.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Вече не я привличам не ми изневерява

    Тя тя беше просто колежка беше приятел и тя е човек с който аз съм себе си знае почти всичко за мен както и аз за нея с нея се чувствам щастлив обичам да чувам смеха и ние си съвпадаме точно като парчета от пъзел колкото аз съм нежен и романтичен и женствен(т.е. гледам цветя чистя пера мия занимавам се и с изкуство) толкова тя е обратното искрена и смела всичко звучи толкова добре не е нужно да правя нещо просто нещата си вървяха до момента в които тя ми каза че се влюбва в мен е е постоянно усмихната дори и като не съм до нея че мисли постоянно за мен че ако е с мен ще е богата всичко е много хубаво осъзнах че съм готов на всичко за нея тя събуди любовта в мен разтопи сърцето ми което беше сковано от мъката по загубата на всичките ми роднини и аз осъзнавайки че съм намерил един истински човек в живота си се вкопчих в нея и когато тя реши да обърне внимание и на себе си да се отдалечи от мен да бъде малко сама се чувствам ужасно почна да излиза през вечер да не се прибира секса намаля доста и ми казва ти знаеше че съм такава аз винаги съм обичала да излизам имам приятели и нямам вина че ти нямаш и че. Всички те използват и никой не го е грижа за теб че си пещерняк и саможив търпях те 5 месеца и очаквах да ми кажеш,:-аз имам нужда да изляза да се напия да се видя с приятели, но ти не го направи аз не мога повече да го търпя това не съм охладняла обичам те но имам нужда да обърна внимание и на себе си задушаваш ме много си затворен и без характерен и наивен също и много добър. Права е за всичко такъв съм мекошав на където ме люшне вятъра натам и въпреки че я обичам не знам дали бих се сбил ей така на момента заради нея страхливец съм също бе мъж само по лична карта хахах. Имаме доста различия две вечери вече се караме и миналата седмица пак. Искам да я пусна да прави каквото си иска даже не я питам къде и с кои излиза но на моменти губя контрол. Тя се е превърнала в целия ми свят. Но от нейна страна маи не е така охладня към мен не я привличам сексуално вече няма нужда от мен даже ми каза че сама свършвапо добре от колкото с мен даже и не спим заедно тя все едно бяга от мен вчера уж си легнах ме заедно събудих се по едно време няма я преместила се в хола нещо много ни куца и не знам какво е.

  2. #2
    Най-дългото изречение, което съм чел.
    Иначе, жената си е намерила някой, какъвто ти не си. Мъжкар. Но не се ядосвай, не го преживявай. Има жени, ще намериш друга.
    А как точно си сигурен, че не ти изневерява, никой не разбра. Спред мен ти изневерява 100%, но това е мое мнение. А и след като ти самият каза, че не си мъж на място, какво очакваш? Жената иска до нея да има някой, на който да разчита, да е опора в живота ѝ, да ѝ дава увереност, сила, да вдъхва уважение и т.н. А ти си точно обратното. Извинявай, че ще го кажа, ама явно си путьо.
    Ще намериш друга, не се ядосвай.

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Не можеше ли малко по-накратко и смислено да разкажеш, че тази е била с теб, защото си бил твърде наивен и лесен за използване и сега ти е казала, че вече не й изнасяш и дори не те понася, защото е осъзнала, че с теб няма никаква тръпка? Сигурно е с теб само, защото й осигуряваш покрив, храна и други потребности, но вече те мрази и дори ти го казва, че си нещастник и мухльо просейки си да я изгониш само и само, за да не й се налага да продължава да умира ден след ден от мъчителната скука с теб. Разкрай я, ако тя толкова го иска. Имай капка самоуважение!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    нищо не разбрах

  5. #5
    четели цялата статия... чесно ми кажи

  6. #6
    четели цялата статия.. чесно ми кажи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си