.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Старата любов

    Здравейте с едно момиче бяхме заедно 5 години сега вече от 2 години сме разделени защото аз постоянно правех глупости тя ми прощаваше абсолютно всичко но след поредната глупост тя не издържа и ми каза че вече съм започнал да се подигравам с нея и е по-добре да се разделим. От както сме разделени до сега не съм спирал да я обичам сигурен съм че и тя все още има чувства към мен но тя сега си има ново гадже а аз не знам какво да направя как да подходя за да си я върна отново при мен. Много ще съм благодарен да прочета на всички съветите ви за това как пак да сме заедно.

  2. #2
    Здравей! Аз ще ти дам един съвет: забрави я! Макар да е трудно, не е невъзможно... Фокусирай се над себе си,избистри ума си,спри да гледаш стари снимки и чатове , ако го правиш. Тя те дърпа към миналото и е имало причина да се разделите. Тя е продължила напред, направи го и ти. Сигурна съм ,че някое прекрасно момиче те чака там, а ти вече ще знаеш да не допускаш същите грешки като преди А и ако тя още те обича, то това нейното момче е разигравано, което не е особено добре! Но пък аз мисля,че ти просто дърпаш и нея и себе си към миналото...Гледай единствено напред.

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от ZackS Виж мнението
    Здравейте с едно момиче бяхме заедно 5 години сега вече от 2 години сме разделени защото аз постоянно правех глупости тя ми прощаваше абсолютно всичко но след поредната глупост тя не издържа и ми каза че вече съм започнал да се подигравам с нея и е по-добре да се разделим. От както сме разделени до сега не съм спирал да я обичам сигурен съм че и тя все още има чувства към мен но тя сега си има ново гадже а аз не знам какво да направя как да подходя за да си я върна отново при мен. Много ще съм благодарен да прочета на всички съветите ви за това как пак да сме заедно.
    А ти къде си бил и чакал цели 2 години след като толкова много я обичаш? Или още "глупости" си правил през това време? И сега след като си се наситил на глупости искаш да си свиете семейно гнездо, а? Ако онзи е някакъв топ мухльо имаш шансове да я изчукаш, но тя пак ще си предпочита него, защото той няма да прави "глупости" точно, защото е мухльо, а от теб се е научила, че лесно бъркаш своите чувства с поредното извиние, с което да закърпиш краткосрочно нещата до другата глупост. И поради тази причина тя ще предпочита мухльовците от тук насетне.

  4. #4
    go and sorry her if she has either one feeling for you she will be back

  5. #5
    Остави момичето на мира, не е нормално 2 години след раздялата ви, да тичаш след нея и да я притесняваш. Ако можеш, вземи си урок от сътворените глупости през тези 5 години и гледай за в бъдеще да не ги правиш.
    И въобще избий си филмите от главата, че старата любов ръжда не хващала, че първата любов оставала завинаги и т.н, ако наистина имаше чувства към теб, щеше да се опита да закърпи положението, а не да тръгва с друг.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #6
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Откажи се.


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си