.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Имам ли право да нося телескопична палка със себе си ?

    Здравейте ! На 17 съм от София. Нямам хулигански прояви просто ми е интересно мога ли да нося телескопична палка със себе си без да ми правят проблем полицаите ако ме преджобят ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Не, няма никакъв проблем! Мутрите скинари никой не ги закача!
    Колкото по-голяма комбинация от боксове, ножове, палки, газови пистолети, лютиви спрейове и прочее оръжия носиш със себе си, толкова по-голяма мутра скинар ще бъдещ и по-голям респект от околните ще придобиеш, а жените ще ти се лепят като мухи на ако. Само не забравяй някой друг татус да си сложиш, ако все още нямаш. Гледай да са няколко, големи и страшни.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от KhalifaY Виж мнението
    Здравейте ! На 17 съм от София. Нямам хулигански прояви просто ми е интересно мога ли да нося телескопична палка със себе си без да ми правят проблем полицаите ако ме преджобят ?
    Да, със сигурност ще ти направят проблем полицаите ако те преджобят!

    Помисли какво ще отговориш като те попитат - "Абе тая палка за какво ти е бе младеж?!"
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Аз съм имал случаи да нося сабя публично и никой да не ме закача.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Мармозетко Виж мнението
    Ако полицайте те хванат им кажи, че си я носиш за самозащита.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Не случайно казах че нямам хулигански прояви за да няма такива остроумни коментари но простотията пробива навсякъде. За самозащита приятел

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Мармозетко Виж мнението
    Ако полицайте те хванат им кажи, че си я носиш за самозащита.

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от KhalifaY Виж мнението
    Не случайно казах че нямам хулигански прояви за да няма такива остроумни коментари но простотията пробива навсякъде. За самозащита приятел
    Каква самозащита с телескопична палка бе? Мислиш ли, че някой достатъчно наперен срещу теб, който е тръгнал да те напада ще те изчака специално, за да си я извадиш от раницата, да я разтегнеш и размахаш с тънките си ръчички на 17 годишен дечко,? Просто искаш да я показваш в училище и да се правиш на генгста хулиган. Признай си!
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-28-2019 на 10:21

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от KhalifaY Виж мнението
    Здравейте ! На 17 съм от София. Нямам хулигански прояви просто ми е интересно мога ли да нося телескопична палка със себе си без да ми правят проблем полицаите ако ме преджобят ?
    Бившият ми си носеше, няма да имаш проблеми...стига да не ходиш да тероризираш хората и да ги джобиш де

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си