.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Проблем след обрязване

    Здравейте,

    Обрязах се преди 70 дни в стил американски, високо, стегнато, като запазиха гема ми непокътнат. Не съм бил с фимоза или къс гем. Естетика, хигиена, както и унищожаване на среда за развитието на гъбички бе причината. Всичко мина, раната заздравя, но ми се появи оток върху вътрешната кожа, който не минава. Консултации с уролога, който ме оперира и с дерматолог не дават резултат. Не знаят на какво се дължи.
    Всяка ерекция предизвика този оток, който отшумявя само, когато съм гол и пениса ми не е в бельо. Ако пениса е в бельо и се опира, оттока се задълбочава.
    Някой има ли опит с този проблем, който ме сполетя и какво може да добави за борба с този перманентно обособен странен оток, между разреза и главата на пениса ми?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Отиди и на друг лекар, по-добре в някоя голяма и специализирана болница.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Що за тъпак би се обрязал при наличие на изобилие от течаща вода и сапуни и би казвал на това "американски стил" и би го оправдавал като "хигиена". А да, може би авторът е такъв?
    Авторът да се обърне към някой талибански или еверейски форум за взаимопощ след обрязване.

  4. #4
    Първо- този "тъпак" аз го поздравявам за процедурата, както и за причините. Без претенции в здравното образование ми се струва, че на тази деликатна зона й трябва технологично време да свикне с механичното триене от дрехите, леко да загрубее и да загуби своята чувствителност. Ако си светъл фототип като кожа, това ще е значително по-бавно, но не и невъзможно. Надявам се, че не си вдигнал температура, насочваща към възпалителен процес.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Що за тъпак би се обрязал при наличие на изобилие от течаща вода и сапуни и би казвал на това "американски стил" и би го оправдавал като "хигиена". А да, може би авторът е такъв?
    Авторът да се обърне към някой талибански или еверейски форум за взаимопощ след обрязване.
    Точно това щях да кажа. Този мит с чистотата след обрязване е някаква първобитна легенда, която циркулира само около мюсюлманските среди... Ще повърна

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Isuzuone Виж мнението
    Здравейте,

    Обрязах се преди 70 дни в стил американски, високо, стегнато, като запазиха гема ми непокътнат. Не съм бил с фимоза или къс гем. Естетика, хигиена, както и унищожаване на среда за развитието на гъбички бе причината. Всичко мина, раната заздравя, но ми се появи оток върху вътрешната кожа, който не минава. Консултации с уролога, който ме оперира и с дерматолог не дават резултат. Не знаят на какво се дължи.
    Всяка ерекция предизвика този оток, който отшумявя само, когато съм гол и пениса ми не е в бельо. Ако пениса е в бельо и се опира, оттока се задълбочава.
    Някой има ли опит с този проблем, който ме сполетя и какво може да добави за борба с този перманентно обособен странен оток, между разреза и главата на пениса ми?
    Да не си се рязал. Гъбичките се лекуват с медикаменти и добра хигиена. Всеки е имал гъбички някъде, и не е болка за умиране. Леле......

  7. #7
    Да, благодаря за отговора. Аз също се надявах да загрубее, но вече 100 дни, а няма подобрение и то че редовно ходя на прегледи. Мисля е добра идея да сменя уролога, защото не мога да приема тезата му, че имам уникален х.. И че в практиката си е нямал подобен случай...
    Продължавам да търся изход от ситуацията, защото без секс трудно се свиква...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Що за тъпак би се обрязал при наличие на изобилие от течаща вода и сапуни и би казвал на това "американски стил" и би го оправдавал като "хигиена". А да, може би авторът е такъв?
    Авторът да се обърне към някой талибански или еверейски форум за взаимопощ след обрязване.
    Коментара ти е абсолютно в синхрон с аватара. Тиквата си остава тиква

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Vicky N. Виж мнението
    Да не си се рязал. Гъбичките се лекуват с медикаменти и добра хигиена.
    При диабет например, гъбички в интимната област се появяват непрекъснато, независимо от хигиената и в такъв случай обрязването може да е наложително!
    Цитирай Първоначално написано от Vicky N. Виж мнението
    Всеки е имал гъбички някъде...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си