.
Отговор в тема
Страница 1 от 8 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 198
  1. #1
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Cool НЕ-ДНЕВНИКЪТ на форума!

    Уважаеми съфорумци, отварям нова тема за дневник на форума, която ще е алтернатива на това в което се е превърнала старата!

    Всеки е добре дошъл, но да е наясно, че тука никой не е абониран за лични харесвания!

    или

    "Който го е страх от мечки, да не ходи в гората!"
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Грозния, я ходи в гората и прави обиколки около оста си..

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ти пък кой/коя си ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Твоят неприятел тук. Бегай в гората да се въртиш около оста си!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Твоят неприятел тук. Бегай в гората да се въртиш около оста си!
    Защо поне не се представиш, фейкчо?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо поне не се представиш, фейкчо?
    И защо да го правя? Тук всеки е анонимен с изключение на Тори или Лиланда.

  7. #7
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    И защо да го правя? Тук всеки е анонимен с изключение на Тори или Лиланда.
    Мистерията е разкрита. Очевидно ти си ето тази потребителка:
    https://www.teenproblem.net/users/view/1229964.html
    Явно искаш да привлчеш впечатление към себе си като разлаеш старите кучета, но за съжаление не изглежда някой да е в ступор от появата ти. Трябва да се постараеш повече.

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Мистерията е разкрита. Очевидно ти си ето тази потребителка:
    https://www.teenproblem.net/users/view/1229964.html
    Явно искаш да привлчеш впечатление към себе си като разлаеш старите кучета, но за съжаление не изглежда някой да е в ступор от появата ти. Трябва да се постараеш повече.
    Какъв си ми умник!

    Не позна.

    Ще се пробваш ли пак?

  9. #9

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Какъв си ми умник!

    Не позна.

    Ще се пробваш ли пак?

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Може би си майка й?
    Съжалявам, но нищо не ми говори името ти. За мен си никой.

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Естествено, че съм никой. Никой от многото тук (ако си достатъчно умен да ме разбереш).

  12. #12
    Няма тема в този форум, в която да можете да обиждате. Нещо сте се объркали.

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    Стига рева като ощипана госпожица! Тази тема вече е моя. Приватизирам ти я!

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Няма тема в този форум, в която да можете да обиждате. Нещо сте се объркали.
    Гледам коментари се трият, а фейкове не се банват. Що тъй правиш?

  15. #15
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    То, по твоят аршин и Грозния е фейк, и дриймуолкър, и айнютон. Ти самият си фейк, също. Ако отричаш да си, моля, линкни свой коментар тук, в който си пуснал своя снимка, на която ясно ти се вижда лицето.

  16. #16
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    То, по твоят аршин и Грозния е фейк, и дриймуолкър, и айнютон. Ти самият си фейк, също. Ако отричаш да си, моля, линкни свой коментар тук, в който си пуснал своя снимка, на която ясно ти се вижда лицето.
    Не се прави на невменяем! Фейк си, защото си новорегистриран и очевидно познаваш хората тук и идваш, за да ги дразниш. Не бих се учудил, ако имаш много повече от два профила тук.

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не се прави на невменяем! Фейк си, защото си новорегистриран и очевидно познаваш хората тук и идваш, за да ги дразниш. Не бих се учудил, ако имаш много повече от два профила тук.
    Това, горното, да не би да го пишеш за себе си? Няма да се учудя или изненадам, ако се окажеш папугай или големият_кораб_минава..

  18. #18
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Това, горното, да не би да го пишеш за себе си? Няма да се учудя или изненадам, ако се окажеш папугай или големият_кораб_минава..
    Стреляш напосоки! Аз други профили освен този не ползван и това може да се потвърди, така че се връщай от където си изпълзял, мишок!

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Стреляш напосоки! Аз други профили освен този не ползван и това може да се потвърди, така че се връщай от където си изпълзял, мишок!
    Да бе, ей сега ти повярвах..

  20. #20
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Да бе, ей сега ти повярвах..
    Вярвай си и в дядо Коледа, ако искаш, но няма да изглеждаш по-малко умен.

    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Няма тема в този форум, в която да можете да обиждате. Нещо сте се объркали.
    Уважаеми, позволете ми да не се съглася с Вас. Има много потребители, които открито ни обиждат и ни дразнят, но естествено Вие сте се фиксирали върху по-интересните (нас), защото вече ни приемате за дразнители. Разбирам, че искате да си вършите работата необезпокоявано, но какво всъщност сме направили толкова? Единственото, в което явно сме се провинили е, че сме заели моралната позиция да не преставаме да се борим срещу ниската хигиена на някои от разговорите, които определени потребителки и подгласящите им фейкове водят тук. И в определени случаи това изисква изразни средства, които са малко по-остри. Аз лично не виждам нищо лошо в това да става шоу! Все пак сме в открита медия и тези трити коментари са един похабен труд, който сме се постарали (поне за себе си бих казал, че се старая в мненията си) да бъде атрактивен и чрез хумор да усмива пошлостта на някои хора. Освен това, целта на нашите постове далеч не е да се похабим за лични нападки. Същата критика, която имаме към дадени ситуации тук може да се отправи и към обществото ни като цяло. Ние сме своеобразни коментатори на темите от живота и просто използваме мненията на някои екземпляри като примери, върху които да изграждаме гледните си точки. Ако някой го приема малко по-навътре, то съгласете се, че сам го допуска и никой не му е виновен за това, че една чужда реакция относно неговите собствени действия може да го подразни.
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-09-2019 на 13:39

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Обръснах мустаците на TrollFactory..

  22. #22
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Фейк си, защото си новорегистриран и очевидно познаваш хората тук и идваш, за да ги дразниш. Не бих се учудил, ако имаш много повече от два профила тук.
    Преди време Турксчо си беше направил няколко фейка специално за да ме обижда .
    Не бих се учудил и други да правят същото !

    "Нов" потребител с име имитиращо друг и мнения насочени спрямо определени потребители, не може да е друго, освен фейк! Само това е достатъчно за да се докаже, без да му се проверява IP-то !
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Няма да се учудя или изненадам, ако се окажеш папугай или големият_кораб_минава..
    Папугей не може да напише повече от едно изречение наведнъж и речникът му е от 20-30 думи, а големият_кораб се държи неадекватно! Нама как TrollFactory да е някой от тях!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #23
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Премествам дискусията тук...

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Толкова ли не могат да постигнат сами (или поне приблизително да постигнат) нещата в живота, които чичаците им осигуряват?
    Да, толкова не могат и дори повече! За да постигнат същия стандарт на живот или комфорт, значи да си скъсат задника от бачкане в преносния смисъл и вместо това предпочитат да го направят в буквалния ! Защо го правят ли?! Предполагам защото могат!

    Един мъж за да постигне нещо в живота, трябва да бачка здраво и да има благоприятно стечение на обстоятелствата, докато за една жена е напълно достатъчно да си намери богат мъж и нищо повече!

    Затова дори след всичката тази еманципация и феминизация, мъжете преобладават на ръководни постове и имат по-високи заплати! Една голяма част от жените работят малко за ниски заплати, просто защото нямат нужда да изкарват пари за всичко което искат, след като имат по-богат мъж, който да го осигури!

    В огромната част от връзките мъжът ли е по-богат или жената ?! Защо не е обратното?
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...а каква интересна тема може да дискутираме, ако се съгласят да коментират по поставените от мен и грозния въпроси. Или може би ги е срам от нещо?
    Интересна, но в същото време много неудобна и нелицеприятна за някои !
    Може би защото обяснението на всичко това неизбежно стига до най-древния занаят! Чак се чудя защо ги е срам - така е от хиляди години !

    * * *

    Тези жени продължават да пишат банални битовизми, като мислят че са интересни с нещо, а всъщност им липсва и търсят внимание и опитват да предизвикват завист !
    Модераторките вероятно се виждат в същите образи и индиректно "се засягат" от коментарите ни .

    П.С. Влизам в стила на пишещите в другия дневник и ще използвам местоимения, за да не обидя някоЯ без да искам . Ние обсъждащите темата знаем много добре за какво става въпрос !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #24
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Местя и още едно мнение от основната тема тук просто за всеки случай:
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не разбирам защо имам такова самоунищожително поведение. Имам всичко. Всич-ко. И не ми стига. Искам забраненото, проблемите, драмата.
    Явно си презадоволена лигла. Момиченцето на мама и тати. Мислиш се за специална и искаш да споделиш. Най-вероятно ще свършиш като алкохоличка или наркоманка, или и двете, женена за някой възрастен чичо, който да ти осигурява стандарта, но с него нито ще изпитваш истинска любов, нито каквото и да било щастие. И поради неудовлетвореността си от калпавия живот ще се успокояваш с наркотици и алкохол.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Просто ми се иска да напиша няколко реда тук, да ме цитират хора, чийто морал идва от липсата на житейска дилема, които хора вероятно няма и да прочета.
    Хо-Хо! Сигурен съм, че ще ги прочетеш! Но ще се правиш на важна!

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Всъщност е много лесно да си нравствен и морално извисен, когато си седиш вкъщи и си далеч от “грехопадението”. Казвам го и за себе си. Обичам да дразня, измъчвам, наранявам дори. След това изпитвам вина. Това оправдава ли ме? Не.
    Дано никога не станеш лекар, че нещата, които пишеш показват една комплексирана, злобна и проста садистична личност!

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Но имам топки.
    Не, имаш пъпки и мустаци!

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Много по-директна и откровена съм от повечето хора. Да не кажа от всеки друг, който познавам. Признавам недостатъците си. Да, не съм добър човек.
    Нищо не признаваш! Ти си лицемерна, мислиш си, че недостатъците ти са всъщност някакви положителни качества и наистина не си добър човек, а отпадък.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    И никой не е. Жалко, че малко си го признават.
    Напротив! Има добри хора, просто ти съдиш от своята камбанария. И до такава степен си се сраснала душевно и физсически с идеята да бъдеш отпадък като човек, че просто ли личи и от това, което говориш. И всички трезвени хора тук ще се съгласят с мен. И не, че ти си признаваш за нещо, напротив. Скриваш се зад една фалшива самоирония, въпреки че смяташ себе си за г-ца перфектна, а всички други за низши. И ето виж какво пишеш по-нататък:

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Гнус ме е от хората. Затова си го заслужават. Заслужаваме всяка помия. Всяка грозна тленност. Толкова съм отвратена. Толкова много. Но стига философствах и гледах отвисоко. “Не ми пука” е много въздействаща мантра. Колкото повече я казвам, толкова повече започвам да й вярвам. И влизам в същата тази плява. Никой не ме заслужава. Но скоро с облекчение ще мога да казвам и че не заслужавам никого.
    Как може бъдещ лекар да го е гнус от хората? Ти си гнусен психопат, бе!!! Осъзнаваш ли го? За такива неща, които пишеш никоя лекарска комисия не би те допуснала да лекуваш хора!

  25. #25
    anonymous1043668
    Guest
    Влизам във форума и виждам това. FuzzyDesertMeaw?? Това е най-жалкото потребителско име което съм чувала! Къв си ти бе? Защо си ми копираш username-а? Защо се караш със Грозния и TrollFactory? Аз нямам фейкове и нямам намерение да се карам тука със никого! FuzzyDesertMeaw изчезни нагла дребна мишко!


    Edit: Аз нали ако щях да си правя фейк щях да гледам да не се познава със първия ми акаунт,нали не съм чак такъв идиот!
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 04-11-2019 на 11:44

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си