.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Проблем с родителите

    Значи ч мойте родители постоянно ме лъжат, бяхме се разбрали да ми вземат IPhone X, ако си подобря оценките изкарвах доста добри оценки, и като ги попитах ми казаха ти иди и си изкарай пари и си купи ние сме ти купили телефон пък моя телефон е 5s и то вече от 3год много съм им ядосан, какво мислите напук да си снежали оценките все пак са ми обещали, нямат право така да правят и моля само не ме плюите, питам за съвет не идвам да се карам.

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Аз не бих издържал с телефон на 3г даже не бих споделял,че имам такъв.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Моя телефон също е айфон и съм почти 2год със него и нямам никакво намерение да го сменям, много съм доволна от тази марка само дето много лесно се чупят
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Sladura1:7 Виж мнението
    Значи ч мойте родители постоянно ме лъжат, бяхме се разбрали да ми вземат IPhone X, ако си подобря оценките...
    Щом им се налага прибягват до такива евтини лъжи, значи не си достатъчно зрял за да разбереш важността на образованието. Би трябвало да се стараеш да учиш и без да ти подаряват скъп телефон за това !
    Ти очевидно си едно разглезено и лигаво хлапе, на което не му пука за бъдещето, а мисли само как да излъже родителите си за някакъв телефон, при положение че в момента нямаш обективна нужда от нов!
    Цитирай Първоначално написано от Sladura1:7 Виж мнението
    ...IPhone X... и като ги попитах ми казаха ти иди и си изкарай пари и си купи ние сме ти купили телефон...
    Ти знаеш ли колко струва тоя телефон?!
    Имаш ли някаква бегла представа, колко ще трябва да работиш, за да изкараш сам пари за такъв?!
    Защо искаш ТОЧНО тоя скъп телефон?! За да се изфукаш пред "приятелчетата" си ли?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Мисля че не трябва да спираш да си поддържаш успеха . Рано или късно те ще го забележат и за награда може да получиш желания телефон, обаче нищо не ти пречи да се постараеш сам да събереш пари за него. Не ти казвам да ходиш да си търсиш работа или да си го купуваш целия сам, но според мен ако събираш от парите за закуска или от роднини ще събереш някаква сума и те могат да доплатят колкото е нужно. Ще ти отнеме време, но ще го цениш много повече отколкото когато е получен наготово.

  6. #6
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ако към настоящия момент авторът е отличник, то тогава някой трябва да уволни учителките му.

    А сега сериозно. Защо се хабите в тази тема? Тя е:

  7. #7
    На колко си ?

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от BangoWe Виж мнението
    На колко си ?
    15

  9. #9
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Бе бягай от тука тоя телефон е 2 бона...а...ти....ти си на 15 ?
    Какъв ти е проблема?


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си