Здравейте ! Благодаря предварително на всеки, който не си направи труда да прочете моята история донякъде !
Нека да започнем от начало. Аз съм момиче на почти 15 години, живея и уча в България, знам предимно български оппавям се с английския и в момента уча френски. Пролетната ваканция бях на екскурзия от училище в чужбина, която приключи едва вчера. Въпросната екскурзия включваше пътуване с ферибот заради голямото разстояние. И така ... вчера пътувахме с ферибот вечерта на връщане към България. Понеже не бяхме уморени с още няколко момичета останахме будни и играхме карти. Мина някакво време и групичка момчета дойде при нас. Впоследствие разбрахме че са гърци, наложи се да говорим на английски. Бяха забавни и по-специално едно момче от тях. Вечерта беше супер: излизахме на палубата, гледахме морето, учихме се на български и гръцки, опознавахме се и т.н. По едно време въпросното момче, нека да го наречем Алекс ме помоли да излезем отвън, за да се разходим, само двамата. От тук нататък може би се сещате какво стана... каза ми че съм сладка и че ме харесва, отговорих му че и аз го харесвам тогава ме хвана за ръката, но аз се дръпнах, опитах се да му обясня, че го харесвам, но не се познаваме добре и че предпочитам да ми пише и да се опознаем. Пита ме за инстаграм и месинджър, дадох му ги разбира се. Прибрахме се при останалите, но моите приятелки ги нямаше. Една от тях се появи отнякъде и ме довлече прш останалите. Аз я помолих да остана и й обясних, че ми е приятно с Алекс, но тя настоя. Исках поне да се сбогувам, но не ме пуснаха. За щастие или за жалост Алекс ме последва и не си тръгна просто така. Като отидохме при останалите те започнаха да му говорят глупости от сорта че съм си имала приятел и че съм била лесби, нито едно от двете не е вярно. Стигна се дотам, че излъгаха две момчета от по- големите от нашата група, че гърците ни притесняват и познайте ... отидоха да говорят с тях и ги заплашиха, че ако ни докоснат ще им се случи нещо лошо. Представяте ли си ?! Първо обвиниха момичетата, обясних им, че го харесвам, а те ми се подиграха - казаха, че е грозен, прилича на мангал и че бил много нисък (малко по-нисък е от мен).
Понеже не исках всичко да свърши просто така му написах бележка, в която му се извинявам, за постъпката на приятелите си и му казвам че искам да ми пише. Но намерих само неговият приятел, който отказа да ми помогне, тогава едно момиче от тяхната група предложи да даде бележката. Не съм сигурна дали е стигнала до него, но много съжалявам, че не успях поне да го гушна, защото наистина го харесах.
Не знам защо споделям и дали има нещо, различно от подкрепа, с което ще успеете да ми помогнете, но все пак ви благодаря. Моля ако някой има мнение по въпроса има ли някаква възможност да се свържа с него да пише, защото досега никога не ми се беше случвало да не мога да избия човек от мислите си. Мисля че го обичам и постоянно плача и си проверявам социалните мрежи, надявайки се, че ми е писал.