.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Чувства...

  1. #1

    Unhappy Чувства...

    Здравейте! Преди известно време се събрах отново с бившото ми гадже (преди около месец). Всичко вървеше добре, разбираме се и ни е много приятно заедно. Той живее в друг град и ще дойде в събота да се видим, като иска да излезем с моите приятели като двойка.
    Там идват проблемите... След като се разделихме (преди 6 месеца) той каза на цялото си семейство и на всичките си приятели, че вече не сме заедно, като в момента се държи все едно никога няма да им каже. Казва ми само колко много ме мразят и как всички ще се откажат от него, ако разберат, че отново сме заедно. Не мога да разбера защо ме мразят толкова, като аз винаги съм била добра с тях. Моите приятели също не го харесват, но за това си има причина, но това няма значение за мен, защото аз го обичам и ми се иска и за него да не беше от значение в неговия случай.
    Дразни ме как той иска да запази нашата връзна в тайна, а в същото време в моя град всички да знаят, че отново сме заедно. Имам чувството, че не иска да каже на никого за нас, защото го е срам от мен, може би защото мнението на хората е по-важно от неговия избор. Не знам дали и как да говоря с него за това, тъй като всеки път, когато подхвана темата "Кога ще кажеш на някого", той винаги намира начин да ме накара да се чувствам виновна, че съм попитала. Държанието му ме кара да се чувствам супер самотна и направо излишна, а самочувствието ми е несъществуващо. Наистина не знам какво да правя.
    Ще съм благодарна на всяко сериозно мнение, благодаря ви предварително!

  2. #2
    Здравей,

    След като сте се разделили. Двамата сте били доста емоционлно натоварени. И сте разпуснали чрез разговори с приятели и семейство или нещо друго. Обаче, когато човек не е на себе си в такива моменти, повлиян от емоциите си, прибавя по частичка не истина в думите си. Също променя начина по който се изказва, тонът, когато говори за някого, особено за "виновникът", което довежда до:
    "Казва ми само колко много ме мразят и как всички ще се откажат от него, ако разберат, че отново сме заедно."
    Това, че казват, че ще се откажат от него, ако разберат, че сте заедно. На мен ми звучи крайно, може би не са го казали така или не е вярно. Но пък е възможно, което е като реакция, и заема форма на предпазване. Т. е. да предпазят него от теб, защото са повлияни("белязани" ) от минали събития и думи. Белегът е от преди 6 месеца, когато всеки е наговорил едни неща, с един определен тон. Което е било прието от отсрещната страна, че приживявянето е негативно. Така може и ти да си повлияла на своите приятели също.
    Само думите на твоят приятел единствено имат тежест пред неговото семейство и приятели. Затова, че си се държала добре няма толкова основно значение.

    Това, че избягва разговор за теб със семейството си и приятелите си, означава че избягва, се крие от или крие нещо. Обаче, когато човек бяга от нещо, дефакто се крие от нещото.
    Така, че всяко едно от тези неща може да бъде. Което е много обширно.
    Една нелогична постъпка от твоя страна е да не го занимаваш повече с това. Защото явно си включва, защитните механизми и не иска да отговаря поради еди какви си детински причини. Окей, остави го. Рано или късно информацията от единия град, пристига в другия. Сам да прецени, кога да го направи. Ти и без това нямаш тежест пред семейството и приятелите му, както написах, само неговите думи тежат. Така, че това е от нещата, където нямаш сила. И те разбирам защо си избрала да говориш с него. Само, че той от своя страна има думите, които е наговорил, и буквално стой срещу тях в момента, когато е взел решението да е с теб. Постави се на негово място.
    Така, че и него го разбирам. Особено ако е манджа с грозде и е нужно време.
    Всъщност нелогичната постъпка е логична. Остави го той да дойде при теб.
    Последно редактирано от BlacklaslalNigga : 04-16-2019 на 12:07

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от justhere96 Виж мнението
    Здравейте! Преди известно време се събрах отново с бившото ми гадже (преди около месец).
    Класическо начало за голяма грешка!

    Цитирай Първоначално написано от justhere96 Виж мнението
    Той живее в друг град
    Още по-класическа грешка! Връзките от разстояние нямат бъдеще!

    Цитирай Първоначално написано от justhere96 Виж мнението
    и ще дойде в събота да се видим, като иска да излезем с моите приятели като двойка.
    Да бе, един ден от седмицата имате да се видите само двамата и защо да не го прекате с тълпа от хора вместо сами?

    Цитирай Първоначално написано от justhere96 Виж мнението
    Там идват проблемите... След като се разделихме (преди 6 месеца) той каза на цялото си семейство и на всичките си приятели, че вече не сме заедно, като в момента се държи все едно никога няма да им каже. Казва ми само колко много ме мразят и как всички ще се откажат от него, ако разберат, че отново сме заедно. Не мога да разбера защо ме мразят толкова, като аз винаги съм била добра с тях.
    Има отношения с друга жена! На 100%! И затова сега не иска да ходиш в града му, така че току-виж да не научиш, а предтекстът е нелепата причина, че родителите му те мразили. Освен, ако не си крала от дома им, когато си им била на гости, не виждам друга адекватна причина да са те намразили.

    Цитирай Първоначално написано от justhere96 Виж мнението
    Моите приятели също не го харесват, но за това си има причина, но това няма значение за мен, защото аз го обичам и ми се иска и за него да не беше от значение в неговия случай.
    Е как да не е от значение, че не го харесват? Може би усещат нещо (например, че не ти е верен) и едван му търпят тъпата и мазна физиономия докато те налазва. Обаче те щадят поради някаква причина. Може би от страх да не се натроиш срещу тях.

    Цитирай Първоначално написано от justhere96 Виж мнението
    Дразни ме как той иска да запази нашата връзна в тайна, а в същото време в моя град всички да знаят, че отново сме заедно.
    Мисля, че вече бях ясен по-горе, но ще ти го повторя за всеки случай. Има си друга жена, а с теб отбива номера с някакво тъпо излизане в съботата и при това с приятелите ти, така че да няма опасност да остане насаме с теб и да се наложи да правите нещо още по-банално. Явно оная другата му е завъртяла акъла, но е бил с нея докато е бил и с теб и сега, за да не откачи някоя от двете ви прави някакви смонати маневри ту тук, ту там.


    Цитирай Първоначално написано от justhere96 Виж мнението
    Имам чувството, че не иска да каже на никого за нас, защото го е срам от мен, може би защото мнението на хората е по-важно от неговия избор.
    И къде е логиката да го е срам след като веднъж вече се е прежалил да бъде с теб? Защо чак сега ще го изпитва този срам?

    Цитирай Първоначално написано от justhere96 Виж мнението
    Не знам дали и как да говоря с него за това, тъй като всеки път, когато подхвана темата "Кога ще кажеш на някого", той винаги намира начин да ме накара да се чувствам виновна, че съм попитала.
    За него е перфектно ти да изпитваш чувството за вина за това, че той е потаен и съмнителен!

    Цитирай Първоначално написано от justhere96 Виж мнението
    Държанието му ме кара да се чувствам супер самотна и направо излишна, а самочувствието ми е несъществуващо. Наистина не знам какво да правя.
    Разкарай го, защото иначе историята ти намирисва от далеч на излишни драми и ще завърши зле! Ако е намерил друг човек най-добре всеки по пътя си и това е! И не слушай онзи какво ти говори горе, защото неговите съвети тук са винаги неадекватни!
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-16-2019 на 12:58

  4. #4
    ДОВЕРИЕ !
    Как се гради ,ако то липсва !

  5. #5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си