.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 41 от общо 41
  1. #26
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Но, ако имаше друго момиче досега отдавна да съм забравил за тоя случай с нея.
    Ето сам си признаваш, че си се хванал с нея, защото те е страх да не останеш сам!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Звучи като, че се надяваш просто на още секс.
    Той вече се надява на каквото и да е !
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Честно казано още имам тръпка. Тръгнах с надеждата за нещо сериозно, но след всички тези работи почвам да се настройвам за нещо като само секс. Макар, че дори и така да е пак чувствата ще си ми останат същите и пак ще се надявам на нещо повече.
    От тая ваша "връзка" няма да има повече нито секс, нито нещо друго! Губиш си времето, а тя изпитва удоволствие да си играе с теб като циркова маймунка!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ето сам си признаваш, че си се хванал с нея, защото те е страх да не останеш сам!
    Не точно. Не е като да не съм бил сам месеци преди да срещна нея.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    От тая ваша "връзка" няма да има повече нито секс...
    Не съм съгласен. Ще го проверим това.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  3. #28
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Не точно. Не е като да не съм бил сам месеци преди да срещна нея.
    И кво от тва?! Казахме ти че тя е боклук и ти самият го знаеш, но все още фантазираш някакви планове с нея?! Именно защото преди си бил месеци наред сам, не искаш да зе озовеш в същата ситуация!
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Не съм съгласен. Ще го проверим това.
    Продал си си душата на едно или две-три телесни отверстия и си готов на всякакви жертвоприношения за тях !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #29
    Честно казано поне да играя нейната игра и да не съм на сухо.
    Макар, че за единия секс да си продам душата не мисля.
    Мисля да приключвам нещата, защото ми писна.
    Досега не ми се е случвало в един ден да бъда в един момент перфектно, в друг напълно съсипан.
    Като не ми пише и не се сещам за нея ми е перфектно, в момента, в който ми пише и това перфектното чувство вече е под въпрос.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  5. #30
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Вижда ме, че го приемам едва ли не като, че сме във връзка. И, че накрая не иска да остана разочарован от това, което аз приемам. Навярно не ме харесва достатъчно.
    Щом не иска да сте във връзка дори и след като вече сте правили няколко пъти секс, то значи те възприема единствено като мъжка секс играчка. Не се поставяй в това унизително положение. Да избира: Или нещо сериозно без преструвки и лъжи, или чао и сбогом. Средно положение да няма.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Последно като правихме секс беше скоро(преди седмица). След това не се бяхме виждали 2,3 дни, защото не беше в града(от там параноясах повече и затова си помисли, че секса е бил проблемът).
    Не, че сме го правили отдавна и е изгубила желание. Желанието го има, лично съм я питал.
    Да, има голямо желание. Личи си с нейните номера "Миличък, страх ме е да не ти стане нещо от този секс. Току-виж решиш, че ме обичаш (а аз не те възприемам сериозно)" :
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Не искала накрая аз да остана разочарован и да са ми съсипани чувствата и точно заради това сексът е под въпрос.
    Защото не е сигурна той дали ми влияе зле или добре.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Ревнува я от мен, защото той и го беше написал, че не му е приятно да се вижда с мен. От там идваха всичките тези драми и караници и това, че искал да си поговорят с нея.
    Уж не са заедно, но пък той смело й поставя разни ултиматоми. Чак и караници има, т.е. кавги защо тя не си пази обещанията. Щом може да си позволи да й държи сметка и да я дърпа за юздите, значи са по-близки от колкото предполагаш. А ти омекваш само като тая те поглене с влажен поглед и ти върти очи казвайки ти първо "Миличък, този е луд и непрестанно ми досажда!, а после "Ние почти не се познаваме, но от две години ме преследва. и накрая вече "Ами всъщност ходихме, но то това беше преди години! Кълна ти се! Сега само се повозих малко в колата му, макар и да не исках, но беше студено, разбери ме!"... На идиот те прави тази...

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Беше разпитвал хора и разни познати за мен дали знаят какво се случва между нас с нея.
    Същото са си говорили, когато ги видях с колата.
    Пак се пита в задачата, какво прави тя изобщо на задната седалка в колата на този, с когото уж отношения нямат


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Питал я е какво правя там, откъде знам къде са, какви са ни отношенията и прочие.
    С нея не са излизали от много време дори преди аз да съм бил в тоя техен кръг(така да го нарека).
    Той излиза с друго момиче по принцип.
    Аха, и това трябва да те успокоява, че този има друга. Ако изобщо е така, тогава с тази твоята са си лика прилика като породи. И двамата могат да въртят по няколко едновременно. Той ползва някаква в момента, както и тя ползва теб в момента. И двамата герои досущ като в някой сапунен филм обаче ще се хванат и ще се изчукат някъде, например на задната седалка на колата му. После тази ще ти обяснява ситуацията по нелеп начин, че смята, че сексът може да ти се отрази зле и не иска да е във връзка. А реално не иска да ти каже директно, че няма да се получи между вас, защото иска да те ползва още малко, вероятно за да си го връща на озни. В крайна сметка той я е блокирал, така че ми звучи като, че тя гони него, а не обратното. В ебати триъгълника си...


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Честно казано се замислих много над ситуацията, когато ги видях отзад.
    Първо са били отвън не са били в колата.
    Понеже и станало студено(в действителност беше студено) са влезнали вътре.
    Той бил седнал отпред, а тя отзад, НО му казала да се премести като си говорят поне да не се върти единия, който е отпред.
    Вярно беше по къси гащи, но имаше ЯКЕ в нея. Ако и беше толкова студено можеше да си го облече. Няма да и замръзнат краката толкова.
    Сега се сетих за това, защото след това се видяхме с нея. А и като я остави слезе от другата страна зад шофьора, а когато отидох аз, тя не беше от тая страна.
    Мен, ако питаш, тази се чука и с двама ви. И си играе някакви игрички. Не можела да издържи на кучия юнски или юлски студ и затова трябвало да се качи в колата, на задната седалка точно зад шофьора...


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Не се бях замислял и не се бях сетил досега. Мисля да и задам тези въпроси, за да видя какво ще измисли пак и как ще ме излъже. И след това направо да приключвам нещата.
    За още много други неща и сигнали може да се сетиш.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Накрая може и да не е така било, може наистина да не е имало нищо, може и да ме е яд, че съм параноясал и съм поставил под съмнение ситуацията, но четох една статия одеве, която гласеше:

    "Ако има нещо, което ви притеснява и тормози в отношенията ви с даден човек, разделете се с него. Не се страхувайте да бъдете сами. Няма човек на този свят, заради който си струва да разрушим и изгубим себе си, да пренебрегнем желанията и нуждите си."
    Много хубава статия е била! Време ти е да изтрезнееш!

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Честно казано поне да играя нейната игра и да не съм на сухо.
    Макар, че за единия секс да си продам душата не мисля.
    Мисля да приключвам нещата, защото ми писна.
    Досега не ми се е случвало в един ден да бъда в един момент перфектно, в друг напълно съсипан.
    Като не ми пише и не се сещам за нея ми е перфектно, в момента, в който ми пише и това перфектното чувство вече е под въпрос.
    Една връзка трябва да е за удоволствие. Ако е нещо по-разлчино от удоволствие, например болка от ревност, притеснения, лъжи, интриги, двубой между още пишки в схемата... това не е връзка, а някакъв тормоз, в който се набутваш сам.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-09-2019 на 07:53

  6. #31
    Авторе, колкото повече споделяш, толкова по-объркано става. Уж бяхте във връзка, па се оказа че тя още е във връзка с бившия си, а ти си страничен наблюдател
    И да, последно секс си правил ТИ преди около седмица, тя със сигурност по-скоро. Никой не се качва Ей така в колата на “бившия “ си за да се карат, понеже там било топло. И си опичай акъла докато е време, понеже както си тръгнал и следващата ще я намериш такава да те лъже и върти, а ти наивно да и вярваш
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #32
    Нещата приключиха...
    От една страна ми е по-леко, тъй като тя каза край, защото на мен щеше да ми е трудно да го направя.
    Просто ми каза, че не и е до връзка в момента.
    Беше минало време от ситуацията с бившия й откакто не я бях обсъждал и по миналия ден пак я повдигнах за трети път, за да я питам какво ще ми каже по въпросите за които не се връзваха нещата.(Защо я повдгинах тая тема ли, заради тъпите ми филми в главата, а тя беше загърбила ситуацията и последвалите филми след нея. Глупава грешка за ТРЕТИ път).
    От там се стигна до ситуация, в която аз излязох виновен, че и държа сметка дори когато не сме заедно.(Което наистина се получава така и не бях прав).
    Че не и вярвам също и съм я обвинил, че ме лъже.
    Не желае да се занимава с драми и филми, които сам съм ги правел и в частност не иска да се занимава с мен.
    Не иска да я натоварвам с такива неща, за което я разбирам напълно.
    Иска единствено да си запазим отношенията като приятели.
    Пак могло да се виждаме, да си пишем, но не го усещам да е така.
    Буквално от този ТРЕТИ последен разговор всичко тръгна надолу.
    Вече дори не иска да се чуем за две минути по телефона, в чата не е същото както беше преди, дори не сме се виждали скоро. А иска да си запазим отношенията, как?
    Наистина искам да си запазим отношенията, но винаги ще се надявам да се случи нещо повече. На този етап не може да ми обещае друго.
    Явно наистина ситуацията не е била така, както изглежда. С моята ревност и параноя допринесох да се стигне до тук, че тя да каже край. И тя е виновна, но повече аз.
    Ако не беше всичко това от моя страна нямаше да се отдръпне, колкото и да твърди, че това не е причината.
    Ако не беше това причината нямаше от два дни да се държи така всякаш сме непознати. Буквално все едно изгуби интерес към мен изведнъж.
    Писнало ми е винаги, когато почувствам нещо към някое момиче тая скапана параноя и ревност да ми прецакват връзките, затова отворих темата, да чуя мнения и съвети как да се справям с тези неща(макар, че не сте психолози), но не успявам да ги контролирам нещата. Опитвам се, но не се получава, колкото и да искам да го контролирам.
    А и съветите, които ми дадохте също допринесоха за крайната картинка в съзнанието ми, не че искам да ви обвинявам. Обвинявам единствено себе си. Надявам се след време да прочета тая тема отново и да се уверя, че съм бил топкова заблуден. А не да се уверя в това, че тя е била права и да се обвинявам отново.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-11-2019 на 22:07

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  8. #33
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    А времето, което си изгубил в подобни плебейски терзания можеше да използваш пълноценно. Не знам кога ще разберете, че полза от такива неща няма. Нещо повече, чувствата в общия случай вредят. Пречат на развитието и самоусъвършенстването. Това е доказано от опита. Хората, които са запомнени с ума и таланта си не са имали жени. С малки изключеиня.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #34
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    От там се стигна до ситуация, в която аз излязох виновен, че и държа сметка дори когато не сме заедно.(Което наистина се получава така и не бях прав).
    От къде стана така сигурен, че не си прав? Ясно е, че тя така е извъртяла нещата във вашия спор, че ти да се чувстваш виновен, въпреки че всичко сочи към това, че тя се е провинила. Ето, тук дори си получил съвет от жена, която предполагам е наясно с това как работят нешата в женския свят. Едва ли има някакъв повод да те подвежда с думите си, ако за останалите наши мнения имаш някакви съмнения, че са ти повлияли зле.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Уж бяхте във връзка, па се оказа че тя още е във връзка с бившия си, а ти си страничен наблюдател
    И да, последно секс си правил ТИ преди около седмица, тя със сигурност по-скоро. Никой не се качва Ей така в колата на “бившия “ си за да се карат, понеже там било топло.
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Че не и вярвам също и съм я обвинил, че ме лъже.
    Не желае да се занимава с драми и филми, които сам съм ги правел и в частност не иска да се занимава с мен.
    Аха, значи тя нека си лъже за колкото си иска обстоятелства, защото ти няма как да ги провериш, но пък може мигновенно да стане лошо, ако посмееш да посочиш с пръст пукнатините в доверието по между ви, за които тя лично е виновна.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Не иска да я натоварвам с такива неща, за което я разбирам напълно. Иска единствено да си запазим отношенията като приятели. Пак могло да се виждаме, да си пишем, но не го усещам да е така.
    Буквално от този ТРЕТИ последен разговор всичко тръгна надолу.
    Не, тя просто се измъква от неудобните въпроси, а за нея ти си като пудел, с който е нямала желание да е в истинска връзка от самото начало. Затова се е качила в колата на бившия си, за да се "карат на топло", а ти си разбрал, защото си имал късмета да я засечеш случайно. Как така тя упорито не ти вдига, но те вижда и сигурно е щяла да залегне, за да се сркие, но е решила, че ще е още по-рисковано, ако я видиш да заляга и ти е писала на момента, за да го изкара, че не се е скрила. Междувременно изнкиват куп други факти, които биха хвърлили тежки съмнения във всеки трезвен ум като например за какво ще се кара с бившия си, от когото уж иска да се откъсне завинаги и вместо да го отпрати се е качила в колата му, за да я вози, защото й било студено, въпреки че е имала яке? Освен това ти обяснява как не сте във връзка... Не звучи изобщо като да се интересува от чувствата ти.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Вече дори не иска да се чуем за две минути по телефона, в чата не е същото както беше преди, дори не сме се виждали скоро. А иска да си запазим отношенията, как?
    Наистина искам да си запазим отношенията, но винаги ще се надявам да се случи нещо повече. На този етап не може да ми обещае друго.
    Тя те е разкарала и сега ти остава да се държиш като мъж, а не като пудел. Други отношения освен два секса не сте имали. Тя определено не иска да се държите за ръце докато вървите по улиците на града. Използвала те е, за да му върне за нещо на "бившия си", с когото междувпрочем не са толкова бивши щом се карат, тя се вози в колата му и после след като е разбрал добре какви ги е надробила с теб я е блокирал, което определено не е действие на луд преследвач, а на човек, който се е почувствал предаден. Явно тази е въртяла игри и с двама ви.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Явно наистина ситуацията не е била така, както изглежда. С моята ревност и параноя допринесох да се стигне до тук, че тя да каже край. И тя е виновна, но повече аз.
    Искаш да кажеш, че тя съвсем лееекичко и невинно се е качила в колата на бившия, за да се карат на топло и не е чувала, че й звъниш докато случайно не те е видяла и се е сетила, че трябва в миг да ти пише, за да не вземеш да си обстоятелствата тя да се качи на топло в колата му и той да я вози до тях са нещо повече от съвсем случайни и невинни.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Ако не беше всичко това от моя страна нямаше да се отдръпне, колкото и да твърди, че това не е причината.
    След като твърди, че има друга причина, защо продължаваш да сучеш и въртиш на своето? Не е като да ти е дала избор - сама си е решила, даже ти е казвала и че не сте в никаква връзка.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Ако не беше това причината нямаше от два дни да се държи така всякаш сме непознати. Буквално все едно изгуби интерес към мен изведнъж.
    Пак казвам, не си измисляй други причини. Държи се така, защото нито сте във връзка, нито някога сте били в такава. Ако беше влюбена в теб щеше да мисли непрекъснато как да сте заедно и ако всичко беше само недоразумение щеше да е много по-спокойна в реакцията си, когато ти обяснява какво се е случило. Вместо това нейната реакция каква е? Разкарва те, защото усеща, че след лъжите, които е оплела определено ще си навлече неприятно проблеми, освен ако не те разкара. Почнал си твърде много да си въобразяваш, че сте във връзка, а тя очевидно иска само да се забавлява без някой да изисква от нея да бъде моногамна и да й попада в драми, когато е хваната в крачка (какво сега). Ако тя е такава мастия още в самото начало, представи си по-нататък колко щеше да си патиш.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Писнало ми е винаги, когато почувствам нещо към някое момиче тая скапана параноя и ревност да ми прецакват връзките, затова отворих темата, да чуя мнения и съвети как да се справям с тези неща(макар, че не сте психолози), но не успявам да ги контролирам нещата. Опитвам се, но не се получава, колкото и да искам да го контролирам.
    Ако беше попаднал на читаво момиче нямаше да има трети "във връзката ви" още от самото начало. Ти с колко бивши се видя за двете седмици, в които сте били "във връзка"? Ами тя? Значи определено нещо не е наред и според мен това не е в обстоятелството, че просто държиш на честността.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    А и съветите, които ми дадохте също допринесоха за крайната картинка в съзнанието ми, не че искам да ви обвинявам. Обвинявам единствено себе си. Надявам се след време да прочета тая тема отново и да се уверя, че съм бил топкова заблуден. А не да се уверя в това, че тя е била права и да се обвинявам отново.
    Ако толкова много смяташ, че си бил едва ли не принуден от непознати да направиш огромната грешка да й разкриеш, че държиш на нея и не желаеш тя да те лъже, може да й покажеш темата и да кажеш "Тези са виновни, че те притиснах! Дай ми втори шанс!"

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ….защото ти няма как да ги провериш, но пък може мигновенно да стане лошо, ако посмееш да посочиш с пръст пукнатините в доверието по между ви, за които тя лично е виновна.
    Точно това си говорихме. Че няма как да проверя и да знам, какво се е случило. Винаги съм бил недоверчив и ми е трудно да повярвам, затова и бяха всичките тези въпроси. Казах и, че ако не беше тази ситуация нямаше да се стига до тук. Да ходя аз и да ги виждам лично(тогава излезе от колата и си говорихме там където ги видях.) Не помня споменавал ли съм го.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не, тя просто се измъква от неудобните въпроси, а за нея ти си като пудел, с който е нямала желание да е в истинска връзка от самото начало.....
    И преди ми го е казвала, че не е сигурна дали иска връзка в момента, но имах надежда някаква, че може да се промени това нещо. Особено по начинът по който се държеше преди, сега след като виждам как се държи с мен не виждам никакви надежди.
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Как така тя упорито не ти вдига, но те вижда и сигурно е щяла да залегне, за да се сркие, но е решила, че ще е още по-рисковано, ако я видиш да заляга и ти е писала на момента, за да го изкара, че не се е скрила...
    Първо като и звъннах даваше заето, защото си говореше с някого, вторият път, когато и звъннах тя ми затвори, защото вече се били "карали"/"говорили" и ми е затворила, за да не и задава онзи въпроси за мен. Тъй като е видял, че аз и звъня.
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...за какво ще се кара с бившия си, от когото уж иска да се откъсне завинаги и вместо да го отпрати се е качила в колата му, за да я вози, защото й било студено, въпреки че е имала яке?
    Това и споменах. Че не искала да има нищо общо с него, а му се качва в колата. След което не последва отговор, но не съм и настоявал за такъв. Достатъчно показателно ми беше. И пак казвам, аз отидох там, където бяха отишли те. И като се появих тя излезе от колата и там също проведохме кратък разговор(не че има значение голямо).
    Там където беше закарал беше студено.
    Духало вятър и било по-добре да са били в колата, отколкото на студа. А не, че още при самата среща се е качила, защото и е било студено.
    Точно от тук се стигна до това, че аз съм и слагал ред дали да му се качва в колата или не. Все ми е тая на мен, ако иска да се качва, където иска по принцип. Не съм и забранявал.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Тя те е разкарала и сега ти остава да се държиш като мъж, а не като пудел.
    Съгласен съм, тук от няколко месеца тотално изгубих себе си, че да стигам до такива унизителни ситуации.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Тя определено не иска да се държите за ръце докато вървите по улиците на града.
    Определено да

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Явно тази е въртяла игри и с двама ви.
    Преди аз да и го кажа, тя го изрече. Че аз съм мислил, че тя ни върти и двамата.
    Обясни ми, че не печелела нищо от това и не било така. Ако искала да ни върти и двамата нямало да разберем нито той-нито аз.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Искаш да кажеш, че тя съвсем лееекичко и невинно се е качила в колата на бившия, за да се карат на топло и не е чувала, че й звъниш докато случайно не те е видяла и се е сетила, че трябва в миг да ти пише, за да не вземеш…
    По средата на пътя бил спрял и я чакал да се качи. И понеже да не дойде кола отзад и да не говорят по средата на улицата се качила.(безумно обяснение)
    За звъненето вече го казах. Първо говореше с някого, после ми затвори, защото били заедно и той е видял, че аз и звъня.
    Затворила ми, за да не и задава въпроси за мен.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    След като твърди, че има друга причина, защо продължаваш да сучеш и въртиш на своето?
    Причината не била в тази ситуация главно, а в това, че тя не искала връзка в момента и някой да и слага ред в живота и действията.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Почнал си твърде много да си въобразяваш, че сте във връзка, а тя очевидно иска само да се забавлява без някой да изисква от нея да бъде моногамна и да й попада в драми, когато е хваната в крачка. Ако тя е такава мастия още в самото начало, представи си по-нататък колко щеше да си патиш.
    Точно това бяха нейните думи. Да не си въобразявам, че сме във връзка и да не го приемам толкова навътре.
    Радвам се от една страна, точно заради последното изречение, което написа.
    Защото от сега щом е така, занапред освен по-големи главоболия друго нищо нямаше да излезе.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ….Ти с колко бивши се видя за двете седмици, в които сте били "във връзка"?
    Близо 3 месеца се виждаме. Или поне виждахме.
    Винаги, когато изпитвам някакви чувства се отдавам единствено на този човек, към когото са насочени.
    Никога не съм погледнал друга дори през останалото време и не съм си помислял да се занимавам с други освен с нея.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ако толкова много смяташ, че си бил едва ли не принуден от непознати да направиш огромната грешка да й разкриеш, че държиш на нея и не желаеш тя да те лъже, може да й покажеш темата и да кажеш "Тези са виновни, че те притиснах! Дай ми втори шанс!"
    Не бих си позволил да и показвам темата и да излизам още по-слаб, отколкото съм сега.
    Не обвинявам, че съветите ви са повлияли това да се случи. По-скоро помогнаха да не се впускам още по надълбоко.
    След всички тези филми, които минаха през главата ми, сега приемам ситуацията по спокойно.
    Не се чувствам натоварен още от самото събуждане и не се чувствам през целия ден изнервено, което е голям плюс.
    Да, може би още имам надежда, но не виждам има ли смисъл да продължавам да поддържам някакъв контакт след всичко това.
    Проблемът с параноята и ревността навярно ще си ми останат, но ще се опитвам да ги контролирам в следващата "връзка".

    Опитах се да и се извиня, но ще го напиша след някой друг отвор, че да не става роман.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-12-2019 на 13:02

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  11. #36
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Точно това си говорихме. Че няма как да проверя и да знам, какво се е случило.
    Наистина няма как да знаеш до най-малката подробност какво се случило, но това не е аргумент в нейна полза, а тъкмо обратното.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Винаги съм бил недоверчив и ми е трудно да повярвам, затова и бяха всичките тези въпроси. Казах и, че ако не беше тази ситуация нямаше да се стига до тук. Да ходя аз и да ги виждам лично(тогава излезе от колата и си говорихме там където ги видях.) Не помня споменавал ли съм го.
    Нормално е при такава ситуация да имаш и такива въпроси. Ако тя държеше истински на теб и уважаваше вашите три месеца "заедно", то тя щеше да направи всичко възможно, за да изгледи отношенията ви и да признае контатка ви за връзка, а не просто за контакт. Ти намираш ли за нормално три месеца мъж и жена да илизат, да са имали сексуални отношения (макар и не толкова чести) и на единия от двамата да не му изнася да нарича това връзка? Ами какво е тогава?


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    И преди ми го е казвала, че не е сигурна дали иска връзка в момента, но имах надежда някаква, че може да се промени това нещо. Особено по начинът по който се държеше преди, сега след като виждам как се държи с мен не виждам никакви надежди.
    Държи се така, защото няма сърце. Просто не си го осъзнавал в началото. Бил си влюбен, а тя не. Най-вероятно за нея по-интересни са самите любовни игри, а не самата любов и това да цени човекът, който е до нея. И в крайна сметка добрече се появява и онзи с колата, за да може да изтрезнееш малко.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Първо като и звъннах даваше заето, защото си говореше с някого, вторият път, когато и звъннах тя ми затвори, защото вече се били "карали"/"говорили" и ми е затворила, за да не и задава онзи въпроси за мен. Тъй като е видял, че аз и звъня.
    Да, с някой друг може да си говори като предположим, че е било пред онзи, но точно с теб не. Теб трябва да те скрие. Нищо, че от 3 месеца сте заедно. Пред онзи ти не трябва да се споменаваш. И ако са почнали караница, вероятно е тя да се е състояла след като онзи е видял, че й звъниш. До преди този момент явно са си били много cool, за да се качат и двамата в колата и да се повозят.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Това и споменах. Че не искала да има нищо общо с него, а му се качва в колата. След което не последва отговор, но не съм и настоявал за такъв. Достатъчно показателно ми беше. И пак казвам, аз отидох там, където бяха отишли те. И като се появих тя излезе от колата и там също проведохме кратък разговор(не че има значение голямо).
    Да, показателно е било. Може би е трябвало да ги оставиш и да разпитваш после. Щял си да видиш повече по реакцията й тогава. Дали ще се опита да ти се обяснява и как. А сега тя е в по-удобната ситуация, защото ти излизаш параноик и преследвач. Нищо, че онзи уж е този дето я преследва (поне версията за пред теб).


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Там където беше закарал беше студено.
    Духало вятър и било по-добре да са били в колата, отколкото на студа. А не, че още при самата среща се е качила, защото и е било студено.
    Значи ето тук буквално става ясно колко изсмукано от пръстите е обяснението "беше ми студено", а пък са отишли на още по-студено. Да не говорим, че няма и как да знаеш от къде са се качили. Може и цял ден да са били заедно и да са си "прекарвали добре" докато ти не си звъннал, за да им нарушиш спокойствието.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Точно от тук се стигна до това, че аз съм и слагал ред дали да му се качва в колата или не. Все ми е тая на мен, ако иска да се качва, където иска по принцип. Не съм и забранявал.
    Въпрост е чисто принципен. Ако тя беше лоялен човек, нямаше да се качва в ничия чужда кола.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Съгласен съм, тук от няколко месеца тотално изгубих себе си, че да стигам до такива унизителни ситуации.
    Абсолютно унизително е да се извиняваш как ще се поправиш, на някой, който може и да си те лъже през цялото време, а да не говорим и че не полага никакви усилия да ти докаже противното като най-безочливо ти заявява "Ми ние не сме във връзка и не може да ми налагаш правила. Ще си правя каквото си искам" и те изкарва виновен и едва ли не психопат, че си мислиш тези неща.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Преди аз да и го кажа, тя го изрече. Че аз съм мислил, че тя ни върти и двамата.
    По принцип сама се е изпуснала тук. Да не забравяме, че до този момент ти си смятал, че онзи е някакъв, с когото уж не поддържат отношения и просто си искал да разбереш подробностите, които те вълнуват. Щом тя влиза в защитна позоция за факт, който още не си подхвърлил в разговора, значи е напълно наясно как излежда всичко това от страни. И вместо да се опита да го опровергае, тя напълно те баламосва опитвайки се теб да те изкара виновен, че й държиш сметка. Забележи как го изкарва: не тя се е провинила, а ти, че си луд и й нямаш "елементарно" доверие и задаваш въпроси, на които не й се отговаря.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Обясни ми, че не печелела нищо от това и не било така. Ако искала да ни върти и двамата нямало да разберем нито той-нито аз.
    Индиректно ти го потвърждава именно с това, което прави. Ето, че в крайна сметка ти и до този момент все още се съмняваш дали ви е въртяла и двамата едновременно. Смяташ ли, че би си признала? Колкото и да е долна, сигурно не иска да й се носи лоша слава, особено ако сте в малък град и ти вземеш, че се разприказваш каква мастия е.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    По средата на пътя бил спрял и я чакал да се качи. И понеже да не дойде кола отзад и да не говорят по средата на улицата се качила.(безумно обяснение)
    За звъненето вече го казах. Първо говореше с някого, после ми затвори, защото били заедно и той е видял, че аз и звъня.
    Затворила ми, за да не и задава въпроси за мен.
    Аха, значи ти трябва да бъдеш крит. Нищо, че тя уж не е с него. Тя предпочита той да не знае за теб. И като е видял, че си звъннал е имало така или иначе "Кой е тоя? Дай да го видя! Казвай къв е тоя!..." И следва каквото следва като скандал и се появяваш ти така или иначе. И всичко точно? Просто ей така? Какво ли му е разправяла на озни?


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Причината не била в тази ситуация главно, а в това, че тя не искала връзка в момента и някой да и слага ред в живота и действията.
    Е то така е най-изгодно. "Правим квото правим и после като ми омръзне няма проблеми, защото винаги съм му казвала, че не сме били във връзка".

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Точно това бяха нейните думи. Да не си въобразявам, че сме във връзка и да не го приемам толкова навътре.
    Радвам се от една страна, точно заради последното изречение, което написа.
    Защото от сега щом е така, занапред освен по-големи главоболия друго нищо нямаше да излезе.
    Разбира се, че по-добре по-рано от колкото по-късно. Мастийски изпълнения. Качава се в колата на някакъв си, крие те от него, на теб ти обяснява, че първоначално бил досадник, който се чуди как да разкара, но после пък й било станало студено и затова се качили в колата му, не били заедно и уж от 2 години нямат връзка, но трябва да му се обяснява за теб и да се карат и в същото време хем се карат за теб, хем после вие сте нямали връзка... Според мен това достатъчно красноречиво ти обяснява тя кого е избрала и как те е набутала като "вариант 2" след като нямате връзка въпреки че се е оттървала от онзи "побъркано влюбеният" с обяснението пред него, че има друг (ти). И общо взето с това, че той я е блокирал, тя вместо да се радва, че може да продължи напред с теб, те къса все едно, че да се доказва на онзи, че не иска да е с теб и тъгува по него да й даде още един шанс и да я отблокира...



    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Близо 3 месеца се виждаме. Или поне виждахме.
    Винаги, когато изпитвам някакви чувства се отдавам единствено на този човек, към когото са насочени.
    Никога не съм погледнал друга дори през останалото време и не съм си помислял да се занимавам с други освен с нея.
    Язък, че си толкова точен с боклуците.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Не бих си позволил да и показвам темата и да излизам още по-слаб, отколкото съм сега.
    Не обвинявам, че съветите ви са повлияли това да се случи. По-скоро помогнаха да не се впускам още по надълбоко.
    След всички тези филми, които минаха през главата ми, сега приемам ситуацията по спокойно.
    Не се чувствам натоварен още от самото събуждане и не се чувствам през целия ден изнервено, което е голям плюс.
    Да, може би още имам надежда, но не виждам има ли смисъл да продължавам да поддържам някакъв контакт след всичко това.
    Проблемът с параноята и ревността навярно ще си ми останат, но ще се опитвам да ги контролирам в следващата "връзка".

    Опитах се да и се извиня, но ще го напиша след някой друг отвор, че да не става роман.
    Не мисля, че ще е лошо, ако й покажеш темата след като уж всичко е приключило между вас. Дори ще има доста интересен ефект, ако разбере, че твоите паранои не са само твои, а още много други хора са я разкритикували. Току-виж имаш интересна развръзка за историята си. Така и така си тръгнал да се извиняваш (за което няма да те критикувам, защото никой от не може да спре), поне използвай най-големия си коз докато е още прясно всичко. След седмица-две какво си писал тук няма да има никакво значение за нея така или иначе. Сега раните са все още пресни, а може и при нея съвестта да почука на вратата й след като прочете написаните неща тук.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-12-2019 на 14:35

  12. #37
    Не знам как ще реагира на темата. Особено като прочете на места разни определения за нея, които сте написали. Май няма да е приятно чувство.
    Исках да и се извиня за онзи разговор затова реших да не е просто ей така.
    Затова отидох и взех един букет цветя, премених се с риза, защото знам, че харесва ризи.(Не, че по принцип не нося, но за ситуацията очаквах да я изненада).
    Запалих колата и отидох пред тях.
    Пиша и да излезе, защото съм долу и я чакам(в дъжда с букет в ръка).
    Не могла да излезе точно в този момент, защото се лакирала.
    За две минути и казах, че нищо няма да и стане, но в крайна сметка не излезе.
    Както и да е това, знам как стоят нещата с лаковете от женската част в семейството. И все пак не мога да приема, че един лак е по важен от това, че някой те чака долу в дъжда да ти подари едно цвете.
    На другия ден реших втори опит.
    Отивам пред тях и звъня да излезе, но пак не могла.
    Какво съм правил там, майка и, ако види, че съм там щяла да и задава въпроси.
    Втори път букета не мислех да го връщам с мен, затова и го оставих на колата.
    Започна да ми се ядосва чак, щяла да ми се разсърди, ако не съм и бил казал какво съм и оставил на колата.
    Казах и да излезе да се увери сама, но в крайна сметка не го е направила.
    Понеже съседите и бяха отвън, една от съседките и го е занесла.
    Бил съм правил циркове, щяло съседите да я говорят, майка и да и задава въпроси и прочие.
    Ако съм искал да и правя изненади да съм и ги подарявал лично и не пред тях.
    Пак до криенето опираме.
    Между другото бившият и знаеше че излизаме с нея. В началото едва ли не ме криеше да не ни види заедно, защото после щял да и задава въпроси. После уж не ме криеше.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-12-2019 на 16:06

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  13. #38
    Ти не си мнителен и параноичен, ти си наивен а тя те върти.
    Историята с бившия няма никаква логика, чакал я бил някъде за да се карат, пък било студено… Моя бивш ако ме пресрещне някъде да се разправя с мен, ще го игнорирам и ще си продължа по пътя, няма да се качвам в колата на топло или студено или там каквото е. Вместо да го блокира от всякъде, тя му се обяснява и ходи да се срещат, че и ти затваря заради него даже, за да не се налагало да му разказа за теб, много удобно.
    А това с лака, ти сериозно ли обясняваш за жените и лака, ако я интересуваше че си там, щеше да излезе. И не си търси виновни тук, никой няма за цел да ти провали връзката или каквото там сте имали
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...Моя бивш ако ме пресрещне някъде да се разправя с мен, ще го игнорирам и ще си продължа по пътя, няма да се качвам в колата на топло или студено или там каквото е. Вместо да го блокира от всякъде, тя му се обяснява и ходи да се срещат, че и ти затваря заради него даже, за да не се налагало да му разказа за теб, много удобно....
    Ами и аз така разсъждавам и съм и го казал.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    А това с лака, ти сериозно ли обясняваш за жените и лака, ако я интересуваше че си там, щеше да излезе.
    Дори и гел лак на краката да си прави пак не я оправдава. Ако искаше щеше да излезе. Лакът се поправя за разлика от другото.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И не си търси виновни тук, никой няма за цел да ти провали връзката или каквото там сте имали
    Не търся виновни, ако мислех, че ще ми развалите “връзката” нямаше да пиша тук изобщо. Исках да чуя как стоят нещата от хора, които не ни познават и да видя гледната точка отстрани.
    И явно вашата гледна точка съвпада с моята за разлика от нейната.
    А това с букета...за пръв път реших да направя подобно нещо, защото за друга не съм го почувствал, че трябва да го направя...и не се получи. Но честно казано не ми стана и толкова гадно, за което се учудвам.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-13-2019 на 10:38

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  15. #40
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "Запалих колата и отидох пред тях.
    Пиша и да излезе, защото съм долу и я чакам(в дъжда с букет в ръка).
    Не могла да излезе точно в този момент, защото се лакирала.
    За две минути и казах, че нищо няма да и стане, но в крайна сметка не излезе.
    Както и да е това, знам как стоят нещата с лаковете от женската част в семейството. И все пак не мога да приема, че един лак е по важен от това, че някой те чака долу в дъжда да ти подари едно цвете.
    На другия ден реших втори опит.
    Отивам пред тях и звъня да излезе, но пак не могла.
    "

    Братле, ти луд ли си? Ако някоя се държи така повече няма да й проговоря, камо ли втори опит.

  16. #41
    Не мисля да правя каквото и да било вече.
    Нито мисля да я търся, нито теми да и показвам, нито да си говорим за нещата отново(явно ще си останат неизговорени някои неща).
    Не виждам смисъл да вкарвам усилия за човек, който не му пука грам, който дори не се сеща да те потърси.
    Каквото било-било. Хубава тема беше, добри съвети получих и ще запомня някои неща за в бъдеще. Благодаря на всички за което.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си