.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Exclamation Моля искам мнения! Не знам какво се случва

    На 23 срещу 24 със приятеля ми правихме секс за 3ти път. правихме го с кондом, имаше и игра с пръсти също. Накрая той свърши върху мен. На следващия ден имах леко кръвотечение, предполагам е скъсал химената, защото другите два пъти спирахме защото мен много ме болеше. На по следващия ден имах някакво кафеникаво зацапване, доста се изплаших. Кръвотечението свърши след 3 дни. Но от 2рия ден се чувствам мноого изморена, замаяна, неконцентрирана и леко ми се гади. Възможно ли е от играта с пръсти да е станало нещо??? И да почувствам толкова бързо бременност, още от 2рия, 3тия ден??

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Ако си бременна кръсти го Худини!

    Нормалните хора ходят на лекар.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от petq9898 Виж мнението
    На 23 срещу 24 със приятеля ми правихме секс за 3ти път. правихме го с кондом, имаше и игра с пръсти също. Накрая той свърши върху мен. На следващия ден имах леко кръвотечение, предполагам е скъсал химената, защото другите два пъти спирахме защото мен много ме болеше. На по следващия ден имах някакво кафеникаво зацапване, доста се изплаших. Кръвотечението свърши след 3 дни. Но от 2рия ден се чувствам мноого изморена, замаяна, неконцентрирана и леко ми се гади. Възможно ли е от играта с пръсти да е станало нещо??? И да почувствам толкова бързо бременност, още от 2рия, 3тия ден??
    Да, хората открай време забременяват от пръсти.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от petq9898 Виж мнението
    На 23 срещу 24 със приятеля ми правихме секс за 3ти път. правихме го с кондом, имаше и игра с пръсти също. Накрая той свърши върху мен. На следващия ден имах леко кръвотечение, предполагам е скъсал химената, защото другите два пъти спирахме защото мен много ме болеше. На по следващия ден имах някакво кафеникаво зацапване, доста се изплаших. Кръвотечението свърши след 3 дни. Но от 2рия ден се чувствам мноого изморена, замаяна, неконцентрирана и леко ми се гади. Възможно ли е от играта с пръсти да е станало нещо??? И да почувствам толкова бързо бременност, още от 2рия, 3тия ден??
    Доколото знам, половите органи на паяците се намират в пръстите им. Преполагам приятелят ти е спайдърмен.

  5. #5
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Ако така бързо се забременяваше,тогава защо циганите са вече повече от нас?!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си