.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Помощ!!!

  1. #1

    Exclamation Помощ!!!

    Здравейте, аз съм момче на 14 години скоро ще направя 15 и всеки ден почти по всяко време се сблъсквам с един проблем - много съм възбуден! Преди мастурбирах, но разбрах, че това ми вреди и пречи и отдавна спрях. Когато мастурбирах не бях чак толкова възбуден, както съм сега когато не мастурбирам. Някой път когато съм възбуден ми избива на спорт - тренирам 5 пъти седмично, 3 пъти бойни изкуства 2 пъти фитнес, в момента се опитвам да сваля 3-4 кила за лятото, но иначе тренирам вече от 1 година. Проблема е там, че се възбуждам от почти всичко - когато видя яка мацка на моят набор или по-голяма (не съм извратеняк - не се възбуждам от малки деца или от стари хора), а някой път от нищо просто изведнъж се възбуждам ей така от нищото просто ми идва. И това става когато имам свободно време, а пък напоследък и на училище и фитнеса! Аз съм много окосмен по цялото тяло и вече от 3-4 месеца се бръсна често. Принципно съм по-голям и едър (не дебел) за възрастта си - по-висок съм отколкото моите съученици и деца на моята възраст, по-силен съм, по - активен съм от другите. Говорих с майка ми и баща ми и ми казаха, че не е нормално чак толкова много за моята възраст да съм толкова пък възбуден и активен и развит за разлика от другите. Проблемът е , че дори и да се опитвам - не мога просто!!! Принципно не съм толкова социален като човек, нямам кой знае колко много приятели, нямам си гадже , а пък и дори да имах едва ли тя щеше да иска да правим секс... Моля Ви да ми помогнете! Благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Тааа, какъв беше въпросът?
    Цитирай Първоначално написано от ted0_bg Виж мнението
    ...Говорих с майка ми и баща ми и ми казаха, че не е нормално чак толкова много за моята възраст да съм толкова пък възбуден...
    Ама ти верно ли си казал на вашите че си възбуден !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Тааа, какъв беше въпросът?
    Ама ти верно ли си казал на вашите че си възбуден !
    Да, защо?! Какво лошо има?! Да крия ли или да им споделя поне ми помогнаха малко.

  4. #4
    Едно малко закъсняло пролетно прочистване би ти дошло добре. И няма никаква шега.
    След прочистването ( много умни хора вече знаят и го прилагат по една или в друга форма) нещата ще се поуспокоят и ще може да се вземат допълителни мерки. Хубаво е да се знае ,че сладките храни и месото вечерта са нежелателни.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ted0_bg Виж мнението
    Да, защо?! Какво лошо има?! Да крия ли или да им споделя поне ми помогнаха малко.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си