.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Не мога да си намеря приятелка

    Така. Аз съм момче на 15 години и никога не съм имал гадже(дори в детската градина, не че е връзка въобще ама буквално всеки е имал тогава а аз дори тогава съм нямал). Сигурно ще си помислите че съм някакъв задръстен, който не излиза от тях, не е в добра форма и тн. Не, аз съм много активен. Спортист съм, тренирам, не пия и не пуша. Смея да твърдя че на външен вид съм добре, средно висок и строен.
    Всичките ми приятели сега имат или са имали гадже и първа целувка и много искам и аз да усетя тръпката от тийнейджърската любов. Ще се радвам ако някой може да ми даде съвет какво да правя или да разкаже за неговия случай. Благодаря предварително.

    Съжалявам ако съм допуснал грешки.

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    А да си заговарял някоя девойка? Комплименти? Нали не си от ония дето говорят за себе си?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от NiksWP Виж мнението
    Така. Аз съм момче на 15 години и никога не съм имал гадже(дори в детската градина, не че е връзка въобще ама буквално всеки е имал тогава а аз дори тогава съм нямал). Сигурно ще си помислите че съм някакъв задръстен, който не излиза от тях, не е в добра форма и тн. Не, аз съм много активен. Спортист съм, тренирам, не пия и не пуша. Смея да твърдя че на външен вид съм добре, средно висок и строен.
    Всичките ми приятели сега имат или са имали гадже и първа целувка и много искам и аз да усетя тръпката от тийнейджърската любов. Ще се радвам ако някой може да ми даде съвет какво да правя или да разкаже за неговия случай. Благодаря предварително.

    Съжалявам ако съм допуснал грешки.
    Зависи в какви компании движиш - ако там няма жени, няма как да стане !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Зависи в какви компании движиш - ако там няма жени, няма как да стане !
    Имаш право.


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си