.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Question Непознатото момче ... ще ми пише ли ?

    Здравейте ! Благодаря предварително на всеки, който не си направи труда да прочете моята история донякъде !
    Нека да започнем от начало. Аз съм момиче на почти 15 години, живея и уча в България, знам предимно български оппавям се с английския и в момента уча френски. Пролетната ваканция бях на екскурзия от училище в чужбина, която приключи едва вчера. Въпросната екскурзия включваше пътуване с ферибот заради голямото разстояние. И така ... вчера пътувахме с ферибот вечерта на връщане към България. Понеже не бяхме уморени с още няколко момичета останахме будни и играхме карти. Мина някакво време и групичка момчета дойде при нас. Впоследствие разбрахме че са гърци, наложи се да говорим на английски. Бяха забавни и по-специално едно момче от тях. Вечерта беше супер: излизахме на палубата, гледахме морето, учихме се на български и гръцки, опознавахме се и т.н. По едно време въпросното момче, нека да го наречем Алекс ме помоли да излезем отвън, за да се разходим, само двамата. От тук нататък може би се сещате какво стана... каза ми че съм сладка и че ме харесва, отговорих му че и аз го харесвам тогава ме хвана за ръката, но аз се дръпнах, опитах се да му обясня, че го харесвам, но не се познаваме добре и че предпочитам да ми пише и да се опознаем. Пита ме за инстаграм и месинджър, дадох му ги разбира се. Прибрахме се при останалите, но моите приятелки ги нямаше. Една от тях се появи отнякъде и ме довлече прш останалите. Аз я помолих да остана и й обясних, че ми е приятно с Алекс, но тя настоя. Исках поне да се сбогувам, но не ме пуснаха. За щастие или за жалост Алекс ме последва и не си тръгна просто така. Като отидохме при останалите те започнаха да му говорят глупости от сорта че съм си имала приятел и че съм била лесби, нито едно от двете не е вярно. Стигна се дотам, че излъгаха две момчета от по- големите от нашата група, че гърците ни притесняват и познайте ... отидоха да говорят с тях и ги заплашиха, че ако ни докоснат ще им се случи нещо лошо. Представяте ли си ?! Първо обвиниха момичетата, обясних им, че го харесвам, а те ми се подиграха - казаха, че е грозен, прилича на мангал и че бил много нисък (малко по-нисък е от мен).
    Понеже не исках всичко да свърши просто така му написах бележка, в която му се извинявам, за постъпката на приятелите си и му казвам че искам да ми пише. Но намерих само неговият приятел, който отказа да ми помогне, тогава едно момиче от тяхната група предложи да даде бележката. Не съм сигурна дали е стигнала до него, но много съжалявам, че не успях поне да го гушна, защото наистина го харесах.
    Не знам защо споделям и дали има нещо, различно от подкрепа, с което ще успеете да ми помогнете, но все пак ви благодаря. Моля ако някой има мнение по въпроса има ли някаква възможност да се свържа с него да пише, защото досега никога не ми се беше случвало да не мога да избия човек от мислите си. Мисля че го обичам и постоянно плача и си проверявам социалните мрежи, надявайки се, че ми е писал.

  2. #2
    Понеже видях колко дълго се е получило цялото нещо обобщавам: запознах се с един гръг на ферибота по път към вкъщи. Оказа се че и двамата се харесваме. Дадох му профилите в социалните си мрежи и той обеща да ми пише. По-късно две момчета от групата, с която пътувах го заплашиха да не се занимава с мен. За да не оставям нещата така му написах бележка, за да му се извиня, която пратих по напълно непознато момиче, което каза че го познава, така че не съм сигурна дали е ститнала до него. Сега се чудя дали изобщо ще ме потърси след тези заплахи и дали има някакъв начин да се свържа с него. Ако не ви мързи може да се пробвате да разберете нещо от опита ми да обясня подробно по-нагоре. Какво бихте ме посъветвали за цялата ситуация?

  3. #3
    Поне името не можа ли да му научиш? Не можеш ли чрез име и град(където живее) да го намериш по фейсбук?
    За друго не се сещам, може да ти пише, но по-вероятно няма, след като до сега не го е направил
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #4
    Проблемът е че не каза откъде е и че няма фейсбук иначе и аз мислих затова

  5. #5
    Според мен той просто няма и не е имал интерес да продължи комуникация с теб. Била си му интересна тогава, опитал се е да направи нещо, ти си се дръпнала и това е.
    Ако имаше желание, щеше да ти даде своя инстаграм, а не само да поиска твоя и я те намери-я не
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Дали има някакъв начин да се срещнем отново

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от zara04 Виж мнението
    Дали има някакъв начин да се срещнем отново
    Едва ли !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Да може би сте прави ... въпреки това ще продължа да се надявам, че ще го срещна отново. Съжалявам ако някой го е яд, че си е загубил времето, все пак ако някой от вас има някакви идеиили просто мнение да не се притеснява да сподели - ще съм му безкрайно благодарна !

  9. #9
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от zara04 Виж мнението
    обясних им, че го харесвам, а те ми се подиграха - казаха, че е грозен, прилича на мангал и че бил много нисък (малко по-нисък е от мен).
    Най-добре е да се вслушаш в съветите им. Щом толкова много хора са ти казали, че прилича на човек от малцинствата, определено мисля, че тук казусът трябва да приключи. Освен ако не смяташ, че той е любовта на живота ти и определено смяташ да избягаш при него в Гърция, където да се слееш с малцинствената му група, да му народиш деца и да се издържате от социалните помощи в страната.
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-08-2019 на 15:21

  10. #10
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Щом толкова много хора са ти казали, че прилича на човек от малцинствата,
    ... в Гърция, където да се слееш с малцинствената му група
    Ти пък недей така - те гърците така си изглеждат !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #11
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Те тия "твойте" страшен филм са ти скроили


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си