.
Отговор в тема
Страница 7 от 8 ПървиПърви ... 345678 ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 198
  1. #151
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Не се е покрила, по скоро й е писнало от дебили като теб ))

  2. #152
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    M****, какъв ти е филма с dreamwalker? Да не си я сталквал?
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  3. #153
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Ти па много знаеш тя какво прави.
    Знае, знае И не се обаждай като не разбираш.

    Wednesday, не си създала негативна дискусия, с теб бих дискутирал тая тема, макар че си на другия полюс, но не повтаряш като латерна едно и също, прочетено в интернет. За тези не си заслужава дори да се хабя излишно, няма да им влезе нищо там горе.

    Да цитирам постовете му и да отговарям на всеки, за да чуя накрая пак заучени глупости? Мерси.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-24-2020 на 12:03 Причина: Допълнение
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  4. #154
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Wednesday, не си създала негативна дискусия, с теб бих дискутирал тая тема, макар че си на другия полюс, но не повтаряш като латерна едно и също, прочетено в интернет. За тези не си заслужава дори да се хабя излишно, няма да им влезе нищо там горе.
    Единствената причина, поради която би си дискутирал "нещо такова" с нея или с която и да било друга "потребителка" (понеже налиташ на всеки женски профил) е, защото смяташ, че току-виж може да ти се отвори парашута.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Да цитирам постовете му и да отговарям на всеки, за да чуя накрая пак заучени глупости? Мерси.
    Ами не са "глупости" и статусът ти не е "мерси" за друго, а просто си веднага "чао" като нямаш аргументи! Това е истината, другарю. Комунизмът е отживелица доказала се като неработеща и като система, и като идеология!

  5. #155
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Комунизмът е отживелица доказала се като неработеща и като система, и като идеология!
    Ей че хубаво го каза!
    А не мислиш ли че е отживелица доказан член на БКП да е министър-председател на държава в ЕС и НАТО?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #156
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Единствената причина, поради която би си дискутирал "нещо такова" с нея или с която и да било друга "потребителка" (понеже налиташ на всеки женски профил) е, защото смяташ, че току-виж може да ти се отвори парашута.
    Ако иска тя самата, нека каже, налитам ли и. Изобщо не искам да ми се отваря парашута. Абе бегай оттука бе, кво се занимавам и аз с теб. В мен си е проблема, че ти отговарям изобщо. А ти имаш някаква супер анти-социалистическа мания, която вече граничи и с други, по-тежки психически отклонения, след като мислиш, че налитам на всичко, което е с "женски профил"...

    Трябва да си наистина уникален дебил (какъвто си), за да не разбереш от толкова много мои постове, че не искам парите да се дадат на мен (на мен пари не ми трябват, а и да ми трябват няма да ги взема по този начин), а на хората, които са направили нещо за България, а сега живеят в нищета.

    И не, майка ми не е акушерка. Шестото ти чувство не работи. Всеки грамотен човек знае, че една болница има много отделения, но повечето работещи там се познават.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-25-2020 на 00:35 Причина: Допълнение
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  7. #157
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Много ми е интересно защо само пишеш и триеш.
    Срам ли те е?
    То и аз да бях същия страхливец като теб, и аз щях да трия.
    Много добре знам за разлика от теб.
    Знам, че те е яд, че не всеки ти дава отчет за всичко, ама сори

  8. #158
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Lightbulb

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ей че хубаво го каза!
    А не мислиш ли че е отживелица доказан член на БКП да е министър-председател на държава в ЕС и НАТО?!
    В НАТО и ЕС сме по чисто геополитически прични, което не е тайна за никой. Естествено, че не очаква от нас, че по улиците ни ще телат реки от мед и мляко. “Осиновили” са ни с всичките ни проблеми и сега е въпрос на време лека по лека идеологически всяко следващо поколение да придобива все повече западен манталитет. Затова ЕС дава толкова много възможности за пътуване и образование в чужбина. Поне на теория нещата би трябвало да станат по този начин, така че младите да се замислят поне два пъти преди преди да гласуват за някой, който им обещава да ни превърне в “проспериращ” евразийска джамахирия. Проблемът обаче е, че западната цивилизация, точно заради принципите си на свободата на съвестта, демокрацията и върховенството на правото не играят с мръсна пропаганда и разчита по идеалистически наивно, че хората ще заемат правилната страна стига да се даде на време злото да се самоизяде от самосебе си от вътре, точно както СССР се разпадна. За съжаление обаче с напредъка на технологиите, фейк новините и пропагандата в социалните мрежи добиха колосални сили и пропагандата, колкото и некачествена да е тя, много лесно мъти мозъците на най-простата част от населението (която е и най-голяма) и поради тази причина в момента западната цивилизация е изправена пред един огромен тумор с много агресивни метастази. Достатъчно е само да видиш колко много лявата идеология е залегнала в хореографията на сегашните протести. Както точно става дори мен започва да ме обърква. Вчера по НОВА дадоха трибуна отново на приятелите на Исаев и един младеж директно рецитира Енгелс. А колкото до ГЕРБ и “комунистът” Бойко Борисов, според мен в момента няма по-добра алтернатива, защото хората, които традиционно са най-активни по време на избори са мацинствата, пенсионерите и разни излишно революционно настроени младежи като този, който визирах, че рецитира Енгелс (ако намеря видеото ще го постна) твърдо убедени в това, че псевдоинтелектуалните им заключения, до които са достигнали в средата на двадесетте си за това как функционира света са правилни. И такива “нищо знайковци” като последните + гласовете на пенсионерите + гласовете на малцинствата преспокойно пак ще доведад някаква уродлива коалция между проевразийски партии, които за да се бетонират още повече във властта. В момента дори се опитват да прокарат такива настроения сред овчедушната паплач, че трябва да има конституционни промени и това показва начеренията им да управляват с тоталитарен юмрук, което пък ясно се вижда и в хореографията на “спасителя” им... Така че пред “алтернативата” кой може да дойде после и да ни наложи бруталната си визия за евразийски път на България предпочитам Борисов. Политиката и без това не е за всеки. Който и да управлява ще краде. Въпросът е да не се допуска безумието да излезем от ЕС и НАТО използвайки сантимента на старите и наивността на младите. Като дойдат баш червените на власт, а те пред ГЕРБ, които ако са метастаза на БКП, са си направо тумор, жална ни майка. Ще съсипят съвсем държавата.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ако иска тя самата, нека каже, налитам ли и. Изобщо не искам да ми се отваря парашута. Абе бегай оттука бе, кво се занимавам и аз с теб. В мен си е проблема, че ти отговарям изобщо. А ти имаш някаква супер анти-социалистическа мания, която вече граничи и с други, по-тежки психически отклонения, след като мислиш, че налитам на всичко, което е с "женски профил"...
    Ами такова впечатление си ми направил. От какъв зор искаше онова момиче да ти пише на лични понеже се оплакваше от това, че като ходи на преглед джипито му го кара да си сваля сутиена? Щеше да му препоръчаш ти ли да му “уредиш” нещо? После и тук дамата със шестиците каза, че сте си писали на лични и ти се е запълнила кутията (набюдателен съм просто). Тоест ти с всяка, която ти падне връзваш приказка на лични. А за Елисавета да не говорим. С нея искаше да се самоналожиш като форумния Казанова, но не ти върза. Още е смешна тази фалшификация. Очевидно гониш жените във форума и яко им се слагаш. Не веднъж мазно мазно си се слагал на всяка, независимо, че не са били на твоето мнение. С жените си “внимателен” сякаш защото искаш да си оставяш по една “отворена вратичка” за всеки случай. Това казвам. Нищо повече. Ти си го тълкувай както искаш, но за мен си лицемер.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Трябва да си наистина уникален дебил (какъвто си), за да не разбереш от толкова много мои постове, че не искам парите да се дадат на мен (на мен пари не ми трябват, а и да ми трябват няма да ги взема по този начин), а на хората, които са направили нещо за България, а сега живеят в нищета.
    Много пъти ти обясних, че не можеш да раздадеш пари просто ей така на всички. Ако няма богати и всички са равни, всички просто ще станат еднакво бедни. Уравниловката води до хронична мизерия, липса на основни блага и демотивация някой да се напъва, за да учи как да ги произвежда, защото този процес е сложен и коства опредлени жертви, които не са оправдани, ако няма да те направят богат. И така общото ниво пада, защото всеки разчита на другия и така докато... СССР или друга свръх социалистическа утопия не се сгромоляса. Това са обективни исторически равносметки до какво води социализмът/комунизмът. Не съм си измислил сам историята. А ти си живееш в някакъв паралелен свят, някъде в средата на миналия век и се възхищаваш на комбайните сглобени в СССР...


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    И не, майка ми не е акушерка. Шестото ти чувство не работи. Всеки грамотен човек знае, че една болница има много отделения, но повечето работещи там се познават.
    Добре, а какво работи в болницата? (Понеже искаш да си по-конкретен ми стана любопитно. До преди това не ме интересуваше.)

  9. #159
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Ти кво, лично познаваш ли я?
    Сигурно я познаваш, ама нанайси.
    Дай поне да сравняваме хора, които Поне познаваш, щот аз за разлика от теб я познавам
    Не спори с мен, няма смисъл, излагаш се само.

  10. #160
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Да си говориш със самия себе си, е признак на тежка форма на психични отклонения. По-точно на шизофрения. "Всяка прилика с реални личности е напълно случайна" Който се е разпознал в този пост - никой не му е виновен
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  11. #161
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Lightbulb

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Да си говориш със самия себе си, е признак на тежка форма на психични отклонения. По-точно на шизофрения. "Всяка прилика с реални личности е напълно случайна" Който се е разпознал в този пост - никой не му е виновен
    Аз се сещам за един 30 годишен комунист от форума, който си беше направил женски профил, за да ни тролва, но накрая психичните му отклонения се отключиха или просто си проличаха, когато “майтапът”, въпреки че се изтърка продължаваше вече над месец. Всички потребители му казваха на “момчето”, че има нужда от помощ, а не от въображема приятелка, но той до таква степен се беше вкопчил в съществуването на тази въображаема персона, че вече си съчиняваше истории за това как е в общежитието й докато пишеше тук в малките часове на денонощието. После малко попрестана да пише за “Елисавета”, не знам, може би малко от малко се е поосъзнал. Ако чете това и се припознае, нека сподели подробности дали още са “заедно”, че е любопитно за тези, които следим тази човешка драма. Толкова много си писахме с това момче по темите и спорехеме опитвайки се да му налеем акъл в главата по най-различни теми, че сега би ми било тъжно предполагам не само на мен, ами и на другите, ако му се е случило нещо лошо като например да е изпаднал в тежка депресия в последствие на това, че е осъзнал някакви неща за себе си посредством прекрасните анализи на тъжния му комунистически живот, които направихме. По принцип подобни истории завършват трагично в тежки фази на делириум и са опасни и за околните. Хора намиращи се в такива тежки делюзии трябва да са под внимателно наблюдение.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-26-2020 на 12:01

  12. #162
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Аз отново отправям призив към модераторите да се провери дали тя е била мой фейк и да се публикуват нещата тук!

    Също да се публикуват фактите и за теб и Грозния. Нека всичко да излезе наяве.
    Последно редактирано от RedArmy : 07-27-2020 на 07:06
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  13. #163
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Аз отново отправям призив към модераторите да се провери дали тя е била мой фейк и да се публикуват нещата тук!
    Никой възрастен човек, който е на работа тук, не би се занимавал със смешните ти интриги, които създаваш. Аз затова отдавна отправих призив другарката да дойде тук и сама да ти защити "честта". Има много неща, по които щеше да си проличи дали това си ти или не или дали "тя" си е тя. Фактът, че не откликна на тези покани е показателен, че си хванат да лъжеш като дърт комунист. Как така уж й стискаше да се регистрира само, за да те похвали и да се запознаете, а сега не й стиска да влезе втори път, за да те защити?

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Също да се публикуват фактите и за теб и Грозния. Нека всичко да излезе наяве.
    И какви толкова "факти" има да се публикуват? Така и не се научи, че аналитичната част не ти се отдава. Всеки твой пост показва абсолютна безпомощност на аналитичните ти способности щом продължаваш да твърдиш, че аз и някой друг сме едно и също лице.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-27-2020 на 11:03

  14. #164
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Никой възрастен човек, който е на работа тук, не би се занимавал със смешните ти интриги, които създаваш. Аз затова отдавна отправих призив другарката да дойде тук и сама да ти защити "честта". Има много неща, по които щеше да си проличи дали това си ти или не или дали "тя" си е тя. Фактът, че не откликна на тези покани е показателен, че си хванат да лъжеш като дърт комунист. Как така уж й стискаше да се регистрира само, за да те похвали и да се запознаете, а сега не й стиска да влезе втори път, за да те защити?
    Май на теб не ти се удават нито личностния анализ, нито простата логика дори. Ако това е мой фейк, каква е логиката да не си вляза от "другия профил" и да се самозащитя? А?
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  15. #165
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Май на теб не ти се удават нито личностния анализ, нито простата логика дори. Ако това е мой фейк, каква е логиката да не си вляза от "другия профил" и да се самозащитя? А?
    Напротив, мнението ми е на напълно логично предвид фактите, че профилът на Елисавета беше изоставен толкова набързо и то общо взето веднага след като се регистрира и с идеалното съвпадение да го направи точно в момент, когато ти преживяваше пълен погром и беше открит огън към теб от всички посоки, за да ти се каже, че нямаш капацитет. Освен това, отсъствието на момичето не е доказателство, че това не си ти, а напротив, дори още повече подсилва съмненията, че се опитваш да не си проличи, че си ти.

    И какви бяха за Бога бяха тези смешни обяснения “Тя ми каза да не ви се обяснявам...” и нейните нелепи включвания, за да те защити от нас, "злите антикомунисти и демократи"? И цялата история вместо да приключи, ти сам я продължи с пикантните си разкази как вече излизате заедно и ти дори пусна “специален епизод” тук от спалнята й и твърдеше, че пишеш от там в тийнпроблем в малките часове. И след като споделяше за ескалацията на вашата бурно развиваща се социалистическа любов с такъв ентусиазъм сякаш си малка ученичка, която пише за първото си “пижамено парти” в дневника си, не е справеливо сега да ни оставяш в невидение за по-нататък. Дори бихме се радвали за теб, другарю! Така че аз поне не виждам нищо лошо да опиташ докажеш твърдението си поне с някакъв опит. Иначе излизаш като пълен клоун, който се преструва на “социалистическия Казанова”, другарят Исаев, на когото само две изречения за комунизма във форума са му достатъчни, за да подмокри всяка една другарка от Отечествения фронт! А при това и 23 годишна, че и “рускинче”. Човек ще си каже, че обсъждаме класика на съветското кино и режисура, а не диагнозата на най-смешният 30 годишен комунист във форума, който е полу-безработен и толкова нелеп, че едва ли някога ще си намери жена (освен ако не си регистрира такава ), защото не излиза от комунисическата си детска стая облепена с плакати с комунистически лозунги и портрети на будни комунистически дейци и герои и е вманичен по строй и време, което ако беше продъжлило едва ли сега щеше да има компютър, за да разказва всичко това. И вместо да се поогледа около себе ви и да излезе в реалността, той тъпче на едно място някъде в мрачното комунистическо минало, защото то резонира много добре с животът му, който е също по комунисически тъжен и окаян.

    Цитирай Първоначално написано от Elizaveta1997 Виж мнението
    Теб те помня) Първият ми профил беше някъде от 2011 и тогава ми направи впечатление как добре се аргументираш и си защитаваш мнението. А и беше пускал една снимка с обица на ухото, която беше доста готина) Даже ти писах веднъж, но имаше някакъв проблем със съобщенията тогава.... Ако искаш и можеш, ми пиши
    Оуу, завърнала се само заради теб? И те хвали колко си секси. Ако сега е на 23, това означава, че от 14 годишна те помни... И видиш ли, още тогава е била впечатлена колко "добре се аргументираш и си защитаваш мнението".

    Цитирай Първоначално написано от Elizaveta1997 Виж мнението
    RedArmy, продължавай да пишеш на хора, които не искат и не могат да мислят Да видим докъде ще стигнеш. Нали ние си знаем в какво вярваме, какво ти пука за тези тук? Предупредих те, че няма смисъл. Има 2ма 3ма, които развалят цялата атмосфера така или иначе. Остави ги и ми пиши.
    И в какво точно вярвате?

    И няколко седмици по-късно вече имаме пламенна социалистическа любов:

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Заедно сме с моя фейк в момента в общежитието и. Не иска да пише тук.
    Комедията е пълна!
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-28-2020 на 15:44

  16. #166
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ей че хубаво го каза!
    Ти ли? Хахаха. Цирк отвсЕкъде.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  17. #167
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Форумът достигна нови низини на популярност.
    За последните 24 часа има 3 мнения в 2 теми!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #168
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Форумът достигна нови низини на популярност.
    За последните 24 часа има 3 мнения в 2 теми!
    На мен ми направи впечатление нещо друго:





    Тук пукнат човек не пише, от къде са тези хора? За 2012 разбирам, времената са били различни, но как може толкова много "гости" да хабят времето си да ходят по стари теми на забравен от години вече форум? Нещо не ми се връзва.

    Вече модераторите достигнаха и ново ниво на мързел, не правят нови теми, само подправят номерата на хората.

    Може и аз да греша, удря ме носталгията, когато минавам през старите теми..

  19. #169
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    На мен ми направи впечатление нещо друго:





    Тук пукнат човек не пише, от къде са тези хора? За 2012 разбирам, времената са били различни, но как може толкова много "гости" да хабят времето си да ходят по стари теми на забравен от години вече форум? Нещо не ми се връзва.

    Вече модераторите достигнаха и ново ниво на мързел, не правят нови теми, само подправят номерата на хората.

    Може и аз да греша, удря ме носталгията, когато минавам през старите теми..
    За мен това са си фалшиви посетители. Който каквото иска да си говори, няма шанс при такива цифри на посещение активността тук да е както сега с хиляди пъти по-малка. Навярно са пипали нещо по брояча с цел привличане на рекламодатели. Един вид “Вижте ни! Имаме най-четения младежки форум!”, което щеше да е истина, ако беше 2012-та.

  20. #170
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    За мен това са си фалшиви посетители. Който каквото иска да си говори, няма шанс при такива цифри на посещение активността тук да е както сега с хиляди пъти по-малка. Навярно са пипали нещо по брояча с цел привличане на рекламодатели. Един вид “Вижте ни! Имаме най-четения младежки форум!”, което щеше да е истина, ако беше 2012-та.
    Специално отидох в секцията "Кой е на линия?" и забелязах как едни и същи теми са разглеждани от няколко човека. Има толкова теми, ако бяха истински хора щяха да излизат на всеки "Гост" - *различна тема*.
    Тук много и зависи до къде са им правомощията и на какво е правен самият форум.

    Тъжно ми става като знам че вече на тази възраст всички останали българчета и цингета са се изсипали по гнусния токсичен Facebook и нямат шанс за нещо по-добро.

    Ти какво мислиш, Троле? Има ли някакъв шанс нещата, ако ще да е с нов сайт, да се построят на ново?

  21. #171
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Exclamation

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Специално отидох в секцията "Кой е на линия?" и забелязах как едни и същи теми са разглеждани от няколко човека. Има толкова теми, ако бяха истински хора щяха да излизат на всеки "Гост" - *различна тема*.
    Тук много и зависи до къде са им правомощията и на какво е правен самият форум.
    Изкючително лесно е за някой, който разбира да “бръкне” в кода, за да може да се показва на брояча рандом висока бройка посетители като определени раздели като Секс и Любов се напомпват допълнително, за да се пази усещането за автентичност, защото уж са традиционно най-четените. Гостите тук не пишат, а да ги имаш толкова с хиляди като потенциашни “зрители в ефир” и да няма никакви нови постове говори само за някакви шашми. Да ме извиняват, ако “не разбирам и не е така”, но правото поне да се съмняваме е наше напълно нерушимо право като на потребители и преди всичко като на интелигентни хора (което смея да твърдя за нас - знаеш кои сме).

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Тъжно ми става като знам че вече на тази възраст всички останали българчета и цингета са се изсипали по гнусния токсичен Facebook и нямат шанс за нещо по-добро.
    Те и фейсбук вече не ползват, защото макар и в него половината от постовете да са шарен текст, това предполага, че все пак трябва да се чете. А с тази ментална леност в днешните дЯца, която самите им родители практикуват и им предават (виж само колко много възрастни хора пишат неграмотно със шарен текст от макс 2-3 изречения статусите си във фейсбук), няма как да очакваме нещо по-добро. Напротив, дечурлигата са в още по-опасните за здравето им Инстаграм и неговите производни, защото в тях вече се набляга единствено и само на картинки и “сторита”. Вече няма нужда дори да се чете. Нащракват си по няколко фотографии, шарят ги малко с ефекти като рандоч думички с блещукащи букви, неграмотни тагове, които са без функции, защото никой не ги чете (но нали трябва да ги има, защото “инфлуенсърите” правят “така”) и готово! Имаме невероятна “история”. Цъкаш и вместо да четеш статус напрягайки се с текст дълъг три секунди четене, гледаш “стори” от няколко снимки, които са като слайшоу или клипче. Децата изобщо са загубили функцията “четене”. Няма и кой да им я преподава вече. Образованието го закриха тотално с дистанционното обучение, защото то поне предполага функционално грамотни учители. Не знам колко може да се разчита на учителите в момента, от които 80-% са биха предпочитали да си ползват записките на жълта хартия и да пишат с тебешир на дъската (а дори и да е бяла, те не могат да направят разлика между перманентен маркер и такъв за дъска) пред това да се учат на на нещо “по-фенси” като да сглобяват презентации ня пауър пойнт и как да модерират “онлайн класната стая”. Видя ли клипчета в ютюб на какво им приличат часовете сега?



    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ти какво мислиш, Троле? Има ли някакъв шанс нещата, ако ще да е с нов сайт, да се построят на ново?
    Никакъв шанс няма. Както майспейс гушна букета, същото се случва с всяка “социална мрежа”, която не действа по правилата на стандартните скучни корпоративно централизирани “социални” платформи за общуване. Явно плебеите обичат да ги следят. Да си имат реална прифилна снимка, да се представят с истинското си име и да ги лайкват други “истински като тях” хора. И понеже всеки в повечето случаи в тези мрежи е с истинското си име и снимки, лицемерието е огромно. И е един тюрлюгювеч от пасмина на всякаква възраст. Постове от шарени тексове, мнения за които “на всеки много му пука”, куцо, кьораво и сакато дава псевдозагрижената си, псевдограмотна социална критика за всичко и всеки и на фона на ширещата се неграмотност от самите възрастни, децата какъв пример могат да вземат? Че те самите родители им правят профили във фейсбук... Защо по дяволите има толкова тъпи хора? Да си маркираш детето като добитък и да му направиш инстаграм и фейсбук. Всеки се е взел за инфлуенсър вече. Как децата да взимат друг пример, когато самите им родители показват фрапираща неграмотност и дисфункционалност в мислнето в такива пропорции?

    Ако масовата неграмотност по форумите ни плашеше преди 10 години, сега вече тази тенденция е бетонирана и строи цели онлайн мегаполиси с небостъргачи от купчини мнения с по-малко взета обща стойност и полезност от колкото едно кучешко лайно. Дъното е изкопано вече отдавна и очаквам вместо да се стигне до диаманти, да се пукне някоя тръба с отходни води и да залаее цялата система. Едва когато хората започнат да плуват в мръстотия може би ще им уврат главите... Или може би пък не? Ти какво смяташ?
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-02-2020 на 09:47

  22. #172
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Изкючително лесно е за някой, който разбира да “бръкне” в кода, за да може да се показва на брояча рандом висока бройка посетители като определени раздели като Секс и Любов се напомпват допълнително, за да се пази усещането за автентичност, защото уж са традиционно най-четените. Гостите тук не пишат, а да ги имаш толкова с хиляди като потенциашни “зрители в ефир” и да няма никакви нови постове говори само за някакви шашми. Да ме извиняват, ако “не разбирам и не е така”, но правото поне да се съмняваме е наше напълно нерушимо право като на потребители и преди всичко като на интелигентни хора (което смея да твърдя за нас - знаеш кои сме).
    Не може 1000-2000 човека да се врат в стари теми и грам да не заинтересуват от сегашното състояние на форума, единствените регистриращи се "гости", които е ясно за тях, че не са fake-ове, са рекламни и спам ботове на други съмнителни сайтове.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Те и фейсбук вече не ползват, защото макар и в него половината от постовете да са шарен текст, това предполага, че все пак трябва да се чете. А с тази ментална леност в днешните дЯца, която самите им родители практикуват и им предават (виж само колко много възрастни хора пишат неграмотно със шарен текст от макс 2-3 изречения статусите си във фейсбук), няма как да очакваме нещо по-добро. Напротив, дечурлигата са в още по-опасните за здравето им Инстаграм и неговите производни, защото в тях вече се набляга единствено и само на картинки и “сторита”. Вече няма нужда дори да се чете. Нащракват си по няколко фотографии, шарят ги малко с ефекти като рандоч думички с блещукащи букви, неграмотни тагове, които са без функции, защото никой не ги чете (но нали трябва да ги има, защото “инфлуенсърите” правят “така”) и готово! Имаме невероятна “история”. Цъкаш и вместо да четеш статус напрягайки се с текст дълъг три секунди четене, гледаш “стори” от няколко снимки, които са като слайшоу или клипче. Децата изобщо са загубили функцията “четене”. Няма и кой да им я преподава вече. Образованието го закриха тотално с дистанционното обучение, защото то поне предполага функционално грамотни учители. Не знам колко може да се разчита на учителите в момента, от които 80-% са биха предпочитали да си ползват записките на жълта хартия и да пишат с тебешир на дъската (а дори и да е бяла, те не могат да направят разлика между перманентен маркер и такъв за дъска) пред това да се учат на на нещо “по-фенси” като да сглобяват презентации ня пауър пойнт и как да модерират “онлайн класната стая”.
    Че винаги е имало неграмотни и деца, имало е, но проблема е как сега такива деца са навсякъде, където и да отидеш. Аз не знам възрастни хора във Facebook да пишат чак толкова много, но ако под думата "възрастен" имаш предвид едва навършили 18 години леко мургави нацепени батки, които имат 1200 снимки само на селфита с телефон към огледало и постоянно пращат покани към останалите 13 годишни "пичета" със късите поли, високите токове и статуси на Гери Никол или която и да е било фолк певица.

    Това по-горе описаното от теб ми напомня повече за Snapchat, а в Instagram са вече ""инфлуенсърите"" и остатъка, на може би не чак толкова селяшките "пичета", но е истина, че гладкото мозъче на дИтИето не може да понесе "трудния материал" като елементарни правила по български или някоя книга.




    Дистанционното обучение е само формалност, не мога да очаквам 60+ възрастни хора със скъсани нерви, разширени вени и 31+ години като развален грамофон да говорят едно и също нещо сега тепърва да сядат и да се учат как да включват камерата на компютър, който най-вероятно дори няма или не подкрепя такава.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Видя ли клипчета в ютюб на какво им приличат часовете сега?
    Oof, направо лошо ми става като се сетя. Веднъж се опитах да гледам Съдби На Кръстопът, то не е spam, то не са от коментари сорта на "jfjjfjfjfwwww" направени от малки деца, обиди и ненормална неграмотност, токсично, токсично направо рак щях да хвана.
    Гнус ме е вече да чета коментарите или да гледам български клипове изобщо.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Никакъв шанс няма. Както майспейс гушна букета, същото се случва с всяка “социална мрежа”, която не действа по правилата на стандартните скучни корпоративно централизирани “социални” платформи за общуване. Явно плебеите обичат да ги следят. Да си имат реална прифилна снимка, да се представят с истинското си име и да ги лайкват други “истински като тях” хора. И понеже всеки в повечето случаи в тези мрежи е с истинското си име и снимки, лицемерието е огромно. И е един тюрлюгювеч от пасмина на всякаква възраст. Постове от шарени тексове, мнения за които “на всеки много му пука”, куцо, кьораво и сакато дава псевдозагрижената си, псевдограмотна социална критика за всичко и всеки и на фона на ширещата се неграмотност от самите възрастни, децата какъв пример могат да вземат? Че те самите родители им правят профили във фейсбук... Да си маркираш детето като добитък и да му направиш инстаграм и фейсбук. Всеки се е взел за инфлуенсър вече. Как децата да взимат друг пример, когато самите им родители показват фрапираща неграмотност и дисфункционалност в мислнето в такива пропорции?
    MySpace, беше велик сайт, беше хубав сайт
    Плебеите не знаят, че ги слеят, те искат да консумират, те само това могат. Простата маса се хвърля със всички сили право напред да си дава информация и снимки, търсейки себеподобни. Всеки индивид лае, но няма нищо цветно и оригинално има само едноцветна простотия и неграмотност. Много вожд, малко индианец. Всеки иска да се качи на главата на всеки, показвайки нови низини на българската простотия. Как мога да обясня на простота съпруга за разплод, дето седи вкъщи и бременее с нови деца и няма с какво да се занимава, да не се публикува голи снимки на новото и бебе във Facebook, защото тя не знае за "тъмната мрежа" и как само с това се пълнят скритите от просто око сайтове за детска пронография, тъй като нещо е публично, всеки може да го види?
    Децата се давят в лайната на "модернизираните" си родители, ставайки още-по прости и неграмотни от тях.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Защо по дяволите има толкова тъпи хора?
    Целият свят и изпростял и оскотил в интерес на истината. Ако създателите на новите социални мрежи са имали за цел масова простотия или да дадат повече възможност на простите за изява, са го постигнали перфектно!

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ако масовата неграмотност по форумите ни плашеше преди 10 години, сега вече тази тенденция е бетонирана и строи цели онлайн мегаполиси с небостъргачи от купчини мнения с по-малко взета обща стойност и полезност от колкото едно кучешко лайно. Дъното е изкопано вече отдавна и очаквам вместо да се стигне до диаманти, да се пукне някоя тръба с отходни води и да залаее цялата система. Едва когато хората започнат да плуват в мръстотия може би ще им уврат главите... Или може би пък не? Ти какво смяташ?
    Не искам да съм от онези хора, но наистина така ги мисля нещата - не ми се вярва, че България ще оцелее много дълго на където е тръгнала. Няма ЕДНО нормално функциониращо нещо, нито образование, нито власт, нито закон, нито трудови условия и резултата е налице - българското население се топи със стабилна скорост, българските деца са неграмотни, прости, нещастни и самотни. Вече българите не искат да стават родители или нямат финансова възможност и всичко с връзки се постига.
    България се превърна в държава, която ражда насилници - Насилие по улиците, насилие в училище, насилие в дома, насилие по интернет, насилие по телевизията, насилие родители към деца и роднини, насилие в болниците, насилие един към друг. И в чужбина ги има такива неща, но при тях нещата и хората са далеч по-озаптени.

    Единственото качествено българско нещо е избягало някъде другаде в сутрешните блогове все има интервюта с българи от чужбина, как такива хора няма и тук,много интересно..

  23. #173
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Явно плебеите обичат да ги следят. Да си имат реална прифилна снимка, да се представят с истинското си име и да ги лайкват други “истински като тях” хора. И понеже всеки в повечето случаи в тези мрежи е с истинското си име и снимки, лицемерието е огромно.

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Целият свят и изпростял и оскотил в интерес на истината. Ако създателите на новите социални мрежи са имали за цел масова простотия или да дадат повече възможност на простите за изява, са го постигнали перфектно!
    Перфектният резултат беше постигнат едва наскоро - със затварянето на учебните заведения!
    Защо мислиш приложиха такива "противоепидемиологични мерки" ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #174
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Перфектният резултат беше постигнат едва наскоро - със затварянето на учебните заведения!
    Защо мислиш приложиха такива "противоепидемиологични мерки" ?!
    Да в интерес на истината - още една възможност българската неадекватност да лъсне.
    Като ги затвориха и платиха толкова пари по дигитални платформи, сега ще ги отварят ли, няма ли да ги отварят?
    Ами децата, които завършват или след 7 клас като кандидатстват? Тях кучета ги яли..
    Когато става въпрос за образованието на децата винаги има едно стъпало по-надолу.

  25. #175
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не може 1000-2000 човека да се врат в стари теми и грам да не заинтересуват от сегашното състояние на форума, единствените регистриращи се "гости", които е ясно за тях, че не са fake-ове, са рекламни и спам ботове на други съмнителни сайтове.
    Дори някои рекламни ботове стоят неизтрити. Явно толкова и гледат модераторките.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Че винаги е имало неграмотни и деца, имало е, но проблема е как сега такива деца са навсякъде, където и да отидеш. Аз не знам възрастни хора във Facebook да пишат чак толкова много, но ако под думата "възрастен" имаш предвид едва навършили 18 години леко мургави нацепени батки, които имат 1200 снимки само на селфита с телефон към огледало и постоянно пращат покани към останалите 13 годишни "пичета" със късите поли, високите токове и статуси на Гери Никол или която и да е било фолк певица.
    Малограмотните деца са продукт на гнусните малограмотни родители. Онзи тип мазни хора, които възпитават дЯцата си, че върхът е да се боде салата и кюфтета докато се гледа Планета. Готви се задължително с по една туба олио на ядене и се чудят защо цялото семейство след 30 почват да приличат на тюлени и китове. Ако се разходиш малко по улиците и виждаш за какво става въпрос. В парка са същите. Типична черта за българският мъж е докато се разхожда да му се показва цепката на огромните задни части. Иначе е налял и в ръцете, има огромендебел врат и бръсната глава. Жена му до него, преди да роди може да изглежда що-годе окей, но народи ли дЯца, сякаш цялата й мисия да бъде жена престава и започва да се трансформира в това, в което мъжът й я е водил по точки с дебелите си части, но не онези под пъпа. И тя почва да налива в глезените, корема, а в комбинация с това и характерът й става все по-нагъл. Смята, че като е народила вече и всеки й е длъжен да й прави място. Нейните дЯца според нея обезателно са "Индиго" и най-възпитани, макар че отношението й към "малкият индиго гений Гошко", на когото предстои едва ли не да стане бъдещият президент на галактиката, й е да го пусне на площадката да събира фасове в пясъчника докато през това време тя пуши тънки цигарки и чеква статусите на нейните приятелки, Гери Никол или на някоя друга фолк певица. И така малкият гений Гошко е обречен да расте и в крайна сметка да повтаря същото поведение като на своите мили родители. Повтаря най-вече баща си и дебелокожото му отношение към почти всичко в живота и най-вече, ако то не е мазно и не се яде. Ако пък детето е "индиго генийка", тя повтаря майка си и вече на 13 е по чалготеките с късите поли, високите токове, пуши "Карелия слимс" и гледа лошо все едно, че ще се сбие с всяка за нейния тъп 15 годишен епилиран футболист. И естествено пищи в истерия, когато види чалгарките на някой концерт, пие водка Флирт с ябълков сок и после е готова на всичко, за да я повози някой батко с татуси и без част за врат на 20 годишната си немска кола или на мотор точно като по чалга клиповете...

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Това по-горе описаното от теб ми напомня повече за Snapchat, а в Instagram са вече ""инфлуенсърите"" и остатъка, на може би не чак толкова селяшките "пичета", но е истина, че гладкото мозъче на дИтИето не може да понесе "трудния материал" като елементарни правила по български или някоя книга.
    Не са виновни само социалните мрежи. Те са само огледало на човешката тъпотия. И преди 60 години е имало топ идиоти, и сега. Въпросът е, че в момента е много по-лесно да се "объркаш", защото виждаш всичко това като "съвсем нормалните обстоятелства и всичко е в такъв ред на нещата от години". И понеже тия "инфлуенсъри/ки" показват колко е готино да си безработен и да се снимаш по цял ден, много деца дори не се напъват за нещо вярвайки, че и те така като щастливите нищправещи лентяи ще се уредят я като инфлуенсъри, я като мутри или "дами". Малките инфлуенсърки почват да се снимат по еротично бельо на 12, което са купили самите им майки. И нито децата, нито те осъзнават, че всъщност в Инстаграм мастурбират хиляди мъже. (Или най-вероятно го осъзнават и ги кефи). Мислят си, че всичките тези лайкове под снимките им са искрената оценка за "характера им". Не знам дали в омазнените им мозъци увира идеята защо, ако качат някой "дълбокомислен статус", той не събира повече от 100 пъти по-малко лайкове от колкото разчекнатите им пози... Ако има нещо по-жалко от тези момичета, това са онези мъже, които са били "малкият индиго гений Гошко" като малки, а сега са очичаващи общаци, които пушат тонове кутии с цигари, отърбушват се от мазно ядене и алкохол и си мислят, че са много оборотни като свалят малки разпоретини с неграмотните си коментари с повече емотиконки от колкото пунктуация и обръщения сякаш се уговорят с проститутка. Или пък свалките "много си яка, ще ти пръсна дупарата, принцесо!" или нещо от сорта са трепач и аз не мисля адекватно спярямо съвременната ситуация и това е просто новата норма?


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Дистанционното обучение е само формалност, не мога да очаквам 60+ възрастни хора със скъсани нерви, разширени вени и 31+ години като развален грамофон да говорят едно и също нещо сега тепърва да сядат и да се учат как да включват камерата на компютър, който най-вероятно дори няма или не подкрепя такава.
    Няма как за под 1000 лв да преподава някой отдаден на професията си учител, който да не се пречупва въпреки всекидневния тормоз от страна на умалените мутрокопия на родителите си. Няма адекватен млад човек, който иска да практикува тази професия при тези условия. Затова дистанционното обучение е единствената възможност за вкарване на някакъв ред в училищата. Замисли се, празните училищни сгради значат по-малко насилие върху ученици и учители. Има и по-голям шанс някой млад да се излъже да работи като учител, ако му обещаят, че ще има възможност да преподава история, химия или предмета, който обича спокойно от вкъщи и няма "мутро-индиго" деца да му храчат на стола, в чантата или в лицето....

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Oof, направо лошо ми става като се сетя. Веднъж се опитах да гледам Съдби На Кръстопът, то не е spam, то не са от коментари сорта на "jfjjfjfjfwwww" направени от малки деца, обиди и ненормална неграмотност, токсично, токсично направо рак щях да хвана.
    Гнус ме е вече да чета коментарите или да гледам български клипове изобщо.
    Това е обществото. Даваш възможност на всеки да си изкаже мнението без да е на улицата и да има шанс да го бият и гледаш как се изсипва гнусната вербална агресия на всеки втори, който обезателно е с големи претенции, че най-добре разбира от обществената подреба и само да му дадат на него власт и ехее... Жалка история!
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-03-2020 на 11:24

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си