.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    проблем със слушалки

    Здравейте,
    От няколко дни имам проблем с едни слушалки. Когато ги сложа в телефона, той не реагира въобще, пробвах с други слушалки и всичко е нормално. Пробвах (не)работещите слушалки на компа и си работят, тоест само като ги включа в тела , те не работят. Защо?
    btw нямам идея дали публикувах темата в правилния раздел

  2. #2
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Какъв ти е телефона? Вероятно не ги "чете" .. Случвало ми се е .


  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    Какъв ти е телефона? Вероятно не ги "чете" .. Случвало ми се е .
    Huawei p9
    Преди всичко беше нормално, не знам какво стана изведнъж.

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Пробвай с други работещи на същия тел, ако пак не стане е почти ясна работата - повреда в тела или поне в жака за слушалки... Но това предполагам е рядко срещано, та... сигурен ли си че ги вкарваш докрай?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Пробвай с други работещи на същия тел, ако пак не стане е почти ясна работата - повреда в тела или поне в жака за слушалки... Но това предполагам е рядко срещано, та... сигурен ли си че ги вкарваш докрай?
    Пробвах и всичко работи, тоест не е от тела, и да, сигурен съм че го вкарвам докрай

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Пробвай с други работещи на същия тел, ако пак не стане е почти ясна работата - повреда в тела или поне в жака за слушалки... Но това предполагам е рядко срещано, та... сигурен ли си че ги вкарваш докрай?
    Пробвах и всичко работи, тоест не е от тела, и да, сигурен съм че го вкарвам докрай

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си