.

Виж резултатите на анкетата: Да и направя ли този подарък

Гласували
0. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    0 0%
  • Не

    0 0%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Краят на учебната година

    Здравейте! Първо се извинявам, ако темата не е за тук. Моят въпрос е следният - сега завършвам 10 клас и за последна година уча предмета Химия. Аз съм страшно привързана към госпожата по химия и за тези 3 години, в които ми е преподавала ми е помагала много и я заобичах много, реших да и направя нещо като подарък да си има за спомен и да и се отблагодаря за всичко. Намислила съм и пожелание, намерила съм и картичка, но една позната ми подхвърли идеята да и взема текстилни цветя. Госпожата обожава лалета, точно такива намерих и се чудя дали да и взема, защото тя е човек, който като и подаряват така се чувства неудобно и съм 50 на 50, знам, че ще и хареса , но ще последват въпроси от нейна страна, от сорта на , но защо , дете, нямаше нужда и така нататък и така хем тя ще се чувства неудобно, хем и аз. Не знам какво да правя , може ли да изкажете мнението си, моля?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Много хора биха започнали с "нямаше нужда", но не виждам защо това трябва да те притеснява или да те кара да се чувстваш неудобно. Просто казваш, че си искала и тва е, няма какво да се обясняваш. Тя ще го оцени.
    Действай.
    Последно редактирано от Necrologist : 06-03-2019 на 19:35

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Много хора биха започнали "с нямаше нужда", но не виждам защо това трябва да те притеснява или да те кара да се чувстваш неудобно. Просто казваш, че си искала и тва е, няма какво да се обясняваш. Тя ще го оцени.
    Действай.
    Благодаря много за мнението ти! Доста мислех и май ще го направя

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Подаряването на изкуствени цветя е по-лошо от подаряването на истински !
    Идеята да направиш подарък на учителката е добра, но изкуствените цветя са лоша идея! Измисли нещо друго - ваза, пепелник (ако е пушачка), книга или нещо подобно.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Тоя над мен спокойно може да се гръмне и на никой няма да му пука.
    Слушай мен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си