.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Свърши в мен по време на менструация?

    Здравейте, както стана ясно от заглавието, проблема е следния. В първия ден от менструацията правихме секс и свърши съвсем съзнателно в мен. Знам, че шансовете човек да забременее са минимални, но все пак съществуват такива. Та въпросът ми е, да пия ли ескапел за всеки случай? Той ми каза, че няма от какво да се притеснявам, но за мое успокоение щял да вземе. Много ми е притеснено, защото точно сега не ми е до бебе, а като си знам късмета... Моля за адекватно мнение, нужен ли е ескапел? Другото, което ме притеснява е дали след прием ще ми се разбъзика цикъла. Не съм взимала преди, до сега е бил изключително внимателен

  2. #2
    Забравих да добавя, аз съм на 19, той е доста по-възрастен от мен - 35. Не съм кой знае колко запозната и наистина имам нужда от компетентно мнение

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    А, не си ли помислила, че човекът вече е на години, на които е нормално да има деца (и може би вече иска да има такива). Какво като може да те е забременил? До 6-7 месец е възможно почти да не ти личи, че си бременна. Та, месец-месец и половина все ще изтърпиш да си с надут корем. Раждаш и след това даваш бебока на бабите да го гледат. Тази страна има необходимост от нови граждани, които след време да се грижат в частност и за мен. Нищо не пий - ще се натровиш, ще се разболееш от хормонални проблеми и ще трябва държавата да заделя средства, за да те лекува..

  4. #4
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Като не си запозната не прави секс! За какво се "хващате" с по-дъртички като няма да ви научат на нещичко?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от alisiarn Виж мнението
    Здравейте, както стана ясно от заглавието, проблема е следния. В първия ден от менструацията правихме секс и свърши съвсем съзнателно в мен. Знам, че шансовете човек да забременее са минимални, но все пак съществуват такива. Та въпросът ми е, да пия ли ескапел за всеки случай? Той ми каза, че няма от какво да се притеснявам, но за мое успокоение щял да вземе. Много ми е притеснено, защото точно сега не ми е до бебе, а като си знам късмета... Моля за адекватно мнение, нужен ли е ескапел? Другото, което ме притеснява е дали след прием ще ми се разбъзика цикъла. Не съм взимала преди, до сега е бил изключително внимателен
    След прием ще се разбърка цикъла доста, може дори да закъснее с 20 дни

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си