.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 33 от общо 33
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Хванеш ли си някоя я дръж под ключ. Предполагам само така можеш да си сигурен. А ако нещо недоволствa и пита защо я държиш заключена ще й кажеш, че е защото много я обичаш и я искаш само за себе си предпазвайки я от евентуални грешки. Е, понякога може да я пускаш да излиза навън, но само в компанията на някого на когото имаш доверие.
    Хаха, с бурки ще ги разхождам да не вземе някой да я хареса.
    Айде стига глупости. Тя, ако иска и вкъщи да я държиш само пак ще си намери начин, тъй че..
    Просто трябва да се науча да не се вкарвам във филми и да не ревнувам толкова, да се науча да ги оставя да правят каквото искат.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  2. #27
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Сигурно би ревнувал и от вибратор. Разчупи се малко.

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Сигурно би ревнувал и от вибратор. Разчупи се малко.
    Ако ми предлага тройка бих и предложил да и дам "втория" във вид на вибратор. Иначе ще си хваща пътя.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  4. #29
    не ревнувай, няма смисъл

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Защо пък да не е стока? Или за вас госпожичките трябва задължително да има двойни стандарти, само защото сте "по-слабия пол"? Значи вие може да си пишете с бивши и да си "излизате на по кафенце с тях" и всичко да е 6, но защо ако мъжът, с когото от няколко месеца правите същото и доста повече (секс) ви попита защо не режете уж натрапниците вие вдигате шум до небесата как той ви задушава, как не можете повече да издържате повече такива разпити и напрежение, как не било справедливо да ви държи някой сметка, защото първо на първо дори "не сте били във връзка"? Ами то е много изгодно, когато ви изнася да го наричате ходене и когато не ви изнася да не го, но как, кажи ми, да опишем случая на автора и героинята в неговия разказ, към която изглеждаш така солидарна, които няколко пъти са правили секс и 4 месеца са илизали 1 в 1? Най-лесно е да го изкараш, че той не бил стока, защото тя му била казала, че те не били във връзка... Я па я! Не били във връзка, но мачка чаршафите с него и излизат съвсем случайно и двамата редовно заедно просто от чисто съвпадение, че по едно и също време си нямат какво друго да правят...
    Този целия чаршав защо е към мен? Аз с бившия си не се занимавам, отрязан е отдавна и блокиран отвсякъде, както казах и в предишната тема на ОП за мен не е нормално да те срещне бившия ти и ти да се качиш в колата му да се карате, па ако ще и градушка да брули отгоре ви. И ако си размърдаш чарковете ще се сетиш че в предишната тема бях на едно мнение с теб, та къде ги видя тези двойни стандарти, нали казах че според мен онази си е играла с него, а той сляпо и е вярвал и си е наумил някакви неща че е в грешка?
    Също така лично мое мнение е че ревността е губене на време и енергия, като не вярваш на някого, теглиш чертата и не се занимаваш, независимо дали има причина за липсата ти на доверие или не. Ако някой тръгне да ми върти такива номера, аз ще направя същото. Очаквам същото отношение от отсрещния, каквото и аз влагам във връзката, очаквам и искам също така да не ми се проектират страхове и комплекси възоснова на бившите му преживявания, понеже аз не съм бившата.
    И именно това си го каза и автора, че винаги е бил такъв, сигурно нещо го е отключило това, сигурно не е попадал на момичета, които са стока, но истината е че не всички изневеряват и не всички заслужават да бъдат третирани и не може да влизаш във всяко едно отношение с друг човек, гледайки мнително и очаквайки да се случи най-лошото.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #31
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Този целия чаршав защо е към мен?
    Преди да си правиш изводи, че някой ти отделя толкова много време с чаршаф, от което да се ласкаеш излишно, моля те да се уверяваш, че си прочела внимателно това, което се казва. Така ще избягаш в бъдеще от дискомфорта да береш срам от това, че всъщност не си получила нищо подобно и си избързала да се радваш, че някой си там те смята за много специална. Нека сега ти обясня отново кого визирах в думите си:

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Или за вас госпожичките
    Т.е. в случая обобщавам, че се касае за генерален принцип при мисленето на жените, а ти като представител на женското съсловие просто се появи и в този подходящ момент, така че въпросът ми просто си намери адресат в твое лице и можеше да отговориш от женска гледна точка дали е или не е така вместо задължително да се заядеш с мен.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И ако си размърдаш чарковете ще се сетиш че в предишната тема бях на едно мнение с теб
    И не, не страдам от амнезия, знам какво беше казала в другата тема, така че, ако именно ти си беше размърдала твоите "чаркове" щеше да се досетиш, че го имам предвид (това, което си казала в другата тема) и просто очаквах да изнесеш позиция от женска гледна точка. Не съм вкарал никъде конкретно името ти като пример, така че от там да ми изнасяш някакви изводи, които си си направила за "чарковете" ми.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    та къде ги видя тези двойни стандарти
    Не съм казал, че ти конкретно в случая имаш двойни стандарти, а за генералния пример така както го подчертах по-горе.
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    за вас госпожичките
    Сега разбра ли какво съм искал да кажа?
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-31-2019 на 08:11

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...
    Също така лично мое мнение е че ревността е губене на време и енергия, като не вярваш на някого, теглиш чертата и не се занимаваш, независимо дали има причина за липсата ти на доверие или не.
    Съгласен съм. Нямах и доверие, но пак продължавах да се занимавам с нея. Накрая теглих чертата, макар и не толкова навреме, след като вече бях “паднал” на земята и ми бяха вкарани шутовете.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Очаквам същото отношение от отсрещния, каквото и аз влагам във връзката, очаквам и искам също така да не ми се проектират страхове и комплекси възоснова на бившите Й преживявания...
    По същия начин мисля и аз и очаквам да получа същото в замяна за това, което давам, но уви.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ... това си го каза и автора, че винаги е бил такъв, сигурно нещо го е отключило това, сигурно не е попадал на момичета, които са стока, но истината е че не всички изневеряват и не всички заслужават да бъдат третирани и не може да влизаш във всяко едно отношение с друг човек, гледайки мнително и очаквайки да се случи най-лошото.
    Да това се отключи заради възникналата ситуация, преди това не съм имал проблем. Един път беше на дискотека и тогава се бях вкарал във филм, но си го запазих за себе си.
    И не, не мисля, че всички са такива и изневеряват. Предполагам, че има и такива, които мислят като мен, но досега не съм се сблъскал с такъв човек.
    Вече за втори път изпадам в подобна “връзка”, в която ги срещам да излизат с други - я бивши, я бъдещи.

    You're either loyal completely or not loyal at all.

    One lie is enough to question all truths!





  8. #33
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Този целия чаршав защо е към мен? ...в предишната тема бях на едно мнение с теб, та къде ги видя тези двойни стандарти, нали казах че според мен онази си е играла с него, а той сляпо и е вярвал и си е наумил някакви неща че е в грешка?
    "Гузен негонен бяга!", мила !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си