.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    За доверитео и въображението

    Здравейте!
    Реших да напиша няколко реда, тъй като искам да чуя мнение от хора, които не ме познават и да преосмисля другата страна на нещата. Ще се радвам да чуя мнения и от женската част също и дали изпадат в такива "състояни".
    От доста време насам не съм имал сблъсък с тези неща и мислех, че съм ги преживял, но ето, че се появи "тя" и ми доказа точно обратното - все същият съм си.
    Проблем 1:
    Работата е там, че съм трудно доверчив(може би от предишни връзки, може би не).
    Почти всичко поставям под въпрос, макар че се старая да не го правя, тъй като освен да вреди в една връзка друго не се случва. Някак си успявам да се сдържам за някои неща и да си остават в главата ми, но в повечето случаи не успявам.
    Макар, че и самата връзка е още в началото и още никой не е изградил доверието в другия.
    Постоянно си повтарям и се самоубеждавам, че е така както ми е казано и да не си въобразявам, но понякога не действа.
    Проблем 2:
    В повечето случаи сам си въобразявам и си вменявам някакви истории, което ме съсипва. Опитвам се да не мисля и да не оцветявам нещата така, както НЕ искам да ги виждам, но скапаното ми въображение ми прецаква ума.
    Постоянно си мисля, че ще ме излъже и ще ми изневери.(особено второто)
    Имал съм случаи, в които съм хващал бивши с разни (вкъщи, навън, в коли и тнт.) и като си помисля, че мога да Я видя по същия начин някъде и превъртам играта.
    Опитвам се да не мисля за това, но не успявам. То, ако мисля как ще падна от мотора, нямаше да го карам, но там пък е друг случай(както и да е).
    Понякога прибързвам с някои действия понеже нещата в моята глава изглеждат по моя си начин, а не както е в действителност(много съм зле честно). Но човекът отсреща като нищо не прави по въпроса да успокои тези страсти, как да действам другояче?
    Проблем 3:
    Не е точно проблем, тъй като знам как да го разреша, но нека го кажа.
    Дразни ме миналото на отсрещния човек. Става въпрос за миналото с предишни връзки на дадения човек.
    Особено пък, ако започнат да ми изреждат десетки бройки и приключенията с тях.
    Никога не съм питал и не ме е интересувало за предишните им връзки, защото знам, че се изнервям после(особено пък, ако имат много бройки, край..).
    Миналото си е минало и каквото са правили по-добре да не го знам, защото само и това ми липсва да го мисля.
    Макар, че и аз не съм цвете за мирисане и съм навярно толкова "чист" колкото и човекът срещу мен.
    **************
    Общо взето като изпадна в някаква такава ситуация гледам да се занимавам с нещо друго - спорт,шофиране или каквото и да е, само и само да ме разсейва и да не си въобразявам и да мисля постоянно за това.
    В повечето ситуации се опитвам да се сдържам и да пазя самообладание, но то си ми идва отвътре, колкото и да се опитвам да го подтискам.
    Липса на самоуверност, самочувствие, може би и това, че не съм имал дълга връзка може би е причината.( Вие ще кажете според вас).
    Не ме разбирайте погрешно и аз не искам да е така, защото ме натоварва психически и защото знам какво е отстрани погледнато, но не успявам да се справям с тези неща.
    Ако постоянно мисля как някой ще ме излъже и ще ми изневери, то по-добре да не се захващам с никакви връзки. Може би не съм срещнал правилният човек, но губя надежда, че ще срещна такъв, който да ми е верен особено като гледам какво се случва около мен. Но то това е друга тема.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-03-2019 на 20:34

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Може ли така, малко по-накратко, сбито и по същество?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Може ли така, малко по-накратко, сбито и по същество?
    Нямам доверие в другия човек и си въобразявам, че ме лъже и спи с някого, когато не е край мен. Дори и да не е така в действителност, в съзнанието ми се илюстрира как спи с някого-някъде. Както и всичко, което ми казват го поставям под въпрос дали е истина.
    Общо взето май така излиза сбито и кратко.
    Както и фактът, че ме дразнят предишните им връзки и не искам да знам за тях.
    Не е тайна, че съм ревнив и мислех, че съм се излекувал от тая болест, но..
    Замислих се над един коментар, който прочетох преди малко в една тема дали не приемам човека, като "мой" и от там тръгва ревността и всички тези мисли и прочие. Тъй като съм моногамен и държа на моето, както и очаквам отсреща същото, но не винаги е така в живота.
    Но все пак очаквам да прочетете и дългия вариант да чуя какво мислите за моята объркана личност.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-03-2019 на 21:10

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Не е точно проблем, тъй като знам как да го разреша, но нека го кажа.
    Дразни ме миналото на отсрещния човек. Става въпрос за миналото с предишни връзки на дадения човек.
    Особено пък, ако започнат да ми изреждат десетки бройки и приключенията с тях.
    Как да не е проблем? Проблем е именно да слушаш за миналото! Никой не очаква другият да бъде девствен, но не очаква и да слуша колко забавно му е било с някой друг, с когото са обменяли телесни течности и мачкали чаршафите. От къде на къде тая ще ти разправя каква сексуална палавница е била и как с еди кой си й е било ебати кефа и какви невероятни приключения е имала и ти ще си стоиш равнодушен? Ти да не би да си й просто приятелче слушател, който трябва да се радва на бившите й връзки и да слуша в захлас докато тя му обяснява, че има много хляб да изяде докато стане достатъчно забавен колкото са били и другите преди него? Определено не си попаднал на момиче, което иска да се установи и да бъде само с теб. Попаднал си на малка лигла (или поне на мислене), за която връзките са все още единствено за приятелски секс и "приключения с момченца". Мисленето й е леко, детинско и дразнещо. И ако ти не си мъж, за да поставиш условията си току-виж някой ден си я заварил с някой бивш и тя ти обяснява "Това е Жорж, много е забавен, с него се познаваме от еди кога си..." и понеже се държиш като путка да ти се нацупи, че не си реагирал като пич и не си черпил Жорж с бира, когато си го видял и си се държал дръпнато. Все пак няма нищо нередно, нали сте били на едно и също място. Трябва и приятели да си станете. Пък току-виж и за разнообразие опитате нещо "по-така" или поне тя да има шансове да реализира такива фантазии... В такива ситуации ли искаш да изпадаш? Имаш всички основания да бъдеш мъж и да й заявиш "Не искам повече да ти слушам нито за бившите, нито да им пишеш, нито да са ти във фейсбук..."

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Но човекът отсреща като нищо не прави по въпроса да успокои тези страсти, как да действам другояче?
    Просто "човекът" отсреща ти доказва какъв е. Една малка сексуална палавница, която явно си мисли, че си ендна от нейните "мъжки играчки" и заради това не те уважава и не е оставила бившите си приятелчета. Щом ти говори толкова свободно за тях, това не се връзвай, когато ти го извърти, че едва ли не е, защото ти има пълно доверие, за да ти ги споделя тези глупости, а защото просто не те взима на сериозно. Повечето жени не са толкова дълбокомислени същества, че да се съобразяват с такива неща. Плещят си много глупости и когато те вземат просто за приятелче слушател, дори и да правите секс, ти неусетно си поставен в категорията безгласни мухльовци, които са навити да им ходят по гъза за единия секс. Те това го усещат и обикновено скоро го превърщат в игра, в която губещият и плачещ накрая е мухльото, който си е мислил, че е модерно гадже със съвеременни разбирания за права и свободи на жените. Жената трябва да се поставя на мястото й. И не го казвам в смисъла на това, че трябва да си стои само вкъщи, където да готви, чисти, ражда и гледа челяд, а просто да не правиш грешката да й даваш една криворазбрана тотална свобода да си прави каквото си иска и после да се чудиш от къде ти е дошло да я завариш с някой друг и да ти обяснява нелепи неща.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Никога не съм питал и не ме е интересувало за предишните им връзки, защото знам, че се изнервям после(особено пък, ако имат много бройки, край..).
    Миналото си е минало и каквото са правили по-добре да не го знам, защото само и това ми липсва да го мисля.
    Да, има неща, които е по-добре да не ги знаеш, но явно тази сексуална палавница държи да го знаеш, защото нейния начин на игра е такъв. Мисли си, че си за сексуално забавление и не мъж, а приятелче слушателче.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Може би не съм срещнал правилният човек, но губя надежда, че ще срещна такъв, който да ми е верен особено като гледам какво се случва около мен. Но то това е друга тема.
    Напротив, същата тема е. Ако тази имаше толкова силни чувства към теб, нямаше така лесно да ти споделя за всичките й сексуални приключения, връзки, "приятелства" и прочее. Щеше да те държи на дистанция от миналото си, защото щеше да си дава сметка, че си човек, когото тя не иска да рискува да загуби и щеше да уважава много повече твоето мнение, че тези неща (изобщо миналото) не бива да се натрапва на другия с факти колко хубаво е било, какви невероятни и незабравими приключения е имала тя с други хора. Просто не е за теб тая. Ако е, тогава нека започне да го доказва: Старите връзки в коша! И без изключения! Ако не го прави, значи не е достатъчно сериозен материал за зрялата връзка, която търсиш. Как ти можеш да уважаваш принципа да не натрапваш миналото си, а тя не? Значи нещо на дълбоко действително не е в ред... Не изчаквай да стане късно!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Can relate донякъде. В началото се побърквах от мисълта за бившите на приятелят ми, но никога не ми е давал повод за това. С времето изградих доверие към него и последното нещо на света, за което бих се съмнявала е неговата лоялност. Вярвам му сляпо, безрезервно, повече от себе си. Вероятно е до правилният човек I guess.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  6. #6
    До TrollFactory
    Съгласен съм с всичко написано.
    Човекът до мен в случая не ми изброява приключенията с другите, но ми стига да ми спомене за няколко бройки. И то не знам как се е стигало до такива разговори, тъй като, както казах: никога не ме е интересувало миналото с бившите им.
    Но, ако започне да ми казва и всяко едно изживяване със сигурност ще и е и последният разговор с мен.

    Усещам, че се раздавам за човек, който в началото си мислех, че знае какво иска, но в действителност не знае. Постоянно си сменя мнението и настроението. Един ден изглежда, че иска да е с теб, на другия все едно сте непознати. Опитвам се да търпя, да проявявам разбиране, но вече ми идва в повече всичко това и накрая ще сложа края, колкото и да не ми се иска.

    Самият аз съм бил в такава ситуация, в която моето мнение и настроение се е сменяло постоянно и един ден давам надежда на човекът срещу мен, че всичко е супер, а на другия ден тотален обрат. Имам чувството, че това ми се връща, но поне разбирам какво е. И сложих края тогава аз, защото не исках да давам празни надежди.
    Но тази игра, която играят с мен в момента е на последното и ниво.

    Като изключим въпросното момиче, като цяло във всички връзки проблемът ми е свързан с параноята.
    Особено, когато човекът е далече от теб и не знаеш какво прави и какво се случва с него.
    Това предполагам е проблем с доверието, макар че дори и да имам доверие в някого пак бих изпаднал в състояние на параноя, когато е някъде и ме държи в неяснота.
    Това искам да разбера как успявате да го подтиснете, тъй като параноясвам и си илюстрирам неща в съзнанието, както казах изневери и тнт. Буквално илюстрирам и виждам как спи с някого и това ме побърква.

    Ivaaaaa
    Навярно всичко опира до правилния човек.
    Аз досега такъв не съм срещнал навярно.
    Как едно момиче до мен не застана да каже "няма за какво да се притесняваш" ами почват: "ако искам да го направя, няма да разбереш", "ако искам да направя това, не можеш да ме спреш". (Че то това ми е ясно.)
    Как една от тях, когато говорим за изневери не каза, че си държи на връзката ами след време и бил омръзвал човекът до нея и как могло да се случи да залитне от пътя понеже нали разнообразие разбираш ли..
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-04-2019 на 11:00

  7. #7
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    До TrollFactory
    Съгласен съм с всичко написано.
    Човекът до мен в случая не ми изброява приключенията с другите, но ми стига да ми спомене за няколко бройки. И то не знам как се е стигало до такива разговори, тъй като, както казах: никога не ме е интересувало миналото с бившите им.
    Е как се е стигало? Жените са си такива същества, че решават да те наранят нападайки те от засада, защото са слаби и не могат да нападат директно. И така сякаш от нищото, най-неочаквано го правят просто, защото искат да го направят като част от някакви тъпи женски игрички, които, в мозъците им се струват като гениални методи за печелене на някаква преднина пред теб. И тази си мисли точно, че връзката ви е някаква игричка. Как пък ти се стараеш да избягваш детайли и уж сте се разбрали по този въпрос, а тя така заобикаля правилата? От малоумност ли е това при нея или от някакви тъпи момичешки игричи, с които те тества колко си опитомен?

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Но, ако започне да ми казва и всяко едно изживяване със сигурност ще и е и последният разговор с мен.
    Няма значение, че не навлиза в подробности. Пак си прави пишки с теб. Ти трябва да й заявиш, че не ти се слушат ни най-малките подробности за някакви нейни бивши тъпкачи. Днес ще разбереш малко, а утре малко повече и накрая ще разбираш всичко.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Усещам, че се раздавам за човек, който в началото си мислех, че знае какво иска, но в действителност не знае. Постоянно си сменя мнението и настроението. Един ден изглежда, че иска да е с теб, на другия все едно сте непознати. Опитвам се да търпя, да проявявам разбиране, но вече ми идва в повече всичко това и накрая ще сложа края, колкото и да не ми се иска.
    Само ти си мислиш, че това е "разбиране". Напротив, проявяваш тъкмо неразбиране към тъпите й мастийски игрички с теб. Както казах, ако няма вариант да е слабоумна, то определено си играе с теб и ти по никакъв начин не й показваш, че се усещаш и тя ще продължи да те играе докато изневиделица един ден не те удари с някакво тъпирска новина, че смята, че вече не сте един за друг, но не заради несходство в характерите или защото си се издънил, въпреки, че тя така ще се опита да го изкара, а защото вече ще си има друг.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Самият аз съм бил в такава ситуация, в която моето мнение и настроение се е сменяло постоянно и един ден давам надежда на човекът срещу мен, че всичко е супер, а на другия ден тотален обрат. Имам чувството, че това ми се връща, но поне разбирам какво е. И сложих края тогава аз, защото не исках да давам празни надежди.
    Опитваш се да търсиш някакви оправдания на сегашната ситуация с някакви несъществуващи в действие тук кармични закони тип "всичко се връща". Ситуацията с тази пикла е съвсем разлина и се отнася както за контретното време, в което се развива действието, така и за хората, които сте сега, а не за тези, които сте били преди 5 или 10 години или в минал живот.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Но тази игра, която играят с мен в момента е на последното и ниво.
    Мен, ако питаш е трябвало да приключи още преди да пишеш теми тук.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Като изключим въпросното момиче, като цяло във всички връзки проблемът ми е свързан с параноята.
    Особено, когато човекът е далече от теб и не знаеш какво прави и какво се случва с него.
    Това предполагам е проблем с доверието, макар че дори и да имам доверие в някого пак бих изпаднал в състояние на параноя, когато е някъде и ме държи в неяснота.
    Пак казвам, тогава си е било за тогава. Сега си различен и ситуацията е разлина както и момичето. След като на въпросната не можеш да й имаш никакво доверие, не виждам защо трябва да продължаваш да се мъчиш. Явно има по-голяма вероятност за хепи енд с друга от колкото да се мъчиш да продължиш и да боксуваш с тази още няколко месеца, години и да си преебеш младостта в драми, които задоволяват женското и желание за драма преди тя да узрее и улегне поне колкото теб. А до тогава не се знае дали изобщо ще иска да е с теб, а ти ще си несигурен с колко точно и колко пъти тя ти е била невярна и те е лъгала по долен начин.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-04-2019 на 11:25

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Нямам доверие в другия човек и си въобразявам, че ме лъже и спи с някого, когато не е край мен. Дори и да не е така в действителност, в съзнанието ми се илюстрира как спи с някого-някъде. Както и всичко, което ми казват го поставям под въпрос дали е истина.
    Общо взето май така излиза сбито и кратко.
    Както и фактът, че ме дразнят предишните им връзки и не искам да знам за тях.
    Не е тайна, че съм ревнив и мислех, че съм се излекувал от тая болест, но..
    Замислих се над един коментар, който прочетох преди малко в една тема дали не приемам човека, като "мой" и от там тръгва ревността и всички тези мисли и прочие. Тъй като съм моногамен и държа на моето, както и очаквам отсреща същото, но не винаги е така в живота.
    Но все пак очаквам да прочетете и дългия вариант да чуя какво мислите за моята объркана личност.
    Спиш ли с въпросната или само се надяваш това да стане, някъде в бъдещето?

    Ако не правите секс, а тя ти разказва за бившите си връзки, то тя те използва за слушател и да си помпа самочувствието, припомняйки си миналото и хвалейки се на някой друг (в случая теб) !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ти да не би да си й просто приятелче слушател, който трябва да се радва на бившите й връзки и да слуша в захлас докато тя му обяснява, че има много хляб да изяде докато стане достатъчно забавен колкото са били и другите преди него?

    ...когато те вземат просто за приятелче слушател, дори и да правите секс, ти неусетно си поставен в категорията безгласни мухльовци, които са навити да им ходят по гъза за единия секс. Те това го усещат и обикновено скоро го превърщат в игра, в която губещият и плачещ накрая е мухльото, който си е мислил, че е модерно гадже със съвеременни разбирания за права и свободи на жените.
    Отново поздравления за TrollFactory - казал го е много точно!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Мисли си, че си за сексуално забавление и не мъж, а приятелче слушателче.
    Готов съм да се обзаложа, че авторът не прави секс с въпросната !
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    В началото се побърквах от мисълта за бившите на приятелят ми, но никога не ми е давал повод за това.
    Вероятно когато приятелят ти е бил с други жени, ти още не си била родена !
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Опитвам се да търпя, да проявявам разбиране, но вече ми идва в повече всичко това и накрая ще сложа края, колкото и да не ми се иска.
    Недей да търпиш!
    Сложѝ край!
    Всичко това е губене на време и късане на нерви... за теб! Колкото по-рано го прекратиш, толкова по-добре!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Спиш ли с въпросната или само се надяваш това да стане, някъде в бъдещето?
    Спали сме един, два пъти и това беше общо взето. Уж добре си е изкарала тогава, но от тогава не сме правили.
    Работата е там, че аз знам какво искам за разлика от нея. И аз трябва да чакам евентуално някога тя да реши дали ще сме заедно или не. Опитах да забързам нещата, но излязох виновен, че я пришпорвам.
    Никога не съм се оставял да ме мачкат, но сега съм се оставил направо..може би защото скоро не съм имал връзка и си мисля, че съм намерил човекът до себе си.
    Но в крайна сметка ме натоварва неизвестността и чакането и това, че един ден евентуално може да стане, може и да не стане нищо.
    Не искам да приключвам нещата, защото се чувствам добре с нея, но се натоварвам с мисълта какво ще се случи за напред.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-04-2019 на 18:08

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    според мен сам си правиш лошо, като си набиваш такива филми
    предполагам, че в миналото ти се е случвало да ти кръшкат и това те е травмирало и те е докарало до този начин на мислене, който граничи с параноята.
    несигурен си, а това отблъсква хората. помисли си за момент какво толкова ще стане, ако разбереш, че ти кръшка? всичко ще приключи и ще си намериш друга.
    трудно е да се доверяваш на хората след като те прецакат и реакцията ти е разбираема, но този начин на мислене ти пречи да се наслаждаваш на момента. истината е, че най-вероятно тя не е твоя, нито ти си неин - просто сега ви е моментът да сте заедно. изживей го, пък може и да продължи по-дълго, кой знае.
    в общи линии мисля, че трябва да го даваш малко по-лежено, да не се напрягаш и да не даваш зор на себе си и на нея, нито пък да ѝ четеш личните съобщения, както някой преди мен предложи. трябва да ти доставя удоволствие да прекараш време с нея. в момента, в който започнеш да се напрягаш и да не ти е приятно, значи нещо някъде куца и трябва да взимаш мерки - в случая мисля, че проблемът е в главата ти.

    тролфабриката отгоре е задълбал здраво в някаква посока и е стигнал до пълната крайност, както обикновено, но има някои попадения (като никога)

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    според мен сам си правиш лошо, като си набиваш такива филми
    предполагам, че в миналото ти се е случвало да ти кръшкат и това те е травмирало и те е докарало до този начин на мислене, който граничи с параноята.
    несигурен си, а това отблъсква хората. помисли си за момент какво толкова ще стане, ако разбереш, че ти кръшка? всичко ще приключи и ще си намериш друга.
    трудно е да се доверяваш на хората след като те прецакат и реакцията ти е разбираема, но този начин на мислене ти пречи да се наслаждаваш на момента. истината е, че най-вероятно тя не е твоя, нито ти си неин - просто сега ви е моментът да сте заедно. изживей го, пък може и да продължи по-дълго, кой знае.
    в общи линии мисля, че трябва да го даваш малко по-лежено, да не се напрягаш и да не даваш зор на себе си и на нея, нито пък да ѝ четеш личните съобщения, както някой преди мен предложи. трябва да ти доставя удоволствие да прекараш време с нея. в момента, в който започнеш да се напрягаш и да не ти е приятно, значи нещо някъде куца и трябва да взимаш мерки - в случая мисля, че проблемът е в главата ти.

    тролфабриката отгоре е задълбал здраво в някаква посока и е стигнал до пълната крайност, както обикновено, но има някои попадения (като никога)
    Прав си.
    Знам, че си правя лошо с набиването на такива филми и се опитвам да се справям. Затова и пуснах темата, за да чуя съвет или нещо такова, как да се справям с тези мисли. Като цяло във всички връзки.
    Тези травми от миналото все едно се отключиха преди няколко дни и от тогава е все така, а до преди това не си помислях за такива неща дори и се наслаждавах на всеки един момент с нея.
    Отключиха се при една определена ситуация на която станах пряк свидетел, но няма да я коментирам, че не се знае да не е потребител тук.
    Не ме разбирайте погрешно, не е кръшкала или ме е лъгала, нищо не се е случило.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Спали сме един, два пъти и това беше общо взето. Уж добре си е изкарала тогава, но от тогава не сме правили.
    Поне се радвай, че си ѝ вкарал гол !
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Не искам да приключвам нещата, защото се чувствам добре с нея, но се натоварвам с мисълта какво ще се случи за напред.
    Не искаш да приключваш нещата, защото те е страх да останеш сам и си се хванал за тая като удавник за сламка! Не ти е добре с нея, а само ти се иска да е така! Ако ти беше добре с нея, нямаше да пишеш тук !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Спали сме един, два пъти и това беше общо взето. Уж добре си е изкарала тогава, но от тогава не сме правили.
    Значи това не е никаква връзка или поне не все още. Но по всичко de facto от това, което си споделил тук до момента, по нищо не личи да сте във връзка особено след като казваш и следното:

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Работата е там, че аз знам какво искам за разлика от нея. И аз трябва да чакам евентуално някога тя да реши дали ще сме заедно или не. Опитах да забързам нещата, но излязох виновен, че я пришпорвам.
    Момиче, което се чувства във връзка няма да ти излиза с тези номера, че се чувства пришпорвана. Така индиректно ти заявява "Засега още не сме във връзка и само аз ще определя дали сме или не сме в такава!"

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Никога не съм се оставял да ме мачкат, но сега съм се оставил направо..може би защото скоро не съм имал връзка и си мисля, че съм намерил човекът до себе си.
    Точно така, не си бил скоро във връзка и си се подвел, че с два секса вече си във връзка. Явно тази, с която си се захванал изобщо няма никакви такива намерения и ти ще си страдаш. Не се престаравай за нещо нещо, което дори не знаеш какво е още. Ако сте правили секс поне над 10 пъти и сте излизали поне 20 пъти само двамата за последните 2 месеца заедно, то може би може да говориш за някакъв начален етап на връзка, но да ти обяснява тя как си я пришпорвал и сте се плескали само 2 пъти, значи тя или няма сериозни намерения да продължи, или иска да те държи омотан на каишка забавлявайки се с твоята наивност и мъчението, което си причиняваш само, за да й ходиш по гъза. На нея това може да й харесва, но какво удоволствие ти доставя на теб, освен ако не си мазохист в случай, че както каза няма и два пъти секс и вече се чувстваш така сякаш те мачкат. Първо, връзките не са, за да се чувстваш така сякаш си подтиснат и те мъчи нещо, а за удоволствие. И второ, тя те прави на будала, върти ти номера и дори не е дефинирала, че сте във "връзка" и по всичко личи, че ви вижда най-много в "отворена връзка". Току-виж се и шляка с още някой друг. Ти колко пъти я виждаш в седмицата?


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Но в крайна сметка ме натоварва неизвестността и чакането и това, че един ден евентуално може да стане, може и да не стане нищо.
    Не искам да приключвам нещата, защото се чувствам добре с нея, но се натоварвам с мисълта какво ще се случи за напред.
    Никой не те кара насила да приключваш нещата, просто се чувствай предупреден. Ние няма за какво да те лъжем. По всичко си личи, че тази е мастия, а ти хлътнал до уши, защото сте правили 2 пъти секс и си се объркал, че това ще е жената на живота ти...

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Прав си.
    Не, не е. Само те успокоява, защото е жена и измисля някакво алиби на актрисата от твоята история от някаква криворазбрана женска солидарност.


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Знам, че си правя лошо с набиването на такива филми и се опитвам да се справям. Затова и пуснах темата, за да чуя съвет или нещо такова, как да се справям с тези мисли. Като цяло във всички връзки.
    Тези мисли са си съвсем нормални и са ти необходими точно, за да се предпазваш. Така както си мислиш, че огънят е горещ и не пипаш в него, по аналогичен начин тези ти мисли те пазят да не се опариш от тази мастия. И явно не са достатъчно подкрепени все още с повече от съмнения, но и това ще се случи. Инстинктите ти като това да се съмняваш те съпровождат през целия ти живот доста често помагат. Не си малък и би трябвало да са до някаква степен развити. Смяташ ли, че трябва да ги пренебрегнеш с лека ръка и да се довериш повече на една мастия, с която си правил само два секса?



    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Тези травми от миналото все едно се отключиха преди няколко дни и от тогава е все така, а до преди това не си помислях за такива неща дори и се наслаждавах на всеки един момент с нея.
    Ами тогава следва да си зададеш въпроса дали си си научил урока или не. Защо сега ще си затваряш очите.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Отключиха се при една определена ситуация на която станах пряк свидетел, но няма да я коментирам, че не се знае да не е потребител тук.
    Не ме разбирайте погрешно, не е кръшкала или ме е лъгала, нищо не се е случило.
    Ами явно все пак е имало така "определена ситуация", въпреки че не искаш да я коментираш и смегчаваш тежстта на обстоятелствата само и само, за да поддържаш илюзията си, че си във връзка, а реално не си. Но, за да няма тавтология няма да се повтарям от това, което вече ти казах по-горе. И все пак, сподели тази ситуация, за да ти дадем още по-адекватен съвет. Силно се съмнявам някой от 5-мата посетители дневно на този форум да е някой свързан с историята ти, а и каква е възможността изобщо да се припознае? Може би по-малка от 0,01%. Просто сподели!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не искаш да приключваш нещата, защото те е страх да останеш сам...
    Като се замисля може и така да е.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Значи това не е никаква връзка или поне не все още. Но по всичко de facto от това, което си споделил тук до момента, по нищо не личи да сте във връзка….
    Да, нямаме все още никаква връзка. Не сме заедно с нея.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ти колко пъти я виждаш в седмицата?
    Ако не изскочи нещо при някого, почти всеки ден сме заедно. През останалото време си пишем,говорим и така.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Никой не те кара насила да приключваш нещата, просто се чувствай предупреден.
    По принцип винаги имам едно наум, че нещата може да се провалят. Засега го карам така да видим какво ще стане.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Тези мисли са си съвсем нормални и са ти необходими точно, за да се предпазваш....Инстинктите ти като това да се съмняваш те съпровождат през целия ти живот доста често помагат. Не си малък и би трябвало да са до някаква степен развити. Смяташ ли, че трябва да ги пренебрегнеш с лека ръка и да се довериш повече на една мастия, с която си правил само два секса?
    Честно казано трудно се доверявам и винаги ще имам съмнения за някои неща.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-05-2019 на 14:48

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  15. #15
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Ситуацията е следната. Бяхме се разбрали с един приятел да се видим и бяхме навън. Понеже с нея всеки ден се виждаме и скоро не се бяхме виждали с моя приятел и така.
    Разбрах се с нея да се видим по-късно вечерта. Писа ми, че ще излиза да се разходи някъде сама. В действителност си беше сама.
    Дойде време почти да се прибираме с тоя моя авер и през това време и пиша да видя къде е.
    Не ми отговори. Звъня и, но говореше с някой. (През това време минава един от бившите и с колата покрай нас).
    И след малко ми пише, че тя е била. Макар, че знае, че сме там ние.
    Отивам аз след малко натам където тръгнаха и им видях колата. Минавам покрай тях и гледам отпред няма никой, слизам от колата и се приближавам към тяхната и тя излиза отзад.
    Реагирах както всеки би реагирал може би, питам я какво става. Каза, че са си говорили отзад, щото вратата е счупена и не може да седне тя отпред.
    Случайно е видял и е искал да си поговорят и като се е качила той я е закарал там без да я пита.
    Имали са нещо общо преди години с него и от тогава той не я оставя на мира и постоянно и пише и я занимава, че искали да си поговорят и такива неща. Дори и да е обвързана тоя тормоз продължава върху нея и тя не знае как да го разреши. Натоварва е и се опитва да го разкара един път завинаги, но не и се получава.
    След техния разговор се видяхме и ме чакаше с него, в действителност слезе от задната страна на колата, явно наистина е била счупена вратата(едва ли имат акъл да ме баламосат чак толкова, ама знае ли се). Ако е имало нещо щях да ги хвана при приближаването ми до колата, едва ли за 10 секунди да се оправят.
    Човек, жените са хитри! Баламосват те естествено! Единствената причина да се качи на задната седалка е, защото не е искала някой да я види, че стои до някой мъж понеже е имало шанс да я видят и това фактически е и станало след като ти случайно си се появил. Ако тя нямаше от какво да се страхува, щеше да е на предната седалка и да не ползва тъпото женско алиби в случай на провал на тази схема "вратата беше развалена"! Чувал съм го от момиче това със сядането на задната седалка, за да не я видят случайно седнала до друг мъж. Това е индикация, че те скрият! Особено след като не ти е писала и не ти е вдигала. Бог знае какво правят друго зад гърба ти. Звучи нелепо тя да не може да се отърве от него с години, да твърди, че я тормози и да му се качва в колата вместо да си извади ограничителна заповед!

    Стягай се и осъзнай следното, което вече написа:

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Да, нямаме все още никаква връзка. Не сме заедно с нея.
    По-добре така! Тази ти върти някакви номера. В противен случай нямаше да е цялата тази параноя. Ако искаш да те правят на малоумник прав ти път да се занимаваш с нея, но това изобщо няма да завърши добре. Не и докато има някой си там, който да я вози насам натам и ти да разбираш случайно. Ако не се беше появил от нищото тя нямаше и да ти го каже. Най-малкото вече знаеш, че сте двама. Това за един разумен и знаещ цената си човек е единствено индикация, че трябва да се отдръпне, а не да става на маймуна. Ако смяташ, че трябва да се биеш за тази и да й вдигаш самочувствието, че едва ли не е толкова уникална, че мъжете се бият за нея, окей - ставай част от цирка. Но, ако имаш акъл в главата няма да се занимаваш повече с нея и ще ти е много по-спокойно. Все ще си намериш някоя друга, с която такива проблеми няма да имаш... А много скоро ще си навлечеш нещо неприятно с тази. Много скоро... Помисли добре. Така и така питаш и търсиш съвет. Защо ти е да си губиш времето? До някакво решение трябва да стигнеш все пак. И то е или, или. Не и двете. Няма как да си с нея и да не се случи нещо неприятно. В другия случай, ако не си с нея имаш шанс да си намериш друга, по-нормална и без съмнителен приятел, когото тя уж иска да разкара и не може с години... Според мен вторият вариант ти е много по-оферта. Има и трети. Да останеш за малко сам и да не бързаш. Не си чак толкова стар, че да се хващаш като удавник за сламка след два секса.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-05-2019 на 14:29

  16. #16
    Съгласен съм с написаното.
    Единствено не разбирам, защо и е да се крие отзад.
    Видяла е, че ще мине покрай нас. Прозорците отзад на колата са затъмнени то е ясно, че нямаше да я видя.
    Но тя ми написа, че е с него, след като минаха.
    А и винаги ми казва като той и е писал.
    Освен да ни върти и двамата друго не се сещам.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-05-2019 на 15:06

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  17. #17
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Освен да ни върти и двамата друго не се сещам.
    Напълно възможно е!
    Има пачаври, които си качват самочувствието с това че въртят много мъже едновременно. Мислят си че щом са с толкова мъже едновременно са ебаси яките незаменими пички, а всъщност са най-обикновени курви !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ситуацията е следната. Бяхме се разбрали с един приятел да се видим и бяхме навън. Понеже с нея всеки ден се виждаме и скоро не се бяхме виждали с моя приятел и така.
    Разбрах се с нея да се видим по-късно вечерта. Писа ми, че ще излиза да се разходи някъде сама. В действителност си беше сама.
    Дойде време почти да се прибираме с тоя моя авер и през това време и пиша да видя къде е.
    Не ми отговори. Звъня и, но говореше с някой. (През това време минава един от бившите и с колата покрай нас).
    И след малко ми пише, че тя е била. Макар, че знае, че сме там ние.
    Отивам аз след малко натам където тръгнаха и им видях колата. Минавам покрай тях и гледам отпред няма никой, слизам от колата и се приближавам към тяхната и тя излиза отзад.
    Реагирах както всеки би реагирал може би, питам я какво става. Каза, че са си говорили отзад, щото вратата е счупена и не може да седне тя отпред.
    Случайно е видял и е искал да си поговорят и като се е качила той я е закарал там без да я пита.
    Имали са нещо общо преди години с него и от тогава той не я оставя на мира и постоянно и пише и я занимава, че искали да си поговорят и такива неща. Дори и да е обвързана тоя тормоз продължава върху нея и тя не знае как да го разреши. Натоварва е и се опитва да го разкара един път завинаги, но не и се получава.
    След техния разговор се видяхме и ме чакаше с него, в действителност слезе от задната страна на колата, явно наистина е била счупена вратата(едва ли имат акъл да ме баламосат чак толкова, ама знае ли се). Ако е имало нещо щях да ги хвана при приближаването ми до колата, едва ли за 10 секунди да се оправят.
    с това трябваше да започнеш.
    то вие не сте във връзка реално, размотава те, не е сигурна, не знае какво иска. качва се в колата на бившия си, за да си поговорели? не могла да го разкара? при така описана ситуация аз не бих набивал повече време. стягай се и си намери някоя по-сериозна, дето да не ти губи времето. успех!

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не, не е. Само те успокоява, защото е жена и измисля някакво алиби на актрисата от твоята история от някаква криворазбрана женска солидарност.
    май те е напекло слънцето

  19. #19
    Благодаря Ви, че се отзовахте и ми дадохте съвети, както и ми отворихте очите за някои неща, които ще ги запомня и в бъдеще.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  20. #20
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Единствено не разбирам, защо и е да се крие отзад.
    Видяла е, че ще мине покрай нас. Прозорците отзад на колата са затъмнени то е ясно, че нямаше да я видя.
    Но тя ми написа, че е с него, след като минаха.
    Качила се отзад, точно защото прозорците са затъмнени. И ти е писала, че е с него, защото се е досетила, че е минала опасно близко покрай теб и все пак има възможност да си я видял въпреки, че са затъмнени.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    А и винаги ми казва като той и е писал.
    А толкова ли е трудно да го блокира и какъв е проблемът да не го направил толкова време след като са уж приключили нещата между тях? Освен това се вози в колата му. За какво?! Каква е основателната причина да се качи в колата му? Каква е основателната причина изобщо да си пишат с него? Толкова лесно ли те правят на мезе?

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Освен да ни върти и двамата друго не се сещам.
    Добро утро.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Качила се отзад, точно защото прозорците са затъмнени. И ти е писала, че е с него, защото се е досетила, че е минала опасно близко покрай теб и все пак има възможност да си я видял въпреки, че са затъмнени.
    Вратата на колата била счупена, както казах. Всичко е възможно, техника е все пак. Само където не ги накарах да ми докажат тогава.
    По-добре да не ми беше казала, защото като ми каза, отидох веднага. Не видях да е станало нещо освен, че бяха отзад. После като си тръгнах останаха още, но не знам. Не искам да се сещам, че се напрягам и пак почвам да си въобразявам.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А толкова ли е трудно да го блокира и какъв е проблемът да не го направил толкова време след като са уж приключили нещата между тях?
    Преди няколко дни той я е блокирал.
    Тя не е от тези, които блокира бившите и като цяло. И аз имам бивши, които не са ме блокирали.
    Работата е там, че тя не му пише, а той е този, който я занимаваше.
    Обясняваше и се в любов и постоянно я караше да излизат, че имало неща, за които искал да си поговорят. Стигало се е до следене от негова страна.
    Показвала ми е и какво му е писала и отговаряла и наистина се опитваше да го разкара.




    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Освен това се вози в колата му. За какво?! Каква е основателната причина да се качи в колата му? Каква е основателната причина изобщо да си пишат с него?...
    В тоя ден просто той я беше срещнал и от там са тръгнали нещата.
    Очаквала е, че ще е разговор за 5 минути и не е очаквала, че ще я закара там. Казала му е, че могат да си останат и там където са и не е нужно да я води другаде. ( Поне по нейните думи).
    Постоянно се правеше на заета за него, за да не я кара постоянно да излизат да си говорят, но знаеше, че тоя разговор трябваше да се проведе.
    Целта на разговора е бил един път завинаги да му обясни и да разбере, че нещата няма да станат и това, което е било си остава в миналото.
    Ама той не е разбран човек и, както казах постоянно и е писал(дори когато е била в предишни връзки) не сега с мен. И до следене се е стигало от негова страна както споменах също.

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ….то вие не сте във връзка реално, размотава те, не е сигурна, не знае какво иска...
    Точно така ми го каза и тя. Не е сигурна дали в момента иска връзка или не. Било и добре с мен ама не знае на този етап какво иска.
    За секс също говорихме, че не сме правили скоро.
    Не искала накрая аз да остана разочарован и да са ми съсипани чувствата и точно заради това сексът е под въпрос.
    Защото не е сигурна той дали ми влияе зле или добре. Защото е усетила, че съм параноясвал след това, а то не е изобщо това причината.
    Но не знам докога ще издържа аз да сме по този начин.
    Не мога да чакам неопределено време и накрая да ми каже "ами намерих някого, с когото ми е по-добре" и да го размотава и него, пък знае ли се, там може да се получат нещата. От това се опасявам най-много и от там ми бяха всичките филми, които ми се въртяха в главата. Защото днес и е добре с мен, утре може да ми каже, че и е добре с някой друг.
    Просто в момента съм в ситуация, че тя ми е почти най-близкият човек и с други не се виждам, защото повечето приятели са по други градове, както и няма друго момиче, което да ми обръща внимание. Вероятно, ако не беше така нямаше да влагам толкова усилия в нещо, което е несигурно.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-08-2019 на 10:56

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  22. #22
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Вратата на колата била счупена, както казах. Всичко е възможно, техника е все пак. Само където не ги накарах да ми докажат тогава.
    По-добре да не ми беше казала, защото като ми каза, отидох веднага. Не видях да е станало нещо освен, че бяха отзад. После като си тръгнах останаха още, но не знам. Не искам да се сещам, че се напрягам и пак почвам да си въобразявам.
    Ти още малко и с капут си щял да му услужиш, ако ти бяха казали, че нещо по колата тече и му трябва спешно нещо за оплътнение докато я закара до сервиз. Ясно е, че се е качила отзад, за да не бъде видяна случайно отпред както е и станало. Все пак се е случило да я видиш и е трябвало да ти пише като гунзна негонена, но пък иначе не ти вдигаше докато не сте се засекли по случайност, не беше ли така, а?

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Преди няколко дни той я е блокирал.
    Колко сърцераздирателно! Горката! Сигурно сега страда по загубената любов и не иска да избързва с влизането във връзка:

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Не е сигурна дали в момента иска връзка или не. Било и добре с мен ама не знае на този етап какво иска.
    Ясно е, че не иска да е с теб. Дори онзи я е разбрал каква е мастия, за да я блокира, а ти продължаваш да си фантазираш, че между теб и този миндил ще има бъдеще. Досущ както те описаха. Удавник за сламка:

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Просто в момента съм в ситуация, че тя ми е почти най-близкият човек и с други не се виждам, защото повечето приятели са по други градове, както и няма друго момиче, което да ми обръща внимание. Вероятно, ако не беше така нямаше да влагам толкова усилия в нещо, което е несигурно.
    Накрая ще си си виновем сам, че заради два секса с едно леко момиче си попаднал в клопката на курвенските номера, които ще ти изядат главата. Явно съветите при теб не действат.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Работата е там, че тя не му пише, а той е този, който я занимаваше.
    И ти го вярваш това след като тя ти е казала, че ТОЙ я е бил блокирал? Кой кого тогава е занимавал?


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Тя не е от тези, които блокира бившите и като цяло. И аз имам бивши, които не са ме блокирали.
    Да, но е от тези, които си пише с бивши докато вече прави секс с трети. Това означава, че е лъгала и онзи, и теб. Нищо друго не значи. Набий си го в главата. Но това, че е лъгала и някой друг докато е лъгала и теб не прави лъжата й към теб по-малко сериозна.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Обясняваше и се в любов и постоянно я караше да излизат, че имало неща, за които искал да си поговорят. Стигало се е до следене от негова страна.
    Показвала ми е и какво му е писала и отговаряла и наистина се опитваше да го разкара.
    Опитвала се е да го разкара не като го блокира, а е изчаквала той да блокира нея? Нещо не се връзва историята, независимо какво ти е извадила от контекста на техните чатове, за да те лъже.

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    В тоя ден просто той я беше срещнал и от там са тръгнали нещата.
    Очаквала е, че ще е разговор за 5 минути и не е очаквала, че ще я закара там. Казала му е, че могат да си останат и там където са и не е нужно да я води другаде. ( Поне по нейните думи).
    Колко ли много неща са се случили за тези 5 минути, че тя да иска да се възползва от услугите му на такси?


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Постоянно се правеше на заета за него, за да не я кара постоянно да излизат да си говорят, но знаеше, че тоя разговор трябваше да се проведе.
    А не се ли прави на заета и за теб сега, когато ти казва, че не иска да е във връзка?


    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Целта на разговора е бил един път завинаги да му обясни и да разбере, че нещата няма да станат и това, което е било си остава в миналото.
    Ама той не е разбран човек и, както казах постоянно и е писал(дори когато е била в предишни връзки) не сега с мен. И до следене се е стигало от негова страна както споменах също.
    Добре де, защо тя не го е блокирала, а той нея, въпреки че тя твърди, че той е бил лудо влюбеният, който не я оставял намира и сега изведнъж той я е блокирал? Как така се е решил? Мен, ако питаш не се връзват нещата, ако този е толкова повален на земята от любов, няма толкова лесно да се откаже блокирайки я. Той прави това за 1 ден това, което не се е очаквало той да направи пътви. Нещо, което се е очкавало да направи тя (тя да го блокира) и така и не го е направила... Изобщо всичко тук в разказите й е много съмнително...

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Точно така ми го каза и тя. Не е сигурна дали в момента иска връзка или не. Било и добре с мен ама не знае на този етап какво иска.
    За секс също говорихме, че не сме правили скоро.
    Не искала накрая аз да остана разочарован и да са ми съсипани чувствата и точно заради това сексът е под въпрос.
    Защото не е сигурна той дали ми влияе зле или добре. Защото е усетила, че съм параноясвал след това, а то не е изобщо това причината.
    Но не знам докога ще издържа аз да сме по този начин.
    Не мога да чакам неопределено време и накрая да ми каже "ами намерих някого, с когото ми е по-добре" и да го размотава и него, пък знае ли се, там може да се получат нещата. От това се опасявам най-много и от там ми бяха всичките филми, които ми се въртяха в главата. Защото днес и е добре с мен, утре може да ми каже, че и е добре с някой друг.
    Щом и секс не правите, сега уж когато е свободна (озни я бил блокирал), значи нещо не е наред. И точно това ще се получи. Утре ще я видиш с някой друг, въпреки, че те е уверявала до вчера как не била готова. И пак ще върти двама и ще живее в интригите, от които черпи енергия за самочувствие. А ти ще си преебан, сам и неразбран.

  23. #23
    В същия ден, в който я е блокирал пак е имало някакви чатове и онзи е досаждал.
    Тя му е казала, че ще го блокира и онзи я е блокирал след като му го е казала.
    Секс не правим, защото сега е в цикъл. Не знаела дали сексът не ми влияе зле и не искала да изпадам във филми и накрая аз да я блокирам и да приключа нещата.
    Иначе, когато е била с него не ми вдигна да. Написа ми, че е с него единствено. После не ми вдигна, защото се "карали".
    Не знам и аз вече какво да мисля. Навярно може и да си прав за всичко, но от друга страна има неща, които не са точно така, както изглеждат от написаното. Има и много съмнителни неща прав си.
    Все едно чакам да се уверя с очите си и да се убедя, че наистина е такава и тогава да кажа край. Което ще е доста по тежко отколкото да го приключа сега.
    Не знам и аз защо продължавам, но ще карам така докато накрая наистина не ми писне или просто не изскочи момиче, което да ми обръща внимание(колкото и зле да ви звучи).
    Но, ако имаше друго момиче досега отдавна да съм забравил за тоя случай с нея.
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-08-2019 на 12:43

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  24. #24
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Не знам и аз защо продължавам, но ще карам така докато накрая наистина не ми писне или просто не изскочи момиче, което да ми обръща внимание(колкото и зле да ви звучи). Но, ако имаше друго момиче досега отдавна да съм забравил за тоя случай с нея.
    Звучи като, че се надяваш просто на още секс. Ако и на теб не ти е до сериозни връзки, просто си й го кажи и току-виж тя точно това и очаква да чуе. Само така ще разбереш какво точно иска от теб. В момента само те мотае и ти дава нелепи обяснения като:

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Секс не правим, защото сега е в цикъл. Не знаела дали сексът не ми влияе зле и не искала да изпадам във филми и накрая аз да я блокирам и да приключа нещата.
    Не може цял месец да е в цикъл. Другата причина "не искала да изпадам във филми" ми звучи в превод като "наистина не искам да се надяваш на нищо". Може би не те харесва достатъчно и се колебае какво да прави с теб и те ползва за момента, за да може онзи другия да я ревнува. И то именно, защото липсва капка логика в следващото:

    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    В същия ден, в който я е блокирал пак е имало някакви чатове и онзи е досаждал.Тя му е казала, че ще го блокира и онзи я е блокирал след като му го е казала.
    Ако този е толкова влюбен и упорит досадник, би ли си вкарал такъв автогол като да я блокне? По-скоро тя нещо го е накарала да ревнува и му казала нещо за теб или за някой друг... На мен лично ми изглежда нелепо двама души да се карат, ако не са във връзка:
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Killer Виж мнението
    Иначе, когато е била с него не ми вдигна да. Написа ми, че е с него единствено. После не ми вдигна, защото се "карали".
    За какво толкова има да се карат? Обикновено двойките се карат за изневери или от ревност. Може би онзи я ревнува? А за да я ревнува или да чувства, че тя му изневерява, значи интригата се заплита и ти си едно от главните действащи лица... Но вероятно тя те използва, за да кара него да ревнува. Няма да ти е ясно какво точно става между тях докато не разгледаш всичките чатове без редакция и трити съобщения...

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Звучи като, че се надяваш просто на още секс. Ако и на теб не ти е до сериозни връзки, просто си й го кажи и току-виж тя точно това и очаква да чуе.
    Честно казано още имам тръпка. Тръгнах с надеждата за нещо сериозно, но след всички тези работи почвам да се настройвам за нещо като само секс. Макар, че дори и така да е пак чувствата ще си ми останат същите и пак ще се надявам на нещо повече.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не може цял месец да е в цикъл. Другата причина "не искала да изпадам във филми" ми звучи в превод като "наистина не искам да се надяваш на нищо".
    Вижда ме, че го приемам едва ли не като, че сме във връзка. И, че накрая не иска да остана разочарован от това, което аз приемам. Навярно не ме харесва достатъчно.
    Последно като правихме секс беше скоро(преди седмица). След това не се бяхме виждали 2,3 дни, защото не беше в града(от там параноясах повече и затова си помисли, че секса е бил проблемът).
    Не, че сме го правили отдавна и е изгубила желание. Желанието го има, лично съм я питал.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Обикновено двойките се карат за изневери или от ревност. Може би онзи я ревнува? А за да я ревнува или да чувства, че тя му изневерява, значи интригата се заплита и ти си едно от главните действащи лица... Но вероятно тя те използва, за да кара него да ревнува. Няма да ти е ясно какво точно става между тях докато не разгледаш всичките чатове без редакция и трити съобщения...
    Ревнува я от мен, защото той и го беше написал, че не му е приятно да се вижда с мен. От там идваха всичките тези драми и караници и това, че искал да си поговорят с нея.
    Беше разпитвал хора и разни познати за мен дали знаят какво се случва между нас с нея.
    Същото са си говорили, когато ги видях с колата.
    Питал я е какво правя там, откъде знам къде са, какви са ни отношенията и прочие.
    С нея не са излизали от много време дори преди аз да съм бил в тоя техен кръг(така да го нарека).
    Той излиза с друго момиче по принцип.


    Честно казано се замислих много над ситуацията, когато ги видях отзад.
    Първо са били отвън не са били в колата.
    Понеже и станало студено(в действителност беше студено) са влезнали вътре.
    Той бил седнал отпред, а тя отзад, НО му казала да се премести като си говорят поне да не се върти единия, който е отпред.
    Вярно беше по къси гащи, но имаше ЯКЕ в нея. Ако и беше толкова студено можеше да си го облече. Няма да и замръзнат краката толкова.
    Сега се сетих за това, защото след това се видяхме с нея. А и като я остави слезе от другата страна зад шофьора, а когато отидох аз, тя не беше от тая страна.
    Не се бях замислял и не се бях сетил досега. Мисля да и задам тези въпроси, за да видя какво ще измисли пак и как ще ме излъже. И след това направо да приключвам нещата.
    Накрая може и да не е така било, може наистина да не е имало нищо, може и да ме е яд, че съм параноясал и съм поставил под съмнение ситуацията, но четох една статия одеве, която гласеше:

    "Ако има нещо, което ви притеснява и тормози в отношенията ви с даден човек, разделете се с него. Не се страхувайте да бъдете сами. Няма човек на този свят, заради който си струва да разрушим и изгубим себе си, да пренебрегнем желанията и нуждите си."
    Последно редактирано от Mr.Killer : 07-08-2019 на 14:48

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си