.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Проблем с момче,което я харесва

    Здравейте ,аз съм момче на 20. Имам връзка с момиче на 18 години от вече година и половина. И имаме проблем ,с който се скарахме леко. Има едно момче ,което я харесва/обича вече от доста години. Няма ли са нищо освен няколко целувки и така .Нямал е шанса да е с нея. Винаги е на периоди този въпросния човек. Има моменти в които я мрази,че е с мен. Други моменти в които и казва че няма да се откаже от нея . Аз нямам нищо против докато учат заедно в училище да си контактуват, закачат,но в граници.Няма как да знам какво правят ,но и не искам да знам. Просто постоянно след училище в определени периоди той всякаш се бърка в нашата връзка .Говорих с нея и и казах ,че не трябва да прекрачва границата. Тя се съгласи ,но усещам ,че някак държи на този човек ,не знам дали и харесва,че и пише подобни неща. Не разбирам защо човек трябва да се меси във връзката на някой , когато вижда ,че те са щастливи .Аз не мисля ,че той има място в живота и. Не съм и го казал.Но не харесвам такъв тип хора. Месещи се в щастието на другите. Не мисля ,че съм направил грешка като и споделих ,че трябва едва ли не да не го допуска близо до нея.Сега леко ми е нацупена,но знам ,че ще и мине.Въпросът ми към вас е : Да настоявам ли за моето или да ги оставя да си правят товa,което правят. Момичето държи на мен,но понякога просто ми става едно такова гадно. Знаете за какво говоря предполагам .Не съм писал подобни неща преди.Надявам се да се разбира какво искам да кажа. Благодаря !

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от BillionWays Виж мнението
    Няма ли са нищо освен няколко целувки и така .Нямал е шанса да е с нея.
    Не можеш да бъдеш сигурен в това! Щом е имало "няколко" целувки със сигурност и други работи може да е имало или да има в бъдеще!

    Цитирай Първоначално написано от BillionWays Виж мнението
    казва че няма да се откаже от нея .
    Най-малкото сега сте се скарали заради въпросния. Ако и двамата се бяха отказали един от друг, нямаше сега да се карате.

    Цитирай Първоначално написано от BillionWays Виж мнението
    Аз нямам нищо против докато учат заедно в училище да си контактуват, закачат,но в граници.Няма как да знам какво правят ,но и не искам да знам.
    Това, че не искаш да знаеш какво се случва не означава, че то не се случва.

    Цитирай Първоначално написано от BillionWays Виж мнението
    усещам ,че някак държи на този човек ,не знам дали и харесва,че и пише подобни неща.
    Определено й харесва. Няма жена, на която не й харесва да е желана от двама и да се бият за нея. Тя се е взела за "хубавата Елена" и ако не й съобщиш както си трябва, че не си малоумен, то това, което е в зародиш в момента ще прерастне в изневери и драми. На 18 тя си е малка пикла и иска да опитва от всичко и няма как да разчиташ, че сама ще се усети кога да спре. Отделно се и държиш като някой мухльо вместо като мъж, който знае какво иска. Правиш грешката да се подценяваш мислейки си, че не й си достатъчно ценен, за да й поставиш ултиматум понеже, ако го направиш току-виж тя ти се нацупи:

    Цитирай Първоначално написано от BillionWays Виж мнението
    Не разбирам защо човек трябва да се меси във връзката на някой , когато вижда ,че те са щастливи .Аз не мисля ,че той има място в живота и. Не съм и го казал.Но не харесвам такъв тип хора. Месещи се в щастието на другите.
    Ясно, нямаш топки, за да й го кажеш! Затова онзи ще си прави каквото си иска и ще атакува твоето. А и на него защо да му пука за твоето щастие, когато става въпрос за неговия кеф? Ако "твоята" (в кавички, че с тая история не може да кажем твърдо, че е съвсем твоя) му пусне, тогава пак ли няма да си го разбрал или ще се мъчиш да се правиш на блажено невеж, за да не вземе случайно палавницата от историята да ти се нацупи?

    Цитирай Първоначално написано от BillionWays Виж мнението
    Не мисля ,че съм направил грешка като и споделих ,че трябва едва ли не да не го допуска близо до нея.Сега леко ми е нацупена,но знам ,че ще и мине.Въпросът ми към вас е : Да настоявам ли за моето или да ги оставя да си правят товa,което правят. Момичето държи на мен,но понякога просто ми става едно такова гадно. Знаете за какво говоря предполагам .Не съм писал подобни неща преди.Надявам се да се разбира какво искам да кажа. Благодаря !
    Аха, ясно. Тя ти се е нацупила. Очаквано. И ти смяташ, че тя е права, а ти си параноик, защото те са по цял ден заедно на учище, имали са интимен контакт заедно и той непрекъснато й повратаря, че й се чуди какво прави с теб, а тя не му казва колко много те обича и как няма шанс с нея, а просто си говорят най-спокойно за нещата от живота и някак си си нямат по-близки, с които да си ги споделят тези неща... Да, добре, тя със сигурност много държи на теб и затова си общуват или пишат най-често, когато ти не си наоколо, за да не се дразниш. Не, няма нищо нередно! Внушаваш си! Почакай още известно време! Остави си ги да "да си правят товa,което правят. " и резултатите няма да закъснеят!
    Последно редактирано от TrollFactory : 05-09-2019 на 10:13

  3. #3
    Супер фен Аватара на GuardianAngel
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    ain't no love in the heart of the city
    Мнения
    1 416
    Човек извижиява това което позволява да му се случва...а ти позволяваш ''твоята приятелка'' да има друг мъж в живота си..питай я какво иска и правете квот ша праите..такива истории дето си контактували ама нямало нищо не ми ги обяснявай..запомни любовта,която никога не се забравя е неизживяната любов...това което научих в живота, е че няма незаменими хора...говори с нея директно да си направи избора,ако се колебае да си ходи при онзи, ако иска теб, иска теб ...тва е положението...не бъди наивен и глупав
    Дреме ми на крилата кво мислите за мен !

  4. #4

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от BillionWays Виж мнението
    Аз нямам нищо против докато учат заедно в училище да си контактуват, закачат,но в граници.
    Явно си готов да я споделяш. Това се категоризира официално като cuckolding. Тоест си бета мъж, който се възбужда от това да закачат жена му. Закачките обикновено са флирт, вид любовна игра, което води до секс.

    Бих те посъветвал две неща:

    1. Възмъжей и спри да бъдеш мекотело.
    2. Смени жената, намери си консервативна бибилиотерка или друга по-малко закачлива.

    Сериозно.
    Последно редактирано от NOVAMIO : 05-27-2019 на 17:33

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си