.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 47 от общо 47
  1. #26
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    TrollFactory, интересна тема си пуснал, ама не знам как очакваш да получиш сериозни отговори от несериозни "хора".
    Нищо, от това пак има полза - вижда се самоопределилите се за "духовно възвишени", колко ограничени са всъщност !
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    ...я казва по супер заядлив начин, защото изпитва удоволствие от това другите да имат проблеми...
    Това е доста преувеличено !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Допълнително тук е, че според мен това го кара да осъзнава, че не губи нищо, ако е директен тук за разлика от други, които си мислят, че са тук, за да поддържат някакъв фалшив образ. Освен това той е от малкото истински (в смисъл на честни) потребители тук и затова е и инфлуенсър във форума.
    90% от хората в тоя форум играят роля постоянно, дори и тези с "истински" профили!
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Давам конкретен пример. На мен като бях малка, разни баби от площадката, на която си играех, неведнъж са ми повтаряли, как да съм си търсела богат мъж.
    Това е най-старият и ефективен начин жена да преуспее. В пълна сила работи и до днес!
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Не мерси, ама не се купувам.
    ...значи се продаваш, така ли ?!
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    ...ние можем да съдим жените, които са с някого заради пари.
    Можете, ама не искате! А те още по-малко искат да бъдат съдени:


    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Но само те си знаят какво им е и защо са с него всъщност.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #27
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Май не можеш да преглътнеш това, че не си намираш жена и затова си толкова краен в мненията си за жените. Имаш лично отношение, не можеш да претендираш за безпристрастност. А дори да предположим, че мнозинството са такива, каквито ги описваш това пак не означава, че всички са такива, каквито ги описваш.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #28
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    ^ според мен индистичето трябва да го олаби хубаво. Да го изкърти от секс. След това повече няма да видим "Грозния" в този форум. Но може да се пръкне "Красивия" или "Надарения".

    Пак повтарям - туркинчето от Шумен трябва да олаби Грозния и да се свършва с този инфлуенсър.. :Д

  4. #29
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Нищо, от това пак има полза - вижда се самоопределилите се за "духовно възвишени", колко ограничени са всъщност !
    Това е доста преувеличено !
    90% от хората в тоя форум играят роля постоянно, дори и тези с "истински" профили!
    Това е най-старият и ефективен начин жена да преуспее. В пълна сила работи и до днес!
    ...значи се продаваш, така ли ?!
    Можете, ама не искате! А те още по-малко искат да бъдат съдени:



    Да, продавам се.
    .
    .
    .
    Ама не за пари, а за внимание, уважение и любов.

  5. #30
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Май не можеш да преглътнеш това, че не си намираш жена...
    А ти намери ли си жена ?!
    Или пък си намерил мъж, а ?
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    ...си толкова краен в мненията си за жените.
    Защо да съм краен?! Просто разпространявам истината!
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Имаш лично отношение...
    Това което споделям е не лично отношение, а личен опит! Лично отношение мога да имам само спрямо тези с които съм общувал и познавам лично, но личният ми опит е приложим за всички подобни случаи!
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    А дори да предположим, че мнозинството са такива, каквито ги описваш това пак не означава, че всички са такива, каквито ги описваш.
    Не може теория и планове за действие да се градят на редки изключения, които са статистически незначителни!
    Все едно да градиш бизнес планове, основани на играенето на хазарт ! На теория можеш да спечелиш и да си върнеш инвестициите многократно, но да разчиташ на успех след малко вероятни събития е глупаво и несериозно!


    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Да, продавам се.
    .
    .
    .
    Ама не за пари, а за внимание, уважение и любов (бижута, екскурзии, коли, парцалки от мола и скъпи ресторанти...)

    Дори да не ти дават пари на ръка, ти и тези като теб търсите неща, които се купуват с пари !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #31
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А ти намери ли си жена ?!
    Или пък си намерил мъж, а ?
    Защо да съм краен?! Просто разпространявам истината!
    Това което споделям е не лично отношение, а личен опит! Лично отношение мога да имам само спрямо тези с които съм общувал и познавам лично, но личният ми опит е приложим за всички подобни случаи!
    Не може теория и планове за действие да се градят на редки изключения, които са статистически незначителни!
    Все едно да градиш бизнес планове, основани на играенето на хазарт ! На теория можеш да спечелиш и да си върнеш инвестициите многократно, но да разчиташ на успех след малко вероятни събития е глупаво и несериозно!



    Дори да не ти дават пари на ръка, ти и тези като теб търсите неща, които се купуват с пари !
    Ми, не съм фенка да ям по заведенията, та му готвя у дома. Като единия път аз плащам, другия път той. Никой не е длъжен да издържа другия. Дрехи от мола рядко си купувам. Голяма съм претенция, не обичам кича. + имам и дрехи втора ръка. И всичко, повтарям, всичко, от глава до пети, си го купувам сама.
    Кола имам, собствена, не ми е купена от него. До годинка две ще си имам и жилище, пак не благодарение на него. Ама си го обичам пък.
    Стига си живял в някакъв илюзорен свят, че всички търсим паричките.

  7. #32
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А ти намери ли си жена ?!
    Или пък си намерил мъж, а ?
    Аз не търся, може би затова нямам лично отношение по въпроса.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо да съм краен?! Просто разпространявам истината!
    Разпространяваш твоята истина, не е задължително това да е истината. Съгласен съм, че има такива, каквито описваш. Но не може така да обобщаваш, обиждаш тези, които не са такива. Не може заради Асан да мразим всички цигани.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това което споделям е не лично отношение, а личен опит! Лично отношение мога да имам само спрямо тези с които съм общувал и познавам лично, но личният ми опит е приложим за всички подобни случаи!
    В какво се състои този опит?
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не може теория и планове за действие да се градят на редки изключения, които са статистически незначителни!
    Все едно да градиш бизнес планове, основани на играенето на хазарт ! На теория можеш да спечелиш и да си върнеш инвестициите многократно, но да разчиташ на успех след малко вероятни събития е глупаво и несериозно!
    Изключенията не са толкова редки. А това, че мъжът трябва да се грижи за жената е позиция на всички авраамистически религии. Явно има някаква истина щом толкова векове хората не са опонирали на тази теза. В противен случай се появяват феминистки и прочие.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #33
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Ми, не съм фенка да ям по заведенията, та му готвя у дома. Като единия път аз плащам, другия път той. Никой не е длъжен да издържа другия. Дрехи от мола рядко си купувам. Голяма съм претенция, не обичам кича. + имам и дрехи втора ръка. И всичко, повтарям, всичко, от глава до пети, си го купувам сама.
    Кола имам, собствена, не ми е купена от него. До годинка две ще си имам и жилище, пак не благодарение на него. Ама си го обичам пък.
    Стига си живял в някакъв илюзорен свят, че всички търсим паричките.
    Тия неща дето пишеш са изсмукани от пръстите и нямат нищо общо с истината, защото и ти самият си един фейк и реално не съществуваш !
    Сякаш профилът и драсканиците ти са специално създадени за да ме опровергаят... уж !
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Аз не търся, може би затова нямам лично отношение по въпроса.
    И защо?
    Какво ти пречи да си намериш жена?
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Съгласен съм, че има такива, каквито описваш. Но не може така да обобщаваш, обиждаш тези, които не са такива.
    Кои не са такива?!
    Посочи!
    Не виждам нищо странно в обобщаване въз основа на огромно преобладаващото мнозинство!
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    В какво се състои този опит?
    Много неща, които вече съм обяснявал и поне още толкова, които не съм обяснявал. Няма да повтарям!
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Изключенията не са толкова редки.
    Напротив!
    Самото им съществуване е под сериозно съмнение!
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    А това, че мъжът трябва да се грижи за жената е позиция на всички авраамистически религии. Явно има някаква истина щом толкова векове хората не са опонирали на тази теза. В противен случай се появяват феминистки и прочие.
    Във всички аврамистични религии, жената си има място и е длъжна да го знае и спазва!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #34
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    И защо?
    Какво ти пречи да си намериш жена?
    Създал съм си рутина, която ми харесва и не искам някой да я разваля. Имам достатъчно неща за правене, че да си губя времето с жена. (или мъж, за протокола)
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Кои не са такива?!
    Посочи!
    Не виждам нищо странно в обобщаване въз основа на огромно преобладаващото мнозинство!
    Как да посоча като не ги познаваш.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Много неща, които вече съм обяснявал и поне още толкова, които не съм обяснявал. Няма да повтарям!
    Аз не си спомням какво си обяснявал, но добре.
    Опити ти личен ли е или само си наблюдавал?
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Напротив!
    Самото им съществуване е под сериозно съмнение!
    Хич не е под съмнение. Пак да оточня, за мен нормално е основно мъжа да издържа семейството. Жените, които са на това мнение не слагам в категорията, за която ти говориш. Разбира се, има разлика между това да се покриват основни нужди и глезотии.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Във всички аврамистични религии, жената си има място и е длъжна да го знае и спазва!
    Но ако го спазва ти ще я наречеш меркантилна, нали?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  10. #35
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Създал съм си рутина, която ми харесва и не искам някой да я разваля. Имам достатъчно неща за правене, че да си губя времето с жена. (или мъж, за протокола)
    Това не звучи като сериозно оправдание, особено след като става въпрос за "рутина" или с други думи нещо скучно, монотонно и до болка познато. Всеки иска и има нуждата да прави секс.
    А споменавайки в изречението си и "или мъж, за протокола" явно осъзнаваш, че казаното от теб тук е толкова несериозно и неотговарящо на истината, че току-виж си помислим, че си от другия бряг.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Как да посоча като не ги познаваш.
    Правиш се на нвеменяем. Даването на примери не е свързано с лично запознанство. Особено във форум, където толкова много неща може да се сетиш да кажеш без да са персонално адресирани. Може да кажеш например "Познавам една на име Гичка от кооперативния пазар, която прави яки за без пари"


    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Разбира се, има разлика между това да се покриват основни нужди и глезотии.
    И къде поставяш границата между основни нужди и глезотии?

  11. #36
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това не звучи като сериозно оправдание, особено след като става въпрос за "рутина" или с други думи нещо скучно, монотонно и до болка познато. Всеки иска и има нуждата да прави секс.
    Явно се скъсва от...
    ...но просто не иска да си признае !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #37
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това не звучи като сериозно оправдание, особено след като става въпрос за "рутина" или с други думи нещо скучно, монотонно и до болка познато. Всеки иска и има нуждата да прави секс.
    А споменавайки в изречението си и "или мъж, за протокола" явно осъзнаваш, че казаното от теб тук е толкова несериозно и неотговарящо на истината, че току-виж си помислим, че си от другия бряг.
    Напротив, напълно сериозно го казвам. Не знам защо щом ти свързваш рутината с нещо скучно, значи и с другите е така. На някои хора им харесва (на мен, например).


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Правиш се на нвеменяем. Даването на примери не е свързано с лично запознанство. Особено във форум, където толкова много неща може да се сетиш да кажеш без да са персонално адресирани. Може да кажеш например "Познавам една на име Гичка от кооперативния пазар, която прави яки за без пари"
    В случая става дума за две конкретни категории. Не ми хрумва нищо друго като пример освен отделни личности. И то такива, които познавам. Ако не ги познавам откъде да знам какви са.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И къде поставяш границата между основни нужди и глезотии?
    Написах го. Храна, облекло, сметки и образование на децата са основните нужда. Всичко останало е глезотия.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Явно се скъсва от...
    ...но просто не иска да си признае !
    Да... Как се сети? Не че не се случва от време на време, но гледам да го избягвам. Но в тази тема нали обсъждахме теб. Защо започнахте да обсъждате мен?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  13. #38
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Напротив, напълно сериозно го казвам. Не знам защо щом ти свързваш рутината с нещо скучно, значи и с другите е така. На някои хора им харесва (на мен, например).
    Е какво е чак толкова интересното и все пак рутинно действие, с което се занимаваш. Моля те, сподели. Ние вече предположихме и Грозният го илюстрира с много добро изображение за пример, но в случай, че става въпрос за нещо друго, то аз поне съм любопитен да узная какво.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    В случая става дума за две конкретни категории. Не ми хрумва нищо друго като пример освен отделни личности. И то такива, които познавам. Ако не ги познавам откъде да знам какви са.
    Е нали уж ги познаваше, а сега не ги познаваш? Противоречиш си!


    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Написах го. Храна, облекло, сметки и образование на децата са основните нужда. Всичко останало е глезотия.
    Не съвсем, защото храната, облеклото, сметките, образованието и прочее в този ред могат да бъдат все скъпи неща.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Да... Как се сети? Не че не се случва от време на време, но гледам да го избягвам. Но в тази тема нали обсъждахме теб.
    Колко често ти се случва това от време на време?
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Защо започнахте да обсъждате мен?
    Нормално развие за една тема във форум. Защо трябва да си измисляме и да се придъжаме към някакви излишно строги, никому ненужни правила. Форумът е, за да разпускаме. И в конкретния момент ти стана обект на нашия коментар. Моля, отговори сега по същество на зададените към теб въпроси, за да може после спокойно да се върнем към същината на темата. Така някак си не е редно да ни оставиш без да се дообясниш, защото много добре знаеш (ние също), че собсветна тема тук едва ли някога ще си имаш, така че просто се възползвай от възможността да отговориш тук докато си все още пресен и интересен.

  14. #39
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Е какво е чак толкова интересното и все пак рутинно действие, с което се занимаваш. Моля те, сподели. Ние вече предположихме и Грозният го илюстрира с много добро изображение за пример, но в случай, че става въпрос за нещо друго, то аз поне съм любопитен да узная какво.
    То е интересно за мен, но щом толкова се интересуваш... Ходя на лекции, на църква, чета разни книги, занимавам се с гръцки, църковно пеене. Като цяло, това е май основното.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Е нали уж ги познаваше, а сега не ги познаваш? Противоречиш си!
    Казвах, че ако не ги познавам няма как да знам какви са. Не че не ги познавам. Нали искаше да ти дам примери, ама не с такива, които познавам.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не съвсем, защото храната, облеклото, сметките, образованието и прочее в този ред могат да бъдат все скъпи неща.
    Ами, прекалено скъпите също са глезотия. Защото от едни цени нататък цената е следствие от марката, не от качеството.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Колко често ти се случва това от време на време?
    Веднъж на 2-3 седмици. Опитвам се да го редуцирам още.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Нормално развие за една тема във форум. Защо трябва да си измисляме и да се придъжаме към някакви излишно строги, никому ненужни правила. Форумът е, за да разпускаме. И в конкретния момент ти стана обект на нашия коментар. Моля, отговори сега по същество на зададените към теб въпроси, за да може после спокойно да се върнем към същината на темата. Така някак си не е редно да ни оставиш без да се дообясниш, защото много добре знаеш (ние също), че собсветна тема тук едва ли някога ще си имаш, така че просто се възползвай от възможността да отговориш тук докато си все още пресен и интересен.
    Ауу, каква чест. Направо се изчервих.

    Е, видяхте, че не съм интересен. Нещо друго да искате да знаете?

    Прибавление: Впрочем, имаше няколко теми за мен преди време. Едно хлапе от Бургас се беше захванало с мен и още 2-3- ма потребители.
    Последно редактирано от inewton : 04-23-2019 на 16:51
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  15. #40
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Какво да мислим? Нищо не мисля. Просто се чудя. Щом смята другите за търтеи, а себе си за много работлив, кога работи и как му остава време за работа, след като ден и нощ пише в този сайт? Ето това е което мисля. Защо не разкаже на всички тук какво точно работи и как му остава достатъчно свободно време да пише във всички теми и раздели на този сайт. Много бих искал и аз така. Много бих искал да се поуча от него и аз да имам толкова свободно време за писане. А от работата ми остават по 2-3 свободни часа и то не всеки ден. Как го прави този фокус? Хем (уж) на работа, хем пък не съвсем? Какво и кога работи?

  16. #41
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Какво да мислим? Нищо не мисля. Просто се чудя. Щом смята другите за търтеи, а себе си за много работлив, кога работи и как му остава време за работа, след като ден и нощ пише в този сайт? Ето това е което мисля. Защо не разкаже на всички тук какво точно работи и как му остава достатъчно свободно време да пише във всички теми и раздели на този сайт. Много бих искал и аз така. Много бих искал да се поуча от него и аз да имам толкова свободно време за писане. А от работата ми остават по 2-3 свободни часа и то не всеки ден. Как го прави този фокус? Хем (уж) на работа, хем пък не съвсем? Какво и кога работи?
    Работя от 8 до 5, понеделник-петък, понякога в събота или неделя, но това не е толкова често.
    Вечер като се прибера, се разтоварвам с писане във форума. Не виждам причина от това да се прави поредната форумна мистерия !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #42
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Работя от 8 до 5, понеделник-петък, понякога в събота или неделя, но това не е толкова често.
    ВЕЧЕР КАТО СЕ ПРИБЕРА, СЕ РАЗТОВАРВАМ С ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА. Не виждам причина от това да се прави поредната форумна мистерия !
    Истина ли е това? Истината ли говориш? А аз гледам че много твои писания в тоя форум са направени в часовете между 8 и 5 (17) ч. Та затова реших да попитам аджеба, как точно работиш? Като ти всъщност си в интернет, четеш този форум и пишеш в него. Работодателят ти знае ли, че така "работиш"?

    Щото моят шеф още преди 3 години предупреди колегите ми, че всяко говорене по мобифона, влизане в интернет и четене на вестник ще се наказва с глоба от 20 лева за всяко засечено провинение. Та затова реших да те попитам (да обогатя опита си така да се каже), как го правиш тоя номер? Хем да бъдеш на работа, хем си четеш сайтовете и пишеш в тях? Че светни ме, та и аз така да "работя". Искам и аз така.

  18. #43
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението

    Щото моят шеф още преди 3 години предупреди колегите ми, че всяко говорене по мобифона, влизане в интернет и четене на вестник ще се наказва с глоба от 20 лева за всяко засечено провинение.
    Твоят шеф знае ли, че има Кодекс на труда и че няма право да наказва с такива ''глоби'' за подобен род нарушения работниците и служителите си?
    Последно редактирано от ikon : 05-08-2019 на 06:23

  19. #44
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    ... много твои писания в тоя форум са направени в часовете между 8 и 5 (17) ч.
    Това е било в почивните дни.
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    Работодателят ти знае ли, че така "работиш"?
    Не, защото от работата не влизам във форума!
    Цитирай Първоначално написано от redbul2 Виж мнението
    ...ти всъщност си в интернет...влизане в интернет ...Хем да бъдеш на работа, хем си четеш сайтовете...
    Ползването на интернет е част от работата ми за писане и четене на имейли и правене на справки.
    Междувременно чета и други сайтове, но тук не влизам докато съм на работа!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #45
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Най-учтиво каня другаря Исаев ако има да ми казва нещо - може да използва и тази тема!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #46
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Исаев е RedArmy и храчков? Така ли? С каква цел другарят използва старият си никнейм? Навярно, за да не изглежда толкова lame като “30 годишен с 10 к мнения буквално до вчера в тийнпроблем”, а като “бях тук за последно преди 10 години и въобще не съм писал тук до преди малко”. А според теб на какво се дължи това спонтанно активиране на фейкове като KASAPA и клеветите му в темата за модераторската помощ?

  22. #47
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Исаев е RedArmy и храчков? Така ли?


    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A9...BB%D0%B8%D1%86

    Red Army си е сложил за аватар снимка на другаря Исаев. За това го наричам така. Според мен такъв болен русофил-комунист със много сходен начин на мислене може да е само Харков!
    Него отдавна го е страх от мен - за това почна да се включва със стария профил, като явно си мислеше че няма да забележа очевидните прилики в убежденията, начина на писане и държанието му .

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А според теб на какво се дължи това спонтанно активиране на фейкове като KASAPA и клеветите му в темата за модераторската помощ?
    Сигурно му е скучно заради карантината и е решил да се развихри пак с фейковете, както преди години. Може да е останал и без работа и от това да се е озлобил още повече.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си