.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324

    Посещението на Папата в България

    Чисто политическо посещение за да оправим бежанците на наша територия. Като толкова иска да помогне да си продаде златния покрив на Ватикана и да приюти горките братя бежанци на площада.

    Само ми е интересно кой му дърпа конците.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  2. #2

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Папата си прави реклама, а за нашето правителство това е удобен повод за отвличане на вниманието на хората от мизерията в която живеем !
    Нямам нищо против папата, но не виждам неговото посещение с какво помага на България.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    С нищо. Много шум за нищо.


  5. #5
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Защо винаги търсите някакви заплетени неща? Решил е да се разходи. Не може да повлияе нито на църквата, която избягва общение с еретици, нито на политиците, които се интересуват само от личната си изгода. Той много добре знае това.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Защо винаги търсите някакви заплетени неща? Решил е да се разходи. Не може да повлияе нито на църквата, която избягва общение с еретици, нито на политиците, които се интересуват само от личната си изгода. Той много добре знае това.
    Но може да повлияе на общественото мнение
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Не случайно имаше градушка тоя като дойде,не му е чисто делото нещо.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #8
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Не случайно имаше градушка тоя като дойде,не му е чисто делото нещо.
    Хаха Да


  9. #9
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Но може да повлияе на общественото мнение
    Нищо няма да повлияе. Всяко медийно чудо е за три дни. Хората много бързо ще забравят, че е идвал. Колкото е повлиял Йоан Павел II с посещението си, толкова и Франциск ще повлияе.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  10. #10
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Нищо няма да повлияе. Всяко медийно чудо е за три дни. Хората много бързо ще забравят, че е идвал. Колкото е повлиял Йоан Павел II с посещението си, толкова и Франциск ще повлияе.
    Не и ако е комбинация и от друга кампания.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ливърпул биха Барса с 4-0 и вече никой не си спомня за папата. Утре всички ще говорят за това. Мноо яко.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Не знам к’ва беше тая обща молитва на папата, ама казаха, че на места веднага паднала градушка.

  13. #13
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Може да се е молил за дъжд. Няма лошо. В православния Требник също има молебен за дъжд.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си