.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Помощщ!!!

  1. #1

    Помощщ!!!

    Здравейте!Има едно момче от моя клас,което харесвам.Той беше казал на една приятелка,че не ме харесва,а и доколкото чувам от други...но той постоянно ме закача,върти се около ме и не знам.Вече знае за чувства ми,но не го научи от мен и си трае.Дали ме харесва?ПОМОЩ!!

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от viki05 Виж мнението
    Здравейте!Има едно момче от моя клас,което харесвам.Той беше казал на една приятелка,че не ме харесва,а и доколкото чувам от други...
    За разлика от момичетата, момчетата казват каквото мислят, в противен случай просто го е казал за да няма съмнения от страна на другите съученици..

    Цитирай Първоначално написано от viki05 Виж мнението
    но той постоянно ме закача,върти се около ме и не знам
    Щом като те закача,значи или те харесва или прави опит да те тормози.

    Цитирай Първоначално написано от viki05 Виж мнението
    Вече знае за чувства ми,но не го научи от мен и си трае.Дали ме харесва?
    А ти как по-точно си разбрала, че той знае? Ако питаш мен дори и да те харесва той си няма никаква идея как да си изрази чувствата ако осъзнава, че изпитва нещо изобщо. Моят съвет е да не си играеш на гадателка или да късаш венчелистчета от цветя "обича ме" , "не ме обича" ами просто върви и поговори с него. Отиваш ей така, когато се върти около теб и започваш разговор. Попитай го щом като си разбрала, че не те харесва, защо се занимава с теб. Това е най-сигурната постъпка.
    Късмет.
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 06-14-2019 на 20:18

  3. #3
    Благодаря!Ще направя точно това!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си