.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321

    Подутина в областа на стомаха

    Здравейте забелязах докато тренирах че имам някаква подутина в областа на стомаха горе от ляво малко встрани от пъпа ,когато го пипна е меко ,нещо като топче ,когато го натисна не ме боли изобщо и видимо когато се погледна на огледалото не се вижда и не си личи . Притеснява ме това че понякога го усещам ,например когато тренирам . И също така когато се събудя сутринта него почти го няма , когато мине малко време и ям нещо и то се появява. Сега мисля даже да отида на лекар макар че не ме боли и не ми създава проблеми но все пак за да съм по спокойна. Та реших да пиша в форума за да попитам ако някой от вас е имал подобно нещо да ми каже какво е това точно поне да се успокоя малко защото малко се стресирах честно казано ,мисля си какви ли не неща за рак,тумори,липоми и четох в Интернет и чак ми стана зле .Моля ви наистина искам поне малко да си успокоя, дори ме е страх при лекар да отида,да не каже че е нещо сериозно или ако е нещо за операция ,понеже аз имам вече една операция от херния на стомаха и си мислех че това подкожно топче е от тази операция
    Последно редактирано от qkataa_123 : 04-11-2019 на 18:52
    Бори се за това което те прави щастлив

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    отивай на лекар
    може да е нещо безобидно, но може и да е херния, която трябва да се лекува на време
    успех

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от tonybadams Виж мнението
    ...
    Надявам се да не ти се налага да ползваш лекарството, което предлагаш. Защо пишеш такива глупости и някога пробвал ли си ги? Ще предположа, че не си, защото нямаше да си тук в противен случай. Има хиляди отчаяни хора всеки ден, на които им трябва съвсем малко, за да повярват и да си купят даден продукт и да напълнят джоба на някой шарлатанин. Това е псевдо медицина, която убива хора и всеки, който я проповядва, е съучастник. А другите глупости за недоизказаните емоции дори няма да ги коментирам. Звучиш като разните МАГ-ове - шарлатани дето ги въртяха по телевизиите. "Може вечерта просто да не ядеш" - не знам дали си трол, измамник или просто вярваш в глупости, но съветите ти са крайно неадекватни.
    Последно редактирано от Blubalu : 04-15-2019 на 07:34

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Щом се подава някакво "топче", значи има шанс от 90% да е херния. Доста кофти, защото ще те оперират и ще трябва да носиш специален колан известно време. А за онзи шарлатан по-горе съм сигнализирал многократно, че е дърт пергиш, който се подвизава като маг-лечител, но администраторите не реагират.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А за онзи шарлатан по-горе съм сигнализирал многократно, че е дърт пергиш, който се подвизава като маг-лечител, но администраторите не реагират.
    Аз също подадох официален сигнал, но случаят може би ще трябва да се отнесе директно към "ИНВЕСТОР" !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си