.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Какво да правя??

    Здравейте!Има едно момче от моя клас,което много харесвам.Беше казал на едно приятелка,че не изпитва симпатии към мен,но постоянно ме закача и се върти около мен.Реших,че за да се изяснят нещата между нас ще говоря с него.Дали не е малко нелепо да правя аз първата крачка?Помогнете ми!!!

  2. #2
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Не е, понякога даже момчетата предпочитат това. Давай смело напред пък може да го е казал това, че нямал симпатии към теб от срам и за да прикрие това, че те харесва.
    Death is not the end, it is only the beginning

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Най-вероятно приятелката ти го харесва и те лъже, че той не те харесва. Няма как той да се закача с теб и в същото време онази "приятелка" да ти обяснява, че те смятал едва ли не за заразна и ти няма смисъл да се занимаваш. Тая трябва да я залееш с катран и перушина и да я влачиш за косата, а с момчето вземи пример от малко филми и ще знаеш какво да правиш.

  4. #4
    Аз винаги правя първата крачка понеже съм смела, не съм чикън кинг

  5. #5
    Аз мисля, че няма значение кой ще направи първата крачка важно е да е направена. Щом го харесваш дейиствай и не го чакай и мен са ме сваляли момичета. Давай смело защото някоя приятелка ще те изпревари.

  6. #6
    Вторара възможност е :
    Че просто ти взимат енергията.
    А факта ,че ти многоо го харесваш значи ,че доброволно си я даваш.
    Ако погледнеш човек в очите всичко се вижда.? А след като се върти около теб успя ли ?
    Думите и заблуждават ,а ти имаш интуиция( иска се тишина ,за да я чуеш)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си