

    Довиждане и до нови срещи приятели!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #96
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Вече дори модераторКите не влизат в тоя форум а уж са на заплати.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #97
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Вече дори модераторКите не влизат в тоя форум а уж са на заплати.
    Те понякога идват, но само да си направят гавра с потребителите. Вече дори са се отказали да ми редактират мненията.. не знам дали да се радвам или да се издразня от този факт.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Чудя се колко ли хора от форума вече не са между живите. Като се има предвид големият брой потребители регистрирани през годините, със сигурност за толкова време някои от тях вече не са на този свят.
    Ако питаш мен това по-горе е факт и за потребителя в дневника, който модераторките се опитаха да "съживят".

    Цитирай Първоначално написано от hAkEr4E Виж мнението
    опи

  23. #98
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Извънредното положение е към края си и форумът отново опустя.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #99
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Какъв е този комунизъм, който цари във форума, по дяволите?! Даже, когато мачока беше админ, не си спомням да е имало такава диктатура. Влизам рядко, но последното мнение, където бях написал, че определен кръг от хора са спали с майката на форума, беше цензурирано. WTF?! Вие сериозни ли сте? Наистина ли мислите, че тийнейджърите не са чували въпросният израз и не го употребяват доста повече от нормалното? Явно, освен житейски проблеми, голяма част от потребителите наистина са престанали да влизат заради тази абсурдна диктатура.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  25. #100
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Какъв е този комунизъм, който цари във форума, по дяволите?! Даже, когато мачока беше админ, не си спомням да е имало такава диктатура. Влизам рядко, но последното мнение, където бях написал, че определен кръг от хора са спали с майката на форума, беше цензурирано. WTF?! Вие сериозни ли сте? Наистина ли мислите, че тийнейджърите не са чували въпросният израз и не го употребяват доста повече от нормалното? Явно, освен житейски проблеми, голяма част от потребителите наистина са престанали да влизат заради тази абсурдна диктатура.
    Добре дошъл/ла!

    Виждам че си стигнал/а до същите изводи!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си