.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Дискотеки в Китен

    Здравейте! Това лято ще ходя с компанията ми на море в Китен. Проблима е, че само аз и още едно момче сме на 17, всички други са на по 18 и 19години. Никога не съм ходил в Китен и не знам дискотеките там. Ако някой е ходил и знае дали пускат под 18 години там, моля да сподели

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Законът е такъв:
    Непълнолетните могат да ходят в дискотеки до 22:00 ч през лятото (до 21:00 ч през зимата), а след това - само с придружител навършил 18 г и с информираното съгласие на родителите.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Аз не те питам какъв е закона, знам го много добре! Първо че не съм чувал дискотека да отваря в 22 часа и второ че на морето нещата стоят по друг начин и всички го знаят. Като нямаш отговор на въпроса ми по-добре не пиши!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Bobsana33 Виж мнението
    Аз не те питам какъв е закона, знам го много добре! Първо че не съм чувал дискотека да отваря в 22 часа и второ че на морето нещата стоят по друг начин и всички го знаят. Като нямаш отговор на въпроса ми по-добре не пиши!!
    А ти какво точно искаш да чуеш?!
    Като знаеш че има дискотеки, които пускат непълнолетни незаконно, защо си дошъл да питаш тук, а не отидеш там?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Искам да чуя мнението на човек който е бил там и знае! Не искам да ми се цитира закона и да се философства!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си