.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Да се отзовете с малко помощ за идея,съвет?

    Идеи как да се събера с бившата ?
    След месец и полвина 2 се пребирам и обмислях идеята като да заангажиран някоя нейна приятелка да я изведе навън и да я засека,да и подаря роза и като да и падна на колене за да я помоля за още един шанс ? Или незнам дайте някакви предложения как би изглеждало по удачно да помолиш бивша за още една възможност ?
    Последно редактирано от Rengur : 05-15-2019 на 10:07

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от MistarTroll Виж мнението
    ...дайте някакви предложения как би изглеждало по удачно да помолиш бивша за още една възможност ?
    Покани я да обсъдите връзката си на собствения ти остров, като отидетедо там с твоята яхта или самолет .
    Работи безотказно, гаранция !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Покани я да обсъдите връзката си на собствения ти остров, като отидетедо там с твоята яхта или самолет .
    Работи безотказно, гаранция !
    Еее айде сега тва че работя в Германия не значи че имам пари,пък и не харесва игрите иначе бих и показал с удоволствие яхтата ми и холдинга в GTA V

    Не а сега сериозно дайте идея за изненада или нещо подобно че да накараш момиче да ти даде още един шанс ?

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Покани я да обсъдите връзката си на собствения ти остров, като отидетедо там с твоята яхта или самолет .
    Работи безотказно, гаранция !
    Еее айде сега тва че работя в Германия не значи че имам пари,пък и не харесва игрите иначе бих и показал с удоволствие яхтата ми и холдинга в GTA V

    Не а сега сериозно дайте идея за изненада или нещо подобно че да накараш момиче да ти даде още един шанс ?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от MistarTroll Виж мнението
    да и падна на колене за да я помоля за още един шанс
    Това би било изключително жалкарско, както и въобще тичането след бивши. Не се занимавай с момичето най-добре и си намери друго занимание докато си в БГ
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си