.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Unhappy За килограмите и комплексите

    Здравейте! Пиша тема за втори път в този форум. Първата тема беше за момчето, което харесвах. След като ме "отряза" (нищо, че после нещата се оказаха различни) самочувствието ми падна необичайно много. Като малка бях пълничка. Така де, до миналата година. Писна ми, взех се в ръце и свалих около 15 килограма. Сега съм сравнително нормална. Като започнах да отслабвам бях 83 килограма(!!!), сега съм 67-68. Уточнявам, че съм висока 176 и съм с доста едри(масивни, не знам как точно се наричат) кости и си имам мускули по краката и тн... Проблема е, че от отслабването кожата по горната част на ръцете (някъде около подмишниците) и вътрешната страна на бедрата се отпусна и изглежда странно. Не виси, просто е по-отпусната, не знам как да го обясня. Проблема е, че се чувствам ужасно. Имам чувството, че съм по-дебела дори от момента, в който бях почти 85 килограма. Мисля плашещо много за калории, гледам се във всяко нещо с отразяваща повърхност по улиците и си мисля какъв дебел, грозен и тъп урод съм. Тренирам си (в момента не, заради травма), не съм отслабвала с опасни диети и продължавам да се боря с килограмите... И пак. Така и така съм пуснала тема исках да ви питам според вас още колко трябва да сваля? Благодаря предварително.

  2. #2
    Най-добре отиди на фитнес, там ще ти дадат съвет как и какво да ядеж и какво да тренираш, и ще ти се оправи проблема. Отиди в хубава зала!
    И въпреки че не можеш да се върнеш назад и да си осигуриш ново начало, можеш да започнеш от днес и да си осигуриш изцяло нов край”
    „Когато миналото ти
    се обади, остави го да си говори. И без това няма нищо съществено за казване

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Stamni01 Виж мнението
    Най-добре отиди на фитнес, там ще ти дадат съвет как и какво да ядеж и какво да тренираш, и ще ти се оправи проблема. Отиди в хубава зала!
    Както казах, не мога да тренирам. Напълно забранено ми е. Контузих си крака и лекарите ми забраниха сякакъв вид спорт. Попринцип съм състезателка по плуване. Тренирах 3-4 пъти в седмицата, като понякога, ако тренировката започне по-късно ходехме във фитнеса към басейна. Мисълта ми е, че знам какво да правя, за да отслабна, проблема е че килограмите ми се превръщат в по-малката заплаха за здравето ми--в здравословни норми съм и здравето ми не е застрашено от теглото, но психиката ми... Тя се срива и вече започвам да се плаша.

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    Както казах, не мога да тренирам. Напълно забранено ми е. Контузих си крака и лекарите ми забраниха сякакъв вид спорт. Попринцип съм състезателка по плуване. Тренирах 3-4 пъти в седмицата, като понякога, ако тренировката започне по-късно ходехме във фитнеса към басейна. Мисълта ми е, че знам какво да правя, за да отслабна, проблема е че килограмите ми се превръщат в по-малката заплаха за здравето ми--в здравословни норми съм и здравето ми не е застрашено от теглото, но психиката ми... Тя се срива и вече започвам да се плаша.
    Не се сривай! Преди не просто харесвах,а имах чувства към момиче с твоята история (ама избяга в Англия да учи )
    Просто не си намерила правилния човек,а мъже на този свят има много и не си струва да се тормозиш заради един.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    Здравейте! Пиша тема за втори път в този форум. Първата тема беше за момчето, което харесвах. След като ме "отряза" (нищо, че после нещата се оказаха различни) самочувствието ми падна необичайно много.
    Сигурно не се изрази правило. Не че е паднало необичайно много, а просто е било необичайно високо.

    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    Като малка бях пълничка. Така де, до миналата година. Писна ми, взех се в ръце и свалих около 15 килограма. Сега съм сравнително нормална. Като започнах да отслабвам бях 83 килограма(!!!), сега съм 67-68. Уточнявам, че съм висока 176 и съм с доста едри(масивни, не знам как точно се наричат) кости и си имам мускули по краката и тн...
    Не виждам нещата да са се променили много от както си била малка до сега. И не, не си била просто пълничка, а дебела и включително и сега. И какви са тия "едри кости" и мускули по краката??? Той и Картман така се защитава, но определено си е дебел.


    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    Проблема е, че от отслабването кожата по горната част на ръцете (някъде около подмишниците) и вътрешната страна на бедрата се отпусна и изглежда странно. Не виси, просто е по-отпусната, не знам как да го обясня.
    ПроблемЪТ! Научи се кога да поставяш пълен и кратък член!
    Ето пак същата грешка! Очевидно не е неволно допусната:
    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    Проблема е!, че се чувствам ужасно. Имам чувството, че съм по-дебела дори от момента, в който бях почти 85 килограма. Мисля плашещо много за калории, гледам се във всяко нещо с отразяваща повърхност по улиците и си мисля какъв дебел, грозен и тъп урод съм. Тренирам си (в момента не, заради травма), не съм отслабвала с опасни диети и продължавам да се боря с килограмите... И пак. Така и така съм пуснала тема исках да ви питам според вас още колко трябва да сваля? Благодаря предварително.
    Проблемът ти е, че твърде много обръщаш внимание на това какво другите мислят, а не на правописа. Помни ми думите, той ще ти е много по-важен от това как излеждаш! Освен това за съжаление операции за отрстаняване на дебели кости и заменянето им със слаби не съм сигурен, че има, така че просто ще трябва да се примириш как изглеждаш. Пък и виж, че имало мъже (като Харитов), които си падат "по-пълнички" жени, както и биха пренебрегнали много други недостатъци (дебели кости, ненормално мускулести, окосмени и прочее). Не си чак толкова загубена кауза. Е, той е болшевик и аграр, но все пак е по-добре от нищо. Пиши му на лично да се запознаете и после като любовта между вас започне, не забравяй да я споделиш в раздел "Любов".

    Успех!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Сигурно не се изрази правило. Не че е паднало необичайно много, а просто е било необичайно високо.


    Не виждам нещата да са се променили много от както си била малка до сега. И не, не си била просто пълничка, а дебела и включително и сега. И какви са тия "едри кости" и мускули по краката??? Той и Картман така се защитава, но определено си е дебел.



    ПроблемЪТ! Научи се кога да поставяш пълен и кратък член!
    Ето пак същата грешка! Очевидно не е неволно допусната:


    Проблемът ти е, че твърде много обръщаш внимание на това какво другите мислят, а не на правописа. Помни ми думите, той ще ти е много по-важен от това как излеждаш! Освен това за съжаление операции за отрстаняване на дебели кости и заменянето им със слаби не съм сигурен, че има, така че просто ще трябва да се примириш как изглеждаш. Пък и виж, че имало мъже (като Харитов), които си падат "по-пълнички" жени, както и биха пренебрегнали много други недостатъци (дебели кости, ненормално мускулести, окосмени и прочее). Не си чак толкова загубена кауза. Е, той е болшевик и аграр, но все пак е по-добре от нищо. Пиши му на лично да се запознаете и после като любовта между вас започне, не забравяй да я споделиш в раздел "Любов".

    Успех!
    Ей, леке долно, престани си се чудил само с кого да се заяждаш. Много ниско падна вече.
    Момиче, преди си билна пълна, но далеч не мога да кажа, че за твоята височина си била дебела. Второ, това няма никакво значение, не позволявай някой да си избива комплексите върху теб. Адмирации, че си осъзнала, че това не е здравословно за теб самата и си се захванала да подобриш здравословното си състояние. В момента, на височината, която си, си с идеално телосложение. Гарантирам ти. Продължавай да се храниш здравословно, но и не изключвай всички вредни храни, не си мисли, че трябва цял живот да се ограничаваш от всичко.
    И каквато и контузия да имаш, не ти пречи да тренираш плуване. Казвам ти го като човек, тренирал 8 години плуване. Докато не ти се възстанови крака можеш да тренираш само ръце. Изключително много се стягат така ръцете. Казвам ти го като човек, тренирал плуване с цял посинен прасец, поради зверска контузия от ски.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...имало мъже (като Харитов), които си падат "по-пълнички" жени
    Това е защото и той е такъв !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Ей, леке долно, престани си се чудил само с кого да се заяждаш. Много ниско падна вече.
    Не виждам смисъл да представям проблемите на хората в някаква розова свелина и да ги успокоявам, че всъщност те бнямат такива. Нека видим твоите лъжи:
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Момиче, преди си билна пълна, но далеч не мога да кажа, че за твоята височина си била дебела.
    Нее, почти 100 килограма за момиче не я прави дебела:
    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    бях почти 85 килограма.
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Второ, това няма никакво значение, не позволявай някой да си избива комплексите върху теб.
    И как няма да го позволи? Ще заплашва с бой или ще се бие с всеки, който я посочи с пръст или какво?

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Адмирации, че си осъзнала, че това не е здравословно за теб самата и си се захванала да подобриш здравословното си състояние.
    Не знам какво е осъзнала авторката, освен че си намира някакви оправдания:
    Цитирай Първоначално написано от Rumii Виж мнението
    доста едри(масивни, не знам как точно се наричат) кости и си имам мускули по краката и тн.
    Ако положението е действително така, то независимо от диетите тя ще изглежда дебела, ръбата и мъжка на вид каквото и да прави. Смисъл има, ако тези неща, които тя казва не са действително така.

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    В момента, на височината, която си, си с идеално телосложение. Гарантирам ти.
    Твоите гаранции нищо не струват.

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Продължавай да се храниш здравословно, но и не изключвай всички вредни храни, не си мисли, че трябва цял живот да се ограничаваш от всичко.
    И как нещо би се променило, ако не изключи всичко вредно? Един чипс и е до там с диетата! С мненията си, че всичко някак си ще се нареди от само себе си само възпрепятстваш авторката да осъзнае състоянието си и това прави теб истинското леке в случая!

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    И каквато и контузия да имаш, не ти пречи да тренираш плуване. Казвам ти го като човек, тренирал 8 години плуване. Докато не ти се възстанови крака можеш да тренираш само ръце. Изключително много се стягат така ръцете. Казвам ти го като човек, тренирал плуване с цял посинен прасец, поради зверска контузия от ски.
    За една жена не е хубаво да тренира плуване, защото гърбът й става голям и грозен. Една жена трябва да е с фина структура. Ти препоръчваш на авторката да става Хълк. Сигурен съм, че с това 8 годишно плуване си си докарала необратими изменения на своята женска физика и приличаш в гръб повече на мъж от колкото на жена, но си тръгнала да раздаваш акъли наляво-надясно! Виж първо себе си и после се прави на майка Тереза!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Разкри ме, урод съм. И засенчвам дори Хълк, по отношение на гърба
    Пс- ти 15 кг за нищо ги нямаш.
    И да, добре е, кг в нормите са - 10 от височината, като това са идеалните. Тоест 66 кг за нея са добре. Нямам нищо против слабите момичета. Ама, ако мислиш, чр 1 76 висока, трябва да е 50 кг, ще си гушкаш кокали. Въпрос на вкус и предпочитания. Който както се харесва. Но момичето не е дебело. Стига си си избивал комплексите върху нея.

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Разкри ме, урод съм. И засенчвам дори Хълк, по отношение на гърба
    Ми тогава кво й говориш на момичето да записва плуване?

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Пс- ти 15 кг за нищо ги нямаш.
    Да си видяла някъде да й ги отричам, че ги е свалила? Въпросът е, че трябва да се постарае двойно!

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    И да, добре е, кг в нормите са - 10 от височината, като това са идеалните. Тоест 66 кг за нея са добре.
    Ако се върнеш по-нагоре, тя казва, че е горе-долу 67-68 - значи отива към 70! За 176 см височина тия 70 килограма къде мислиш, че ги е наляла?

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Нямам нищо против слабите момичета.
    Отбелязавайки го така без някой да те е питал изглежда така сякаш имаш! Очевдино делиш хората на слаби и дебели и осъзнаваш основателните причини за това разделение, така че недей сега се прави на майка Тереза както ти казах!

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Ама, ако мислиш, чр 1 76 висока, трябва да е 50 кг, ще си гушкаш кокали. Въпрос на вкус и предпочитания. Който както се харесва. Но момичето не е дебело. Стига си си избивал комплексите върху нея.
    Никой не си избива комплексите, а просто й давам безкомпромисното си мъжко мнение! Ако иска да е дебела свиня си е нейна работа, но от твоите успокоения няма нито някаква необходимост, нито полза за някого!

  11. #11
    Благодаря за отговорите. И действително съм с едър кокал, благодарение на който наистина не изглеждам дребна, въпреки че нямам корем и тн. Иначе нямам целулит и неща от този сорт. Относно отслабването - не ям вредно и се боря с оставащите килограми. Не мисля да свалям повече от 7 килограма, понеже реално много малко хора ми вярват, че тежа 67 килограма - повечето мислят, че са по-малко. Иначе приемам забележката за правописа, факт е, че не обръщам много внимание, когато пиша по форуми. Приемам забележката и за килограмите. Ще свалям още. Ами това е от мен.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Слушай ме, ама много внимателно! Осъзнаваш ли, че с уникалната си простота, можеш коренно да промениш живота на това момиче. Защото очевидно е с лабилна психика. Искаш ли утре ти да си виновен, за нещастието на един живот или още по-зле, за пълното му съсипване. Евентуално, ако успееш да набиеш глупостите си в главата на момичето, можеш да и докараш анорексия, булемия, психично разстройство и детето да умре. И за какво, защото си прост като галош и се правиш на голям философ в умрял чат. Момичето, добре че спря да си чете темата. АКО ЛИ НЕ СИ, ПОВЯРВАЙ МИ, НАПЪЛНО НОРМАЛНА СИ.
    Така, друго, поради една или друга причина, аз също съм нейните килограми, пък съм по-ниска. Хайде избивай си комплексите върху мен. Второ, аз по-малоумно изказване от това, колко вреди спорта и плуването като цяло, не бях чувала. Трето, момичето е било 85 кг, а не 100. Недей да прииначаваш думите, с цел да унижиш някого.
    Ти като си толкова преуспял, цъфнал и вързал, неземен красавец, с невероятно тяло и безкрайна интелигентност, браво. Пожелавам ти да си намериш подобна жена. Пък нас простолюдието ни остави, ама не искаме да сме в един стериотип всичките.

  13. #13
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Слушай ме, ама много внимателно! Осъзнаваш ли, че с уникалната си простота, можеш коренно да промениш живота на това момиче. Защото очевидно е с лабилна психика.
    На теб пък, кой ти да даде диплома на психиатър, за да ти дава право да казваш кой е лабилен и кой не? Мисля, че авторката е достатъчно голяма, за да прецени какво ще й нанесе вреда. Да отслабне още малко и да стане привлекателна или да ти слуша примиренческия манталитет и да се успокоява със сладолед докато рони сълзи и препрочита тъпи мнения като твоите тип "бъди себе си!" и "за всеки влак си има пътници"


    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Искаш ли утре ти да си виновен, за нещастието на един живот или още по-зле, за пълното му съсипване. Евентуално, ако успееш да набиеш глупостите си в главата на момичето, можеш да и докараш анорексия, булемия, психично разстройство и детето да умре.
    Ау! Ау! Ау! Я по-полека с преувеличенията! По-вероятно е да умре в следствие на самоубийство покрай твоите съвети да си чака принца на бял кон докато се тъпче с йоггурт и шоколади самоуспокоявайки се с некомпетентни мнения на псевдо психолози и моралисти като теб. По-вероятно е ТИ да й докараш психическо разстройство оставяйки я да дебелее и да я оставиш в лапите на съучениците й, които ще я спукват от подигравки, че е дебела свиня. Очевидно тя има нужда от мнение, което да я издърпа, а не такова, което да й казва, че нещата ще бъдат наред!


    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    И за какво, защото си прост като галош и се правиш на голям философ в умрял чат. Момичето, добре че спря да си чете темата. АКО ЛИ НЕ СИ, ПОВЯРВАЙ МИ, НАПЪЛНО НОРМАЛНА СИ.
    Какво й е нормалното бе??? С 30 кила от горе??? И ти я само й смъкваш самочувствието! Не смяташ ли, че й е писнало да й повтарят, че всичко е наред и момчетата да я отбягват, а приятелките й да й се смеят зад гърба??? Не може да й пречиш да се промени и да живее както живеят нормалните хора!!!



    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Така, друго, поради една или друга причина, аз също съм нейните килограми, пък съм по-ниска. Хайде избивай си комплексите върху мен.
    Сега е ясна каква е работата! Ти си дебела и искаш всички останали да страдат! Включително и момичето тук! Искаш и тя да е дебела като теб!


    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Второ, аз по-малоумно изказване от това, колко вреди спорта и плуването като цяло, не бях чувала. Трето, момичето е било 85 кг, а не 100. Недей да прииначаваш думите, с цел да унижиш някого.
    Нищо не съм преиначил! Цитирам абсолютно 1:1!!! Държиш се като гад, която иска да подтиска останалите да бъдат на нейното ниво (дебели). А и освен това, никъде не съм казал, че да се спортува е лошо, а просто, че плуването вреди на жените, защото гърбовете им стават много големи. А и чистото тяло (ако е повече от мускули и по-малко сланина плува по-трудно. Нищо чудно, че обичаш да плуваш, защото сланините ти плуват! Но това не е повод да го препоръчваш наляво-надясно!


    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Ти като си толкова преуспял, цъфнал и вързал, неземен красавец, с невероятно тяло и безкрайна интелигентност, браво. Пожелавам ти да си намериш подобна жена. Пък нас простолюдието ни остави, ама не искаме да сме в един стериотип всичките.
    Сама си си виновна за положението! И аз ти пожелавам да отслабнеш! На авторката също! Успех и на двете!
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-10-2019 на 13:17

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    На теб пък, кой ти да даде диплома на психиатър, за да ти дава право да казваш кой е лабилен и кой не? Мисля, че авторката е достатъчно голяма, за да прецени какво ще й нанесе вреда. Да отслабне още малко и да стане привлекателна или да ти слуша примиренческия манталитет и да се успокоява със сладолед докато рони сълзи и препрочита тъпи мнения като твоите тип "бъди себе си!" и "за всеки влак си има пътници"



    Ау! Ау! Ау! Я по-полека с преувеличенията! По-вероятно е да умре в следствие на самоубийство покрай твоите съвети да си чака принца на бял кон докато се тъпче с йоггурт и шоколади самоуспокоявайки се с некомпетентни мнения на псевдо психолози и моралисти като теб. По-вероятно е ТИ да й докараш психическо разстройство оставяйки я да дебелее и да я оставиш в лапите на съучениците й, които ще я спукват от подигравки, че е дебела свиня. Очевидно тя има нужда от мнение, което да я издърпа, а не такова, което да й казва, че нещата ще бъдат наред!



    Какво й е нормалното бе??? С 30 кила от горе??? И ти я само й смъкваш самочувствието! Не смяташ ли, че й е писнало да й повтарят, че всичко е наред и момчетата да я отбягват, а приятелките й да й се смеят зад гърба??? Не може да й пречиш да се промени и да живее както живеят нормалните хора!!!



    Така, друго, поради една или друга причина, аз също съм нейните килограми, пък съм по-ниска. Хайде избивай си комплексите върху мен.
    Сега е ясна каква е работата! Ти си дебела и искаш всички останали да страдат! Включително и момичето тук! Искаш и тя да е дебела като теб!



    Нищо не съм преиначил! Цитирам абсолютно 1:1!!! Държиш се като гад, която иска да подтиска останалите да бъдат на нейното ниво (дебели). А и освен това, никъде не съм казал, че да се спортува е лошо, а просто, че плуването вреди на жените, защото гърбовете им стават много големи. А и чистото тяло (ако е повече от мускули и по-малко сланина плува по-трудно. Нищо чудно, че обичаш да плуваш, защото сланините ти плуват! Но това не е повод да го препоръчваш наляво-надясно!




    Сама си си виновна за положението! И аз ти пожелавам да отслабнеш! На авторката също! Успех и на двете!
    Ах, дете, дете
    Самият факт, че се жегна говори много.
    Диплома по психология имам.
    Хареса ми глупостта със сланините и мускулите. Като човек с n- на брой медали, трябваше да ме просветлят по-рано, че да ми е по-улеснено плуването. Тя тактиката св учи, то е ясно, ама друго е да св носиш по водичката
    Дотук е ясно, приемам с 3 ръце, че имам огромен гръб, свръх дебела съм и си изказвам мнението, за да може и другите да са нещастни като мен. Така е, разкри ме
    А на теб ти пожелавам едно, успокой душата и мисли преди да говориш/ пишеш, защото сам се излагаш. Пък лично на мен ми е все тая какво мислиш за мен, дерзай.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Диплома по психология имам.
    ...
    Като човек с n- на брой медали, трябваше да ме просветлят по-рано, че да ми е по-улеснено плуването.
    Чакай сега - ти психоложка ли си, или шампионка по плуване, че не разбрах ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Това че съм спортувала дълги години, ходила съм на състезания и съм печелила медали, далеч не означава, че съм умствено изостанала и образованието съм си гго ритнала в ъгъла

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Това че съм спортувала дълги години, ходила съм на състезания и съм печелила медали, далеч не означава, че съм умствено изостанала и образованието съм си гго ритнала в ъгъла

  18. #18
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Ах, дете, дете
    Самият факт, че се жегна говори много.
    Диплома по психология имам.
    Не съм се жегнал. И ако мислиш, че дипломката ти по психолигия е нещо впечатляващо си личи колко акъл имаш.

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Хареса ми глупостта със сланините и мускулите. Като човек с n- на брой медали, трябваше да ме просветлят по-рано, че да ми е по-улеснено плуването. Тя тактиката св учи, то е ясно, ама друго е да св носиш по водичката
    Изобщо не е глупост. Ако имаше малко повече обща култура щеше да знаеш, че мускулите са по-плътни от водата и са основната причина за потъване. А плътността на мазнините е по-малка от тази на водата и затова плуват по повърхността й. Може да направиш сравнение с олиото. Образовай се! Това са лесно проверими факти. Плувците обикновено натрупват повече мазнини от колкото другите видове спортисти.


    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Дотук е ясно, приемам с 3 ръце, че имам огромен гръб, свръх дебела съм и си изказвам мнението, за да може и другите да са нещастни като мен. Така е, разкри ме
    А на теб ти пожелавам едно, успокой душата и мисли преди да говориш/ пишеш, защото сам се излагаш. Пък лично на мен ми е все тая какво мислиш за мен, дерзай.
    Ти се излагаш с елементарната ти липса на обща култура. Освен това сама си признаваш подчертаното. Къде си тръгнала тогава да раздаваш на другите акъл?
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Това че съм спортувала дълги години, ходила съм на състезания и съм печелила медали, далеч не означава, че съм умствено изостанала и образованието съм си гго ритнала в ъгъла
    Ти сериозно ли си мислиш, че с дипломата си по някаква лека специалност като психология впечатляваш някого? Такива общи специалисти като теб по алабалистика има много, така че не виждам особени поводи за таква надутост каквато демонстрираш за някакви посредствени успехи.
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-10-2019 на 07:24

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не съм се жегнал. И ако мислиш, че дипломката ти по психолигия е нещо впечатляващо си личи колко акъл имаш.


    Изобщо не е глупост. Ако имаше малко повече обща култура щеше да знаеш, че мускулите са по-плътни от водата и са основната причина за потъване. А плътността на мазнините е по-малка от тази на водата и затова плуват по повърхността й. Може да направиш сравнение с олиото. Образовай се! Това са лесно проверими факти. Плувците обикновено натрупват повече мазнини от колкото другите видове спортисти.



    Ти се излагаш с елементарната ти липса на обща култура. Освен това сама си признаваш подчертаното. Къде си тръгнала тогава да раздаваш на другите акъл?

    Ти сериозно ли си мислиш, че с дипломата си по някаква лека специалност като психология впечатляваш някого? Такива общи специалисти като теб по алабалистика има много, така че не виждам особени поводи за таква надутост каквато демонстрираш за някакви посредствени успехи.
    С прост човек не може да се спори, защото не може да те разбере. Жив и здрав, няма да се занимавам повече да ти отговарям, че ми умират и последните мозъчни клетки около теб. Пък ти вземи вкарай малко позитивно мислене в живота си.
    Лек ден желая на всеки, който се занимава да ни чете глупостите : D

  20. #20
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    С прост човек не може да се спори, защото не може да те разбере.
    Хубаво е, че си признаваш защо не разбираш за какво ти се говори.

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Жив и здрав, няма да се занимавам повече да ти отговарям, че ми умират и последните мозъчни клетки около теб.
    Извинявай, че те накарах да упражниш някаква мисловна дейност. Не знах, че имаш дефицит на мозъчни клетки.


    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Пък ти вземи вкарай малко позитивно мислене в живота си.
    Може би е по-добре да употребяваш красивата българска думичка положително, а не позитивно. Но иначе те разбирам. Старая се да съм положителна личност и гражданин за пример.

  21. #21
    Бойче,
    Тва последното направо кърти!!! Двете думи са синоними и означават едно и също!!!!
    Къв си образ неграмотен само.. Няма правила коя от двете да се употребява, освен правото на личен избор!
    Стига се заяжда, а и с тея емотикони дето само ги пускаш си като 12 годишна пръдла..
    Последно редактирано от elia_666 : 04-12-2019 на 20:28
    I will be always watching you!!!

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Загубена кауза е, няма смисъл да му се обяснява каквото и да било. Просто не обръщай внимание

  23. #23
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    На теб пък, кой ти да даде диплома на психиатър, за да ти дава право да казваш кой е лабилен и кой не? Мисля, че авторката е достатъчно голяма, за да прецени какво ще й нанесе вреда. Да отслабне още малко и да стане привлекателна или да ти слуша примиренческия манталитет и да се успокоява със сладолед докато рони сълзи и препрочита тъпи мнения като твоите тип "бъди себе си!" и "за всеки влак си има пътници"



    Ау! Ау! Ау! Я по-полека с преувеличенията! По-вероятно е да умре в следствие на самоубийство покрай твоите съвети да си чака принца на бял кон докато се тъпче с йоггурт и шоколади самоуспокоявайки се с некомпетентни мнения на псевдо психолози и моралисти като теб. По-вероятно е ТИ да й докараш психическо разстройство оставяйки я да дебелее и да я оставиш в лапите на съучениците й, които ще я спукват от подигравки, че е дебела свиня. Очевидно тя има нужда от мнение, което да я издърпа, а не такова, което да й казва, че нещата ще бъдат наред!



    Какво й е нормалното бе??? С 30 кила от горе??? И ти я само й смъкваш самочувствието! Не смяташ ли, че й е писнало да й повтарят, че всичко е наред и момчетата да я отбягват, а приятелките й да й се смеят зад гърба??? Не може да й пречиш да се промени и да живее както живеят нормалните хора!!!




    Сега е ясна каква е работата! Ти си дебела и искаш всички останали да страдат! Включително и момичето тук! Искаш и тя да е дебела като теб!



    Нищо не съм преиначил! Цитирам абсолютно 1:1!!! Държиш се като гад, която иска да подтиска останалите да бъдат на нейното ниво (дебели). А и освен това, никъде не съм казал, че да се спортува е лошо, а просто, че плуването вреди на жените, защото гърбовете им стават много големи. А и чистото тяло (ако е повече от мускули и по-малко сланина плува по-трудно. Нищо чудно, че обичаш да плуваш, защото сланините ти плуват! Но това не е повод да го препоръчваш наляво-надясно!




    Сама си си виновна за положението! И аз ти пожелавам да отслабнеш! На авторката също! Успех и на двете!
    Напоследък тя изглежда доста добре въпреки твоята логика.

    Иначе аз съм дебел,да има някакви проблеми относно това?
    Бих съдействал за тяхното разрешаване.
    Последно редактирано от haritov : 04-13-2019 на 20:30
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си