.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Как да се излекувам?

    Здравейте,на 19г съм от много месеци насам не се чувствам добре. Обичах да излизам почти не се прибирах вкъщи но сега от няколко месеца нещо ми се случи .. почти не излизам Всеки дем от няколко дни чувствам болки в корема и постоянно ми се гади пиех хапчета правих си изследвания,няма нищо тревожмо в тях.Наскоро бях в спешното взеха ми урина кръв и пак нищо тревожно няма в изследванията Чувствам сякаш нещо ме задушава и ми се вие рядко свят, боли ме стомаха и от самосебе си спира за няколко дни след това пак започва. Сякаш изпитвам страх към нещо не мога дори да го обясня. Не мога поради тази причина да тръгна и на работа. Въпроса ми е какво да пия за да спре всичко и да си върна стария начин на живот вече съм се отчаяла много

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    С диазепам.
    Шегувам се и не съвсем. Звучиш ми като кандидатка за натрий броматум.
    Съвсем добронамерен съвет, защото виждам масово хората да изперкват все повече и повече и то млади. Не се вглеждай прекалено, не се вманиачавай, не бъди хипохондричка! Всичко е в главата ти и съответно си помогни в тази посока, за да се разреши проблемът.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Започни да четеш книги - наблегни на философия, психология, религия.

  4. #4
    Другото което е че само вечер се чувствам добре. Кажете ми поне че не е нещо мноого серионо нали :д

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Започни да ходиш, примерно на народни танци (или нещо друго смислено), като се прибереш у вас да се чувстваш изморена.

  6. #6
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Консултирай се с психолог.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Консултирай се с психолог.
    Бритни и Бибър и те бяха на психолог, и кво стана - все така продължават да си ходят на психолог, циклично.

    Индивидуално психологично консултиране за възрастни – 50.00 лв (на час)

    Откъде пари?
    Последно редактирано от defender : 04-18-2019 на 19:06

  8. #8
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Бритни и Бибър и те бяха на психолог, и кво стана - все така продължават да си ходят на психолог, циклично.

    Индивидуално психологично консултиране за възрастни – 50.00 лв (на час)

    Откъде пари?
    Това е най- приемливото предложение. Консултация със специалист. Консултация, не терапия.
    Парите са си пари, приоритетите- приоритети. За нормален човек здравето би трябвало да е над парите.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Това е най- приемливото предложение. Консултация със специалист. Консултация, не терапия.
    Парите са си пари, приоритетите- приоритети. За нормален човек здравето би трябвало да е над парите.
    Да така е, прав си! Но мисля, че на нея, първото нещо, което й е дошло на ум е било дали да не отиде на психолог, но после си е казала, дали пък първо да не попитам в този форум.

    Иначе си прав, за всичко, което каза.

  10. #10
    Щом нещо се е случило явно това нещо е ,за да ти даде нов път, нова посока и да се събудиш.
    Възможно е да имаш супер дарби и да си чувствителна ,които чакат да се събудят.

    както казва Алиса " става все по интересно и интересно"

    Познавам доста хора ( повечето са интелектуалци, писатели и т.н ) , на които нещо от сорта им се случва и то ги кара да си променят драстично живота и то в добра посока.
    Така ,че помисли си за нови възможности
    Последно редактирано от tonybadams : 04-18-2019 на 19:36

  11. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Lilito9911 Виж мнението
    Другото което е че само вечер се чувствам добре. Кажете ми поне че не е нещо мноого серионо нали :д
    Не е сериозно и нищо ти няма. Нямаш нужда от психилог и хапчета,а от изразходване на енергия. Ще си започнеш работа без проблеми и всичко ще си потръгне. Никой не се е отървал от това
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си