.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Post Интериорен дизайн в НБУ

    Здравейте, мисля да кандидатствам в НБУ с интериорен дизайн , бях говорила с приятелка, която казва , че е лесно стига да те влече това нещо, но ще съм много благодара,ако някой изкаже мнение от личен опит за специалността или дори , ако е чул нещо от други хора, тежка ли е програмата, има ли нещо по-специфично или сложно и т.н., благодаря предварително

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Изключително лека специалност за потенциално безработни, освен ако родителите ти нямат мебелен магазин. Ще учите едно рисуване 4 години за по 1500 лв на семестър и на всеки "проект" ще имаш 6-ци. В края на курса на обучение ще получиш лачена диплома окрасена с имената на помпозно звучащи предмети по рисуване (съдържащи в себе си думичките "дизайн", "проектиране" и прочее), която може да рамкираш и да си я сложиш някъде за красота. Ако си поредната кифла без концепция за това какво иска от живота, имаш заможни родители и търсиш отбиване на номера, защото не ти се впряга много в учене, а и си го знаеш, че не си от най-ученолюбивите, то НБУ с интериорен дизайн е перфектното място за теб!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си