.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Поправителен?

    Хора, много съм уплашена. Имам притеснения, че ще остана на поправителен по биология. 10 клас съм и биологията е ужасно трудна. Опитвам се да уча по нея, но не хващам абсолютно нищо. Сега, ако ме оставят на поправителен, какъв е шанса да мина поне с 3?
    Ако някой е оставал на поправка нека ми каже какво представлява и как протича и дали оставят някой с двойка на нея, защото съм супер притеснена!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Ами доста хора са оставали,няма да си първата.

    Съвет

    Иди на консултации,покажи желание и направи усилие. Аз бях така с химията,просто не я разбирах,но след като направих тези неща моята учителка просто ме попита дали ще ставам химик. И ми писа 5 за края на годината
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Hajsnsnsvsb Виж мнението
    Хора, много съм уплашена. Имам притеснения, че ще остана на поправителен по биология. 10 клас съм и биологията е ужасно трудна. Опитвам се да уча по нея, но не хващам абсолютно нищо. Сега, ако ме оставят на поправителен, какъв е шанса да мина поне с 3?
    Ако някой е оставал на поправка нека ми каже какво представлява и как протича и дали оставят някой с двойка на нея, защото съм супер притеснена!!!
    Сядай си на г*за и почвай да учиш, вместо да се занимаваш и мислиш за други неща!

    В днешно време критериите в средното образование са толкова занижени, че не знам какво си правила за да останеш на поправка !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Говори с учителката каква да научиш за да ти пише 3. Може само теория да поиска

  5. #5
    Най-лесно се запиши на уроци ако те мързи да учиш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си