.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Проблем

  1. #1

    Проблем

    Здравейте на всички от форума на 22 год съм имам приятелка от почти 3 години исках да разнообразим връзката си понеже имах скрити мисли за тройка реших да го предложа. Първоначално приятелката ми не искаше (пс. тя е на 21) сра ме е момчето сигуно ще каже на всички и тн имаше доста причини да не иска. Но след определено време навиване от моя страна се съгласи с един приятел да пробваме с уговорката че си остава само между нас веднъж и повече не.Като цяло беше с доста условия няма да правя свирки с презарватив задължително което беше нормално няма да свършва по мен като цяло само го вкарва и до там.Тръгнахме да го правим всичко беше доста зле като дърво беше и решихме че няма да стане.Минаха се няколко дена и тя подвигна темата как се е изложила как всичко било много тъпо направено ДАЛИ искам да пробваме пак при което аз и казвам нали ти не искаше искам да пробваме пак.И на втория път се разбрахме да почнем ние и той да се присъедини.Така и направихме не беше много време но като цяло все пак за първи път поне стана. Момчето с което го правихме е мой приятел разбрахме се нищо да не излиза. Интересно ми беше как се чувства след секса и тя ми казва никак нито ми хубаво нито зле. След около месец сама тя сама ми предложи да пробваме пак с това момче понеже нищо не е казвам и да пробваме пак да видим как ще е.Този път вкавахме и малко алкохол за да се отпусне почна да ни прави свирки като ми направи впечатление че едва ли не така му прави свирки все едно му е гадже.Чак го пита дали иска анално при положение че ние не го правим често пак с 100 часа навиване. Влезна в банята извика ни след 10-15 мин тоя път обаче не искаше тройка а един по един при което на мен ми стана странно но реших да се съглася. На мен ми прави свирка а той я оправя после аз. И от момичето което го беше срам и не знаеше как ще стане му даде да я оправи анално. И в момента съм доста объркан и не знам дали да продължа с нея... Мислих че ще е яко а оказа че тя си пада курволяк май май... Дайте съвет някой попадал ли е в такава конфузна ситуация... Благодаря!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Споделил си сексуалните си фантазии, но не разбрах какъв ти е въпроса.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Ти първо си я навивал "100 часа" за да прави секс с теб и твой приятел, а сега я изкарваш курволяк. Проблема май си е в теб.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си