.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Раздяла

  1. #1

    Раздяла

    Здравейте на всички. След дълга връзка гаджето ми ме заряза като просто каза че му е писнало от мен и да го оставя.. последните месеци се карахме доста и след всяка караница той ме зарязваше но аз се държах зле наистина.. и след това му звънях и писах и му ревях по телефона че искам да се сдобрим и да се съберем в продължение на часове дори дни и накрая се събирахме. Всеки път се разбирахме да не се псуваме и обиждаме но аз го нарушавах защото много ме ядосваше. След последния път когато се събрахме си обещахме да не се обиждаме и да се държа по добре. Минаха два дни и на втория отново се сдърпахме и ми каза че съм тъпа и досадна и да го оставя а аз му затворих като му казах че няма да го търся. Вечерта ми писа че съм си търсила за какво да се скарваме всеки път а аз казах окей. Вчера му писах а той ми каза да го оставя и че му писнало. Хора искам да се събера пак с него моля ви дайте съвет какво да правя.. дали ще ме потърси отново?

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Вашата връзка е наистина развалена. Като гледам не можете да се понасяте за дълго време, най - добре ще е просто да се разделите.

  3. #3
    Аз много го обичам и не искам да се разделяме и според мен и той ме обича... Искам да се съберем но не знам как

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Точна формула няма, животът не е математика.

  5. #5
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SunnyBunny147 Виж мнението
    Аз много го обичам и не искам да се разделяме и според мен и той ме обича... Искам да се съберем но не знам как
    Как така може да се обичате, а след това да се обиждате? Вие сте един от най - чистите примери за токсична връзка. За мен това не е любов ами просто Ви е страх да не останете сами!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Как така може да се обичате, а след това да се обиждате?
    Не е невъзможно. Не бъди идеалист.

  7. #7
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не е невъзможно. Не бъди идеалист.

    Така е връзка без караници няма, но някой да ме обижда и унижава при най - малкия спор и след това да не се извинява ами аз да ходя да му рева си е пълна излагация. Ако авторката има капка самоуважение ще го зареже тоя тъпанар.

  8. #8
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Съмнявам се темата да е истинска. Иначе имаме налице едно много глупаво дете.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си