.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Мойте съседи. Помощ!!!

Здравейте аз съм ученик на 15 години и бих поискал съвет моите съседи над мен по цял ден гледат шумна телевизия и на мен това ми пречи с изучаването на материала понеже не мога да се концентрирам защото го чувам опитвал съм се да говоря с тях но без успех как мога да си разреша проблема?

Благодаря предварително

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Твоите съседи да не са случайно над 70-тодишни? Дъртаците често усилват телевизора и радиото, защото не чуват.

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Цитирай Първоначално написано от andro11 Виж мнението
    Здравейте аз съм ученик на 15 години и бих поискал съвет моите съседи над мен по цял ден гледат шумна телевизия и на мен това ми пречи с изучаването на материала понеже не мога да се концентрирам защото го чувам опитвал съм се да говоря с тях но без успех как мога да си разреша проблема?

Благодаря предварително
    Щом като не разбират от дума има няколко варианта
    1. Слагаш си тапи в ушите или слушаш музика
    2. Местиш се в друга стая колкото се може по-надалеч от източника на звука
    3. Подаваш сигнал за постоянния шум.
    Hell? What hell? You're trying to tell me there's another hell beside the one we are living in now?

You are a little soul, carrying around a corpse

Slipknot,KoЯn,System of a down,Metallica,Manowar,Saxon,Black Sabbath,Animals as leaders,Beartooth,Mushroomhead,Soulfly,Iron Maiden,Overkill, Slayer,Carcass,Cannibal Corpse, Accept,Kreator,Motorhead,Pantera,Megadeath, Throwdown,Black Label Society,White Zombie,Fear Factory, Rammstein,Tool,Judas Priest,Assuck,Lamb of god,Avenged Sevenfold,Immortal,Dream Theatre,Bathory,Venom,Anthrax,Disturbed,BlackToung e,Machine Head,Dream Evil,Astral Doors,Hammerfall,Guns n roses, Helloween, Death,Shape of despair,Dio,Devil Driver,Lost Society,Primal Fear,Nightwish

Голям фен Аватара на Necrologist
    Отиваш в най-близката аптека и си взимаш тапи.
    Или просто не учи вкъщи.

Надуй музиката, да им покажеш, че и ти можеш!! хДДД
    Supernatural is the best series FOREVER !!!

Супер фен Аватара на dexofen
    отиваш, сваляш бушона на съседите (зн какво е нали?), втория път пак тъй. накрая пускаш suicide silence на тонколоните силно и ще спрат

Голям фен Аватара на TrollFactory
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    отиваш, сваляш бушона на съседите (зн какво е нали?),
    Сигурно само ти го знаеш този номер. И сугурно си много тегав и много ти стиска и редовно го правиш, когато имаш проблеми със съседите.

Цитирай Първоначално написано от andro11 Виж мнението

Благодаря предварително
    Вкарай им каноколит в ключалката и им лепни един лист А4 на вратата с надпис "Намалете звука на телевизора, бе деба и дъртаците насрани!!!" Гарантирам, работи like a charm

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си