.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Влюбен

  1. #1

    Exclamation Влюбен

    Здравейте
    Искам помощ или по скоро съвет!
    Влюбен съм в едно момиче от 2 години,! Видяхме се на един концерт преди 2 години и от тогава не сме се виждали!
    Не съм й го казвал, защото съм срамежлив и прителснителен, но си пишем когато имаме време, тоест общи приказки!
    Преди 5 седмици(края на месец Май) и пратих един колаж от мен за нея със нейни снимки, за да й покажа по някакъв начин, че си падам по нея, не посмях да й кажа,а колажа много й хареса!
    Аз съм на 19, тя е на 20!
    Въпросът ми е, че вече не мога да крия, искам да си разкрия чувствата към нея и да й кажа вече!
    Дайте ми съвет как да й го кажа?
    Искам сериозни мнения и без бъзици и ебавки! Моля Ви!
    Последно редактирано от Petar333 : 07-05-2019 на 07:26 Причина: редакция

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Някой да изрязва и да прави колажи от снимки на момиче, с което не се е виждал от цели 2 години. Това е много creepy. Аз даже настръхнах докато четях историята!


    Сега видях и мненията на този потребител. Изглежда малко по-legit, защото в другата негова тема пита как може да прави секс с 14 годишно момиче. Твърде неадекватен е, за да е фейк. По-скоро е retarded и с някакви проблеми в развитието.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-05-2019 на 09:23

  3. #3
    " Сега видях и мненията на този потребител. Изглежда малко по-legit, защото в другата негова тема пита как може да прави секс с 14 годишно момиче. Твърде неадекватен е, за да е фейк. По-скоро е retarded и с някакви проблеми в развитието. "

    Профила ми беше хакнат преди година, заради това има теми, които не са мое дело!
    Моля ако имате отговор, дай някакво мнение!

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    И да си влюбен рано или късно ще ти мине. Не се съпротивлявай.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Petar333 Виж мнението
    Профила ми беше хакнат преди година, заради това има теми, които не са мое дело!
    Моля ако имате отговор, дай някакво мнение!
    Тъкмо тези истории правиха профила ти да изглежда малко по-legit, но щом ги отричаш, значи току-що призна, че изобщо не си legit. Бил хакнат. Да-да! Някой ще отделя време, нерви и ресурси, за да хаква профил с 2 мнения! Това елементарно ваше алиби току-що удебели и подчерта първоначалното ми мнение, което явно не трябваше да редактирам, а то беше именно, че вие сте фейк и сте част от екипа на тийнпроблем.



    Колко ли още спящи фейкове има?
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-05-2019 на 11:29

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Тъкмо тези истории правиха профила ти да изглежда малко по-legit, но щом ги отричаш, значи току-що призна, че изобщо не си legit. Бил хакнат. Да-да! Някой ще отделя време, нерви и ресурси, за да хаква профил с 2 мнения! Това елементарно ваше алиби току-що удебели и подчерта първоначалното ми мнение, което явно не трябваше да редактирам, а то беше именно, че вие сте фейк и сте част от екипа на тийнпроблем.



    Колко ли още спящи фейкове има?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си