.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Предеякулативна течност или всъщност еякулация, по време на задържане на оргазъм?

    Добър ден. Бих искал да чуя мнението ви по въпроса.
    Когато правя секс без презерватив ми се е случвало на няколко пъти, когато се старая да не свърша и го изваждам да почине за няколко секунди, да изпускам течност (не просто няколко капки, а ми значително количество). Дълго време съм се чудил дали просто не "изплюва" предеякулат, заради зора от задържането или дефакто е сперма. Знам, че би трябвало да го усетя ако е оргазъм, но във въпросния момент не го стимулирам и подозирам, че може да е един вид "ruined orgasm". В някои от случаите съм можел да продължа (с леко намалена ерекция), в други съм се филмирал, че съм свършил (а може би наистина съм) и ерекцията ми е спадала тотално. Надявам се на адекватни отговори, защото е важно, тъй като може да стане беля от цялата тая работа. Поздрави!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Възможно е просто да отделяш по-голямо количество от тази течност, като това не означава че си свършил. Свършването/еякулацията би трябвало да го усетиш.
    Не забравяй, че в тая течност може да има сперматозоиди, дори преди да си свършил!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Окей. А на теб/другите случвало ли ти/ви се е като го извадите и се мъчите да не свършите, да изпускате предеякулат?

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Случвало се е.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    В този "предеякулат" си има сперма и така стават повечето бебета на хората които пестят стотинки от презервативи. Спокойно можеш да забремениш някоя само с тази течност.
    Нормално е да ти се получава така. Поне аз след изпускане на тази течност нямам проблеми с ерекцията. Изчаквам малко и продължавам, но почти винаги ползвам презервативи за собствено спокойствие. Не знам кой ги е минавал тия пачаври преди мен или между моите минавания. На жена не можеш да вярваш, дори и да сте от дълго време във връзка

    В 8ми клас имах един учител по биология дето ни казваше тогава, че никога не трябва да целуваш момиче по устата, освен ако не си бил с нея през целия ден. Не знаеш на кой е духала половин час по-рано... Аз все още спазвам този съвет

  6. #6
    Винаги като ти се допразни яко и го извадиш се отделя, даже понякога и по малко сперма се отделя, така че слагай кондом.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си