.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Question Сладък е.....но пише толкова неграмотно.

    Здравейте хора.
    Аз съм Ани на 25 от Варна. Ето какво мъчи душата ми
    От една седмица си пиша с едно момче мой набор .
    По принцип сме си писали преди около 3-4 години, по-късно се гаджоса отделно се знаем от още 7-8години, когато всъщност за последно си спомням да съм го виждала .
    По цял ден си пишем не отричам, че ми е готино и приятно, по принцип е голям симпатяга.
    Проблема е в това, че пише супер неграмотно чак да те дразни Не че аз пиша много грамотно ама той направо се олива. И си мисля понякога ,,сигурно го прави нарочно, за смях...'', ,,той просто се лигави...'' Чудех се как да му го кажа, докато една вечер просто не го попитах, защо пише теБ с П ?!? ПОСТОЯННО ! Написа ми ,, Az shte se kapq za ftori pat dnes'' Фтори ?!?!?! Запетаи, точки, разстояние, букви Й и Ъ не са познати Още по-гадното е, че май си е сериозен, тъй като ми каза да съм го била поправяла това ще е на всяко съобщение :X
    Адски ми е трудно вече да игнорирам как пише, а иначе ми е супер симпатичен и приятен, но ако реално и на живо е толкова зле (да не казвам тъп) По принцип в чата не се изразява кой знае колко умно....май е ще е по-добре да не се веждаме .

    Благодаря за вниманието.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Виж сега - от една страна го харесваш (не казваш защо), от друга страна те дразни, защото е ужасно прост!
    Сигурно се чудиш дали да продължиш с него и дали си струва.

    Аз мога да ти помогна. Погледни тази магическа таблица - тя ще ти помогне да вземеш правилното решение:
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    И с какво да ми помогне тая таблица ?! Не знам какви са му финансовите възможности и не ме интересува честно казано.
    Харесва ми, че е супер сладък когато се усмихне, има хубави очи, пита ме как съм или как е минал работния ден, рядко ме пита за по лични неща от живота ми и все пак....Това ми харесва, но адски много ми бърка в очите неграмотното писане
    И просто исках да прочета вашето мнение, какво вие бихте направили или как бихте реагирали, попадали ли сте в такава ситуация и така нататък.

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Ами аз например с такива хора гледам да не общувам. Всеки себеуважаващ се човек не си губи времето с неграмотници. Какъвто е някой в правописа, обикновено е такъв и в живота, а ти самата предусещаш, че има нещо такова щом спомена съмненията си, че може би си е тъп по принцип. А ти си на 25, навярно мислиш за семейство и деца. Би ли изобщо си го причинила да си правиш семейство с такъв клоун? Явно го харесваш на чисто физическо ниво, но освен секс, ти като жена нищо друго не би могла да получиш от него. Нито като общуване, нито като подкрепа. Ако имате деца, най-вероятно той ще ти стои безработен, безперспективен, мързелив, но ще те гледа с един красив поглед. Очи обаче всеки може да ти даде...

  5. #5
    Дааа така е ! Снощи се замислих и реално осъзнах, че не сме си писали нищо съществено. Всеки път как си, какво правиш и в 8 часов чат се обсъжда какво правим .
    Сега въпроса е как ще се ,, отърва '' Не мога да му кажа, че пише неграмотно и май не е много интелигентен и това адски ме отблъсква ( не че аз съм много умна, но все пак ) пък има такава хубава усмивка

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Новпотребите Виж мнението
    ...май не е много интелигентен и това адски ме отблъсква ( не че аз съм много умна, но все пак ) пък има такава хубава усмивка
    Направете един секс и тогава реши !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Направете един секс и тогава реши !
    Хахаха да бее после още по-трудно да се отърва За мен вече едно целуване е супер обвързващо какво остава за секс
    Да си разкажа - питах го защо се е разделил с последната си приятелка и ми обясни, че според нея тя имала гинекологични проблеми и не искала да правят нищо по-интимно и така той 3год я чакал, докато накрая не осъзнал, че при нея било на психическа основа (той напоса ПСИХОЛОГИЧЕСКА основа ) и не го имала за такъв партньор какъвто той си мисли и я зарязал. Аз такова нещо и по филмите не съм виждала
    А пък снощи ей така от нищото за да видя какъв отговор щещеи даде го попитах какво мисли за глобалното затопляне отговорът му беше, че хората от срам се потят и от притеснение и затова имало глобално затопляне .

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Новпотребите Виж мнението
    Дааа така е ! Снощи се замислих и реално осъзнах, че не сме си писали нищо съществено. Всеки път как си, какво правиш и в 8 часов чат се обсъжда какво правим .
    Сега въпроса е как ще се ,, отърва '' Не мога да му кажа, че пише неграмотно и май не е много интелигентен и това адски ме отблъсква ( не че аз съм много умна, но все пак ) пък има такава хубава усмивка
    Цитирай Първоначално написано от Новпотребите Виж мнението
    Хахаха да бее после още по-трудно да се отърва За мен вече едно целуване е супер обвързващо какво остава за секс
    Да си разкажа - питах го защо се е разделил с последната си приятелка и ми обясни, че според нея тя имала гинекологични проблеми и не искала да правят нищо по-интимно и така той 3год я чакал, докато накрая не осъзнал, че при нея било на психическа основа (той напоса ПСИХОЛОГИЧЕСКА основа ) и не го имала за такъв партньор какъвто той си мисли и я зарязал. Аз такова нещо и по филмите не съм виждала
    А пък снощи ей така от нищото за да видя какъв отговор щещеи даде го попитах какво мисли за глобалното затопляне отговорът му беше, че хората от срам се потят и от притеснение и затова имало глобално затопляне .

    По това което пишеш за него, явно няма да намериш сили да го блокираш и в крайна сметка ще му народиш деца. Той няма да си намери хубава работа, за да ви издържа, нито пък ще удовлетворява нуждите ти за по-дълбоки разговори от тези какъв шампоан ползваш, но пък докато често стои разплут и безработен на дивана и те гледа с двата си красиви белтъка от там докато шеташ из къщи, ти само поглеждайки го ще му прощаваш всичко. Междувременно децата ви ще растат взимайки хубав пример от него да не се натоварват с излишна информация в училище, защото в крайна сметка, ако са му наследили очите все могат да попаднат на работлив партньор в живота, който да ги издържа. А на родителските срещи винаги ще може да си почиваш, защото ще го пращаш него, хем за да не се червиш пред родители и госпожи, хем защото той пък няма да разбира какво толкова се карат, че децата ви не знаят какво е глобалното затопляне. Той даже ще може, ако е отишъл по потник на родителската среща, да даде хубав пример на останалите казвайки им с патос и пламенна реч следното: "Аз не се потя, защото нося леки дрехи и подмишниците ми се проветряват. Не се чувствам отговорен за затоплянето, децата ни също, така че си гледайте вашата Истамбулската конфекция там без нас и не ни дръжте сметка как да си отглеждаме децата!" А, когато се върне вкъщи ще ти каже "Разбихме ги!. От там ти ще го погледнеш влюбено в очите и ще му кажеш:"Благодаря ти, скъпи! Закъде съм без теб?"
    Последно редактирано от TrollFactory : 04-25-2019 на 11:52

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    По това което пишеш за него, явно няма да намериш сили да го блокираш и в крайна сметка ще му народиш деца. Той няма да си намери хубава работа, за да ви издържа, нито пък ще удовлетворява нуждите ти за по-дълбоки разговори от тези какъв шампоан ползваш, но пък докато често стои разплут и безработен на дивана и те гледа с двата си красиви белтъка от там докато шеташ из къщи, ти само поглеждайки го ще му прощаваш всичко. Междувременно децата ви ще растат взимайки хубав пример от него да не се натоварват с излишна информация в училище, защото в крайна сметка, ако са му наследили очите все могат да попаднат на работлив партньор в живота, който да ги издържа. А на родителските срещи винаги ще може да си почиваш, защото ще го пращаш него, хем за да не се червиш пред родители и госпожи, хем защото той пък няма да разбира какво толкова се карат, че децата ви не знаят какво е глобалното затопляне. Той даже ще може, ако е отишъл по потник на родителската среща, да даде хубав пример на останалите казвайки им с патос и пламенна реч следното: "Аз не се потя, защото нося леки дрехи и подмишниците ми се проветряват. Не се чувствам отговорен за затоплянето, децата ни също, така че си гледайте вашата Истамбулската конфекция там без нас и не ни дръжте сметка как да си отглеждаме децата!" А, когато се върне вкъщи ще ти каже "Разбихме ги!. От там ти ще го погледнеш влюбено в очите и ще му кажеш:"Благодаря ти, скъпи! Закъде съм без теб?"
    Чак да го блокирам, не . Идва ми твърде грубо а и имаме много общи познати включително брат ми . Със сигурност написаното по-надолу може да се случи, но не и с мен. Ще се измъкна някак, без да наранявам нечии чувства . :P
    ПС : Колкото и да ми харесват очите му няма как да заслепят ума ми По-добре маааалко по-грозен, но с една-две идеи по умен . :P Иначе това за родителската ми хареса.

  10. #10
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Хората се измерват според делата им.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #11
    Все пак, колкото и да е грубо, кажи му истината, кажете си какво не си харесвате един на друг, ако те обича истински няма да се сърди и ще предприеме мерки, може поне основните правила да научи, има куп приложения за това.

  12. #12
    Като ти гледам разсъжденията и 100те емотикони още в първия пост, искрено се съмнявам да си на 25, но найсе
    След като те дразни и ти идва повърхностен, неграмотен и каквото там още го изкара, просто спри да му отговаряш. Самият факт, че си пишете на шльокавиц говори сам по себе си за ниска култура. Едните хубави очи и чаровна усмивка не са достатъчни за нормална връзка, освен ако и ти не си толкова повърхностна колкото него.

    Какво изобщо те кара да продължаваш тази комуникация като толкова много те дразни?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Като ти гледам разсъжденията и 100те емотикони още в първия пост, искрено се съмнявам да си на 25, но найсе
    След като те дразни и ти идва повърхностен, неграмотен и каквото там още го изкара, просто спри да му отговаряш. Самият факт, че си пишете на шльокавиц говори сам по себе си за ниска култура. Едните хубави очи и чаровна усмивка не са достатъчни за нормална връзка, освен ако и ти не си толкова повърхностна колкото него.

    Какво изобщо те кара да продължаваш тази комуникация като толкова много те дразни?
    Хората на 25год не се смеят ли какво ?! Трябва всичко да ми е сериозно ли ?! Все ще се намери някой като тебе с безсмислените си приказки.
    Второ - знаеш ли значението на думата повърхностен ? Аз не мисля, че някъде съм го определила като такъв, ще е хубаво първо да прочетеш и да вникнеш в написаното преди да даваш коментар по темата.
    Не знам да съм писала на какъв език си пишем Аз си пиша на кирилица.
    И пак ще те помоля да научиш значението на думата повърхностен.
    Иначе относно въпроса ти защо не спра да му пиша не мисля, че има смисъл да ти отговарям, тъй като ти отново няма да разбереш смисъла

    усмихни се

  14. #14
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Новпотребите Виж мнението
    Второ - знаеш ли значението на думата повърхностен ?
    ...
    И пак ще те помоля да научиш значението на думата повърхностен.
    Е - може ли да не знае какво е, като самата тя е такава ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си